NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 369 370 371 372 373 374 375 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Gru 2021r. 11:33  
Cytuj
Co jest dla mnie bardzo dziwne , TVP i TVN, w sprawie szczepień mówią niemal jednym głosem. TVP jest odrobinę mniej nachalna. Kilka dni temu widziałem Fakty po faktach z panią redaktor Werner , która mało nie wydrapała oczu Konstantemu Radziwiłłowi z PiS . Były szef resortu zdrowia śmiał powiedzieć , że nie jest zwolennikiem obowiązkowych szczepień...umiech



Co najlepsze chwilę wcześniej puścili wywiad z panią prokurator Wrzosek , którą podobno pisiory mieli nielegalnie inwigilować. Jak trzeba mieć zryty beret , żeby walczyć o praworządność i wolne sądy , a jednocześnie być zwolennikiem segregacji sanitarnej?umiech


Zawsze wiedziałem , że TVP to odchody w czystej postaci. Natomiast TVN to pięknie opakowany , elegancki z wyglądu cukierek, z kawałkiem gówna w środku...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2021r. 11:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sty 2022r. 13:14  
Cytuj
To straszne umiech, zobacz na Polsacie jak Jankowski "zachęca" do szczepień.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sty 2022r. 16:32  
Cytuj
W Polsacie oprócz typowych dzbannikarzy , pracują jeszcze inni , w miarę normalni. W TVN i TVP takich nie ma. Tzn Pospieszalski zaczął zapraszać do siebie ludzi , których poglądy na epidemię srakawirusa były inne , niż te podane do wierzenia, i go Kurski wywalił...umiech





Jak ty/wy możecie to oglądać, Anżej? Przecież to jest dno dna. Oglądam sam ,raz na jakiś czas ,TVN ( TVP zresztą też), żeby wiedzieć czym gawiedź żyje. Ale rzadko kiedy udaje mi się wytrzymać do końca.. umiech



Polsat też nie jest wolny od manipulacji , niemniej chyba i tak, jest tam najmniej ideologicznego zacietrzewienia...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sty 2022r. 18:33  
Cytuj
Przecież sam to oglądasz więc sam sobie odpowiedz na pytanie.

Polsat oglądam dość regularnie i niestety stwierdzam że w temacie wirusa nie odbiegają od innych stacji.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sty 2022r. 19:04  
Cytuj
Około 2 tygodnie temu pisałem że się ustawi .zdegustowany
Wykrakałem...mlotek
Kto?co
Prezesu Orlenaumiech

Danielu Obajteku został powołany do rady nadzorczej firmy deweloperskiej Globe Trade Center.smiech2
Miękkie lądowanie wójta Pcimia.
I co Wy na to,drugi sorcie?chytry

Każdy PiS-iur umie się ustawić w"dojnej zmianie".jezyk
O odprawie jaką dostał z "Orlena", nie wspomnę.
To coś około półrocznego, ostatniego"zasiłku".sciana
Za pół roku-czyli razy sześć.Policzcie sami.3m sie

Jak wynika z raportów giełdowych PKN Orlen, w 2020 roku wynagrodzenie Danielka z tytułu pełnienia funkcji prezesa wyniosło 1,286 mln zł, w 2019 roku - 1,206 mln zł, a w 2018 roku było to "tylko"- 867 tys. zł.placze

W dwa lata wzrost o ok.80 proc.:szok:
Inflacja go nie dogoni!ok
Nie jest to"kosmos",ale na ośmiorniczki, styknie.neutralny
Zapomniałem- ma pakiet akcji w spółce giełdowej Globe Trade Centre, stanowiących 8,59 proc. głosów na walnym zgromadzeniu.

W październiku dziennikarze ujawnili, że majątek zgromadzony przez Oba-jajka i jego rodziny to 35 ok. mln zł -w samych nieruchomościach.spi

Jest to blisko 30 hektarów ziemi, dwa hotele, jeden pałac, jeden apartament, sześć domów, dwa mieszkania i osiem domków letniskowych.jezyk
Też mi krezus.Cienias wobec Billa Gatesa.zaklopotany
Bida z nendzom.nie wiem

Następny Matełuszek-kłamczuszek-Obajtuszek???potluczony

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sty 2022r. 19:41  
Cytuj
CYTAT
Przecież sam to oglądasz więc sam sobie odpowiedz na pytanie.

Polsat oglądam dość regularnie i niestety stwierdzam że w temacie wirusa nie odbiegają od innych stacji.




Może i oglądasz Polsat regularnie, ale służbowo to chyba preferujesz TVN. Tak mi się zdaje i postawiłbym sporo kasy na tę ewentualność...umiech


Bogdan Rymanowski potrafi w kulturalny sposób skonfrontować dwóch całkowicie różnych w poglądach od siebie ludzi. Jak np kilka dni temu , doktorów Basiukiewicza i Fiałka. W TVN i TVP , to się nie zdarzyło i nie zdarzy...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2022r. 00:54  
Cytuj
Pokaz fajerwerków w wersji hardcore: https://streamable.com/r55v2j

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sty 2022r. 11:20  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11601
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2022r. 06:50  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Sty 2022r. 19:05  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Sty 2022r. 08:43  
Cytuj
Obrazek


Dziennikarstwo zaangażowane. Co za kretyn , sam pewnie przyjął trzy dawki i już czeka na czwartą...umiech



Chętnie bym się założył z tym bałwanem z TVN ( jakby inaczej) , który z nas dłużej pociągnie. Ja bez szczepionki na covid , czy ta łajza po dziesięciu albo piętnastu dawkach przypominających...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Sty 2022r. 08:55  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Sty 2022r. 13:46  
Cytuj
Gruby z Onetu łyknął fejka. Zdaje się że większość fajnopolackich dzbannikarzy tak samo...umiech



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11601
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2022r. 13:56  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Sty 2022r. 20:26  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sty 2022r. 22:18  
Cytuj

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sty 2022r. 07:11  
Cytuj
CYTAT
Pokaz fajerwerków w wersji hardcore: https://streamable.com/r55v2j

W połowie filmiku to chyba przeleciała rakieta do lotu na Księżyc.potluczony
Ale pojeby...good
Ale to my,tygryski, lubimy najbardziej.ok

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sty 2022r. 10:25  
Cytuj
CYTAT
Gruby z Onetu łyknął fejka. Zdaje się że większość fajnopolackich dzbannikarzy tak samo...umiech



Obrazek



Ale już nasi rządzący przyznali się do błędu. Masz stare instrukcje ale wspaniałe wpisałeś się ze swoją wypowiedzą w nurt wielu pro pisowskich ćwierkających kont.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sty 2022r. 15:42  
Cytuj
Anżej , rozumiem twój żal, że dzbannikarze walczący o praworządność okazali się kretynami, którzy łyknęli zwykłego fejka, ale to chyba nie jest moja wina. Od dawna ci pisałem , że w Onecie , Wyborczej , Newsweeku czy WP pracują głównie natarczywi propagandziści , na dodatek niezbyt bystrzy. Przecież ten stan utrzymuje się od dawna i trzeba być naprawdę głuchym i ślepym , żeby tego nie stwierdzić...umiech


Żeby była jasność w mediach prorządowych pracują tacy sami oszuści jak po drugiej stronie. Zalany kłamca z TVN , niczym nie różni się od dzbannikarza z TVP...umiech


https://mobile.twitter.com/szeftwitera/status/1478831937620000768


Polski ład to jedna wielka porażka. Nikt normalny nie będzie go bronił. Gdybym był na miejscu Kaczyńskiego , to wywaliłbym Morawieckiego na zbity pysk. Ale czym innym jest glupota polityków , a czym innym jest glupota ludzi , którzy mają ich ( polityków) recenzować ,i tłumaczyć zwykłym zjadaczom chleba co się dzieje....umiech


Co ja ci jestem winien, żeś sobie z durniów zrobił autorytety? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sty 2022r. 16:54  
Cytuj
Szwecja? YES!

Szwecja uruchamia nową agencję do obrony przed rosnącym zagrożeniem: dezinformacją - zorganizowanymi kampaniami rozpowszechniania fałszywych informacji.

Skandynawski kraj, w którym mieszka około 10 milionów ludzi, ustanowił 1 stycznia Szwedzką Agencję Obrony Psychologicznej, aby chronić swoje „demokratyczne społeczeństwo” i „swobodne kształtowanie opinii”, podała instytucja na swojej stronie internetowej. Agencja zapowiedziała, że będzie współpracować ze szwedzkim wojskiem oraz rządem na nowym polu walki, jakim są fakenewsy i dezinformacja.

Obrazek



Cyk i pozamiatane. Ultra Postęp i Demokracja wzięła się za Sok z Buraka nie wiem umiech

Oczywiście żartowałam, tego zdroju indoktrynacji nie dotkną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sty 2022r. 17:49  
Cytuj
CYTAT
Anżej , rozumiem twój żal, że dzbannikarze walczący o praworządność okazali się kretynami, którzy łyknęli zwykłego fejka, ale to chyba nie jest moja wina. Od dawna ci pisałem , że w Onecie , Wyborczej , Newsweeku czy WP pracują głównie natarczywi propagandziści , na dodatek niezbyt bystrzy. Przecież ten stan utrzymuje się od dawna i trzeba być naprawdę głuchym i ślepym , żeby tego nie stwierdzić...umiech


Żeby była jasność w mediach prorządowych pracują tacy sami oszuści jak po drugiej stronie. Zalany kłamca z TVN , niczym nie różni się od dzbannikarza z TVP...umiech


https://mobile.twitter.com/szeftwitera/status/1478831937620000768


Polski ład to jedna wielka porażka. Nikt normalny nie będzie go bronił. Gdybym był na miejscu Kaczyńskiego , to wywaliłbym Morawieckiego na zbity pysk. Ale czym innym jest glupota polityków , a czym innym jest glupota ludzi , którzy mają ich ( polityków) recenzować ,i tłumaczyć zwykłym zjadaczom chleba co się dzieje....umiech


Co ja ci jestem winien, żeś sobie z durniów zrobił autorytety? umiech




Dlaczego piszesz o autorytetach skoro ja tylko napisałem, że poddałeś się narracji pisowskiej, w której winni są księgowi a nowy wał jest świetny? Teraz wycofujesz się rakiem bo faktycznie dostrzegłeś że instrukcje są z doopy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sty 2022r. 17:51  
Cytuj
CYTAT
Szwecja? YES!

Szwecja uruchamia nową agencję do obrony przed rosnącym zagrożeniem: dezinformacją - zorganizowanymi kampaniami rozpowszechniania fałszywych informacji.

Skandynawski kraj, w którym mieszka około 10 milionów ludzi, ustanowił 1 stycznia Szwedzką Agencję Obrony Psychologicznej, aby chronić swoje „demokratyczne społeczeństwo” i „swobodne kształtowanie opinii”, podała instytucja na swojej stronie internetowej. Agencja zapowiedziała, że będzie współpracować ze szwedzkim wojskiem oraz rządem na nowym polu walki, jakim są fakenewsy i dezinformacja.

Obrazek



Cyk i pozamiatane. Ultra Postęp i Demokracja wzięła się za Sok z Buraka nie wiem umiech

Oczywiście żartowałam, tego zdroju indoktrynacji nie dotkną.



No i cyk, twoja farma ma trudniej w Szwecji. Za to w Polsce macie konkurencję opłacaną z budżetu RP, w postaci TVP

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sty 2022r. 19:14  
Cytuj
Anżej , ten polski ład to jedna wielka porażka. Nie rozumiem czego ty nie rozumiesz. Dzbannikarze powtarzający hurtowo i bezmyślnie zwyczajny fejk , to był na Twitterze hicior. To że centrala POKO każe wam przekierować gawiedź na inne tory to przecież jasne jak słońce...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11601
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2022r. 09:33  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sty 2022r. 16:10  
Cytuj
CYTAT
Anżej , ten polski ład to jedna wielka porażka. Nie rozumiem czego ty nie rozumiesz. Dzbannikarze powtarzający hurtowo i bezmyślnie zwyczajny fejk , to był na Twitterze hicior. To że centrala POKO każe wam przekierować gawiedź na inne tory to przecież jasne jak słońce...umiech







Mógłbym powiedzieć po twoim wpisie, że twoi sponsorzy kazali ci przekierować temat i zacząć narzekać na nowy wał. Bo niby dlaczego mi powtarzasz to co wiedzą wszyscy, po za mirkiem?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 369 370 371 372 373 374 375 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »