NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 367 368 369 370 371 372 373 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Gru 2021r. 12:22  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Skąd wiesz? Oglądasz?

Mejza zdymisjonowany?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2021r. 12:22  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Gru 2021r. 12:28  
Cytuj
CYTAT
[moderowano], rock, Anżej , regres , [moderowano] , jasiu i każdy inny chłopaku ze sztabu bezpartyjnych wolnościowiców, czy pomodliliście się za spokój duszy , męczennika walki o praworządność- Diduszki?umiech


Ty już pomodliłeś się o naprawienie mejzy? Może w ramach rekompensaty zrobicie go premierem?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Gru 2021r. 16:20  
Cytuj
Nie no, tylko Donek umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Gru 2021r. 16:47  
Cytuj
CYTAT
Bolek1313 niestety nie umie się modlić za jakiegoś męczennika diduszki, może mnie nauczysz to wtedy się zastanowię.



Wszyscy tak mówicie. TVN-u nie oglądam, Onetu nie czytam, Platformy nie popieram i jakby co to głosuję na Konfę. O praworządność też nie walczycie huncwoty, tylko was źli ludzie pomawiają...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Gru 2021r. 16:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[moderowano], rock, Anżej , regres , [moderowano] , jasiu i każdy inny chłopaku ze sztabu bezpartyjnych wolnościowiców, czy pomodliliście się za spokój duszy , męczennika walki o praworządność- Diduszki?umiech


Ty już pomodliłeś się o naprawienie mejzy? Może w ramach rekompensaty zrobicie go premierem?




Czy ja wiem, Anżej? Obawiam się, że jedyne miejsce gdzie ten cały Mejza może jeszcze zrobić karierę to wśród waszych mocodawców- w POKO...umiech


Wśród tylu szumowin, jeden więcej przejdzie niezauważony...umiech


Zapaliłeś świeczkę za Diduszkę? Odmówiłeś modlitwę czy nie wierzysz w żadne gusła, i poza oglądaniem TVN , magią się nie parasz?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Gru 2021r. 21:09  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3124
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2021r. 10:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Bolek1313 niestety nie umie się modlić za jakiegoś męczennika diduszki, może mnie nauczysz to wtedy się zastanowię.



Wszyscy tak mówicie. TVN-u nie oglądam, Onetu nie czytam, Platformy nie popieram i jakby co to głosuję na Konfę. Oni praworządność też nie walczycie huncwoty, tylko was źli ludzie pomawiają...umiech


zaklopotany smiech2

Bolec pokaż wskaźniki smiech2

Wczoraj Ministerstwo Finansów raczyło się pochwalić większym wpływem z podatków niż zakładano. Oni naprawdę mają was za idiotów.
good


Jak widać słusznie.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2021r. 20:21  
Cytuj
CYTAT
Nie no, tylko Donek umiech


Pisiorze pytam - Mejza już zdymisjonowany?

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Gru 2021r. 00:44  
Cytuj
O czym tu gadać?!

Kurwa tylko JEBAĆ PIS !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Gru 2021r. 00:44  
Cytuj
... i oczywiście Konfederację też good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Gru 2021r. 08:19  
Cytuj
Inflacja w ubiegłym miesiącu wyniosła niemal(albo tylko) 8 proc.good

Tymczasem "najlepsze" dopiero przed nami.:szok:
Wkrótce wzrosną ceny energii elektrycznej,gazu czy benzynki.ok

Co do tego ma Poczta Polska.co
A co to takiego"Poczta"?chytry
To"Narodowy" operator pocztowy.Ten od "Sasinówych" kart wyborczych.mlotek
Przechowywanie makulatury kosztuje.

Poczta poinformowała właśnie, że 1 stycznia 2022 roku dojdzie do modyfikacji "cennika usług powszechnych w obrocie krajowym i zagranicznym".nie wiem

Trzeba będzie listy zanosić samemu "z buta",a paczki będzie nosił święty Mikołaj?potluczony

Firmy kurierskie też podniosą ceny.neutralny
Transport "koki" i "marychy" z Kolumbii podrożeje.placze
Ja na szczęście wolę wódę.Naszą polską ...Finlandię.jezyk
Też trzepie grzywkę,bo bez tego nie da sie zrozumieć bełkotu Jarka.sciana

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Gru 2021r. 09:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Bolek1313 niestety nie umie się modlić za jakiegoś męczennika diduszki, może mnie nauczysz to wtedy się zastanowię.



Wszyscy tak mówicie. TVN-u nie oglądam, Onetu nie czytam, Platformy nie popieram i jakby co to głosuję na Konfę. Oni praworządność też nie walczycie huncwoty, tylko was źli ludzie pomawiają...umiech


zaklopotany smiech2

Bolec pokaż wskaźniki smiech2

Wczoraj Ministerstwo Finansów raczyło się pochwalić większym wpływem z podatków niż zakładano. Oni naprawdę mają was za idiotów.
good


Jak widać słusznie.




Regresie , klnę się na wszystkie świętości , że gdyby twoi mocodawcy z POKO teraz rządzili , wpływy do budżetu byłyby mniejsze a wydatki większe. Dałbym sobie odciąć rękę, że inflacja byłaby jeszcze wyższa, , podobnie zresztą jak zadłużenie państwa. Niewielu rzeczy jestem tak pewny jak tego...umiech



Nie masz ( wszyscy chłopcy z waszego sztabu też) żadnego rozsądnego argumentu , nie przedstawiasz żadnej przemyślanej alternatywy. ***** *** to może być dobre na poziomie średnio rozgarniętego szympansa ( takiego jak pizdas na ten przykład), ale dla mnie to za mało. Nie mówisz tego wprost ,ale po obecnej marności przyjdzie do władzy Tusk ze swoimi sługusami. A wtedy niech Bóg ma nas w swojej opiece...umiech


Zatem regresie , mnie nie zaczepiaj i nie prowokuj. Ponieważ jestem wolny od ideologicznego zacietrzewienia , jakże charakterystycznego, dla członków sztabu bezpartyjnych wolnościowiców rodem z miasta Stalowej Woli. Których nogi wyrastają w centrali POKO , rzecz jasna!umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Gru 2021r. 09:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie no, tylko Donek umiech


Pisiorze pytam - Mejza już zdymisjonowany?




[moderowano], nie wiesz przypadkiem, czy Mejza już zdymisjonowany?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2021r. 09:41  
Cytuj
CYTAT
Regresie , klnę się na wszystkie świętości , że gdyby twoi mocodawcy z POKO teraz rządzili , wpływy do budżetu byłyby mniejsze a wydatki większe. Dałbym sobie odciąć rękę, że inflacja byłaby jeszcze wyższa, , podobnie zresztą jak zadłużenie państwa. Niewielu rzeczy jestem tak pewny jak tego...umiech



Nie masz ( wszyscy chłopcy z waszego sztabu też) żadnego rozsądnego argumentu , nie przedstawiasz żadnej przemyślanej alternatywy. ***** *** to może być dobre na poziomie średnio rozgarniętego szympansa ( takiego jak pizdas na ten przykład), ale dla mnie to za mało. Nie mówisz tego wprost ,ale po obecnej marności przyjdzie do władzy Tusk ze swoimi sługusami. A wtedy niech Bóg ma nas w swojej opiece...umiech

No i ku**a straciłbyś rękę, a Boga do tego nie mieszaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Gru 2021r. 10:48  
Cytuj
Pisząc , że jestem tego pewien, stwierdzam to z całą stanowczością...umiech


To co wy bezpartyjni wolnościowcy w tej sprawie twierdzicie , mam w głębokim poważaniu. A nawet bardzo głębokim...umiech


Zaintrygowała mnie jednakowoż uwaga odnośnie Boga. Myślałem, że wy w niego nie wierzycie. Że oprócz oglądania TVN żadnymi gusłami się nie zajmujecie. A tu taka niespodzianka. Muszę przyznać, że od czasu do czasu , któryś z waszych chłopaków , potrafi mnie zaskoczyć ...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2021r. 12:24  
Cytuj
CYTAT
Pisząc , że jestem tego pewien, stwierdzam to z całą stanowczością...umiech

Ja tak samo jestem tego pewien i stwierdzam to z całą stanowczością, że straciłbyś rękę. Żeby być na 100% pewnym to trzeba byzas i dopuścić tamtych do koryta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Gru 2021r. 13:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Pisząc , że jestem tego pewien, stwierdzam to z całą stanowczością...umiech

Ja tak samo jestem tego pewien i stwierdzam to z całą stanowczością, że straciłbyś rękę. Żeby być na 100% pewnym to trzeba byzas i dopuścić tamtych do koryta.




W takim razie, musisz uwierzyć mi na słowo , że to ja mam rację. A ty się mylisz. To jedyna rozsądna odpowiedź , jaka przychodzi mi do głowy...umiech


A nie wiesz przypadkiem czy Mejza już zdymisjonowany?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Gru 2021r. 13:30  
Cytuj
A i widzę , że przynajmniej dwóch bezpartyjnych wolnościowiców jest na poziomie umysłowym średnio rozgarniętego szympansa...umiech


Przeczucie mi podpowiada , że ich liczba jeszcze urośnie....umiech


Wiedziałem. Już namierzyłem trzeciego i czwartego...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Gru 2021r. 13:32  
Cytuj
Może się okazać , że to zwierzyniec , a nie profesjonalna farma trolli internetowych...umiech



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2021r. 16:58  
Cytuj
CYTAT
W takim razie, musisz uwierzyć mi na słowo , że to ja mam rację. A ty się mylisz. To jedyna rozsądna odpowiedź , jaka przychodzi mi do głowy...umiech


A nie wiesz przypadkiem czy Mejza już zdymisjonowany?umiech

Ja nikomu nie wierzę na słowo i jak dotąd dobrze na tym wychodzę to niby czemu mam tobie wierzyć?
Jeżeli to rozsądna odpowiedź , jaka przychodzi ci do głowy to masz bardzo ograniczoną tą głowę, uważaj na nią bo rękę byś stracił.
A skąd mi to wiedzieć? Pewnie za karę zostanie prezesem lub dyrektorem jakiejś spółki państwowej albo może nawet wicepremierem?
PS
Ty a może ty głowę też już wcześniej straciłeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Gru 2021r. 17:32  
Cytuj
Nawet na żartach się nie znacie , chłopaki...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2021r. 18:31  
Cytuj
Niby czego? Przecież cała ta nasza polityka to jeden wielki żart.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3124
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2021r. 19:48  
Cytuj
"Moją wizja jest warta poświęcenia gospodarki"

Zgadnijcie -z kogo to cytat?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Gru 2021r. 19:53  
Cytuj
To akurat prawda. To wszystko wokół nas, a polityka już szczególnie to jeden wielki kabaret. Chociaż subiektywnie stwierdzam że w sztabie bezpartyjnych wolnościowiców pracują same sztywniaki...umiech


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Gru 2021r. 19:54  
Cytuj
CYTAT
"Moją wizja jest warta poświęcenia gospodarki"

Zgadnijcie -z kogo to cytat?



Adolf Hitler?umiech


Regresie, a co w waszym sztabie , chłopaki gadają o zdymisjonowaniu Mejzy?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 367 368 369 370 371 372 373 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »