NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 365 366 367 368 369 370 371 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Gru 2021r. 08:34  
Cytuj
@Progres
Sorka!nie wiem
@art2deco jest jusz zajenta.potluczony
Obdażyłem jom miłosciom prawdziwom,dóżo fczeđniej nisz Ty.całus

jezyk

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2021r. 08:34  
Cytuj

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 30 Lip 2019r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2021r. 09:23  
Cytuj
No i się zaczyna , zaklejanie plastrem ust obywateli . Pani minister Mária Kolíková , We wrześniu 2021 opuściła ugrupowanie Dla Ludzi, związała się następnie z partią Wolność i Solidarność . I teraz poszła na całość !

"Minister Kolíková powiedział, że rozpowszechnianie fałszywych informacji będzie uznane za przestępstwo, gdyż takie informacje mogą zagrażać życiu i zdrowiu ludzi.
Czyli nie każdy człowiek jest odpowiedzialny za własną decyzję, za zdrowie i życie. Kto jest odpowiedzialny, jeśli nie sam człowiek?
Według tych wypowiedzi dorosły zadufany w sobie człowiek nie jest w stanie oceniać i decydować, którym informacjom zaufa i jak poradzi sobie ze swoim życiem i zdrowiem. Prawo do decydowania przejmie państwo, przedstawiając tylko jednostronne "prawdziwe" informacje. Te fałszywe nie tylko będą cenzurowane, jak to było do tej pory, ale ich rozpowszechnianie będzie przestępstwem.
Kto zdecyduje, które informacje są prawdziwe? Ministerstwo prawdy? Którzy eksperci to ocenią, gdy wśród ekspertów przeważają różne opinie. Poza tym między lekarzami są różne opinie. Człowiek może podjąć decyzję tylko wtedy, gdy ma kilka opcji do wyboru. Jeśli słyszysz wiele opinii. Tak - trochę trudno o tym myśleć i wymaga więcej czasu i wysiłku. Ale są wśród nas ludzie i jest ich wielu, którzy są warci wysiłku.
Każdy ma swój powód - służy osądzeniu i wolnej woli - służy podjęciem decyzji. Prawo do podejmowania decyzji to druga najważniejsza rzecz, jaką posiada człowiek. Pierwsza z nich to życie. Tu idzie nawet prawo do decydowania o życiu. Czy to prawo jest od teraz odbierane przez państwo? Czy kolektyw zdecyduje o życiu jednostki?
A co jeśli prawda - ta, która zostanie przedstawiona jako jedyna, która ostatecznie okaże się błędem? Nawet nasi wybrani eksperci nie są winni. Potem mówią nam: „Myliliśmy się, ale myśleliśmy, że to słuszne. "Cel świętych środków? Nawet w przypadku pytania o życie?
Życie jest tylko jedno dla człowieka. Jest odpowiedzialny za siebie i jakkolwiek podejmuje decyzję, nawet jeśli decyzja była zła, to jego prawo i jego wybór. Odebrać człowiekowi prawo do podejmowania decyzji, upokorzyć go przez brak możliwości podejmowania odpowiednich decyzji, wprost ogłosić, że państwo przejmie tę rolę to kpina z tych, którzy głosowali na te partie rządzące.
Neomarksizm to kierunek, który podejmuje krytyczne podejście do samego marksizmu, ale szuka alternatyw dla starej lewicy. Rozwija tematykę płci, ewiromentalizm i zieloną lewicę, otwartość na imigrację i wolność poglądów. Założyciele tej ideologii określają ją jako liberalizm lub progresywizm, aby podkreślać pozytywne elementy jako wolność i postęp (nasza strona PS Razem, Dla Ludzi, SaS, O ĽaNO, Głos).
Jednak taka etykieta wprowadza w błąd i w rzeczywistości jest zastosowaniem elementów totalitarnych pod pretekstem ochrony demokracji. Tłumienie wolności słowa, autentyczności ludzi i demokracji."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Gru 2021r. 03:45  
Cytuj
Zero wulgaryzmów.good
Zamiast ***** ***zdegustowany
Tekst dla tych, którzy potrafią czytać np... odwrotnie.chytry

potluczony! SiP YNOLODREIP I AKRAJ ĆABEJ

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Gru 2021r. 10:02  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Gru 2021r. 08:22  
Cytuj
W stolicy była bitwa...umiech



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Gru 2021r. 08:58  
Cytuj
Merry Christmas from European Parliament...umiech




Obrazek


Jusek ze specjalną dedykacją dla ciebie, nigga...umiech

Wujek Hans kocha nas wszystkich!umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Gru 2021r. 10:05  
Cytuj
@progres: nie wiem o czym mówisz?? o projekcie tej fanatyczki godek, czy zakazie "na jeźdźca" spurek...?? A może Krzysia, którego największym dyplomatycznym osiągnięciem, jest podważanie demokratycznych wyborów, a może sasin i jego wybory kopertowe oraz przekazanie danych do poczty, co poskutkowało falą telefonów z fotowoltaiką?? A może lempart, która tak już odleciała, że nie szanuje niczego i nikogo - swoją drogą, że najlepiej by było spuścić tę coś w "kloace zapomnienia medialnego" nie pisać, ani nie pokazywać w mediach publicznych. A może tygrysek - co sprzeda swoje wdzięki, każdemu kto dobrze płaci, nie zważając, że z wiekiem ma coraz mniej do zaoferowania... przykładów można mnożyć, ale ja tu widzę tylko "dopuście mnie do koryta, teraz moja kolej żreć"...

CYTAT
Są opcje które proponują: "pracujcie a my tak wam ułatwimy abyście osiągnęli czego zechcecie i na co zasłużyliście". Ciemny lud jednak woli pseudo darmową miskę ryżu, miernotę i prostackie rozrywki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Gru 2021r. 20:16  
Cytuj
Happy Holidays umiech ,,, Christmas ranią uczucia bezpartyjnych wolnościowców.
A wszystko zaczęło się od Chanuki w USA, Happy Holidays wymyślono tam w korporacjach. A teraz wymyślili miesiąc dumy LPG+

Obrazek
Postęp działa tylko w jednym kierunku ale zna tylko minione.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2021r. 19:48  
Cytuj
CYTAT
Rząd w ramach Polskiego Ładu ułatwi dostęp do kredytów na mieszkanie. Wkład własny ma nie być już problemem, choć NBP w najnowszym raporcie zwraca uwagę na inne, negatywne konsekwencje. Można się spodziewać kolejnych podwyżek cen mieszkań i nadmiernego zadłużenia niektórych rodzin. Przy rosnących ratach mogą mieć kłopoty w przyszłości.


***** nieuków i PISożytów

Partyjną służbę również.

smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Gru 2021r. 20:07  
Cytuj
Zwłaszcza ich regresie. I tych co służą PiS , i tych co służą POKO...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Gru 2021r. 10:43  
Cytuj
""Ze względu na niską generację wiatrową oraz postoje awaryjne i remontowe kilku jednostek wytwórczych w dniu 6.12.2021 r. wystąpiły trudności w zbilansowaniu krajowego systemu elektroenergetycznego. Niedobór bilansowy dotyczy braku możliwości dotrzymania wymaganego poziomu rezerw mocy" - poinformowały Polskie Sieci Energetyczne.placze

Jak jeszcze słoneczko znajdzie "w chmurkach",wiaterek przestanie wiać,a "wynglem"nie będzie można palić,dupy do sedesu zaczną przymarzać.potluczony

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Gru 2021r. 10:38  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2021r. 23:49  
Cytuj
CYTAT
Zwłaszcza ich regresie. I tych co służą PiS , i tych co służą POKO...umiech


Jesteś dla siebie zbyt krytyczny, ale doceniam szczerość, że nie szanujesz siebie za bycie pisowskim politrukiem. To jedno doceniam. W odróżnieniu od szmaty art2deco przynajmniej masz odwagę być krytyczny względem siebie. Rozumiem, że za coś musisz żyć, a że wybrałeś pracę politycznej szmaty, ok - Twoja sprawa.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Gru 2021r. 09:52  
Cytuj
Nie mam najmniejszego zamiaru ,pozbawiać cię, twojego mylnego przekonania, h***...umiech


Tym bardziej że sam mam bardzo złe zdanie o bezpartyjnych wolnościowcach , fajnopolakach, widzach TVN i obrońcach praworządności wszelkiej maści...umiech


Obrazek



A ty , h*** , co będziesz robił w Wolnej Polsce? Podobno jesteś prawnikiem, może mecenas Koń ci znajdzie jakąś fuchę? W końcu jest typowany na nowego ministra sprawiedliwości. W Wolnej Polsce rzecz jasna...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Gru 2021r. 10:47  
Cytuj
CYTAT
Nie mam najmniejszego zamiaru ,pozbawiać cię, twojego mylnego przekonania, h***...umiech


Tym bardziej że sam mam bardzo złe zdanie o bezpartyjnych wolnościowcach , fajnopolakach, widzach TVN i obrońcach praworządności wszelkiej maści...umiech


Nie wymieniłeś widzów TVP, przypadek? co

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2021r. 11:20  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2021r. 15:41  
Cytuj
smiech2
CYTAT
Obrazek

Bardzo pozytywnie!


Wyobrażasz sobie Kaczyńskiego w podobnej sytuacji? smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Gru 2021r. 16:22  
Cytuj
Tusk to w ogóle fajny gość, co nie regresie? Ma rodzinę, prawo jazdy i konto w banku. A co najważniejsze uratował Polskę przed światowym kryzysem...umiech

Kiedy wszystkie kraje UE miały recesję, on jeden utrzymał dodatnie tempo wzrostu gospodarczego na poziomie 0,1 punkta procentowego...umiech


Jeszcze Grecji się udało, ale o tym lepiej nie wspominać...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Gru 2021r. 16:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie mam najmniejszego zamiaru ,pozbawiać cię, twojego mylnego przekonania, h***...umiech


Tym bardziej że sam mam bardzo złe zdanie o bezpartyjnych wolnościowcach , fajnopolakach, widzach TVN i obrońcach praworządności wszelkiej maści...umiech


Nie wymieniłeś widzów TVP, przypadek? co



A jak sądzisz, Anżej?umiech


Nie ma diametralnej różnicy między widzami TVN a tymi którzy preferują TVP. Obie te grupy to dwa stada baranów beczące na siebie podczas przeganiania przez bacę...umiech


Swoją drogą podobny podział szykuje się w kwestii szczepień ( chociaż tutaj TVP i TVN mówią jednym głosem). Z jednej strony zaszczepieni , którzy żeby czuć się jeszcze bardziej bezpieczni chcą zaszczepić pozostałych , a z drugiej ludzie , którzy sądzą , że po przyjęciu preparatu umrą w męczarniach...umiech


I tak trzeba funkcjonować między tymi bałwanami , i śmiać się z ich głupoty. Bo cóż nam pozostało , jeśli nie dobry humor...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2021r. 22:51  
Cytuj
mirek777 jak dobrze, że jesteś tak nudno tu bez tych twoich wklejek. Wypuścili cię na przepustkę z oddziału na Wyszyńskiego.
Kto pracuje ten ma, widać chłopisko "ciężko" pracował, tobie też radzę wziąć się za uczciwą robotę to nie będziesz mu zazdrościł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Gru 2021r. 11:01  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2021r. 07:24  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Gru 2021r. 10:48  
Cytuj
Obrazek



Właśnie po to są potrzebne wolne sądy, żeby Kraśko i jemu podobni mogli sobie harcować do woli...umiech


Kiedy praworządność powróci to już nikt nigdy nie podniesie ręki na niezależność dziennikarzy...umiech


Ciekawe ile ja bym dostał gdybym kilka lat jeździł bez prawka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2021r. 11:22  
Cytuj
mirek777 wszędzie te same wklejki? To staje się nudne, postaraj się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Gru 2021r. 14:39  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 365 366 367 368 369 370 371 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »