NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
«« « ... 360 361 362 363 364 365 366 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Paź 2021r. 13:48  
CYTAT
Nieładnie jest odpowiadać pytaniem na pytanie. Już jak miałem kilka lat , to tak mi rodzice tłumaczyli. No ale może nie wszyscy mieli tyle szczęścia...umiech

Na PiS, Anżej , to tylko wtedy kiedy jak np. w drugiej turze ubiegłorocznych wyborów prezydenckich stanęli w szranki , kandydat PiS i jego rywal z POKO. Zawsze w takiej sytuacji wybiorę tzw mniejsze zło i poprę pisiora. Co się tyczy innych wyborów/okoliczności ( pomijając te zero-jedynkowe) , pewnie poprę kogoś z Konfy. Zupełnie tak samo , jak w pierwszej turze rzeczonych wyborów poparłem Bosaka. A pięć lat wcześniej Brauna. Czy moja odpowiedź cię satysfakcjonuje , Anżej?umiech

A wracając do mojego pytania ( niby do regresa, ale jak mniemam w waszym sztabie jak u muszkieterów : one for all) , to on/ty czy też wy na kogo wrzucicie szton ? Co wam podszeptuje wasze ulubione źródło informacji Onet/TVN?umiech

Nie odpowiadam pytaniem, poniewaz nie mnie pytałeś.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Prywatna wiadomość 

Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2021r. 13:48  

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 26 Paź 2021r. 14:29  
One for all, all for one. U muszkieterów , i w sztabie bezpartyjnych wolnościowiców ...umiech

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 26 Paź 2021r. 15:49  
No nie, ale baty :-)

Dzisiaj w Sądzie Okręgowym w Warszawie zapadł druzgocący dla Michnika wyrok dotyczący publikacji na mój temat – przekazał prezes PKN Orlen Daniel Obajtek.

Jak dodał, „media mają pełne prawo do krytyki, ale nie mogą perfidnie i świadomie kłamać”.

A tam somsiedzie, wilcze ślepia wszystkiego próbowały na Lemingach.

Obrazek
Obrazek

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 26 Paź 2021r. 23:02  
Omajtek PISlodziej? Ten co z wymiarem sprawiedliwości już nie raz sobie poradził?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 27 Paź 2021r. 08:14  
Twoja stara lajkuje tweety Tuska, regresie...umiech

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 27 Paź 2021r. 16:10  
Z powodu ujawnionych afer pedofilskich w polskim Kościele papież Franciszek powinien zdymisjonować cały Episkopat - uważa 50 proc. badanych ateistów "Faktów" TVN i TVN24.

https://m.fronda.pl/a/o-martin-sj-franciszek-jest-duszpasterzem-katolikow-lgbt,167790.html

Widownia TVN chce wymienić Episkopat na gejów w koloratkach. Wtedy nie mogliby zauważyć różnicy miedzy nauczaniem KK a narracją TVN.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 27 Paź 2021r. 19:19  
Było badanie że ponad połowa Polaków chce dymisji Episkopatu. Ja powiem tak nie dymisja ale tylko uczciwa komisja, śledztwa, prokuratura i więzienia. Wszystko to zanim Pambuk ich weźmie do siebie.
CYTAT
Art. 240. [Karalne niezawiadomienie o przestępstwie]
CYTAT
Art. 258. [Przestępczość zorganizowana. Udział w zorganizowanej grupie przestępczej]
§ 1.
Komu żal pedofilów niech się zgłosi.

Dodatkowo kary więzienia i przepadku majątku dla polityków wyprowadzających pieniądze podatników do tych organizacji.

CYTAT

Tak? A twoja grypsuje w Gangu Swojaków! zdegustowany

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 27 Paź 2021r. 19:38  
@art2deco

"Z powodu ujawnionych afer pedofilskich w polskim Kościele papież Franciszek powinien zdymisjonować cały Episkopat - uważa 50 proc. badanych ateistów "Faktów" TVN i TVN24."

Na szczęście dla KK jest art2deco, zawsze murem za pedofilami.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 28 Paź 2021r. 01:09  
CYTAT
Z powodu ujawnionych afer pedofilskich w polskim Kościele papież Franciszek powinien zdymisjonować cały Episkopat - uważa 50 proc. badanych ateistów "Faktów" TVN i TVN24.

Widownia TVN chce wymienić Episkopat na gejów w koloratkach. Wtedy nie mogliby zauważyć różnicy miedzy nauczaniem KK a narracją TVN.

W moim słowniku nie istnieje słowo"gej".mlotek
Jest tyko pedał,pedryl,pedofil,seksualny sqrvysyn itp.
Koloratka, to tylko element ubioru takiego bydlaka.zdegustowany

Rozróżniam pierdolenie w Kurvizji ,od pierdolenia TefałEna,Polsratu,RadiaMaRyja i bredni klechów.zaklopotany

Cóż poradzić,kiedy "elyty"polityczne,szczególnie PiS-uary,walą do kościołów i całują po rekach, możliwe że tych sutannowych,którzy przed chwilą, trzymali ręce w nieswoich majtkach.neutralny

W przeciwieństwie do pewnej reklamy przypraw kuchennych,nie jest ważny kraj pochodzenia pedała.
Ani jego zawód.sciana

LUDZIE GŁUPIEJĄ HURTOWO. MĄDRZEJĄ DETALICZNIE.
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 28 Paź 2021r. 08:12  
CYTAT
Było badanie że ponad połowa Polaków chce dymisji Episkopatu. Ja powiem tak nie dymisja ale tylko uczciwa komisja, śledztwa, prokuratura i więzienia. Wszystko to zanim Pambuk ich weźmie do siebie.
CYTAT
Art. 240. [Karalne niezawiadomienie o przestępstwie]
CYTAT
Art. 258. [Przestępczość zorganizowana. Udział w zorganizowanej grupie przestępczej]
§ 1.
Komu żal pedofilów niech się zgłosi.

Dodatkowo kary więzienia i przepadku majątku dla polityków wyprowadzających pieniądze podatników do tych organizacji.

CYTAT

Tak? A twoja grypsuje w Gangu Swojaków! zdegustowany

A twoja ma wykupioną subskrypcję w Gazecie Wyborczej...umiech

To teraz sztab bezpartyjnych wolnościowiców walczy z pedofilią w kościele katolickim? Takie dostaliście zadanie z centrali POKO , czy to wasza inicjatywa?umiech

Nie chciałbym żyć tak jak wy. Onet , TVN , centrala. Centrala , TVN , Onet. Można dostać kręćka...umiech

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 28 Paź 2021r. 08:16  
CYTAT
CYTAT

W moim słowniku nie istnieje słowo"gej".mlotek
Jest tyko pedał,pedryl,pedofil,seksualny sqrvysyn itp.
Koloratka, to tylko element ubioru takiego bydlaka.zdegustowany

Rozróżniam pierdolenie w Kurvizji ,od pierdolenia TefałEna,Polsratu,RadiaMaRyja i bredni klechów.zaklopotany

Cóż poradzić,kiedy "elyty"polityczne,szczególnie PiS-uary,walą do kościołów i całują po rekach, możliwe że tych sutannowych,którzy przed chwilą, trzymali ręce w nieswoich majtkach.neutralny

W przeciwieństwie do pewnej reklamy przypraw kuchennych,nie jest ważny kraj pochodzenia pedała.
Ani jego zawód.sciana

Jusek , jeżeli zacząłeś pić bo jakiś zwyrol cię molestował w dzieciństwie to naprawdę ci współczuję. Mam jednakowoż przekonanie graniczące z pewnością , że pijesz bo lubisz ...umiech

W każdym razie, nigga, trzymaj pion ( w miarę możliwości) , i nie schylaj się po mydło...umiech

Prywatna wiadomość 

Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Paź 2021r. 09:31  
CYTAT

https://m.fronda.pl/a/o-martin-sj-franciszek-jest-duszpasterzem-katolikow-lgbt,167790.html

Najgorsze, że dużo bardziej oburza mówienie o obciąganiu przez księży niż samo obciąganie.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 28 Paź 2021r. 16:40  
Anżej,
CYTAT
W przeciwieństwie do pewnej reklamy przypraw kuchennych,,,,,,,,,,,,,,sciana

umiech No i jusek popełnił klasyka. Zajęło trochę (2798 prób) ale innym nigdy się ta sztuka nie uda.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 28 Paź 2021r. 18:39  
Obrazek

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 28 Paź 2021r. 18:47  
Mnie śmieszy...umiech

Obrazek

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 28 Paź 2021r. 19:07  
Wszystko jest płynne (a szczególnie ,,,o)

concidio sine qua non
Obrazek

Jak to się wszystko pięknie zmienia gdy tracisz władze za "ubogacanie" na siłę.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 28 Paź 2021r. 19:59  
CYTAT
Mnie śmieszy...umiech

Obrazek

Kary nie obciążają Mateuszka. Mnie to nie śmieszy ale irytuje. No ale w końcu jestem bezbekiem.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 28 Paź 2021r. 20:09  
Nic na to nie poradzę regresie. Najgorsze jest to że jako obrońcy praworządności ,wy członkowie sztabu bezpartyjnych wolnościowiców , uchodzicie za reprezentantów Polski uśmiechniętej. Tzw. fajnopolaków, a tymczasem bezbectwo bije od was na kilometr...umiech

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 28 Paź 2021r. 20:56  
Jeśli byli byśmy jednym sztabem (jak to forsujesz) PISorzytnictwo nie miało by miejsca. Większość Polaków wszak pała negatywnymi emocjami w stosunku do neo komunizmu. Opozycja nie mówi jednym głosem i nigdy nie będzie.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 28 Paź 2021r. 21:20  
Jakoś tak osłabłeś Regresie cool nie widzisz jak libtards lawirują?

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 29 Paź 2021r. 06:31  
CYTAT

Jusek , jeżeli zacząłeś pić bo jakiś zwyrol cię molestował w dzieciństwie to naprawdę ci współczuję. Mam jednakowoż przekonanie graniczące z pewnością , że pijesz bo lubisz ...umiech

W każdym razie, nigga, trzymaj pion ( w miarę możliwości) , i nie schylaj się po mydło...umiech

@bolku1313/to najmniej Twój trzeci nick na tym Forum

Nie znajdziesz bratniej duszy w Panu@jusku.3m sie
Nikt mnie nie molestował.jezyk
Ja też tego nie robiłem.ok

Co do Ciebieco....przemilczę pytanie, o "ciągutki"jakie masz.całus
Słowo"współczucie"kierowane do mnie,wydrukuj sobie na papierze ściernym i wsadź do dupy.zarumieniony
Nie wiem jak to jest,ale nie pisz o swoich doznaniach "sreksualnych", z tym związanych.mlotek

PS.Czy piję?
Oczywista oczywistość.good
Ty masz zjechany mózg na trzeźwo,a mnie nic się dzieje.
Pytanie-Jaką traumę masz w temacie alkoholu i seksu.zaklopotany
Najwidoczniej Tobie po spożyciu odpierdalało,a teraz wali na dekiel,bo jesteś trzeźwy.
Syndrom alkoholika,odstawionego od"pićka"czy seksu?neutralny

Odwal się ode Mnie farfoclu,a Pan @jusek, łaskawie będzie tolerował Twoją obecność na Forum.spi

LUDZIE GŁUPIEJĄ HURTOWO. MĄDRZEJĄ DETALICZNIE.
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 29 Paź 2021r. 15:11  
CYTAT
Jeśli byli byśmy jednym sztabem (jak to forsujesz) PISorzytnictwo nie miało by miejsca. Większość Polaków wszak pała negatywnymi emocjami w stosunku do neo komunizmu. Opozycja nie mówi jednym głosem i nigdy nie będzie.

Regresie większość Polaków ma zwyczajnie wszystko w dupie. PiS , POKO , TSUE SRUE i tak dalej...umiech

Regresie łączy was wszystkich umiłowanie praworządności i nienawiść do PiS. To bardzo dobre spoiwo. Twoi koledzy podkarpackie dewianty bardzo się zasłużyli w wojnie o wolne sądy , a ty się tutaj tak głupio tłumaczysz...umiech

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 29 Paź 2021r. 15:13  
CYTAT

@bolku1313/to najmniej Twój trzeci nick na tym Forum

Nie znajdziesz bratniej duszy w Panu@jusku.3m sie
Nikt mnie nie molestował.jezyk
Ja też tego nie robiłem.ok

Co do Ciebieco....przemilczę pytanie, o "ciągutki"jakie masz.całus
Słowo"współczucie"kierowane do mnie,wydrukuj sobie na papierze ściernym i wsadź do dupy.zarumieniony
Nie wiem jak to jest,ale nie pisz o swoich doznaniach "sreksualnych", z tym związanych.mlotek

PS.Czy piję?
Oczywista oczywistość.good
Ty masz zjechany mózg na trzeźwo,a mnie nic się dzieje.
Pytanie-Jaką traumę masz w temacie alkoholu i seksu.zaklopotany
Najwidoczniej Tobie po spożyciu odpierdalało,a teraz wali na dekiel,bo jesteś trzeźwy.
Syndrom alkoholika,odstawionego od"pićka"czy seksu?neutralny

Odwal się ode Mnie farfoclu,a Pan @jusek, łaskawie będzie tolerował Twoją obecność na Forum.spi

Ok nigga , masz to jak w banku. Co prawda w parabanku , ale jednak...umiech

A jak oceniasz sprawę pumy?

Obrazek

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 29 Paź 2021r. 22:04  
Panuje - obiecał 4000 minimalnej - będzie na bułki.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 29 Paź 2021r. 22:10  
Obrazek.

Polski biznes to dla niego "cwaniaki". To szkodliwy człowiek i krypto lewak.

Prywatna wiadomość 

«« « ... 360 361 362 363 364 365 366 ... » »»

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »