NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 356 357 358 359 360 361 362 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Paź 2021r. 18:54  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2021r. 18:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Paź 2021r. 19:11  
Cytuj
Gdzie te tłumy z kartonami pod Wzorcowym?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Paź 2021r. 14:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Paź 2021r. 14:58  
Cytuj
Obrazek

Przecież nam te pieniądze nie są potrzebne! Tak mówił premier i cyngle od Ziobry good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Paź 2021r. 16:16  
Cytuj
Jak nie wiadomo o co chodzi albo gdy chodzi o pieniądze i praworządność, to chodzi o wielkie pieniądze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 581
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2021r. 16:30  
Cytuj
Jeżeli uznamy prawo UE nad naszą Konstytucja to nasz rząd nie będzie potrzebny, jak i trybunał konstytucyjny. Święto 3 mają też chyba przestanie istnieć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Paź 2021r. 16:43  
Cytuj
Dzień w którym zrozumiałeś ze nie możesz demokratycznie wybrać kogoś kto totalnie decyduje o twoim losie..

Obrazek
Vera für Deutschland



Obrazek
Równi i Rezydentura


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Paź 2021r. 17:02  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

Przecież nam te pieniądze nie są potrzebne! Tak mówił premier i cyngle od Ziobry good



Wujek Hans da te pieniądze pizdas. Postraszy , postraszy a potem da. Pod tym względem nie różni się zbytnio od naszej władzy...umiech


Sami sobie zgotowaliśmy ten los przystępując do ZSRE. Ten motłoch , któremu nawet nie mieści się w głowie , by wujkowi Hansowi kazać spierdal.ć , póki co ma w tym kraju przewagę. Obawiam się że UE i tak się rozpadnie , a ja czekam z popkornem...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2021r. 20:42  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2021r. 22:29  
Cytuj
K o n s t y t u c j a

umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Paź 2021r. 22:30  
Cytuj
To co zawsze robili, wyślą na ulice instygatorów i pożytecznych wichrzycieli, zorganizują przesłuchania w tej sprawie w PE, uznają ze została złamana praworządność, zabiorą kasę, ludzie wyjdą ze złości na ulice, dyspozycyjna opozycja zorganizuje pucz niewygodnych rządów.

Regresie, KONSTYTUCJA stoi globalistom na drodze. Kiedy zrozumiesz hipokryzje Totalnych zamordystów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Paź 2021r. 10:07  
Cytuj
Obrazek



Ja bym jeszcze dodał ropa i pietruszka po złotówce...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Paź 2021r. 10:13  
Cytuj
Obrazek


Nasi obrońcy praworządności i zwolennicy akcesji Polski w UE do zajebania ( ich lub jej) , co planują? Może eminencja by namalował " grafitti" pod sądem?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2021r. 16:20  
Cytuj
CYTAT
Sami sobie zgotowaliśmy ten los przystępując do ZSRE. Ten motłoch , któremu nawet nie mieści się w głowie , by wujkowi Hansowi kazać spierdal.ć , póki co ma w tym kraju przewagę. Obawiam się że UE i tak się rozpadnie , a ja czekam z popkornem...umiech


Przypomnij nam Fiutku1313, kto tam podpisał u nas ustawę ratyfikującą Traktat Lizboński?

Czy był on patriotą, czy członkiem europejskiej targowicy?

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Paź 2021r. 18:16  
Cytuj
H*** , dobrze wiesz kto ją podpisał. Gdybym ja był prezydent wówczas , z pewnością bym tego nie zrobił. Już w 2003 roku nie dałem się przekonać Millerowi, Kwaśniewskiemu , braciom Kaczyńskim , Tuskowi , episkopatowi i wszystkim im podobnym. Zagłosowałem na nie , bo wiedziałem że nie ma darmowych obiadków. Zdawałem sobie sprawę że poza wydojeniem Polski i wszystkich krajów Europy Środkowo-wschodniej, wujkowi Hansowi o nic innego nie chodziło...umiech


Sama ocena Lecha Kaczyńskiego nie jest jednoznaczna. Niemniej za ratyfikację Traktatu Lizbońskiego , jak mnie dokonał zdrady stanu. A ci, którzy go tak usilnie namawiali na ten podpis ( pewnie pamiętasz którzy) , zasłużyli na sznur. Co jeszcze chcesz wiedzieć h***?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Paź 2021r. 10:13  
Cytuj
CYTAT
........Święto 3 mają też chyba przestanie istnieć.


Masakra, niech zgadnę, głosowałeś na pis?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Paź 2021r. 10:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Obrazek

Przecież nam te pieniądze nie są potrzebne! Tak mówił premier i cyngle od Ziobry good



Wujek Hans da te pieniądze pizdas. Postraszy , postraszy a potem da. Pod tym względem nie różni się zbytnio od naszej władzy...umiech


Sami sobie zgotowaliśmy ten los przystępując do ZSRE. Ten motłoch , któremu nawet nie mieści się w głowie , by wujkowi Hansowi kazać spierdal.ć , póki co ma w tym kraju przewagę. Obawiam się że UE i tak się rozpadnie , a ja czekam z popkornem...umiech



Czekasz na rozpad UE czy na zmianę myślenia motłochu?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Paź 2021r. 10:18  
Cytuj
CYTAT
Obrazek



Już ci pisałem. Poddałeś się manipulacji co czynie z ciebie pożytecznego idiotę.

Gdzie te państwa uciekają?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Paź 2021r. 10:19  
Cytuj
CYTAT
To co zawsze robili, wyślą na ulice instygatorów i pożytecznych wichrzycieli, zorganizują przesłuchania w tej sprawie w PE, uznają ze została złamana praworządność, zabiorą kasę, ludzie wyjdą ze złości na ulice, dyspozycyjna opozycja zorganizuje pucz niewygodnych rządów.

Regresie, KONSTYTUCJA stoi globalistom na drodze. Kiedy zrozumiesz hipokryzje Totalnych zamordystów?



Ja piórkuję umiech TVP?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Paź 2021r. 10:22  
Cytuj
CYTAT
H*** , dobrze wiesz kto ją podpisał. Gdybym ja był prezydent wówczas , z pewnością bym tego nie zrobił. Już w 2003 roku nie dałem się przekonać Millerowi, Kwaśniewskiemu , braciom Kaczyńskim , Tuskowi , episkopatowi i wszystkim im podobnym. Zagłosowałem na nie , bo wiedziałem że nie ma darmowych obiadków. Zdawałem sobie sprawę że poza wydojeniem Polski i wszystkich krajów Europy Środkowo-wschodniej, wujkowi Hansowi o nic innego nie chodziło...umiech


Sama ocena Lecha Kaczyńskiego nie jest jednoznaczna. Niemniej za ratyfikację Traktatu Lizbońskiego , jak mnie dokonał zdrady stanu. A ci, którzy go tak usilnie namawiali na ten podpis ( pewnie pamiętasz którzy) , zasłużyli na sznur. Co jeszcze chcesz wiedzieć h***?umiech



A kto negocjował przyjęcie warunków tego traktatu?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Paź 2021r. 11:21  
Cytuj
CYTAT



Czekasz na rozpad UE czy na zmianę myślenia motłochu?




Na zmianę myślenia motłochu nadziei nie mam, Anżej Ale rozpad UE to już moim zdaniem kwestia kilku lat. Nie ukrywam , że czekam z niecierpliwością...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Paź 2021r. 11:26  
Cytuj
CYTAT



A kto negocjował przyjęcie warunków tego traktatu?





To nie ma znaczenia. Lasów w Polsce jest sporo, gałęzi powinno wystarczyć dla wszystkich , Anżej...umiech





Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Paź 2021r. 13:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT



A kto negocjował przyjęcie warunków tego traktatu?





To nie ma znaczenia. Lasów w Polsce jest sporo, gałęzi powinno wystarczyć dla wszystkich , Anżej...umiech






No chyba jednak ma znaczenie. chcesz go pominąć na tych gałęziach?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Paź 2021r. 15:30  
Cytuj
Wydaje ci się Anżej. Każdy kto przyczynił się do ratyfikacji traktatu lizbońskiego na gałąź. Bez wyjątku...umiech


Wiem że po ryżym reprezentanci Polski uśmiechniętej będą płakać , ale trudno...umiech




Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Paź 2021r. 20:16  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 356 357 358 359 360 361 362 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »