NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 351 352 353 354 355 356 357 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2021r. 17:54  
Cytuj
Gowin w Radio Zet potwierdził tylko to co już wcześniej pisałem. Edzio to wyśmiewał ale nie potrafił wytłumaczyć skąd się wzięły pieniądze na wszystkie tarcze.

Gowin niczego nie odkrył.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2021r. 17:54  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2021r. 18:55  
Cytuj
Go-win,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2021r. 19:42  
Cytuj
CYTAT
Gowin w Radio Zet potwierdził tylko to co już wcześniej pisałem. Edzio to wyśmiewał ale nie potrafił wytłumaczyć skąd się wzięły pieniądze na wszystkie tarcze.

Gowin niczego nie odkrył.



A co powiedział Gowin , Anżej?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2021r. 19:53  
Cytuj
CYTAT
Kogo to obchodzi?

Podobno Mateusz vel Miska Ryżu zadłuża nas i nasze dzieci. Stosuje kreatywną księgowość by to zamieść pod dywan. Czy to prawda? Robi nas w *** czy nie robi?



Regresie , po co ten znak zapytania? Przecież od sześciu lat znasz odpowiedź...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2021r. 20:34  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Gowin w Radio Zet potwierdził tylko to co już wcześniej pisałem. Edzio to wyśmiewał ale nie potrafił wytłumaczyć skąd się wzięły pieniądze na wszystkie tarcze.

Gowin niczego nie odkrył.



A co powiedział Gowin , Anżej?umiech







Że jesteś totalnym pisiorem i wierzysz tylko w propagandę tvpis smiech2 umiechsmiech2 umiechsmiech2 umiech smiech2 umiech smiech2 umiech smiech2 umiech smiech2 umiech smiech2 umiech smiech2 umiech smiech2 umiech smiech2 umiech smiech2 umiech smiech2 umiech smiech2 umiech smiech2 umiech smiech2 umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2021r. 20:39  
Cytuj
To nie mistrz Neumann popuścił smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2021r. 21:35  
Cytuj
CYTAT



A co powiedział Gowin , Anżej?umiech







Że jesteś totalnym pisiorem i wierzysz tylko w propagandę tvpis smiech2 umiechsmiech2 umiechsmiech2 umiech smiech2 umiech smiech2 umiech smiech2 umiech smiech2 umiech smiech2 umiech smiech2 umiech smiech2 umiech smiech2 umiech smiech2 umiech smiech2 umiech smiech2 umiech smiech2 umiech smiech2 umiech




Dobre Anżej , uśmiałem się do łez...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2021r. 22:21  
Cytuj
@Bolek1313 a.k.a. Edzio-koprofil


Mazurek jako Jezus?


Napis "CAŁA K. POLSKA" na obrazie z Jezusem?


Edzio by się uśmiał.


I ty uważasz się za Obrońcę Kościoła?





P.S.

Dziwne, że art2deco nie zareagowała.


Nie no, żartuję, przecież wiadomo, że nie zareaguje, bo ch... ją obchodzi jakiś Jezus.


Jest tutaj, żeby wychwalać wielkość PISu i napier...ć na jego przeciwników.

A jeśli można do tego wykorzystać Jezusa, to tym gorzej dla Jezusa.


Moderowano przez: magpie
Za wulgaryzmy

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2021r. 11:31  
Cytuj
CYTAT
@Bolek1313 a.k.a. Edzio-koprofil


Mazurek jako Jezus?


Napis "CAŁA K. POLSKA" na obrazie z Jezusem?


Edzio by się uśmiał.


I ty uważasz się za Obrońcę Kościoła?





P.S.

Dziwne, że art2deco nie zareagowała.


Nie no, żartuję, przecież wiadomo, że nie zareaguje, bo ch... ją obchodzi jakiś Jezus.


Jest tutaj, żeby wychwalać wielkość PISu i napier...ć na jego przeciwników.

A jeśli można do tego wykorzystać Jezusa, to tym gorzej dla Jezusa.









Eminencjo inkontynencjo wystąpił kolejny incydent. Proszę ściągnąć bieliznę i udać się do łazienki...umiech





Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2021r. 13:51  
Cytuj
@Bolek1313 czyli Edzio-koprofil


Powiedz mi jedną rzecz dzielny Obrońco Kościołów:

Nie masz problemu z wklejaniem grafik na których jest jednocześnie Jezus Chrystus i wyraz "K"?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2021r. 14:38  
Cytuj
Eminencjo inkontynencjo mamy kolejną awarię. Proszę ściągnąć poplamione kalesony i zaczekać na odsiecz...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2021r. 16:13  
Cytuj
Pochylmy się w ciszy nad rachunkami które dostaną w Bogatyni, gdy Zieloni wyłączą im prund für Deutschland.
To na zachodzie Polski.

Na wschodzie unijne owczarki zamienią nasze służby graniczne z chopakami z Frontexu, następny nóź w plecy Najjaśniejszej.

Na końcu wybiorą nam skład TK i w nagrodę wprowadzą obowiązkowe tęczowe Piątki, Zielone Jęki i uwolnią dziczki i ryby.

I zaświeci Słonce dla wszystkich bo odejdą nasze jedyne troski.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2021r. 16:25  
Cytuj
CYTAT
Napis "CAŁA K. POLSKA" na obrazie z Jezusem?


Zdarzają się takie wpadki gdy koncentrujesz się na Judaszkach. Piękny fresk, bardzo dokładnie oddaje zajścia w Ogrojcu. Zauważyliście, Judasz przyszedł z antychrystami żeby uwieziono Jezusa i rzeczywiście opis umieszczono po właściwej stronie kompozycji. Wystarczyło umieścić "CAŁA polskojęzyczna POLSKA" i każdy by się domyślił kto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2021r. 16:35  
Cytuj
@art2deco

"Zdarzają się takie wpadki"

Zdarzają się takie wpadki, gdy ktoś jest płatną k...ą, której Jezus potrzebny jest wyłącznie do bronienia pedofilów w sutannach.


"Zauważyliście, Judasz przyszedł z antychrystami"

Ty przygłupie, nawet nie wiesz kto to jest Antychryst.

Gdybyś wiedziała to nie pisałabyś takich głupot.



Widzisz art2deco, Jezusowi nie po drodze było z władzą i dlatego skończył na krzyżu.

A dla ciebie władza jest wszystkim.

To odpowiedz sobie, po której stronie ty byś była.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2021r. 18:41  
Cytuj
Niesamowicie jesteś napalony żeby kąsać, szkoda ze na ślepo zarumieniony Ale zaprawdę powiadam wam, ze ja będę się samodzielnie umiech upierać ze tamten mem nie miał na celu szydzenia z Jezusa a jedynie z marności życia współczesnych Judaszków. Jakże pierwowzór i jego naśladowcy zostali oszukani, masakra.

Daje ciupasem przykład dla ukazania dwóch ekspresji jakże różnych "intencji".
Obrazek



Judasz przyszedł z antychrystami (nie napisałam z Antychrystem) Dzbanku i są przedstawieni po tej samej stronie na fresku z tym niepotrzebnie wulgarnym napisem bo każdy wie kto to jest. Już sama wzmianka niemieckiego Faktu by wystarczyła dla mnie.

Ja trwam po drugiej stronie, bracie umiech


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2021r. 18:57  
Cytuj
Grubo.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2021r. 19:05  
Cytuj
Eminencjo inkontynencjo , mamy kolejną awarię hydrauliki. Proszę ściągnąć kalesony i udać się do łazienki...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2021r. 19:33  
Cytuj
@art2deco

"Niesamowicie jesteś napalony żeby kąsać"

Niesamowicie jesteś napalona, żeby bronić Jezusa i "K." na jednym zdjęciu.



"ja będę się samodzielnie umiech upierać ze tamten mem nie miał na celu szydzenia z Jezusa"

Jeśli nie miał na celu szydzić z Jezusa to Jezus i "K." już ci nie przeszkadzają?


Bo wyszedł "fajny mem"?


Ty nadal nie rozumiesz, że dla wierzącego człowieka nie ma czegoś takiego, że Jezus + "K." jest ok, nawet jeśli wyjdzie z tego "fajny mem"?



P.S.

"Judasz przyszedł z antychrystami (nie napisałam z Antychrystem)"

Wymyśliłaś sobie tych antychrystów.

Nikt tak w Polsce nie mówi.

Skąd nadajesz art2deco?



"są przedstawieni po tej samej stronie na fresku z tym niepotrzebnie wulgarnym napisem bo każdy wie kto to jest"

Ty nie rozumiesz tego mema.

Ty nawet polskiego nie rozumiesz.

Tobie się wydaje, że jak ktoś powie "i wszyscy k...a dobrze wiedzieli" to oznacza, że tam jakaś k...a albo k...y były.




"Ja trwam po drugiej stronie, bracie umiech"

Z Suskim, Budką i Neumannem?

Wierzę ci.




P.S.

Powiedz mi art2deco jedną rzecz:

Ty chcesz bronić siebie i Edzia i waszego durnego mema, wklejając tzw. Matkę Boską Kermitowską?

Matka Boska z Kermitem nie uraża przypadkiem twoich uczuć religijnych?

To po ch.. to wklejasz?

Jakoś łatwo ci przychodzi wrzucanie Matki Boskiej do tematu, w którym przygłup Edzio bredzi o sr...u.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2021r. 19:52  
Cytuj
Malovany Dzbanku, zapewniam cię ze tak nie jest. Ja nie pochwalam. Domyślam się co ten napis miał w wyobraźni autora opisywać. Nawet ktoś w oparach piany domyśli się, co on miał na myśli i czym jedno różni się od drugiego.


Obrazek



Znowu nabrudziłeś, duży mop potrzebny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2021r. 20:26  
Cytuj
@art2deco

Jak wkleisz jeszcze kilka zdjęć to Jezus + "K." stanie się ok?


Ty nie rozumiesz, że osoby wierzące nie wklejają takich zdjęć?


Tak jak nikt nie wkleja zdjęć gwałtu na własnej żonie lub dziecku, żeby pokazać, że gwałciciel jest zły?



Dlaczego w takim razie ty wklejasz?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2021r. 21:00  
Cytuj
Skąd twoje przekonanie ze twórca mema był wierzący. Ktoś odniósł się do historii Judasza, synonimu głupoty zdrady.

Zaczynają się martwic twoje nadinterpretacje religijne nie mniej od religijności Donka przed ołtarzem w domu gdy trzeba było.

Kiedy Anżej z wielebnym Regresem nas odwiedzą umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2021r. 21:02  
Cytuj
CYTAT
@art2deco

Jak wkleisz jeszcze kilka zdjęć to Jezus + "K." stanie się ok?


Ty nie rozumiesz, że osoby wierzące nie wklejają takich zdjęć?


Tak jak nikt nie wkleja zdjęć gwałtu na własnej żonie lub dziecku, żeby pokazać, że gwałciciel jest zły?



Dlaczego w takim razie ty wklejasz?






Eminencjo inkontynencjo proszę się położyć wygodnie, pogotowie już jedzie. Kalesony się wypieprze , wszystko będzie dobrze...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2021r. 21:37  
Cytuj
@art2deco i Edzio-koprofil

"Skąd twoje przekonanie ze twórca mema był wierzący."

Twórca mema mnie nie interesuję.

Piszą o was, bo wy zawsze udajecie, jak nie dzielnych Obrońców Kościołów to uciemiężonych i prześladowanych Katolików.


A żadnemu z was nie przeszkadza "K." na fresku z Chrystusem.



Dlaczego?


Bo jak już wcześniej pisałem, Jezus to dla was wyłącznie narzędzie do uprawiania polityki.




"Ktoś odniósł się do historii Judasza, synonimu głupoty zdrady. "

Ty nie rozumiesz tego mema.

Bo dla ciebie w tym memie najważniejszy jest Judasz, który zdradził co według ciebie ma zapewne oznaczać osobę, która zrobiła zdjęcia i/lub wyniosła i/lub sprzedała je Faktowi.

A dla całej, k...a, Polski najbardziej wkur...e było to, że PIS, PO i PSL razem imprezowali.

Bo dla wielu osób jest to dowodem na "PIS-PO, jedno zło".

Rozumiem, że stąd twoja obsesja na punkcie "Judasza".

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2021r. 21:51  
Cytuj
Ależ bulgoczesz Dzbanku, pokaz mi jedno zdanie pochwały używania wulgaryzmów nawet w odniesieniu do Judasza. Kto jak ja jestem zawsze jak siostra dla moich adwersarzy na forum? Wy niewinni. Nawet nie pojechałam po kimkolwiek bo mem jest trafiony (chociaż artystycznie kuleje).

Komentowałam jedynie trafność analogii do Judasza. W końcu zakapował Mazurka jego gość a po uszach zbierają Totalni.

Na 100 zapytanych nie znajdziesz 5 którzy by powiedzieli ze ten mem to atak na Jezusa. Rozumiesz, - intencja , nie słabe wykonanie.

A ktoś tak religijny jak Ty wie, w Księdze Życia wszystkie uczynki i myśli będą zapisane. Nie grzesz więcej bracie myślą, mową uczynkiem i zaniedbaniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2021r. 21:55  
Cytuj
Grubo.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 351 352 353 354 355 356 357 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »