NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 331 332 333 334 335 336 337 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Lip 2021r. 16:15  
Cytuj
CYTAT
Sam nie wiem, h***. Przede wszystkim dla mnie Sejm a zwłaszcza Senat , to zwykły cyrk. Zamiast słoni i klaunów są wybrańcy narodu, ale też potrafią rozbawić widzów. Jak dla mnie to powinno się zlikwidować Senat , a Sejm zmniejszyć o połowę. Pieniądze w ten sposób zaoszczędzone dać pozostałym parlamentarzystom. Czynne i bierne prawo wyborcze dla ludzi o minimum 100 IQ, i może wtedy posłanka Jachira zajęłaby się czymś pożytecznym...umiech


A w TVN co o tym mówią , h***? A wasza centrala?umiech


Dodaj do tego jeszcze likwidację urzędu Prezydenta. Naprawdę nie rozumiem po co nam ten strażnik żyrandola.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2021r. 16:15  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Lip 2021r. 16:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A w TVN co o tym mówią , h***? A wasza centrala?umiech


A to trzeba by Ciebie zapytać. Ty jesteś Fiutku1313 tutaj ekspertem od ramówki TVN, nie ja.

CYTAT
Sam nie wiem, h***. Przede wszystkim dla mnie Sejm a zwłaszcza Senat , to zwykły cyrk. Zamiast słoni i klaunów są wybrańcy narodu, ale też potrafią rozbawić widzów. Jak dla mnie to powinno się zlikwidować Senat , a Sejm zmniejszyć o połowę. Pieniądze w ten sposób zaoszczędzone dać pozostałym parlamentarzystom. Czynne i bierne prawo wyborcze dla ludzi o minimum 100 IQ, i może wtedy posłanka Jachira zajęłaby się czymś pożytecznym...umiech


Klasyczna pisiorska odpowiedź - niby na temat, ale jednak nie. Nie pytałem Cię o to, czy należy ograniczyć liczbę parlamentarzystów oraz jakie masz propozycje, co do zmiany ordynacji wyborczej, ale jak się zapatrujesz, że Twoi ukochani faworyci z PiS właśnie napluli społeczeństwu w twarz. Przyznaję - sprytnie to zrobili - podpisem prezydenta, który już o reelekcję nie musi walczyć, to ma gdzieś polityczne skutki swojej decyzji.


Duda jak mówił, odpowiada już tylko przed bogiem i historią, i małżonką chytry

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sie 2021r. 11:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A w TVN co o tym mówią , h***? A wasza centrala?umiech


A to trzeba by Ciebie zapytać. Ty jesteś Fiutku1313 tutaj ekspertem od ramówki TVN, nie ja.

CYTAT
Sam nie wiem, h***. Przede wszystkim dla mnie Sejm a zwłaszcza Senat , to zwykły cyrk. Zamiast słoni i klaunów są wybrańcy narodu, ale też potrafią rozbawić widzów. Jak dla mnie to powinno się zlikwidować Senat , a Sejm zmniejszyć o połowę. Pieniądze w ten sposób zaoszczędzone dać pozostałym parlamentarzystom. Czynne i bierne prawo wyborcze dla ludzi o minimum 100 IQ, i może wtedy posłanka Jachira zajęłaby się czymś pożytecznym...umiech


Klasyczna pisiorska odpowiedź - niby na temat, ale jednak nie. Nie pytałem Cię o to, czy należy ograniczyć liczbę parlamentarzystów oraz jakie masz propozycje, co do zmiany ordynacji wyborczej, ale jak się zapatrujesz, że Twoi ukochani faworyci z PiS właśnie napluli społeczeństwu w twarz. Przyznaję - sprytnie to zrobili - podpisem prezydenta, który już o reelekcję nie musi walczyć, to ma gdzieś polityczne skutki swojej decyzji.





H*** skoro wszyscy chcą więcej zarabiać nie dziwi fakt, że parlamentarzyści też chcą. Jak dla mnie niech mają, pod warunkiem likwidacji Senatu i zmniejszenia o połowę Sejmu. W obecnych warunkach nie zasługują na podwyżki bo poza kłótniami i urządzaniem cyrku dla ludzi, niewiele konstruktywnego wnoszą do sprawy...umiech


Czy moja odpowiedź jest dla ciebie zrozumiała, czy potrzebujesz więcej informacji?umiech


Każdy obrońca praworządności na tym forum twierdzi że TVN-u nie ogląda , i za POKO nie też nie jest. Ile jest w tym prawdy , niech każdy z was rozsądzi we własnym sumieniu, h***. Ja bym na prawdziwość waszych deklaracji złamanego grosza nie postawił...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sie 2021r. 11:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Sam nie wiem, h***. Przede wszystkim dla mnie Sejm a zwłaszcza Senat , to zwykły cyrk. Zamiast słoni i klaunów są wybrańcy narodu, ale też potrafią rozbawić widzów. Jak dla mnie to powinno się zlikwidować Senat , a Sejm zmniejszyć o połowę. Pieniądze w ten sposób zaoszczędzone dać pozostałym parlamentarzystom. Czynne i bierne prawo wyborcze dla ludzi o minimum 100 IQ, i może wtedy posłanka Jachira zajęłaby się czymś pożytecznym...umiech


A w TVN co o tym mówią , h***? A wasza centrala?umiech


Dodaj do tego jeszcze likwidację urzędu Prezydenta. Naprawdę nie rozumiem po co nam ten strażnik żyrandola.



Chyba nawet taki ignorant jak ty Anżejku rozumie, że mandat prezydenta jest najsilniejszy w obecnym kształcie politycznym. To że gniot Kwaśniewskiego , wykastrował kompetencje prezydenckie, to zupełnie inna sprawa. Jak dla mnie to właśnie on wybrany w wyborach bezpośrednich , powinien stać na czele rządu. System parlamentarno-gabinetowy to min jedna z kluczowych wad obecnej Konstytucji, o którą za poduszczeniem TVN , bezpartyjni wolnościowcy chcieli kopie kruszyć...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sie 2021r. 12:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Sam nie wiem, h***. Przede wszystkim dla mnie Sejm a zwłaszcza Senat , to zwykły cyrk. Zamiast słoni i klaunów są wybrańcy narodu, ale też potrafią rozbawić widzów. Jak dla mnie to powinno się zlikwidować Senat , a Sejm zmniejszyć o połowę. Pieniądze w ten sposób zaoszczędzone dać pozostałym parlamentarzystom. Czynne i bierne prawo wyborcze dla ludzi o minimum 100 IQ, i może wtedy posłanka Jachira zajęłaby się czymś pożytecznym...umiech


A w TVN co o tym mówią , h***? A wasza centrala?umiech


Dodaj do tego jeszcze likwidację urzędu Prezydenta. Naprawdę nie rozumiem po co nam ten strażnik żyrandola.



Chyba nawet taki ignorant jak ty Anżejku rozumie, że mandat prezydenta jest najsilniejszy w obecnym kształcie politycznym. To że gniot Kwaśniewskiego , wykastrował kompetencje prezydenckie, to zupełnie inna sprawa. Jak dla mnie to właśnie on wybrany w wyborach bezpośrednich , powinien stać na czele rządu. System parlamentarno-gabinetowy to min jedna z kluczowych wad obecnej Konstytucji, o którą za poduszczeniem TVN , bezpartyjni wolnościowcy chcieli kopie kruszyć...umiech



Nawet taki facio jak ty chwalący się wysokim IQ powinien to ogarnąć, że odnoszę się do zaistniałej sytuacji. Co z tego, że prezydent ma najsilniejszy mandat jak nie ma żadnych możliwości jego realizowania. W tym sensie pisałem o braku zrozumienia dla funkcjonowania tego urzędu.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2021r. 13:27  
Cytuj
CYTAT
H*** skoro wszyscy chcą więcej zarabiać nie dziwi fakt, że parlamentarzyści też chcą. Jak dla mnie niech mają, pod warunkiem likwidacji Senatu i zmniejszenia o połowę Sejmu. W obecnych warunkach nie zasługują na podwyżki bo poza kłótniami i urządzaniem cyrku dla ludzi, niewiele konstruktywnego wnoszą do sprawy...umiech


FiutkuPiSiorku1313 - jak to szło, jak to mówił Prezes PZPPiS Jarek Kaczyński? Że do polityki nie idzie się dla pieniędzy? To co się zmieniło?

Funkcja posła i senatora powinna być bez wynagrodzenia. Nie szły by tam wtedy miernoty, które w normalnym życiu i w realiach rynku pracy co najwyżej dostałyby posadę za najniższą krajową.

Wreszcie napisałeś, że ta decyzja jest świństwem. Co z tego, jak i tak zagłosujesz na PiS. Pewnie nie możesz się już doczekać, że pójdziesz i wrzucisz karteczkę z kratką zaznaczoną przy pisowskim politruku.

CYTAT
Chyba nawet taki ignorant jak ty Anżejku rozumie, że mandat prezydenta jest najsilniejszy w obecnym kształcie politycznym. To że gniot Kwaśniewskiego , wykastrował kompetencje prezydenckie, to zupełnie inna sprawa. Jak dla mnie to właśnie on wybrany w wyborach bezpośrednich , powinien stać na czele rządu. System parlamentarno-gabinetowy to min jedna z kluczowych wad obecnej Konstytucji, o którą za poduszczeniem TVN , bezpartyjni wolnościowcy chcieli kopie kruszyć..


Zgoda. Należy system zreformować w kierunku prezydenckiego albo kanclerskiego ustroju państwa. Nie dziwię się, że wybierasz prezydencki - Twoje uwielbienie dla PiS świadczy wyraźnie, że białoruskie standardy są Ci bliskie. Ja jestem za systemem kanclerskim, ale wtedy prezydenta powinien wybierać parlament (tak, jak to było w 2 RP).

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sie 2021r. 13:37  
Cytuj
Niech będzie i system kanclerski, byle pod strzechy wróciła utracona praworządność...umiech


No i Janek Bury z sędzią Żurkiem do Krajowej Rady Sądownictwa , też niech wracają...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4969
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sie 2021r. 05:54  
Cytuj
CYTAT


Chyba nawet taki ignorant rozumie, że mandat prezydenta jest najsilniejszy w obecnym kształcie politycznym. To że gniot Kwaśniewskiego , wykastrował kompetencje prezydenckie, to zupełnie inna sprawa. Jak dla mnie to właśnie on wybrany w wyborach bezpośrednich , powinien stać na czele rządu. System parlamentarno-gabinetowy to min jedna z kluczowych wad obecnej Konstytucji, o którą za poduszczeniem TVN , bezpartyjni wolnościowcy chcieli kopie kruszyć...umiech


Nie wiem w jaki sposób prezydent miałby stać na czele rządu?
Może jeszcze powinien być marszałkiem Sejmu,Senatu i przewodniczącym ...Episkopatu.good
W końcu królowa brytyjska, ma zwierzchnictwo nad tamtejszym kościołem.zdegustowany
Grzebanie przy Konstytucji,to jak jazda kosiarką po placu przed Pałacem Prezydenckim.zaklopotany
To ma sens!!!mlotek
Anżejowi długopis wtedy przyrośnie do ręki!potluczony

Konstytucję można zmienić w referendum,a nie nocą ,na jakimś zadupiu warszawskiego Żoliborza.
U kociarza drugiego sortu.jezyk

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Sie 2021r. 16:38  
Cytuj
CYTAT
Niech będzie i system kanclerski, byle pod strzechy wróciła utracona praworządność...umiech


No i Janek Bury z sędzią Żurkiem do Krajowej Rady Sądownictwa , też niech wracają...umiech


Są postulaty na które zawsze pozytywnie rezonuje umiech Pamiętajmy tez o wykluczonym sędzim Juszczyszynie. Są rachunki niegodziwości których żadna koperta nie przekreśli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sie 2021r. 17:30  
Cytuj
Koperta to może nie , ale sztabka złota już prędzej...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2021r. 20:25  
Cytuj
@Piotrowicz i @Zero to lubi ok

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sie 2021r. 20:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Niech będzie i system kanclerski, byle pod strzechy wróciła utracona praworządność...umiech


No i Janek Bury z sędzią Żurkiem do Krajowej Rady Sądownictwa , też niech wracają...umiech


Są postulaty na które zawsze pozytywnie rezonuje umiech Pamiętajmy tez o wykluczonym sędzim Juszczyszynie. Są rachunki niegodziwości których żadna koperta nie przekreśli.


Szczególnie córka leśnika w kopercie, pamiętamy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sie 2021r. 21:12  
Cytuj
Anżej z regresem ( h*** też) , kiedy zabiją dzwony praworządności , wzywające do walki z kaczyzmem, ruszą na wojnę bez chwili namysłu...umiech



Będą walczyć i ginąć za wolne sądy, ład konstytucyjny i powrót Janka Burego i sędziego Żurka do KRS...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sie 2021r. 21:19  
Cytuj
Anżej a gdybyś spróbował dokonać wartościowania rzeczy nagannej, to nie sądzisz że nazwisko w kopercie ( córki leśnika) to i tak lepiej niż sztabka złota za nominację sędziowską? umiech


Jestem ciekaw jak sędzia , który uzyskał nominację za sztabkę złota , będzie realizował zasadę niezawisłości?umiech


I ilu takich sędziów w Polsce orzeka, bo nie bardzo chcę wierzyć że w ciągu 14 lat w Krajowej Radzie Sądownictwa , Janka, CBA nagrała przy pierwszej tego typu akcji...



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Sie 2021r. 21:40  
Cytuj
Korwin się odcina od Foliarzy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sie 2021r. 21:52  
Cytuj
Mieszkańcy małych miast i wsi ( roszczeniowa hołota) głosuje na PiS. Światła elita z wielkich miast głosuje na POKO...umiech


Ciemna masa ( wyborcy PiS) nie chcą się szczepić. Zwolennicy POKO robią to bez szemrania...umiech


Tak przynajmniej twierdzą #SilniZRazem..umiech


Ciekawe czy SilniZRazem wolą zrazy wołowe czy wieprzowe?smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sie 2021r. 21:55  
Cytuj
A nasi fajnopolacy ( Anżej z regresem) to się zaszczepili? umiech


Może też są foliarzami , jak mieszkańcy pisowskiego bastionu, gminy Jeżowe...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Sie 2021r. 22:20  
Cytuj
Światła Elita fur Lemingi jest zatroskana ze europejskie fundusze zasilą po równo całą Polskę, nie tylko Wielkie Ośrodki miejskie.

Tutaj pokazują jak ich Owsiak hypno-warunkuje do walki o "kastowy grosz" ***** *** cool girl potluczony

https://youtu.be/cRFQBHbRyQo?t=84

Hypnodancerzy występują dla publiczności nie tylko u nas smiech2
Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2021r. 22:31  
Cytuj
Pisłodziejstwo zatroskało się o dług w UE na 35 lat.

Są pieniążki dla ciemnego ludu pożyczone od ich samych z przyszłości smiech2

Rekordowa liczba obcokrajowców w urzędzie pracy to również ich zasługa.


Dlaczego szczepionki kupujemy od wroga? "Leki za cebulę" - nowy program gospodarczy PIS odnosi sukcesy.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Sie 2021r. 22:33  
Cytuj
Chcesz Sputnik, nie ma sprawy, chcesz Amantadynę, nie ma sprawy, chcesz leżeć w domu, nie ma sprawy.
Mówisz i masz cool girl

PS.
Twoje występy Regresie były wynikiem autentycznego samodzielnego myślenia, jesteś wiec zwolniony z odpowiedzialności za nie.

To się nazywa Otwartość i Tolerancja umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2021r. 22:51  
Cytuj
Dlaczego nie ma polskiej szczepionki?

Pisłodziejstwo wykorzystało sytuację pandemiczną tylko robienia do wałów na narodzie.

Wracając do długu w UE zamian za suwerenność i długu publicznego u Polaków.Elektorat się takimi sprawami nie troska. Większość z nich nie doczeka w życiu nawet spłaty tego długu smiech2 Taki dobrobyt. smiech2

Co do amantadyny i antyszczepionlowości to w moi znajomi - wyborcy PISu wiodą prym w temacie. Znam to więc z autopsji nie tylko że stereotypów. Żywe memy.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Sie 2021r. 23:29  
Cytuj
Brak polskiej szczepionki wina pis.

Jprdl.

Co ci ten pis ukradł. Konkretnie tobie. Konstytucje ci ukradł? Wolność ci ukradł?
Masz takie sama prawa jak inni.



Tylko czekać aż zaczniesz sypać tekatami że druga bialoruś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2021r. 06:07  
Cytuj
Brak Polskiej szczepionki to nie wina PiS?
Może moja, rudego albo opozycji? umiech


Może PIS nie jest tak głupi tylko ja taki mądry. Sam nie wiem. smiech2

Co mi PiS ukradł? Czas w życiu. Czyli to co mam najcenniejsze. Krew moją piją PISiekrwie.

Co Tobie PISda ł @Neptun? Skąd wziął? Za co "doł"?

Druga Białoruś jak się patrzy. smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Sie 2021r. 07:28  
Cytuj
CYTAT
Brak Polskiej szczepionki to nie wina PiS?
Może moja, rudego albo opozycji? umiech


Może PIS nie jest tak głupi tylko ja taki mądry. Sam nie wiem. smiech2

Co mi PiS ukradł? Czas w życiu. Czyli to co mam najcenniejsze. Krew moją piją PISiekrwie.

Co Tobie PISda ł @Neptun? Skąd wziął? Za co "doł"?

Druga Białoruś jak się patrzy. smiech2



Tak myślałem . WrzesCzy że kradną bo zobaczył i uslyszał. Potem powtarza. Niczym sie nie różnisz od reszty narzekaczy.

Czas to ty sobie sam kradniesZ , a nie pis ci kradnie.

Mi pis nie dał nic.


Mamy taką drugą Białoruś mędrcu z gazety dla młodzieży , że obywatele tejże Bialorusi , proszą o azyl u nas.

A teraz popij wody i wyłącz tv i internet , bo znowu będziesz gadał bzdury ontym jak ci ktoś kradnie czas.

Kpina , chłop co sie udziela najwięcej w internetach , pisze że jego czas jest cenny.
Zejdź na ziemie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Sie 2021r. 09:18  
Cytuj
Regresie a czy ty i Anżej , i reszta obrońców praworządności - reprezentantów Polski uśmiechniętej, zaszczepiłeś się? umiech


Chciałem poznać zdanie światłej elity...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 331 332 333 334 335 336 337 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »