NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 327 328 329 330 331 332 333 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2021r. 21:06  
Cytuj
CYTAT
Konfederacja barska (1768–1772) – zbrojny związek szlachty polskiej, utworzony w Barze na Podolu 29 lutego 1768 roku z zaprzysiężeniem aktu założycielskiego w obronie wiary katolickiej i niepodległości Rzeczypospolitej, skierowany przeciwko: kurateli Imperium Rosyjskiego, królowi Stanisławowi Augustowi Poniatowskiemu i popierającym go wojskom rosyjskim. Celem konfederacji było zniesienie ustaw narzuconych przez Rosję, zwłaszcza zapewniających równouprawnienie innowiercom.


@Art2deco PiS to zdrajcy, złodzieje do i do tego jeszcze socjaliści.


Donald Tusk Maine futrer. Main kampf. Pis kaput.
smiech2

Bolek w niektórych sektach charyzmatyczni wodzowie maja dostęp do dzieci niżej położonych w hierarchii członków. Serio. zdegustowany

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2021r. 21:06  
Cytuj

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lip 2021r. 08:37  
Cytuj
Być może masz większe doświadczenie regresie w takich sprawach. Nie wiem jak z dziećmi , ale gdyby wasz rudy guru zażądał waszych kobiet, to jak przypuszczam nastąpiłoby klasyczne "mieszanie krwi"...umiech


Przez kilka następnych pokoleń potomstwo twoje czy Anżeja, zachodziłoby w głowę , skąd takie ładne rude dzieci się wzięły właśnie u was...umiech


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lip 2021r. 13:37  
Cytuj
CYTAT
Być może masz większe doświadczenie regresie w takich sprawach. Nie wiem jak z dziećmi , ale gdyby wasz rudy guru zażądał waszych kobiet, to jak przypuszczam nastąpiłoby klasyczne "mieszanie krwi"...umiech


Przez kilka następnych pokoleń potomstwo twoje czy Anżeja, zachodziłoby w głowę , skąd takie ładne rude dzieci się wzięły właśnie u was...umiech


Obrazek




każdy sądzi wg. własnej miary umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lip 2021r. 15:23  
Cytuj
Odrobaczanie będzie bolesne ale nieodzowne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2021r. 17:32  
Cytuj
PISorzyty nie mogą pić krwi w nieskończoność


Obrazek

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lip 2021r. 19:40  
Cytuj
Według Donka "trzeba trzymać kciuki" za premiera Mateusza Morawieckiego, jego ministrów, posłów i senatorów PiS, "żeby wreszcie zrozumieli, że te spory, które Niemcy toczą dzisiaj z PiS-owskim reżimem jest w naszym interesie, polskojęzycznych obywateli".


No tak, ja tez się modle za zawrócenie ze złej drogi Tuska i Sławko Nowaka umiech

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2021r. 22:31  
Cytuj
Według Donka?Czy Donek tak powiedział?
Oczywiście nie jestem super fanem w/w tylko jestem ciekaw czy warto przyglądać się poczynaniom politycznym na bieżąco czy później czytać ,oglądać i wnioskować?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lip 2021r. 03:29  
Cytuj
CYTAT
Według Donka?Czy Donek tak powiedział?
Oczywiście nie jestem super fanem w/w tylko jestem ciekaw czy warto przyglądać się poczynaniom politycznym na bieżąco czy później czytać ,oglądać i wnioskować?


Wg art, donek prawdopodobnie tak myśli.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2021r. 04:00  
Cytuj
Art oglądasz TVPIS?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Lip 2021r. 17:40  
Cytuj
Nie oglądam TV. Może dlatego nie żal mi TVNu tak jak wam.

PS.
Anżej, Donek tak robi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lip 2021r. 20:50  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2021r. 03:46  
Cytuj
Umowa konkordatowa kosztuje nas ponad 36 miliardów rocznie, do tego brak podatków za 300 tys ha gruntów, podatków za tysiące rezydencji, za brak podatków za hotele i urdele, biurowce, stacje paliw, import aut, firmy produkcyjne, wydawnictwa, handel.


Za to nas sprzedali komunistom przy okrągłym stole. Za to nadal sieją dla nich propagandę.

Za to pracujecie za miskę ryżu.

umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lip 2021r. 05:48  
Cytuj
...Umowa konkordatowa kosztuje nas ponad 36 miliardów rocznie...


Bez kozery powiem pińcset , regresie...umiech


Z innej beczki. Obejrzałem przy kawce Polsat News a w nim wywiad z Izabelą Leszczyną. Jeżeli ten tępy babsztyl jest najlepszym co POKO ma do zaoferowania ( ministr w gabinecie cieni!) , to Bóg mi świadkiem że już wolę Czarnka i Kamińskiego...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lip 2021r. 10:26  
Cytuj
[cytat]PISorzyty nie mogą pić krwi w nieskończoność


cytat]

PiSuary mogą i będą robić co chcą.ok

To nie "koci pchlarz" z Żoliborza ,będzie spłacał długi. jakie my będziemy mieli.placze
Zawsze, ten kto wygrywa wybory,jest sprytniejszy niż ten,który na niego głosował.sciana
Zawsze będziesz wyruch@ny/wyruchan@.jezyk
I to jeszcze za swoje pieniądze.smiech2

PS.Jarek raczej nikogo i niczego nie ru...hał,bo pewnie "rękodzieło" jest wygodniejsze.zarumieniony
Podobno nie przenosi ptasiej grypy(kaczej),Covida i... afrykańskiego pomoru świń.potluczony
Seks z kobietą ,to to jest to.całus

Jarek!!!:szok:
Przestań walić koń...!mlotek

" target="_blank">https://demot(...)opotany:

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lip 2021r. 12:42  
Cytuj
Jusek znowu walcujesz nigga? umiech



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2021r. 14:26  
Cytuj
CYTAT
Program #PolskieSzwalnie miał dać Polakom dostęp do maseczek chroniących przed COVID-19. Zabrał się za niego były kierowca Kornela Morawieckiego, ojca premiera. Dziś projekt jest w rozsypce. Polskie firmy uszyły aż 178 mln maseczek, jednak gros z nich nadaje się co najwyżej na budowę. Dziesiątki milionów zalegają w magazynach. Niektóre zaangażowane w program firmy zamiast spodziewanych zysków, toną w długach. Szacunkowo podatnik zapłacił za to 258 mln zł.


Boluś gdzie te sukcesy?


smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lip 2021r. 14:42  
Cytuj
W sztabie bezpartyjnych wolnościowiców regresie. Powrócił rudy rycerz na białej chabecie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lip 2021r. 15:14  
Cytuj
Obejrzyjmy zapowiedzi dalszych sukcesów Dziambora z Tadlą cool girl

Co za afekt pod wolnościową wymówką do TVN-u i mojej ulubienicy.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/ustawa-przeciw-tvn-artur-dziambor-ona-nigdy-nie-wejdzie-do-sejmu/zesbpe3,79cfc278

Obrazek



PS.
PiS PO jedno zło ok
TVP TVN jedno zło nie wiem

,,,Wolne, niezależne propolskie media w realu jezyk
https://www.youtube.com/watch?v=ufVEzArfuk8

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2021r. 18:12  
Cytuj
CYTAT
W sztabie bezpartyjnych wolnościowiców regresie. Powrócił rudy rycerz na białej chabecie...umiech


Nieda się ukryć. Wielkie poruszenie wśród Pislodziejstwa że szykuje się konkurencja. Cienko PISzczą skoro w rudym konkurencję upatrują smiech2

Szkoda tylko że dobra zmiana nie wypaliła i na arenie złotówką jak rublami będziemy szastać neutralny

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lip 2021r. 20:43  
Cytuj
Jesteśmy pod wrażeniem nieustannych sukcesów Donka na ulicy i na zagranicy.

PS.
TVN cię nie pobudził umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lip 2021r. 18:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
W sztabie bezpartyjnych wolnościowiców regresie. Powrócił rudy rycerz na białej chabecie...umiech


Nieda się ukryć. Wielkie poruszenie wśród Pislodziejstwa że szykuje się konkurencja. Cienko PISzczą skoro w rudym konkurencję upatrują smiech2

Szkoda tylko że dobra zmiana nie wypaliła i na arenie złotówką jak rublami będziemy szastać neutralny




Odetchniemy pełną piersią praworządności dopiero wtedy regresie, kiedy Janek Bury i sędzia Żurek , powrócą do Krajowej Rady Sądownictwa...umiech


Ale też myślę że będzie dobrze...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2021r. 19:49  
Cytuj
Nie o sukcesach partyjnych chciałbym bo tych PISlodziejstwu nie brakuje. O Polskę mi chodzi. Czy doganiamy poziomem już zachód?
Bo podobno w TVPIS sugerują że nawet Niemcy nam zazdroszczą.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lip 2021r. 21:39  
Cytuj

Obrazek
Czy doganiamy poziomem już zachód?



TVN-wi i GW udało się wychować ledwo jedno Owsiakowe "robta co chceta" pokolenie. Drugie, które robiło co chciało za posłuszność Rosji świetnie żyje i się tego trzyma.
Poziom zdurnienia na Zachodzie jest nieporównywalnie szerszy, bo to na nich marksiści ćwiczą na wszystkich uniwersytetach i w korporacjach od ponad 60 lat. Nie miało to nigdy charakteru sprzedania się obcym a jedynie przyjęcia innej postawy kulturowej. Było im łatwiej ich zmanipulować za teoretyczne orzeszki. Polacy posiadają realną pamięć zbiorową zaborów i tożsamość narodową, której Amerykanie nie mają. Posiadamy tez doświadczenia własne i długotrwale z sytuacją gdy marksistowski sort nami rządził. My już wiemy, co ich czeka. Presja na wyparcie tej wiedzy za PO/PSL/SLD z pamięci zbiorowej była niewyobrażalna.

Dzisiaj na Zachodzie to młodzież podpala wielkie miasta Ameryki tzw. "woke" od Antify po BLM, wiec cel główny marksistów, destabilizacji wewnętrznej państwa "żeby stanęło w trwodze" został całkowicie osiągnięty. Taki sam podział na duże ośrodki miejskie i całą prowincje jest tez w Polsce. To wpływ korporacji i podaży świetnie płatnej pracy za uznanie poglądów środowiska.

Ostatni przypadek modelki Samueli która wypunktowała, zręcznie przejaskrawioną narracje Narodową z obowiązującego dualizmu światopoglądowego Konfederacji, przy czym zręcznie unikając liberalnych wrzutek, dowiodło każdemu o bezwzględnych konsekwencjach dla beneficjentów świata korporacyjnego za odstępstwo od polit-poprawności. To może być również (i z pewnością jest umiech) pierwszą ośmieszającą tresurą Narodowej części zaplecza Konfy gdy przeglądamy różne komentarze publicystów.
Nie gryź karmiącej ręki pana, bo każdy jest wymienny jak rękawiczki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2021r. 22:07  
Cytuj
Ściągali do siebie obcokrajowców tak jak robi niechlubny rekordzista PiS.


Nie jestem elektoratem PISłodziei żeby myśleć że mnie karmią. Partyjne świnie nie uważam za panów. Nie boję się też twoich insynuacji.

Gdzie jest zapowiadana minimalna 4000.00? Bo mam tu polew. smiech2

Niemcy zazdroszczą że robimy za miskę ryżu?

Jak idą interesy Polski na arenie międzynarodowej? Jedynie długiem w Eurokołchozie w zamian za suwerenność Pisłodziejstwo jest w stanie się pochwalić.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lip 2021r. 22:44  
Cytuj
Pytałeś się czy Polacy się bogacą?

CYTAT
Nie gryź karmiącej ręki pana, bo każdy jest wymienny jak rękawiczki.
- było w kontekście co stało się z Samuela za odrzucenie polit-poprawnosci środowiska korporacyjnego. HEJT
To śmieszna sprawa ale samo cenzura jest lepsza od najlepszego cenzora. To potęga zjawiska Wokeness.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 327 328 329 330 331 332 333 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »