NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 319 320 321 322 323 324 325 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 19:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A jednak chytry ze 200 uderzeń na minutę?


Pińcset


Oj, to niedobrze chytry zaraz ci pokrywka odleci uśmiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 19:03  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 19:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


No widzisz? Zgadzam się z tobą. Tylko po co ta nienawiść? Czas na normalnych ludzi w polityce, to tylko kwestia czasu. mirki, neptuny i inne przekupne oraz roszczeniowe nieroby pójdą w niepamięć. Jeszcze będzie normalnie.



Anżej jeżeli zadajesz pytanie : po co ta nienawiść ? - to spójrz w lustro i zadaj je samemu sobie. I przy okazji swoim kolegom. Zarzucasz mi obronę PiSu , a i ty i twoi kumple, w układzie zero-jedynkowym zawsze poprą niepisiora. Bez względu na wszystko. O ośmiu gwiazdkach czy innych tego typu błahostkach już nawet nie wspomnę. Reasumując popierasz walkę z hejtem , ale sam w znacznym stopniu jesteś człowiekiem nakręcającym nienawiść na tym forum. Ja przynajmniej nie ukrywam że moim hobby jest przekomarzanie się z wami , niejednokrotnie wyłącznie dla beki. Zatem umoralniając innych , warto najpierw zmieniać świat od siebie...umiech


Już zmieniłem, a ty dalej żyjesz przeszłością. Tak wygodniej?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 19:20  
Cytuj
CYTAT
Odemnie Andrzej to 3 ch** w bok , nie pobieram ŻADNYCH świadczeń , ktore obecny rząd daje ludziom , a podatki płace napewno większe niz Ty.

Nierobem to co najwyzej mozesz być Ty , bo Ty najwiecej krzyczysz jak jest k*** źle.


Na pewno? Wyślij fotkę PITa. Wtedy mnie przekonasz.

Jak jest źle to o tym piszę, jak rządzący zrobią coś dobrego to możesz być pewien, pochwalę.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 20:22  
Cytuj
CYTAT


Już zmieniłem, a ty dalej żyjesz przeszłością. Tak wygodniej?



Nawet jeżeli to prawda i zacząłeś walczyć z nienawiścią od siebie , to dosłownie nic na to nie wskazuje , Anżej. A przynajmniej ja niczego takiego nie zauważyłem...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 20:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Już zmieniłem, a ty dalej żyjesz przeszłością. Tak wygodniej?



Nawet jeżeli to prawda i zacząłeś walczyć z nienawiścią od siebie , to dosłownie nic na to nie wskazuje , Anżej. A przynajmniej ja niczego takiego nie zauważyłem...umiech


Tak jak żyłeś 8 lat pod rządami Tuska tak i teraz będziesz musiał z tym żyć.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 21:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Odemnie Andrzej to 3 ch** w bok , nie pobieram ŻADNYCH świadczeń , ktore obecny rząd daje ludziom , a podatki płace napewno większe niz Ty.

Nierobem to co najwyzej mozesz być Ty , bo Ty najwiecej krzyczysz jak jest k*** źle.


Na pewno? Wyślij fotkę PITa. Wtedy mnie przekonasz.

Jak jest źle to o tym piszę, jak rządzący zrobią coś dobrego to możesz być pewien, pochwalę.



Już pędze z moim taxem.

Nierobom , ludziom z dwiema lewymi gałęziami jest zawsze źle, stąd twój ból dupy.

Promujesz sie tu na gibkiego , rzeskiego chłopa , więc rusz kumatym łbem i zrób coś żeby ci było lepiej.
A nie wieczne smuty : oj jak boli , oj jak niedobrze , rzad zły a ja dobry, oj jak mnie krzywdzą .

Takimi bredniami jak wypisujesz tu z twoim kolega juskiem , uświadczacie mnie w tym , jaka ta zajebista , postępowa kadra przeciwników rzadu jest ku*** mizerna.

Wy jesteście na dnie , ja moge wam rzucić co najwyzej łopate , bo z tego waszego gówn* ktore macie w głowach , nie wygrzebie was nikt.
Amen

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 22:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Odemnie Andrzej to 3 ch** w bok , nie pobieram ŻADNYCH świadczeń , ktore obecny rząd daje ludziom , a podatki płace napewno większe niz Ty.

Nierobem to co najwyzej mozesz być Ty , bo Ty najwiecej krzyczysz jak jest k*** źle.


Na pewno? Wyślij fotkę PITa. Wtedy mnie przekonasz.

Jak jest źle to o tym piszę, jak rządzący zrobią coś dobrego to możesz być pewien, pochwalę.



Już pędze z moim taxem.

Nierobom , ludziom z dwiema lewymi gałęziami jest zawsze źle, stąd twój ból dupy.

Promujesz sie tu na gibkiego , rzeskiego chłopa , więc rusz kumatym łbem i zrób coś żeby ci było lepiej.
A nie wieczne smuty : oj jak boli , oj jak niedobrze , rzad zły a ja dobry, oj jak mnie krzywdzą .

Takimi bredniami jak wypisujesz tu z twoim kolega juskiem , uświadczacie mnie w tym , jaka ta zajebista , postępowa kadra przeciwników rzadu jest ku*** mizerna.

Wy jesteście na dnie , ja moge wam rzucić co najwyzej łopate , bo z tego waszego gówn* ktore macie w głowach , nie wygrzebie was nikt.
Amen


Wbrew temu co piszesz, jest mi całkiem nieźle. Zawodowo i prywatnie. Ciężko pracuję i mam z tego całkiem niezłe profity. Wiele wymagam od siebie więc również wymagam od polityków, którzy są na moim utrzymaniu. Trafiłeś kulą w płot.

To ile podatku zapłaciłeś za zeszły rok i z jakiego tytułu i czy jesteś w stanie to udowodnić skoro piszesz że płacisz więcej ode mnie?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Cze 2021r. 09:50  
Cytuj
CYTAT


Tak jak żyłeś 8 lat pod rządami Tuska tak i teraz będziesz musiał z tym żyć.




O tym wiem Anżej. Tyle że kreowanie się na kogoś , a stan faktyczny , to są dwie zupełnie różne sprawy. Inaczej : czyny a nie słowa świadczą o człowieku...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Cze 2021r. 09:58  
Cytuj
Obrazek



Albo Zbyszek Hołdys żyje w rzeczywistości alternatywnej albo ja ...umiech



Kiedyś jak Beatlesi koncertowali to dziewczyny mdlały i piszczały. Teraz wystarczy że "sędzia niezłomny" zacznie cytować konstytucję...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Cze 2021r. 11:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Tak jak żyłeś 8 lat pod rządami Tuska tak i teraz będziesz musiał z tym żyć.




O tym wiem Anżej. Tyle że kreowanie się na kogoś , a stan faktyczny , to są dwie zupełnie różne sprawy. Inaczej : czyny a nie słowa świadczą o człowieku...umiech



Jesteś w tym przecież fachowcem to nikt cie nie oszuka umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Cze 2021r. 11:08  
Cytuj
Na razie to tylko ty próbujesz oszukiwać. Pokaż że naprawdę nie jesteś nienawistnikiem ziejącym agresją w kierunku ludzi myślących inaczej. Jeżeli to stwierdzę , to powiedzmy że możemy zawrzeć coś na zasadzie pokoju...umiech



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Cze 2021r. 19:43  
Cytuj
CYTAT
Na razie to tylko ty próbujesz oszukiwać. Pokaż że naprawdę nie jesteś nienawistnikiem ziejącym agresją w kierunku ludzi myślących inaczej. Jeżeli to stwierdzę , to powiedzmy że możemy zawrzeć coś na zasadzie pokoju...umiech


Dobrze edziu. Postaram się chytry

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Cze 2021r. 07:19  
Cytuj
Postanowienie poprawy to dopiero pierwszy krok. Nie dotyczy juska , bo on póki co nie deklaruje żadnych zmian w swoim życiu. Uparty niggaumiech



Obrazek




Tymczasem parówka.pl podgrzewa atmosferę przed najważniejszym wydarzeniem tego sezonu...umiech



Jeżeli "sędzia niezłomny" przyjedzie do Stalowej Woli , to osobiście będę sypał kwiaty na trasie jego przejazdu...umiech


Niestety najbliżej nas Mielec i Biłgoraj. Ale dlaczego?placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Cze 2021r. 16:22  
Cytuj
CYTAT
Postanowienie poprawy to dopiero pierwszy krok. Nie dotyczy juska , bo on póki co nie deklaruje żadnych zmian w swoim życiu. Uparty niggaumiech




A ty kiedy skończysz ze swoimi niedomówieniami, oskarżeniami, złośliwościami i obrażaniem rozmówców?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4955
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Cze 2021r. 17:54  
Cytuj
CYTAT


Nierobom , ludziom z dwiema lewymi gałęziami jest zawsze źle, stąd ból dupy.

Takimi bredniami jak wypisujesz tu z twoim kolega juskiem , uświadczacie mnie w tym , jaka ta zajebista , postępowa kadra przeciwników rzadu jest ku*** mizerna.

Wy jesteście na dnie , ja moge wam rzucić co najwyzej łopate , bo z tego waszego gówn* ktore macie w głowach , nie wygrzebie was nikt.
Amen

@bolku czy inny @neptrunku
Z @Andrzejem łączy mnie zbieżność poglądów i nie włazimy sobie do dupy.zdegustowany
A Ciebie(Wasco)to nawet nie olałby mój pies.potluczony
To że jesteś światopoglądowo "betonem",roszczeniowym pasożytem...Trudno.zaklopotany
Tacy też są potrzebni.mlotek

Pytanie do wszystkich,ale -nie do Ciebie trutniu.nierobie i patogenie.sciana

https://demot(...)iadomisz

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Cze 2021r. 18:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Postanowienie poprawy to dopiero pierwszy krok. Nie dotyczy juska , bo on póki co nie deklaruje żadnych zmian w swoim życiu. Uparty niggaumiech




A ty kiedy skończysz ze swoimi niedomówieniami, oskarżeniami, złośliwościami i obrażaniem rozmówców?




Anżejku, ja w przeciwieństwie do ciebie nie mam gęby pełnej frazesów o tolerancji . Nie udaję zakłamanego świętoszka...umiech



Zupełnie jak Jurek Owsiak = sprzedaje koszulki : "Ja nie hejtuję, ja rock’n’rolluję" , a właśnie jest jednym z tych , którzy dokładają do pieca w tym rozpalonym do czerwoności społeczeństwie. Jego wyobrażenie tolerancji nie obejmuje ludzi mających inne poglądy...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Cze 2021r. 18:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Nierobom , ludziom z dwiema lewymi gałęziami jest zawsze źle, stąd ból dupy.

Takimi bredniami jak wypisujesz tu z twoim kolega juskiem , uświadczacie mnie w tym , jaka ta zajebista , postępowa kadra przeciwników rzadu jest ku*** mizerna.

Wy jesteście na dnie , ja moge wam rzucić co najwyzej łopate , bo z tego waszego gówn* ktore macie w głowach , nie wygrzebie was nikt.
Amen

@bolku czy inny @neptrunku
Z @Andrzejem łączy mnie zbieżność poglądów i nie włazimy sobie do dupy.zdegustowany
A Ciebie(Wasco)to nawet nie olałby mój pies.potluczony
To że jesteś światopoglądowo "betonem",roszczeniowym pasożytem...Trudno.zaklopotany
Tacy też są potrzebni.mlotek

DPytanie do wszystkich,ale -nie do Ciebie trutniu.nierobie i patogenie.sciana

https://demot(...)iadomisz


Ty chory pojebie milcz. twoj bełkot dyskektyka rozwojowego nie znaczy nic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2021r. 19:44  
Cytuj
https://twitter.com/marcinwarchol/status/1402228184544952321

Tak kradnie PIS.

Kupuje głupców ich za ich własne pieniądze.

1. Czy powinienem być karany za malwersacje.Uzycie środków z funduszu na cele kampani wyborczej?
2. Czy w tym praworządnym państwie mafia PISłodziejka nie ma już realnej bezkarności+ ?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Cze 2021r. 20:28  
Cytuj
Obrazek




Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Cze 2021r. 21:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Postanowienie poprawy to dopiero pierwszy krok. Nie dotyczy juska , bo on póki co nie deklaruje żadnych zmian w swoim życiu. Uparty niggaumiech




A ty kiedy skończysz ze swoimi niedomówieniami, oskarżeniami, złośliwościami i obrażaniem rozmówców?




Anżejku, ja w przeciwieństwie do ciebie nie mam gęby pełnej frazesów o tolerancji . Nie udaję zakłamanego świętoszka...umiech



Zupełnie jak Jurek Owsiak = sprzedaje koszulki : "Ja nie hejtuję, ja rock’n’rolluję" , a właśnie jest jednym z tych , którzy dokładają do pieca w tym rozpalonym do czerwoności społeczeństwie. Jego wyobrażenie tolerancji nie obejmuje ludzi mających inne poglądy...umiech



Czyli ty nie zamierzasz niczego zmieniać w swoim postępowaniu? co

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4955
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Cze 2021r. 07:03  
Cytuj
]
CYTAT


Ja chory pojeb milcze. Moj bełkot dyskektyka rozwojowego nie znaczy nic.


@neptunek-babochłopie.

Masz rację.
Zajmij się jednak swoim zwieraczem,o którym ostatnio tak wiele cierpiał,a o czym tak dużo pisałeś.zaklopotany
chytry

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Cze 2021r. 07:31  
Cytuj
No właśnie dlatego jesteś uważany za przychlasta i dyslektyka.
Szczeka dalej pchło.

Tylko w inny rytm , bo sie powtarszasz w tych wypoxinach , forumowy pajacu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Cze 2021r. 08:40  
Cytuj
CYTAT

Czyli ty nie zamierzasz niczego zmieniać w swoim postępowaniu? co



Nie wiem Anżej. Wszystko zależy od ciebie/was. Jeżeli chcesz utrzymywać status quo , niech zostanie po staremu. Jeżeli uważasz że warto trochę spuścić z tonu, wykonaj pierwszy krok. Dostosowałem się do ciebie/was wiele lat temu , i być może trzeba trochę wyluzować. Ale jak pisałem , nie będę robił z siebie zakłamanego świętoszka walczącego z hejtem , a obrażającego wszystkich myślących inaczej...umiech



Wbrew twoim podejrzeniom , nie posiadam innych kont niż to obecne. Zatem mogę jedynie ręczyć swoją własną osobą, a właściwie jednym użytkownikiem...umiech
Po prostu nie odpowiadam za innych.




Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Cze 2021r. 12:51  
Cytuj
CYTAT
No właśnie dlatego jesteś uważany za przychlasta i dyslektyka.
Szczeka dalej pchło.

Tylko w inny rytm , bo sie powtarszasz w tych wypoxinach , forumowy pajacu


Że taka okurwiała menda jak ty jeszcze nie dostała bana to skandal.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Cze 2021r. 13:22  
Cytuj
Mendy to ty poszukaj u siebie w gaciach.
Beduinie biegajacy na siedzaco.

Zaraz ci gul wyskoczy.

Jak to szło.

"Siadaj , nikt cie o nic nie pytał".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 319 320 321 322 323 324 325 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »