NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 318 319 320 321 322 323 324 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Cze 2021r. 19:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jak dla mnie Anżejku , to Julka, Kryśka czy Staszek są mniej więcej tyle samo warci co Tuleya , Żurek czy Rzepiński. Może kiedyś dożyję dnia że jedni i drudzy będą siedzieć za kratkami albo przynajmniej w domu wariatów, ale obawiam się że prędko to nie nastąpi...umiech


Czyli jedziesz w Tour de Konstytucja, biedaku?umiech


A skąd takie pytanie?



Byłem pewny że walka o praworządność to wasz priorytet...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2021r. 19:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2021r. 22:52  
Cytuj
Bolku w kraju naszym czyli Polska praworządności ja się nie dopatrzyłem nie dopatruje i pewnie nie dopatrze (autopsja- czyli domaganie się prawdy i sprawiedliwości ,a i tak winny wychodzi obronną ręką bo układy lub inne itp.) więc konstytucja jest tylko na papierze dla wybranych.
A Ty to taki jesteś ,że sprzeciwiasz się każdemu kto negatywnie pisze na partię jednego jedynego prezesa partii, ale też nie pochwalasz ich poczynań na arenie politycznej państwa gdyż każdy mądry i myslący widzi i słyszy jak jest. Więc jak to z Tobą jest? Nie chcesz się narazić? Komu? Sobie? Partii?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Cze 2021r. 23:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Jak dla mnie Anżejku , to Julka, Kryśka czy Staszek są mniej więcej tyle samo warci co Tuleya , Żurek czy Rzepiński. Może kiedyś dożyję dnia że jedni i drudzy będą siedzieć za kratkami albo przynajmniej w domu wariatów, ale obawiam się że prędko to nie nastąpi...umiech


Czyli jedziesz w Tour de Konstytucja, biedaku?umiech


A skąd takie pytanie?



Byłem pewny że walka o praworządność to wasz priorytet...umiech


Walka o praworządność powinna być priorytetem dla każdego, rozsądnie myślącego.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2021r. 23:22  
Cytuj
Niestety w kraju naszym czyli Polska osób walczących o praworządność jest dużo mniej! Większość to ślepo wierzący w słuszność jednej jedynej partii, następnie są osoby które to są związane z partią czyli ciotki, pociotki i,, rodzina kroliczka'' i pozostaje sfera osób którym to zostało coś obiecane i zostało dane czyli wszystkie datki państwowe których to osób pewnie przybędzie - bo się należy z jakiegoś powodu. Jakiego? Wybory.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Cze 2021r. 23:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Jak dla mnie Anżejku , to Julka, Kryśka czy Staszek są mniej więcej tyle samo warci co Tuleya , Żurek czy Rzepiński. Może kiedyś dożyję dnia że jedni i drudzy będą siedzieć za kratkami albo przynajmniej w domu wariatów, ale obawiam się że prędko to nie nastąpi...umiech


Czyli jedziesz w Tour de Konstytucja, biedaku?umiech


A skąd takie pytanie?



Byłem pewny że walka o praworządność to wasz priorytet...umiech


Walka o praworządność powinna być priorytetem dla każdego, rozsądnie myślącego.


Już wkrótce Andrzej wróci Twój ryżowaty guru , bo smród po nim osiadł , więc będziesz mógł walczyć o praworządność ramie w ramie , z wojownikami dobra kraju , Naszego kraju Polski!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 00:16  
Cytuj
Ty dołączysz do tej walki?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 06:49  
Cytuj
CYTAT
Bolku w kraju naszym czyli Polska praworządności ja się nie dopatrzyłem nie dopatruje i pewnie nie dopatrze (autopsja- czyli domaganie się prawdy i sprawiedliwości ,a i tak winny wychodzi obronną ręką bo układy lub inne itp.) więc konstytucja jest tylko na papierze dla wybranych.
A Ty to taki jesteś ,że sprzeciwiasz się każdemu kto negatywnie pisze na partię jednego jedynego prezesa partii, ale też nie pochwalasz ich poczynań na arenie politycznej państwa gdyż każdy mądry i myslący widzi i słyszy jak jest. Więc jak to z Tobą jest? Nie chcesz się narazić? Komu? Sobie? Partii?




Wyciągasz zupełnie błędne wnioski z moich postów. Śmiem twierdzić że polski wymiar sprawiedliwości czy cała ta mityczna praworządność ( którą PiS nam odebrał w 2015 majstrując przy TK) to był jeden niewypał Od początku transformacji ustrojowej trwały kosmetyczne zmiany , które tak naprawdę przypominały pudrowanie trupa. Każdy średnio rozgarnięty szympans żyjący w tym kraju , wie że praworządność była dla tych, których stać było na to aby ją kupić. Bo człowiek bogaty, ustosunkowany mógł być bezkarny, bez względu na przestępstwo jakiego się dopuścił. Sędziowie , prokuratorzy i adwokaci ( w większości) to banda przekupnych i pozbawionych sumienia ludzi.
Zresztą jak mogło być inaczej skoro przez kilkanaście lat członkiem KRS z ramienia Sejmu RP był niejaki Jan Bury. I tam z panem sędzią Żurkiem i im podobnymi , dokonywali kwalifikacji do zawodu sędziego. To nie mogło się udać...umiech

PiS o tyle zaproponował zmianę że chciał przejść na ręczne sterowanie w wymiarze sprawiedliwości. Coś takiego jak było w PRL. Jak się obywatelowi wyrok nie spodobał , to szedł do lokalnych struktur partii na skargę. I o ile miał siłę przebicia , to prezes sądu dostawał słowną reprymendę od sekretarza ,zakończoną pogróżką: " Towarzyszu prezesie ( większość sędziów było członkami PZPR, a funkcyjni wszyscy) ludzie mi się tu skarżą na wyrok. Zróbcie coś..."
Pisiory zamiast rozgonić to komunistyczne dziadostwo jeszcze wielu z nich namówili do współpracy ( Piotrowicz czy Kryże). Właśnie dlatego reformy PiS ( choć postulat rozwalenia tego co było) jest słuszny , to metody i ludzie mający to wprowadzać, są wielką porażką...umiech

Reasumując to co było nazywane praworządnością było w istocie rzeczy patologią. PiS zastąpił patologiczny układ tworem wcale nie lepszym. Być może nawet gorszym. W każdym razie nigdy nie stanąłbym w obronie jednych czy drugich. Niech się zagryzą ze sobą, być może na tym co zostanie , uda się zbudować coś normalnego. Dla mnie dureń ekscytujący się wypowiedziami mecenasa Konia czy sędziego Tuleyi nie różni się niczym od głąba , który wierzy że PiS zreformował wymiar sprawiedliwości...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 09:44  
Cytuj
Mógłbyś Edek choć jeden raz oderwać się od tej swojej zaciekłości, złości i podziałów, oraz poglądów politycznych i nie przypisywać praworządności do jakiegokolwiek z plemion. Niestety nie potrafisz.

Praworządność to praworządność. Tu nie powinno być podziałów.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 10:38  
Cytuj
CYTAT
Mógłbyś Edek choć jeden raz oderwać się od tej swojej zaciekłości, złości i podziałów, oraz poglądów politycznych i nie przypisywać praworządności do jakiegokolwiek z plemion. Niestety nie potrafisz.

Praworządność to praworządność. Tu nie powinno być podziałów.



Andrzej , ale to właśnie w Tobie są te cechy które przypisujesz komuś.

Nawet w swoim "logo" plujesz.

Ku*wa ale z Ciebie hipokryta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 10:53  
Cytuj
Jeżeli praworządność dla ciebie uosabiają mecenas Koń czy sędzia Tuleya , to nie ma między nami płaszczyzny porozumienia Anżej...umiech


Jak dla mnie obrońcy praworządności oglądający TVN powinni ze zwolennikami reform PiS, spotkać się na jakimś ogromnym polu ( np pod Grunwaldem). Niech się wyrżną nawzajem za swoje ideały, i wtedy będzie można zbudować min wymiar sprawiedliwości na zasadzie konsensusu społecznego. Bez immunitetów ( sędziowskich , prokuratorskich i poselskich również). Wybór szefa policji, sądu czy prokuratury w wyborach samorządowych, i wreszcie zmiana , a najlepiej wywalenie w kosmos gniota Kwaśniewskiego. Nazywanego szumnie Konstytucją...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 10:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Mógłbyś Edek choć jeden raz oderwać się od tej swojej zaciekłości, złości i podziałów, oraz poglądów politycznych i nie przypisywać praworządności do jakiegokolwiek z plemion. Niestety nie potrafisz.

Praworządność to praworządność. Tu nie powinno być podziałów.



Andrzej , ale to właśnie w Tobie są te cechy które przypisujesz komuś.

Nawet w swoim "logo" plujesz.

Ku*wa ale z Ciebie hipokryta


o jej chytry Nawet nie jest mi przykro uśmiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 11:03  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli praworządność dla ciebie uosabiają mecenas Koń czy sędzia Tuleya , to nie ma między nami płaszczyzny porozumienia Anżej...umiech


Może nie ma, ale nie z tego powodu.. Gdzie ja napisałem, że mecenas koń czy sędzia Tuleya uosabiają wg mnie praworządność?


CYTAT

Jak dla mnie obrońcy praworządności oglądający TVN powinni ze zwolennikami reform PiS, spotkać się na jakimś ogromnym polu ( np pod Grunwaldem). Niech się wyrżną nawzajem za swoje ideały, i wtedy będzie można zbudować min wymiar sprawiedliwości na zasadzie konsensusu społecznego. Bez immunitetów ( sędziowskich , prokuratorskich i poselskich również). Wybór szefa policji, sądu czy prokuratury w wyborach samorządowych, i wreszcie zmiana , a najlepiej wywalenie w kosmos gniota Kwaśniewskiego. Nazywanego szumnie Konstytucją...umiech


No widzisz? Zgadzam się z tobą. Tylko po co ta nienawiść? Czas na normalnych ludzi w polityce, to tylko kwestia czasu. mirki, neptuny i inne przekupne oraz roszczeniowe nieroby pójdą w niepamięć. Jeszcze będzie normalnie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 11:07  
Cytuj
CYTAT


Zacytuje w takim razie do Ciebie jusku Panie.


CYTAT
to ja jestem zdrowo jebnięty. Lubie też murzyńskie pały w swojej dziurze

@bolek1214
Ogarnij zwieracz.3m sie
Odniosłem dawno temu wrażenie,że jesteś taki"ten-tego-tamtego",ale że z murzynami?chytry
Przesadzasz.mlotek

https://demot(...)siegarni

A murzynku Bambo w następnym wpisie.

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 11:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Mógłbyś Edek choć jeden raz oderwać się od tej swojej zaciekłości, złości i podziałów, oraz poglądów politycznych i nie przypisywać praworządności do jakiegokolwiek z plemion. Niestety nie potrafisz.

Praworządność to praworządność. Tu nie powinno być podziałów.



Andrzej , ale to właśnie w Tobie są te cechy które przypisujesz komuś.

Nawet w swoim "logo" plujesz.

Ku*wa ale z Ciebie hipokryta


o jej chytry Nawet nie jest mi przykro uśmiech



Skoro Ci nie przykro to co sie prujesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 11:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Zacytuje w takim razie do Ciebie jusku Panie.


CYTAT
to ja jestem zdrowo jebnięty. Lubie też murzyńskie pały w swojej dziurze

@bolek1214
Ogarnij zwieracz.3m sie
Odniosłem dawno temu wrażenie,że jesteś taki"ten-tego-tamtego",ale że z murzynami?chytry
Przesadzasz.mlotek

https://demot(...)siegarni

A murzynku Bambo w następnym wpisie.


Tyle?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 11:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Mógłbyś Edek choć jeden raz oderwać się od tej swojej zaciekłości, złości i podziałów, oraz poglądów politycznych i nie przypisywać praworządności do jakiegokolwiek z plemion. Niestety nie potrafisz.

Praworządność to praworządność. Tu nie powinno być podziałów.



Andrzej , ale to właśnie w Tobie są te cechy które przypisujesz komuś.

Nawet w swoim "logo" plujesz.

Ku*wa ale z Ciebie hipokryta


o jej chytry Nawet nie jest mi przykro uśmiech



Skoro Ci nie przykro to co sie prujesz.


Bo nie jest mi przykro chytry więcej luzu. Ciśnienie ci skoczyło uśmiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 12:11  
Cytuj
CYTAT


Zacytuje w takim razie ciebie jusku Panie.


CYTAT
to ja jestem zdrowo jebnięty. Lubie też murzyńskie pały w swojej dziurze

@neptunkuco
czy też inny "plutoniku".sciana
Zauważ że powtarzanie czyjegoś pomysłu,nie jest już tak śmieszne.mlotek
W każdym razie-jak coś wymyślisz swojego,oryginalnego i bez konsultacji z lekarzem lub farmaceutą,Pan@jusek, to doceni.good

PS.Urynoterapię dalej stosujesz?co
Tymczasem,jak to powiedział Twój "brat",a robią kuzyni-"pójdę ci na rękę"...potluczony
Nie będę się z Ciebie wyśmiewał...jezyk

https://demot(...)/Murzyni

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 13:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Mógłbyś Edek choć jeden raz oderwać się od tej swojej zaciekłości, złości i podziałów, oraz poglądów politycznych i nie przypisywać praworządności do jakiegokolwiek z plemion. Niestety nie potrafisz.

Praworządność to praworządność. Tu nie powinno być podziałów.



Andrzej , ale to właśnie w Tobie są te cechy które przypisujesz komuś.

Nawet w swoim "logo" plujesz.

Ku*wa ale z Ciebie hipokryta


o jej chytry Nawet nie jest mi przykro uśmiech



Skoro Ci nie przykro to co sie prujesz.


Bo nie jest mi przykro chytry więcej luzu. Ciśnienie ci skoczyło uśmiech


Tak.
Zaraz mi jebnie żyłka , bo jakiś anonim sie pruje przez szkło. Faktycznie powód do ciśnienia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 13:49  
Cytuj
A jednak chytry ze 200 uderzeń na minutę?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 13:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Zacytuje w takim razie ciebie jusku Panie.


CYTAT
to ja jestem zdrowo jebnięty. Lubie też murzyńskie pały w swojej dziurze

@neptunkuco
czy też inny "plutoniku".sciana
Zauważ że powtarzanie czyjegoś pomysłu,nie jest już tak śmieszne.mlotek
W każdym razie-jak coś wymyślisz swojego,oryginalnego i bez konsultacji z lekarzem lub farmaceutą,Pan@jusek, to doceni.good

PS.Urynoterapię dalej stosujesz?co
Tymczasem,jak to powiedział Twój "brat",a robią kuzyni-"pójdę ci na rękę"...potluczony
Nie będę się z Ciebie wyśmiewał...jezyk

https://demot(...)/Murzyni


twój pożal sie boże pomysl , nigdy nie był smieszny , sorry był tylko dla ciebie.
Tak samo jak załosne proby bycia smiesznym.
Ale osoba ze zjebaniem umyslowym jak ty , tego nie ogarnie.Nigdy. Bo to wymaga sprytu wiekszego , niż sprytu kozy.

Takze produkuj dalej.

3 , 2 , 1 Cytuj , edycja , start

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 13:53  
Cytuj
CYTAT
A jednak chytry ze 200 uderzeń na minutę?


Pińcset

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 15:36  
Cytuj
CYTAT


Mój pożal sie boże pomysl , nigdy nie był smieszny , sorry był tylko dla ciebie.
Tak samo jak załosne proby bycia prze mnie smiesznym.
Ale ja,osoba ze zjebaniem umyslowym , tego nie ogarnie.Nigdy. Bo to wymaga sprytu wiekszego, niż sprytu kozy.

Takze dalej.

3 , 2 , 1 Cytuj , edycja , start


@neptusiu 1988/9
Z tą kozą i Tobą,jednak miałem rację.ok
Z takiej propozycji jaką oferujesz,nie skorzystam.zaklopotany
Nie wiem jak to jest z kozą,ale kobiety są wspaniałe"w tych sprawach".good
Sprawdź.chytry
Z tym co robisz z kozami,zajmą się "animalsi"potluczony

https://demot(...)e-z-koza

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 15:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Mój pożal sie boże pomysl , nigdy nie był smieszny , sorry był tylko dla ciebie.
Tak samo jak załosne proby bycia prze mnie smiesznym.
Ale ja,osoba ze zjebaniem umyslowym , tego nie ogarnie.Nigdy. Bo to wymaga sprytu wiekszego, niż sprytu kozy.

Takze dalej.

3 , 2 , 1 Cytuj , edycja , start


@neptusiu 1988/9
Z tą kozą i Tobą,jednak miałem rację.ok
Z takiej propozycji jaką oferujesz,nie skorzystam.zaklopotany
Nie wiem jak to jest z kozą,ale kobiety są wspaniałe"w tych sprawach".good
Sprawdź.chytry
Z tym co robisz z kozami,zajmą się "animalsi"potluczony

https://demot(...)e-z-koza




No widzisz jaki ty glupi jesteś.
Tanczysz tak jak ci zagram.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 16:06  
Cytuj
CYTAT


No widzisz? Zgadzam się z tobą. Tylko po co ta nienawiść? Czas na normalnych ludzi w polityce, to tylko kwestia czasu. mirki, neptuny i inne przekupne oraz roszczeniowe nieroby pójdą w niepamięć. Jeszcze będzie normalnie.



Anżej jeżeli zadajesz pytanie : po co ta nienawiść ? - to spójrz w lustro i zadaj je samemu sobie. I przy okazji swoim kolegom. Zarzucasz mi obronę PiSu , a i ty i twoi kumple, w układzie zero-jedynkowym zawsze poprą niepisiora. Bez względu na wszystko. O ośmiu gwiazdkach czy innych tego typu błahostkach już nawet nie wspomnę. Reasumując popierasz walkę z hejtem , ale sam w znacznym stopniu jesteś człowiekiem nakręcającym nienawiść na tym forum. Ja przynajmniej nie ukrywam że moim hobby jest przekomarzanie się z wami , niejednokrotnie wyłącznie dla beki. Zatem umoralniając innych , warto najpierw zmieniać świat od siebie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 16:17  
Cytuj
Odemnie Andrzej to 3 ch** w bok , nie pobieram ŻADNYCH świadczeń , ktore obecny rząd daje ludziom , a podatki płace napewno większe niz Ty.

Nierobem to co najwyzej mozesz być Ty , bo Ty najwiecej krzyczysz jak jest k*** źle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 318 319 320 321 322 323 324 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »