NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 317 318 319 320 321 322 323 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Cze 2021r. 20:03  
Cytuj
CYTAT
Mógłby mi jakiś obrońca praworządności wyjaśnić o co chodzi? Mi przychodzi do głowy tylko powikłanie po neurotyksynie...umiech





Obrazek




Obrazek











https://www.youtube.com/watch?v=fkiL-v4X8w8 zamknięty obieg wirusa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2021r. 20:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Cze 2021r. 22:09  
Cytuj
No i wytłumaczyła obrończyni praworządnościzarumieniony

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4962
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Cze 2021r. 04:31  
Cytuj
CYTAT
Jusek twój korzeń musi być wyjątkowo potężny...umiech


Tym bardziej że zaawansowana choroba alkoholowa wzmacnia zarówno erekcję jak i możliwości seksualne...umiech

@bolek1313
Mój"korzeń",nie Twój w tym interes.mlotek
Jednak zanim coś napiszesz,skoro nie pijesz,"zabaw się płonącym konarem",a właściwie swoim kawałkiem chrustu.potluczony
PS."Jak dobrze wstać skoro świt,jutrzenki blask..."spi
For You.
https://demot(...)zniejsze

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Cze 2021r. 07:29  
Cytuj
CYTAT
No i wytłumaczyła obrończyni praworządnościzarumieniony




Szczerze mówiąc liczyłem na odpowiedź kogoś takiego jak ty , Anżej. Z niewiadomych powodów nie doczekałem się...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Cze 2021r. 07:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jusek twój korzeń musi być wyjątkowo potężny...umiech


Tym bardziej że zaawansowana choroba alkoholowa wzmacnia zarówno erekcję jak i możliwości seksualne...umiech

@bolek1313
Mój"korzeń",nie Twój w tym interes.mlotek
Jednak zanim coś napiszesz,skoro nie pijesz,"zabaw się płonącym konarem",a właściwie swoim kawałkiem chrustu.potluczony
PS."Jak dobrze wstać skoro świt,jutrzenki blask..."spi
For You.
https://demot(...)zniejsze




Spoko jusek tylko uważaj żebyś swoim ogromnym interesem nie rozwalił monitora . Zakładam że piszesz ze stacjonarnego komputera ( ewentualnie laptopa) bo jak widzę po twoich postach , w twoim krwiobiegu ciągle krąży sporo alkoholu , nigga...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Cze 2021r. 07:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
No i wytłumaczyła obrończyni praworządnościzarumieniony




Szczerze mówiąc liczyłem na odpowiedź kogoś takiego jak ty , Anżej. Z niewiadomych powodów nie doczekałem się...umiech



No i będziesz musiał z tym żyć chytry

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Cze 2021r. 09:07  
Cytuj
Przeżyłem osiem lat rządów koalicji oszustów z gumofilcami , przeżyję i to, Anżej...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Cze 2021r. 20:43  
Cytuj
Terlecki znowu zaczął ćpać czy PiS już nie ukrywa swoich zamiarów?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Cze 2021r. 21:24  
Cytuj
CYTAT
Terlecki znowu zaczął ćpać czy PiS już nie ukrywa swoich zamiarów?


Znowu zacząłeś sie brandzlować Andrzej?
smiech2

Kasztan z ciebie taki sam jak z juska.
Dramat fajo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Cze 2021r. 21:35  
Cytuj
Akurat ws Terleckiego Anżej ma trochę racji. Ćpun może odstawić narkotyki , ale mózg mu się już nie zregeneruje...umiech
A sam Terlecki to wyjątkowy buc , nawet jak na standardy partii rządzącej.



Inna sprawa że w przypadku innego znanego byłego ćpuna , Anżej nie jest już taki zasadniczy. Redaktor Piątek ( bo o nim mowa) w swoim czasie był dla naszego ulubionego użytkownika tego forum , kimś na zasadzie głosiciela prawdy objawionej...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4962
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Cze 2021r. 04:03  
Cytuj
CYTAT


Spoko jusek tylko uważaj żebyś swoim ogromnym interesem nie rozwalił monitora . Zakładam że piszesz ze stacjonarnego komputera ( ewentualnie laptopa) bo jak widzę po twoich postach , w twoim krwiobiegu ciągle krąży sporo alkoholu , nigga...umiech


@bolek 3131
Wolę być znanym i poważanym alkoholikiem ,niż jak Ty,anonimowym onanistą.potluczony

Mineła czwarta...chytry
Czyli jak zwykle.good
For You.
https://demotywatory.pl/4645448/4-rano

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Cze 2021r. 07:43  
Cytuj
Jusek naprawdę lubię twoje pijackie opowiastki, ale ty dostałeś bilet w jedną stronę. Ja wiem że wszyscy taki mamy, z tą różnicą że twój jest na kurs ekspresowy , nigga...umiech




Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Cze 2021r. 08:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Spoko jusek tylko uważaj żebyś swoim ogromnym interesem nie rozwalił monitora . Zakładam że piszesz ze stacjonarnego komputera ( ewentualnie laptopa) bo jak widzę po twoich postach , w twoim krwiobiegu ciągle krąży sporo alkoholu , nigga...umiech


@bolek 3131
Wolę być znanym i poważanym alkoholikiem ,niż jak Ty,anonimowym onanistą.potluczony

Mineła czwarta...chytry
Czyli jak zwykle.good
For You.
https://demotywatory.pl/4645448/4-rano




Czlowieku ty ani znany , ani powazany , co najwyzej chlor , tyle masz wspolnego z tym co ci palce wysraly na klawiaturze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Cze 2021r. 08:54  
Cytuj
CYTAT
Akurat ws Terleckiego Anżej ma trochę racji. Ćpun może odstawić narkotyki , ale mózg mu się już nie zregeneruje...umiech
A sam Terlecki to wyjątkowy buc , nawet jak na standardy partii rządzącej.



Inna sprawa że w przypadku innego znanego byłego ćpuna , Anżej nie jest już taki zasadniczy. Redaktor Piątek ( bo o nim mowa) w swoim czasie był dla naszego ulubionego użytkownika tego forum , kimś na zasadzie głosiciela prawdy objawionej...umiech


W obronie pisu jesteś niesamowity.
Stawiasz na równi redaktora z wice marszałkiem sejmu.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Cze 2021r. 10:25  
Cytuj
Andrzejku na czym polega moja obrona PiSu? Na tym że nazywam starego narkusa, nadętym bucem? Terlecki jest jednym z kilku wyjątkowych szkodników w partii rządzącej. Jak następnym razem Kaczyński do mnie zadzwoni, to nie omieszkam go o tym poinformować...umiech



Ty znowuż odwrotnie ( jak zwykle) . Jak pisior ćpa to wiadomo , ale jak niepisior to też wiadomo...umiech



Widzisz dla mnie narkus to narkus. Nieważne czy z PiS , POKO czy Gazety Wybiórczej...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4962
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Cze 2021r. 11:34  
Cytuj
CYTAT


Spoko jusek


Czlowieku znany i powazany.
Przepraszam za to co moje palce wysraly na klawiaturze


@Neptun1983sciana
Nie przesadzaj w komplementach, bo jeszcze pomyślą że się (nie daj Boże),zakochałeś.:szok:
Przeprosiny przyjęte,wstań z kolan i won!Łomot i tak będzie.mlotek

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Cze 2021r. 11:41  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku na czym polega moja obrona PiSu? Na tym że nazywam starego narkusa, nadętym bucem? Terlecki jest jednym z kilku wyjątkowych szkodników w partii rządzącej. Jak następnym razem Kaczyński do mnie zadzwoni, to nie omieszkam go o tym poinformować...umiech



Ty znowuż odwrotnie ( jak zwykle) . Jak pisior ćpa to wiadomo , ale jak niepisior to też wiadomo...umiech



Widzisz dla mnie narkus to narkus. Nieważne czy z PiS , POKO czy Gazety Wybiórczej...umiech


Mowa była o głupiej wypowiedzi byłego ćpuna wice marszałka. Ty musiałeś dla równowagi dać przykład innego ćpuna. Co to za porównanie. Lider rządzącej partii na stanowisku wice marszałka i nic nie znaczący redaktor.
Tylko ty mogłeś to tak zestawić by mirki i inne neptuny nie miały wątpliwości że to norma.

Nie ważna metoda, ważne by obrona pisiora była. Mirki i neptuny nie mogą sadzić że to zła wypowiedź głupiego ćpuna.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4962
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Cze 2021r. 12:21  
Cytuj
"Lech co się Wałęsa" coraz częściej przypomina, że ma trudności finansowe.zdegustowany
Niedawno szukał pracy.:szok:
Emerytura 6 tys. zł okazuje się niewystarczająca. Bidok...neutralny
Z oświadczenia majątkowego jego syna Jarosława, parlamentarzysty , wynika, że ten jest milionerem.ok
Tatusia nie wspiera?co

Finanse Lecha Wałęsy pogorszyły się wraz z nadejściem koronawirusa. Przestano wtedy organizować "wydarzenia", w czasie których Lechu prezydent wygłaszał przemówienia tzn.bredził.Właśnie to stanowiło jego główne źródło dochodu.sciana

Jak żalił się do jednej z gazet-"Miałem wiele wyjazdów zaplanowanych. Miałem lecieć do Włoch, Niemiec, USA, w inne miejsca, i to mi wszystko padło niestety... I bankrutuję teraz. Bo ja dostaję 6 tys. zł emerytury, a żona wydaje co miesiąc 7 tys. zł."sciana

"Mam dużą rodzinę, dużo wnuków, dzieci. Rozdaję im pieniądze, a jaki mam wybór? Gnębią moją rodzinę przecież"zaklopotany

https://demot(...)e-srodki

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Cze 2021r. 13:34  
Cytuj
Anżej a jakie ma znaczenie dla ciebie co myślą " mirki i inne neptuny"? Masz sztab bezpartyjnych wolnościowiców i zdawało mi się że obchodzą cię tylko oni. No i walka o praworządność rzecz jasna!umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Cze 2021r. 14:57  
Cytuj
Anżej jedziesz w peletonie "Tour de Konstytucja"?umiech


To będzie dla PiSu gwóźdź do trumny...umiech




https://tvn24.pl/polska/tour-de-konstytucja-ruszyl-patronem-rzecznik-praw-obywatelskich-adam-bodnar-5112458

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Cze 2021r. 16:59  
Cytuj
CYTAT
Anżej a jakie ma znaczenie dla ciebie co myślą " mirki i inne neptuny"? Masz sztab bezpartyjnych wolnościowiców i zdawało mi się że obchodzą cię tylko oni. No i walka o praworządność rzecz jasna!umiech


Może ma, a może nie.

Tak, wyglada na to że zdawało ci się. chytry

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Cze 2021r. 17:14  
Cytuj
CYTAT
Anżej jedziesz w peletonie "Tour de Konstytucja"?umiech


To będzie dla PiSu gwóźdź do trumny...umiech




https://tvn24.pl/polska/tour-de-konstytucja-ruszyl-patronem-rzecznik-praw-obywatelskich-adam-bodnar-5112458





To straszne :szok: przecież naród, wdzięczny jedynej słusznej partii powinien znać interpretacje konstytucji tylko z jednego źródła. Julka, Kryska i Staszek to jedyne osoby godne interpretować konstytucję.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Cze 2021r. 17:26  
Cytuj
Jak dla mnie Anżejku , to Julka, Kryśka czy Staszek są mniej więcej tyle samo warci co Tuleya , Żurek czy Rzepiński. Może kiedyś dożyję dnia że jedni i drudzy będą siedzieć za kratkami albo przynajmniej w domu wariatów, ale obawiam się że prędko to nie nastąpi...umiech


Czyli jedziesz w Tour de Konstytucja, biedaku?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Cze 2021r. 17:49  
Cytuj
CYTAT
Jak dla mnie Anżejku , to Julka, Kryśka czy Staszek są mniej więcej tyle samo warci co Tuleya , Żurek czy Rzepiński. Może kiedyś dożyję dnia że jedni i drudzy będą siedzieć za kratkami albo przynajmniej w domu wariatów, ale obawiam się że prędko to nie nastąpi...umiech


Czyli jedziesz w Tour de Konstytucja, biedaku?umiech


A skąd takie pytanie?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Cze 2021r. 19:23  
Cytuj
Zacytuje w takim razie ciebie jusku dzbanie.


CYTAT
to ja Jusek jestem zdrowo jebnięty. Lubie też murzyńskie pały w swojej dziurze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 317 318 319 320 321 322 323 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »