NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 316 317 318 319 320 321 322 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Cze 2021r. 19:19  
Cytuj
A któremu niepisiorowi odpuściłem?
Ty odpuszczasz każdemu pisiorowi.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2021r. 19:19  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Cze 2021r. 19:30  
Cytuj
Nie Anżej. Obiektywnie stwierdzam że każdy kto nie wydaje własnych pieniędzy , robi to z większym rozmachem. Nadbereżny nie wyróżnia się niczym szczególnym na tym tle. Po prostu...umiech


Ty jesteś przypadkiem beznadziejnym. Gdyby jakiś pisior rozdawał dzieciom cukierki to byś pisał że to na pokaz. Gdyby to samo robił człowiek niezwiązany z PiS , pisałbyś że to takie fajne...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Cze 2021r. 19:40  
Cytuj
CYTAT
Nie Anżej. Obiektywnie stwierdzam że każdy kto nie wydaje własnych pieniędzy , robi to z większym rozmachem. Nadbereżny nie wyróżnia się niczym szczególnym na tym tle. Po prostu...umiech


Ty jesteś przypadkiem beznadziejnym. Gdyby jakiś pisior rozdawał dzieciom cukierki to byś pisał że to na pokaz. Gdyby to samo robił człowiek niezwiązany z PiS , pisałbyś że to takie fajne...umiech


Obiektywnie? Ty nigdy nie jesteś obiektywny. Zawsze piszesz to samo, jak jakiś pisior da ciała to piszesz o poko i sztabach. Taki obiektywny jesteś.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Cze 2021r. 20:30  
Cytuj
W najgorszym razie Anżej niech będzie że ty nigdy nie pochwalisz pisiora , a ja POKO-ca, i na tym poprzestańmy...umiech


Zatem zostawmy to brzemię , i nie żyjmy w hipokryzji. Mimo całego teatrzyku niczym się ode mnie nie różnisz...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Cze 2021r. 21:50  
Cytuj

Obrazek
No właśnie, liberalny zamordyzm lewicy w imię absolutnej równości.



Dla utrzymania władzy nad lemingami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2021r. 23:20  
Cytuj
CYTAT
W kraju, w którym była kiedyś komuna, zawsze będzie ona wracać! A mądrzy i zaradni płacić za nierobów i kastę państwową.
Dla Polski nie ma żadnych szans, normalnej przyszłości, już teraz jest 9mln emerytów! za chwile ogólna liczebność polaków będzie 30mln a 15mln to emeryci, chcecie na te nic nie potrafiącą dobrego, bandę pokomunistyczną w większości całe życie postawa "czy sie stoi czy sie leży to sie należy" - płacić?
Polacy - podatnicy zwłaszcza mężczyźni, tyracie ponad 40lat i guzik z tego macie - ochłapy, ponad 40% polaków nawet nie dożywa 64lat!
Zadowalacie się resztkami ze stołu, wszelkiej maści budżetówki i innych nierobów żyjących na państwowym
Oddajecie złodziejom MIAŻDŻĄCĄ, OGROMNĄ WIĘKSZOŚĆ tego co przez swe całe życie wytworzycie.
Dlaczego nie chcecie nawet wszystkiego zsumować?
Kradną NAM w tysiącach na każdym kroku PODATKÓW + ZUS + PIT + CŁA + AKCYZY + KONCESJE + POZWOLENIA + DANINY + ZEZWOLENIA + OPŁATY + horrendalna inflacja + podania od podania dla urzędasa + czynszach + abonamentach + mytach i tak w nieskończoność.
Podatek od wszystkiego: za grunt, za budynek na tym samym gruncie, za firmę w tym budynku na tym gruncie, za desz na dachu tego budynku, za liczniki, za taryfy itd itd podatek od podatku...
Kradną nam OD RAZU drugą pensję przy wypłacie! zapytajcie w końcu ile kosztujecie pracodawcę brutto, a ile wam przelewa!
A do lekarza czy badania i tak trzeba PRYWATNIE! albo czekaj 3lata, potem idziecie do sklepu i macie 23% VAT
następnie płacicie podatek za dom/mieszkanie, grunt, deszcz, powietrze, podatek polskie wody, podatki w gazie, akcyzy, opłaty w prądzie z węgla, podatek od spadku, podatek od darowizny, podatek na ZAIKS, TVP, konkordat, podatek od lokaty itd.
Za auto 100x płacicie, za nowe VAT, Akcyza, homologacje, dyrdymały opłaty, paliwowe, ekologiczne, drogowe, autostrady, potem za to samo auto za używane PCC 2% za każdą sprzedażą urzędas kładzie swoją złodziejską, nic nie dającą w zamian łapę.
Za każde chore, niepotrzebne przerejestrowanie bo się przeprowadzicie 5km dalej do innej gminy..itd itd bez końca.
Pan i władca urzędnik, a MY PLEBS płacący na ten cyrk - na kolana! Na koniec nie dożywamy w większości do miesięcznej emerytury wartości kilkudniowej emerytury Niemca!

Jeszcze gdyby było cokolwiek w Polsce porządne za horrendalne podatki, a jakie jest??
Jakiej jakości mamy polski - przemysł, drogi, kolej, sądy, służba zdrowia, policja, edukacja NAWET POWIETRZE KTÓRYM ODDYCHAMY itd itd -- wszystko jednakowo BYLE JAKIE!, najgorsze jak się da, na odwal i najdroższe jak się da!

Kiedy wreszcie zrobimy PRAWDZIWY bunt i zgnieciemy milionową bandę nierobów, urzędasów, wszelkiej maści pasożytów, pijawek żyjących z budżetu, zżerającą nasz kraj?
DLACZEGO Wam w większości, wystarczy srałdi po niemcu, byle wyprzedzić drugiego polaka, 500+, grill i piwo?
I to jeszcze jaki grill... niemiec pyszny wysokiej jakości stek z dorodnej krowy mięsnej, a ty polaku żryj gumowaty odpad po starej krowie mlecznej z solą drogową.
DLACZEGO wybieracie do rządzenia krajem populistów, zamiast fachowców, pasjonatów danych branż?
DLACZEGO cenicie bardziej cwanego fircyka ładnie ubranego od niekoniecznie przystojnego specjalisty, który całe życie poświęcił jakiejś dziedzinie? DLACZEGO ?

Polacy lubią użalać się, kłócić się nawzajem, o każdą pierdołę iść na zwarcie, wystarczy popatrzeć co się dzieje na ulicach, za mało jest szacunku wzajemnego, zaufania, władza to wykorzystuje.
Zamiast wreszcie WSPÓLNIE masowo zlikwidować te budżetową bandę pijawek, pozatrudnianą po znajomościach, gdzie jeden urzędas daje papierkową "robotę" trzem następnym.
Bez GRUNTOWNEJ REDUKCJI milionów pasożytów jak urzędasów, wszelkiej maści uprzywilejowanej budżetówki czy górników, których utrzymujemy z podatków NIGDY NA NIC NIE BĘDZIE PIENIĘDZY! nawet jak oddacie 100% pensji to urzędasom braknie, wszystko rozkradną przeznaczą na stołki dla znajomych, rodzin, firma szwagra wygra przetarg itd.

Przypomnę:

Liczba limuzyn urzędasow, nierobów od ministrów po burmistrzów, dyrektorów wodociągów, zastępców viceprezydentów k?#%ików Małych i każdego państwowego twora: 142724 szt. + co chwilę zamówione za miliony nastepne!
Liczba karetek w CAŁEJ Polsce: 1560 szt.

Gdy jednak część z nas się przebudzi z letargu i zechce wyjść masowo na ulice, które zbudowano za nasze podatki to "polska policja" spałuje nas, bo własnie zjedli śniadnie za NASZE PODATKI! i mają siłę nas bić! - BO - bo macie siedziec cicho i całe życie tyrć na PANA SWEGO I WŁADCĘ
w nagrodę posłuszny pies urzędnika dostanie 1000+ oraz cieplutką i szybciutką emeryturkę za... NASZE PODATKI

https://youtu.be/qI18mlaymgE
http://www.retro(...)lnictwie
Polskę zbudowano na niewolnictwie i sprzedaży własnych mieszkańców - m.in. Arabom


***** socjalistów reżimowych
***** neokomunistów

CYTAT
Rządowy program stoi od czterech lat. Radna PiS: s*ał kot tę stępkę
Stępka na terenie szczecińskiej stoczni pozostaje nietknięta od 2017 r., choć kładziona była z dużym rozmachem. Znów zyskała rozgłos za sprawą raportu NIK, który ujawnił, że rządowy program budowy promów mimo niepowodzeń, kosztował już 14 mln zł. "Zrobiliśmy w Polsce bardzo dużo

S*ał kot tę stępkę" — podsumowała inwestycję Małgorzata Jacyna-Witt, radna PiS w zachodniopomorskim sejmiku i szefowa rady nadzorczej spółki Stocznia Szczecińska.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Cze 2021r. 05:34  
Cytuj
CYTAT

Obrazek
No właśnie, liberalny zamordyzm lewicy w imię absolutnej równości.



Dla utrzymania władzy nad lemingami.


Życie. Skoro drukarz mógł odmówić?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Cze 2021r. 05:55  
Cytuj
CYTAT
Lucek został doradcą Dudy uśmiech Będzie specjalistą od imprez i budowy zabawek za pieniądze z kredytu?


Czyli ślepy prowadzi kulawego.potluczony
--------------------------------------------------

Szacunkowa wartość majątku premiera Mateusza Morawieckiego i jego żony Iwony to ok. 40 mln zł.good
Trochę mi do niego brakuje,ale to nie ja byłem "banksterem",a jestem premierem...placze

https://demot(...)placa-na


PS.A to na powitanie "trola"portalowego.mlotek
Nie ma to jak rozpocząć dobrze dzień.On wie o kogo chodzi.chytry
Się fqrwi.jezyk

https://demot(...)zniejsze

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Cze 2021r. 06:08  
Cytuj
CYTAT


Rząd Polski podpisał w poniedziałek umowę z Hiszpanią na budowę Kolei Dużych Prędkości. Ma ona skomunikować Centralny Port Komunikacyjny pod Baranowem z resztą kraju.



Ile było gadania gdy PO kupiło pendolino.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Cze 2021r. 11:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Rząd Polski podpisał w poniedziałek umowę z Hiszpanią na budowę Kolei Dużych Prędkości. Ma ona skomunikować Centralny Port Komunikacyjny pod Baranowem z resztą kraju.



Ile było gadania gdy PO kupiło pendolino.


Jest lotnisko im.Chopina,jest lotnisko im.Tego co się"Wałęsa".sciana
Jarosław też chce coś po sobie zostawić.Długów jakie narobił, do grobu nie zabierze.3m sie
"Barany"które je zafundują, będą go wspominać...mlotek

https://demot(...)-Baranow

PS.Lotnisko pod Berlinem budowane jest od ok.20 lat.Jak"szwab"sobie nie radzi,to już widzę"naszych"...:szok:

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Cze 2021r. 12:53  
Cytuj
fajnie jak zbudują, ale mam obawy że to raczej chodzi o to by budować a nie wybudować.

Później nie będą się plebsowi tłumaczyli i srał kot na lotnisko umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2021r. 18:16  
Cytuj
CYTAT
Na jubileusz szkoły przyjeżdża sam minister. Dzieci z niepełnosprawnościami zostały wysłane do domu

Malowanie trawy 2.0

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Cze 2021r. 19:55  
Cytuj
Regresie jeżeli życie w naszym kraju niesie jakąś naukę to dla mnie przede wszystkim jest to brak wiary w pseudonewsy. Tym bardziej jak go wypuszcza TOK FM...umiech



Zostajecie później z tymi fejkami , prawie jak ze spuszczonymi spodniami...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2021r. 20:59  
Cytuj
Czyli jak np. ty po latach z z pseudo sukcesami gospodarczymi socjalistów populistów. Albo z newsem o aresztowaniu Mecenasa Konia. smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Cze 2021r. 22:00  
Cytuj
Otrucia mecenasa Konia neurotoksyną nic nie przebije...umiech


Cud że przeżył...umiech


Łaska/laska rudego czyni cuda...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Cze 2021r. 09:45  
Cytuj
Regresie a który z przedstawianych przeze mnie wskaźników , okazał się nieprawdziwy?umiech


Nie byłem zwolennikiem polityki gospodarczej obecnego rządu , niemniej wbrew opiniom ludzi , którymi ty/wy się posiłkujecie nie doprowadziła ona do drugiej Wenezueli. A może ty wiesz coś czego ja nie wiem?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Cze 2021r. 10:38  
Cytuj
CYTAT (Dziambor)


- „Znany aktor i były członek partii Tuska zatrzymany!”
- „Aktor, dziennikarz TVP i działacz Prawa i Sprawiedliwości, został zatrzymany.”

Nie, to nie tak, że aktorzy związani z dwiema dużymi partiami zostali zatrzymani. To ta sama osoba. Tylko nagłówki są z innych redakcji



PiS - PO jedno zło

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Cze 2021r. 11:36  
Cytuj
CYTAT


PiS - PO jedno zło


Tusku i Kacor kiedys przyjaciele.całus
Jednym i tym samym mientkim ch"jem robieni.zarumieniony

https://demot(...)wszelkie

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Cze 2021r. 13:01  
Cytuj
Jusek twój korzeń musi być wyjątkowo potężny...umiech


Tym bardziej że zaawansowana choroba alkoholowa wzmacnia zarówno erekcję jak i możliwości seksualne...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Cze 2021r. 13:02  
Cytuj
I co regresie , który ze wskaźników cytowanych przeze mnie był nieprawdziwy? umiech


A ten pseudonews z Czarnkiem , już zweryfikowałeś?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2021r. 15:44  
Cytuj
Oczywiście wskaźniki były prawdziwe. Same sukcesy. 150% normy. Jak za poprzedniego socjalizmu smiech2

dopóki nie trzeba było się sprzedać tej UE która podobno źródłem wszelakiego zła

Klasa polityczna, uczciwość i rzetelność udowodniona przez lata.

A s*ał was kot socjalistów populistów smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Cze 2021r. 16:37  
Cytuj
Czyli konkretów nie ma i nie będzie? I co pan nam zrobisz?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2021r. 16:59  
Cytuj
Jakich konkretnie? Bo mam tu polew :-)

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Cze 2021r. 17:17  
Cytuj
Tylko uważaj na neurotyksyny. To ulubiona broń Putina i pisiorów. Siedzisz sobie , kucykujesz a nagle bęc i nowiczok już krąży w twoim organizmie...umiech



I bez kontaktu z laską/łaską rudego nie masz szans...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Cze 2021r. 19:24  
Cytuj
Mógłby mi jakiś obrońca praworządności wyjaśnić o co chodzi? Mi przychodzi do głowy tylko powikłanie po neurotyksynie...umiech





Obrazek




Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 316 317 318 319 320 321 322 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »