NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 304 305 306 307 308 309 310 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2021r. 09:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Postkomuniści dogadali się z PiS'em. A to niespodzianka umiech

Edki i Mirki zachwycone umiech



Czy ja wiem Anżejku? Dla mnie cały ten unijny plan odbudowy śmierdzi ściemą. Wszystkie pieniądze od wujka Hansa kojarzą mi się ze srebrnikami Judasza...umiech


Mecenasy Konie , Anżejki , regresy i reszta Januszów ze sztabu bezpartyjnych wolnościowiców , smutne...neutralny



Szkoda tylko chytrej Iwony z Torunia bo podobno ją Dworczyk podrapał...umiech


Ściema?

Taki sceptyk unijny jak ty widzi tylko ściemę?

Przecież urzędnicy unijni będą w naszym imieniu decydować o nowych kredytach. Jak dla mnie to oddanie naszej suwerenności. Przyjęcie euro w porównaniu z tym, to mały pikuś.

No ale specjaliści mBank nic nie pisali o tym.




Anżejku być może niezbyt precyzyjnie się wyraziłem. Unia Europejska w obecnym wydaniu to narzędzie niemieckiej dominacji. Od początku naszej akcesji wiedziałem że dotacje od wujka Hansa to gratka dla głupków. Jestem dumny z tego że w 2003 roku głosowałem przeciwko Anschlussowi. Nie dałem sobie wyprać mózgu rzekomymi korzyściami , jak wielu z nas ...umiech


Obecny plan odbudowy to kolejny etap uzależnienia nas od Brukseli. Niech sobie wsadzą swoje pomysły głęboko , a najlepiej zostawią Polskę w spokoju. Niestety obecna władza , mimo buńczucznej retoryki wyciągnie grzecznie rękę po pieniądze od wujka Hansa, bo ci ludzie nie potrafią sobie wyobrazić życia poza Unią. A to świadczy o ich krótkowzroczności...umiech


To że konto mBanku na Twitterze śledzę dosyć uważnie nie oznacza , że wierzę im bezwarunkowo we wszystko. Każdą jedną informację trzeba weryfikować i poddawać w wątpliwość. Dzięki temu wszelkie newsy Onetu czy Wyborczej ( nad którymi bezpartyjni wolnościowcy się brandzlują) , traktuję z dużą rezerwą. Zazwyczaj wychodzę na tym dobrze , bo większość z nich okazuje się być niewiele warta...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2021r. 09:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2021r. 09:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czyżby Anżej uwierzył marszałkowi Grodzkiemu i mecenasowi Koniowi , że teraz albo nigdy?umiech


Raczej Januszowi Kowalskiemu.




Who the fuck is Janusz Kowalski , Anżej?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2021r. 15:35  
Cytuj
Obrazek


Nawet bezpartyjni wolnościowcy głos zabrali , zatem czemu nie Pola Lis?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2021r. 16:48  
Cytuj
Obrazek




Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10519
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2021r. 17:30  
Cytuj
CYTAT

Nawet bezpartyjni wolnościowcy głos zabrali , zatem czemu nie Pola Lis? umiech




O gigantyczne środki z Unii Europejskiej kłóci się opozycja z rządem, ale i opozycja z opozycją oraz koalicja z koalicją. Kasa za języczek u wagi poparcia widoczna jak na dłoni, jedni zadowoleni, inni zagryzają żeby. Wielkie miasta w rękach PO chciały wszystkie lody cool girl


Niesamowite, obserwuje poziom jadu na wp i ojnecie i musze powiedzieć ze jest różnica kto kogo kocha, wp dokopało np. bardzo dotkliwie Cichopek.

https://www.pudelek.pl/natchniona-katarzyna-cichopek-odprawia-rytualy-tybetanskie-postanowilam-przetestowac-je-na-wlasnej-skorze-zdjecia-6633680381958816a


Na ojnecie mamy orgie antypisowską, Banasia i wybory kopertowe których nie chciał dla Kidawy Gowin:

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/marian-banas-zabiera-glos-po-przeszukaniu-domu-jego-syna-fala-komentarzy/wv2fn42,79cfc278

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wybory-kopertowe-premier-zlamal-piec-przepisow/064gmks,79cfc278

Oczywiście Konfa wRealu24 obiecuje wieszać w Trybunale Stanu ministerstwo zdrowia za kolano sceptyków i Foliarzy, ale już zaczyna dostrzegać ze szczepienia żwawo postępują i zdalnie sterowane zombie Gatesa nie opanowały ulic nie wiem
https://www.youtube.com/watch?v=GCMu6dp2uAE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3139
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2021r. 17:47  
Cytuj
Coś strasznego. Ten wielbłąd. Oślepłem. smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10519
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2021r. 17:49  
Cytuj

Obrazek
,,, A wielbłądy dalej nie chcą iść.
Ach jak bardzo, bardzo chce się pić,,,


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2021r. 18:13  
Cytuj
CYTAT
Coś strasznego. Ten wielbłąd. Oślepłem. smiech2


znaczy za dużo zabaw w sztabie było

biedak

***** redresika - fanatyka - maseczki - dupeczki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2021r. 19:17  
Cytuj
CYTAT
Coś strasznego. Ten wielbłąd. Oślepłem. smiech2



Chodzi ci o wielbłąda czy o lamparta regresie?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3139
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2021r. 20:32  
Cytuj
Wstrząsnęły mną zdjęcia Kasi Cichopek w getrach milordzie. Zjedzony przeze mnie obiad chciał zawrócić z jedynej słusznej drogi umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10519
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2021r. 22:45  
Cytuj
Mafia nie przestanie być mafią, bo Lewica grzecznie wciśnie guzik - Lempart skomentowała we wtorek decyzję Lewicy o zawarciu porozumienia z rządem ws. poparcia dla KPO. 
Szuro Lewica postawiła Lewicy ultimatum, informując, że jeśli w ciągu 24 godzin Lewica "nie ogarnie się", to Ultrasy zaczną ogólnopolską akcję wybijania głupoty z tej formacji.



Czas na nowy rebus kochani:

Obrazek
Jak one to zrobią?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2021r. 06:50  
Cytuj
redresik nie ma szans żebyś zwrócił obiad

w sztabie pozbawili cie jakichkolwiek ludzkich odruchów

***** redresika - fanatyka - maseczki - dupeczki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3139
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2021r. 07:36  
Cytuj
@POkrakzPOlski4 - wymiotowanie to nie jest ludzki odruch. Np. mojemu psu też się przydażyło.

CYTAT
W Krajowym Planie Odbudowy, wyznaczającym sposoby wydawania i inwestowania setek miliardów złotych płynących do Polski z Unii Europejskiej, rząd zapowiedział „efektywne wydłużenie wieku emerytalnego”.
Więcej: https://bizne(...)ytalnego

smiech2 Ciemny Lud kupił PISłodziejski chwyt. Teraz pora się otrząsnąć i wracać do rzeczywistości. Powoli wygaszać oczekiwania jak to rzek premier miską ryżu.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2021r. 07:57  
Cytuj
pewnie na twój widok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2021r. 08:04  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2021r. 08:05  
Cytuj
CYTAT
@POkrakzPOlski4 - wymiotowanie to nie jest ludzki odruch. Np. mojemu psu też się przydażyło.

CYTAT
W Krajowym Planie Odbudowy, wyznaczającym sposoby wydawania i inwestowania setek miliardów złotych płynących do Polski z Unii Europejskiej, rząd zapowiedział „efektywne wydłużenie wieku emerytalnego”.
Więcej: https://bizne(...)ytalnego

smiech2 Ciemny Lud kupił PISłodziejski chwyt. Teraz pora się otrząsnąć i wracać do rzeczywistości. Powoli wygaszać oczekiwania jak to rzek premier miską ryżu.







Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3139
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2021r. 08:12  
Cytuj
Bolek a dotkniesz wargą czoła? Obrazek

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2021r. 08:13  
Cytuj
@Edzio

Zrób sobie mema.

Wszystko co trzeba masz w swoim poście.

Zdjęcie + „efektywne wydłużenie wieku emerytalnego”.


Brawo Edzio. Brawo PIS.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2021r. 08:49  
Cytuj
CYTAT
Bolek a dotkniesz wargą czoła? Obrazek






Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2021r. 08:51  
Cytuj
CYTAT
@Edzio

Zrób sobie mema.

Wszystko co trzeba masz w swoim poście.

Zdjęcie + „efektywne wydłużenie wieku emerytalnego”.


Brawo Edzio. Brawo PIS.




Eminencjo wystąpił kolejny incydent. Białe kalesony spłynęły brązem. Proszę udać się do łazienki...umiech


Anżej pogoń regresa i zasuwaj z mopem...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10519
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2021r. 16:42  
Cytuj
CYTAT
@POkrakzPOlski4 - wymiotowanie to nie jest ludzki odruch. Np. mojemu psu też się przydażyło.

CYTAT
W Krajowym Planie Odbudowy, wyznaczającym sposoby wydawania i inwestowania setek miliardów złotych płynących do Polski z Unii Europejskiej, rząd zapowiedział „efektywne wydłużenie wieku emerytalnego”.

smiech2 Ciemny Lud kupił PISłodziejski chwyt. Teraz pora się otrząsnąć i wracać do rzeczywistości. Powoli wygaszać oczekiwania jak to rzek premier miską ryżu.



Psy rzygają z powodów fizjologicznych a ludzie również estetycznych.
Widać poparcie dla inicjatywy ze strony Korwina smiech2 Bosak już zabierał głos?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3139
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2021r. 18:57  
Cytuj
Nie wiem. Jest jednakże moje poparcie. Wiek emerytalny nie powinien być sztywny bo ludzie mają różne geny, różne doświadczenia i różny stopień destrukcji zdrowia i ambicji będący pochodną charakteru wykonywanych zajęć.

(Np. policja powinna zdecydowanie dłużej pracować. Wiek emerytalny mają podyktowany wg wypracowanych przywilejów za czasów czasów kiedy byli aparatem represji poprzednich socjalistów co nie jest uczciwe ani korzystne społecznie.)

Każdy powinien decydować indywidualnie o przejściu na emeryturę a jej wysokość podyktowana wysokością sumy odprowadzonych składek na ten cel. Wysokość składek i zarobków sfery budżetowej powinna być wyznaczana w oparciu o czynnik medialny na wolnym rynku i jawna.

Chodzi tylko o to że ***** PISowską demagogię.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10519
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2021r. 19:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2021r. 19:29  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem. Jest jednakże moje poparcie. Wiek emerytalny nie powinien być sztywny bo ludzie mają różne geny, różne doświadczenia i różny stopień destrukcji zdrowia i ambicji będący pochodną charakteru wykonywanych zajęć.

(Np. policja powinna zdecydowanie dłużej pracować. Wiek emerytalny mają podyktowany wg wypracowanych przywilejów za czasów czasów kiedy byli aparatem represji poprzednich socjalistów co nie jest uczciwe ani korzystne społecznie.)

Każdy powinien decydować indywidualnie o przejściu na emeryturę a jej wysokość podyktowana wysokością sumy odprowadzonych składek na ten cel. Wysokość składek i zarobków sfery budżetowej powinna być wyznaczana w oparciu o czynnik medialny na wolnym rynku i jawna.

Chodzi tylko o to że ***** PISowską demagogię.








Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2021r. 20:37  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem. Jest jednakże moje poparcie. Wiek emerytalny nie powinien być sztywny bo ludzie mają różne geny, różne doświadczenia i różny stopień destrukcji zdrowia i ambicji będący pochodną charakteru wykonywanych zajęć.



co ty bredzisz fanatyku

kto miałby ludzi poddawać ocenie?

równo cie zwichrowało na umyśle

***** redresika - fanatyka - maseczki - dupeczki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 304 305 306 307 308 309 310 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »