NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 303 304 305 306 307 308 309 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2021r. 06:39  
Cytuj
Jak już zaczną czipować ludzi to rzucam to wszystko i wyjeżdżam w Bieszczady. Tam mnie nawet satelity szpiegowskie nie namierzą...umiech


A co dopiero ludzie Gatesa i Sorosa , z podejrzanych instytutów i fundacji...umiech





Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2021r. 06:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2021r. 12:33  
Cytuj
a co zrobisz gdy foliarze zaczną czipować drzewa umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2021r. 15:26  
Cytuj
Czyżby sztab bezpartyjnych wolnościowiców i podkarpackich dewiantów dostał rozkaz : W tył zwrot, rozejść się, spocznij! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3146
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2021r. 15:39  
Cytuj
Doszli do wniosku że zmiana była dobra. Zmienili strategię klaszczą złodziejom i liczą że im też coś ze stołu skapie.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2021r. 16:19  
Cytuj
Sam nie wiem regresie. Obecny pracodawca mógłby mieć coś przeciw. Z drugiej strony dla takich jak wy żaden pieniądz nie śmierdzi...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10532
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2021r. 16:24  
Cytuj

Obrazek
Pieniądz niezroszony potem nie śmierdzi.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3146
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2021r. 18:29  
Cytuj
Bolek krążą słuchy po mieście że tacy jak ty i PISowskie poklaskiwacze żerują na cudzych dochodach. Czy to prawda?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2021r. 18:57  
Cytuj
A nie wiem regresie do czego ucho przystawiasz? Jak do odbytnicy któregoś sztabowego kolegi , to istotnie mogłeś usłyszeć różne rzeczy...umiech


Nie mogę nakazywać bądź zakazywać ci określonych zachowań , niemniej jednak zalecam daleko posuniętą ostrożność, przy tego typu zasłyszanych newsach...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3146
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2021r. 22:13  
Cytuj
Tajemnica poliszynela, co? Niepodobna o tym wspominać skąd się biorą PISłodziejskie ex sukcesy?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10532
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2021r. 23:29  
Cytuj
Co do sukcesów to ja samodzielnie zaglądam do własnej szkatułki Regresie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2021r. 08:53  
Cytuj
CYTAT
Tajemnica poliszynela, co? Niepodobna o tym wspominać skąd się biorą PISłodziejskie ex sukcesy?



Regresie niezupełnie rozumiem o co ci chodzi. Jeżeli odnosisz wrażenie że jestem zwolennikiem obecnej władzy to zapewniam cię że się mylisz. Gdybym wiedział że po obecnej marności przejmą władze ludzie ideowi , którzy chcą zmienić panujący system ( Konfa albo Kukiz) to byłbym bardzo szczęśliwy. Niestety w obecnych realiach na schedę po PiS czycha koalicja Budka-Hołownia-Kosiniak-Biedroń. Dla mnie takie rządy są ciężkie do wyobrażenia , nam nadzieję że mój kraj nigdy nie będzie rządzony przez takich ludzi. Przełknę każde potknięcie pisowskich nieudaczników , byle nie wrócili tamci...umiech


Nie mogę popierać PiSu z jednego powodu. Jestem zadeklarownym zwolennikiem jak najszybszego opuszczenia UE. Mogę być zwolennikiem tylko takiej formacji , która to wprowadzi w czyn. Pisiory tego nie zrobią...umiech


Wasza menażeria nie recenzuje merytorycznie obecnej władzy, tylko uprawia płatny propagandowy trolling polityczny. Właśnie dlatego znaleźliśmy się na kursie kolizyjnym. Dodatkowo sytuację komplikuje fakt waszego bezbectwa. Więc będziemy się tak wesoło przekomarzać aż po kres tego forum...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10532
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2021r. 16:47  
Cytuj
To ich zabolało, bezbectwo miałam na myśli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10532
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2021r. 17:08  
Cytuj
20 emerytowanych generałów zdecydowało się na publikację tekstu, w którym ostrzegają przed wojną domową. Wzywają w nim polityków do podjęcia działań, by jej uniknąć. Apel podpisało ponad tysiąc żołnierzy i stu oficerów. Rząd francuski chce ukarania wojskowych za wystosowanie apelu o ,,ratowanie Francji przed upadkiem".

Wojskowi wezwali polityków do egzekwowania prawa, aby ratować kraj przed islamizmem, antyrasizmem, przemocą i nienawiścią.

Florence Parly poinformowała, że ministerstwo obrony narodowej zamierza odnaleźć i ukarać wszystkich żołnierzy, którzy złożyli swoje podpisy pod apelem opublikowanym w tygodniku ,,Valeurs Actuelles".



Fajnie ale o 20 lat zbyt późno. Zmiany demograficzne są nieodwracalne w całej zachodniej EU. Wiec po co im wojna domowa zaklopotany przeszłość podzieliła ich a oni sami przystali na role masters albo papets. Przewiduje ze kraje Europy środkowo wschodniej będą obserwowały rosnący napływ białasów z południa Europy w następnej dekadzie. To co zrobiło BLM z Antifą w Ameryce może oznaczać tylko jedno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3146
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2021r. 17:52  
Cytuj
Jedym słowem Bolek "nie chcemy ale muszem". Dzięki również takim bochaterom jak ty Zjednoczona Lewica ma tymczasową bezkarność. Wspierasz mniejsze zło. Rozumiem. Nie popieram. Jestem za a nawet przeciw smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2021r. 18:09  
Cytuj
Postkomuniści dogadali się z PiS'em. A to niespodzianka umiech

Edki i Mirki zachwycone umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2021r. 19:28  
Cytuj
CYTAT
Jedym słowem Bolek "nie chcemy ale muszem". Dzięki również takim bochaterom jak ty Zjednoczona Lewica ma tymczasową bezkarność. Wspierasz mniejsze zło. Rozumiem. Nie popieram. Jestem za a nawet przeciw smiech2





Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2021r. 19:32  
Cytuj
CYTAT
Postkomuniści dogadali się z PiS'em. A to niespodzianka umiech

Edki i Mirki zachwycone umiech



Czy ja wiem Anżejku? Dla mnie cały ten unijny plan odbudowy śmierdzi ściemą. Wszystkie pieniądze od wujka Hansa kojarzą mi się ze srebrnikami Judasza...umiech


Mecenasy Konie , Anżejki , regresy i reszta Januszów ze sztabu bezpartyjnych wolnościowiców , smutne...neutralny



Szkoda tylko chytrej Iwony z Torunia bo podobno ją Dworczyk podrapał...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10532
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2021r. 19:43  
Cytuj
Anżej, czy Chyża Liberalna Lewica dobiegnie w sztafecie pokoju do mety POKO-2050-PSL-Biedroń?

POKO zawsze może donieść i nam odbiorą kasę za brak praworządności. Znowu opozycji burczało w brzuszkach z głodu a to by było następne 4 lata postu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2021r. 19:51  
Cytuj
Czyżby Anżej uwierzył marszałkowi Grodzkiemu i mecenasowi Koniowi , że teraz albo nigdy?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10532
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2021r. 20:32  
Cytuj
20 emerytowanych generałów zdecydowało się na publikację tekstu, w którym ostrzegają przed wojną domową. Wzywają w nim polityków do podjęcia działań, by jej uniknąć. Apel podpisało ponad tysiąc żołnierzy i stu oficerów. Rząd francuski chce ukarania wojskowych za wystosowanie apelu o ,,ratowanie Francji przed upadkiem".

Wojskowi wezwali polityków do egzekwowania prawa, aby ratować kraj przed islamizmem, antyrasizmem, przemocą i nienawiścią.

Florence Parly poinformowała, że ministerstwo obrony narodowej zamierza odnaleźć i ukarać wszystkich żołnierzy, którzy złożyli swoje podpisy pod apelem opublikowanym w tygodniku ,,Valeurs Actuelles".



Fajnie ale o 20 lat zbyt późno. Zmiany demograficzne są nieodwracalne w całej zachodniej EU. Wiec po co im wojna domowa zaklopotany przeszłość podzieliła ich a oni sami przystali na granie roli masters albo papets. Przewiduje ze kraje Europy środkowo wschodniej będą obserwowały rosnący napływ białasów z południa Europy w następnej dekadzie. To co zrobiło BLM z Antifą z amerykanami może oznaczać tylko jedno, wyrok na EU z otwartymi granicami już zapadł.

Rozwinę bo to jest nieprawdopodobne zaklopotany niemożliwe zaklopotany ale zamordyści tam zmierzają zaklopotany wiec uczymy się na błędach innych:

https://www.newsbreak.com/news/2216484948657/outrage-as-innocent-schoolboys-are-forced-to-stand-in-front-of-class-and-and-labelled-oppressors-all-because-they-are-white-male-and-christian
https://atlantablackstar.com/2021/03/15/lawsuit-biracial-high-school-student-receives-failing-grade-in-sociology-class-after-refusing-to-attach-aspects-of-identity-to-oppression-and-dominance/
https://www.nevadacurrent.com/2021/01/21/las-vegas-charter-school-sued-for-curriculum-covering-race-identity/

Ohh yeh! They are coming for you. Obrazek

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10532
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2021r. 20:36  
Cytuj
III człowiek w państwie ma marzenia ze PO jest nie do zastąpienia. To tylko fasady.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2021r. 05:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Postkomuniści dogadali się z PiS'em. A to niespodzianka umiech

Edki i Mirki zachwycone umiech



Czy ja wiem Anżejku? Dla mnie cały ten unijny plan odbudowy śmierdzi ściemą. Wszystkie pieniądze od wujka Hansa kojarzą mi się ze srebrnikami Judasza...umiech


Mecenasy Konie , Anżejki , regresy i reszta Januszów ze sztabu bezpartyjnych wolnościowiców , smutne...neutralny



Szkoda tylko chytrej Iwony z Torunia bo podobno ją Dworczyk podrapał...umiech


Ściema?

Taki sceptyk unijny jak ty widzi tylko ściemę?

Przecież urzędnicy unijni będą w naszym imieniu decydować o nowych kredytach. Jak dla mnie to oddanie naszej suwerenności. Przyjęcie euro w porównaniu z tym, to mały pikuś.

No ale specjaliści mBank nic nie pisali o tym.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2021r. 06:00  
Cytuj
CYTAT
Anżej, czy Chyża Liberalna Lewica dobiegnie w sztafecie pokoju do mety POKO-2050-PSL-Biedroń?

POKO zawsze może donieść i nam odbiorą kasę za brak praworządności. Znowu opozycji burczało w brzuszkach z głodu a to by było następne 4 lata postu.


Wystarczy być praworządnym uśmiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2021r. 06:00  
Cytuj
CYTAT
Czyżby Anżej uwierzył marszałkowi Grodzkiemu i mecenasowi Koniowi , że teraz albo nigdy?umiech


Raczej Januszowi Kowalskiemu.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2021r. 06:52  
Cytuj
CYTAT
Postkomuniści dogadali się z PiS'em. A to niespodzianka umiech

Edki i Mirki zachwycone umiech


klakierku co ty możesz wiedzieć

ty bez wytycznych sztabu nawet dzbana foliarza nie podetrzesz


***** sztabowców

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 303 304 305 306 307 308 309 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »