NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 292 293 294 295 296 297 298 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 10404
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2021r. 21:00  
Cytuj
CYTAT
Tak się składa że mimo strat dywidenda będzie wypłacona good


Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2021r. 21:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2021r. 21:01  
Cytuj
Andrzejku/regresie jesteście tam? umiech




Pewnie wyjechał na wczasy...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10404
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2021r. 21:11  
Cytuj
Prowadzi teraz rozważania religijne z Rysiem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2021r. 21:23  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku jesteś tego pewny? A słyszałeś kiedyś żeby z poniesionych strat spółka wypłaciła akcjonariuszom dywidendę?umiech



Wszyscy posłowie POKO się tym brandzlują. A na tym forum z tematem wyskoczył Andrzejek. Co za zbieg okoliczności...umiech


Wiedziałem że któryś z bezpartyjnych wolnościowiców połknie haczyk, ale że ich główny ekonom , to duża niespodzianka...umiech


Sam Orlen w oświadczeniu podaje, że dywidendę wypłaca z zapasów, z poprzednich zysków.

Reszta co piszesz jest zwyczajnie zabawnauśmiech znów robisz z siebie głupka.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2021r. 21:27  
Cytuj
CYTAT
Tym samym należy wyraźnie wskazać, że biznes Orlenu w 2020 roku wykazał w sumie zyski, a nie straty.



Czy durnie ze sztabu zrozumieli , czy trzeba coś jeszcze wyjaśniać?umiech


Biznes Orlenu? A co to jest? Grupa kapitałowa faktycznie ma zyski ale sam Orlen jedzie na stracie. Ale z ciebie geniusz ekonomiczny. Czerpiesz garściami ze stefczyka jak widzę.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2021r. 21:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10404
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2021r. 21:31  
Cytuj
Wiadomo już kto stoi za ***** burzą z Obajtkiem po pochwale przez Kaczyńskiego? Anżej z Regresem mocno biorą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2021r. 06:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jedna gmina ( Cisna) to nie całe Bieszczady , Andrzejku...umiech


Niemniej sądzę że człowiek naprawdę spełniony/szczęśliwy ma wywalone na politykę. Pasjonowanie się nią to strata czasu...umiech




Czyli ty do nich nie należysz. uśmiech





A ty Andrzejku i twoi koledzy?umiech


Macie coś poza naparzaniem w pisiorów , czy to całe wasze życie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2021r. 06:35  
Cytuj
Obrazek



Nic dodać , nic ująć...umiech



Andrzejku no bądź tak miły , i napisz nam skąd powziąłeś wiedzę o rzekomej stracie Orlenu. Wszyscy czekamy na odrobinę prawdy w wykonaniu członka sztabu bezpartyjnych wolnościowiców. Być może oczekujemy zbyt wiele...umiech



Ekspert mBanku się myli. Rację mają Budka i bezpartyjni wolnościowcy...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2021r. 07:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Jedna gmina ( Cisna) to nie całe Bieszczady , Andrzejku...umiech


Niemniej sądzę że człowiek naprawdę spełniony/szczęśliwy ma wywalone na politykę. Pasjonowanie się nią to strata czasu...umiech




Czyli ty do nich nie należysz. uśmiech





A ty Andrzejku i twoi koledzy?umiech


Macie coś poza naparzaniem w pisiorów , czy to całe wasze życie?


Mogę mówić za siebie. Tak mam inne hobby. Polityka nie jest całym moim życiem.

Tego nie można powiedzieć o tobie umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2021r. 07:03  
Cytuj
CYTAT
Obrazek



Nic dodać , nic ująć...umiech



Andrzejku no bądź tak miły , i napisz nam skąd powziąłeś wiedzę o rzekomej stracie Orlenu. Wszyscy czekamy na odrobinę prawdy w wykonaniu członka sztabu bezpartyjnych wolnościowiców. Być może oczekujemy zbyt wiele...umiech



Ekspert mBanku się myli. Rację mają Budka i bezpartyjni wolnościowcy...umiech



Z oświadczenia Orlenu.

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjN7pTh7-3vAhUCgP0HHYTqBtgQFjAAegQIAxAD&url=https%3A%2F%2Fwww.orlen.pl%2FPL%2FRelacjeInwestorskie%2FInformacjeFinansowe%2FLists%2FFinancialReports%2FPKN_ORLEN_210204_2020w4%2520-%2520RAPORT%2520IVQ2020_PL.pdf&usg=AOvVaw2SHm12IiJOKkCAaLza74WD

2 strona

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2021r. 08:17  
Cytuj
Za IV kwartał 2020? umiech


Typowa wasza zagrywka , nie czekamy na podliczenie całego roku tylko wybieramy najgorszy kwartał i do ataku chłopaki!


Przeczytaj na spokojnie ten link. Zrozumiesz pewne kwestie , których na razie nie ogarniasz. Oczywiście o ile twoi mocodawcy pozwalają ci na samodzielne myślenie...umiech



https://www.google.com/amp/s/www.money.pl/gielda/burza-w-sprawie-wynikow-orlenu-ekspert-wyjasnia-watpliwosci-6626437794183840a.html%3famp=1

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2021r. 08:22  
Cytuj
Regresie też wczoraj ujadałeś w tej sprawie. Dziś już nie szczekasz , czy Andrzejek przejął lejce?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2021r. 08:37  
Cytuj
no i następna strona G. burzy cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2021r. 08:43  
Cytuj
CYTAT




A ty Andrzejku i twoi koledzy?umiech


Macie coś poza naparzaniem w pisiorów , czy to całe wasze życie?


Mogę mówić za siebie. Tak mam inne hobby. Polityka nie jest całym moim życiem.

Tego nie można powiedzieć o tobie umiech [/cytat]



Rozumiem. Czyli wy naparzacie w pisiorów bo lubicie i macie inne hobby. Ja natomiast robię bo nie mam nic innego do roboty. Bardzo roztropnie to wykombinowałeś Andrzejku...umiech



Pisałem tobie/wam już wcześniej, że moją jedyną intencją przebywania na tym forum jest zminimalizowanie waszego panoszenia tutaj. Jestem tu od wielu , i nie chciałbym żeby wasza menażeria wiodła prym. Sprawa jest tym bardziej prosta , że często kłamiecie i po prostu sami się nadstawiacie. Napisałbym nadstawiacie dupska, ale mógłbym być opatrznie zrozumiany...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2021r. 08:44  
Cytuj
CYTAT
no i następna strona G. burzy cool



To prawda. Na swoją obronę mam tylko to, że nie ja ją rozpocząłem...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2021r. 09:18  
Cytuj
Jak podaje portal radiozet.pl, powołując się na policję, 28-latek miał zaparkować obok innego auta i przypadkowo uderzyć w jego drzwi. Siedząca w aucie kobieta powiadomiła o tym swojego partnera, który był w pobliskim sklepie. Tam też rozpocząć miała się utarczka między mężczyznami.

Awantura miała ciąg dalszy na parkingu i tam też czarnoskóry mężczyzna miał postrzelić dwukrotnie - raz w brzuch, raz w twarz - 28-latka Polaka. Napastnik odjechał z miejsca zdarzenia i trwają jego poszukiwania.

Obrazek

przecież wolno, bo kto się odważy postawić BLM i bolszewickim squatom, spalą miasto i kościoły

Jaka G.wno burza by była w TVN-ie i u Michnika gdyby Polak zastrzelił murzyna za taką drobnostkę, raz w twarz, raz w brzuch i uciekł. Nawet nie wyobrażam sobie jakie performersy artyści by nam urządzały za białego i katolika. W PE targowica zwołała by specjalną sesje do rozważania sankcji za ksenofobie.
Pomyślcie z jakim wyalienowanym chorym moralnie łajnem na liberalnej lewacji mamy codziennie do czynienia... tylko już przywykliśmy do opluwania. A oni plują dzień i noc a my nic. cool

Znajdą?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2021r. 10:41  
Cytuj
CYTAT
Za IV kwartał 2020? umiech


Typowa wasza zagrywka , nie czekamy na podliczenie całego roku tylko wybieramy najgorszy kwartał i do ataku chłopaki!


Przeczytaj na spokojnie ten link. Zrozumiesz pewne kwestie , których na razie nie ogarniasz. Oczywiście o ile twoi mocodawcy pozwalają ci na samodzielne myślenie...umiech



https://www.google.com/amp/s/www.money.pl/gielda/burza-w-sprawie-wynikow-orlenu-ekspert-wyjasnia-watpliwosci-6626437794183840a.html%3famp=1


Naprawdę? Przeczytałeś zawartość linku, który podałem i piszesz takie głupoty?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2021r. 10:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT




A ty Andrzejku i twoi koledzy?umiech


Macie coś poza naparzaniem w pisiorów , czy to całe wasze życie?


Mogę mówić za siebie. Tak mam inne hobby. Polityka nie jest całym moim życiem.

Tego nie można powiedzieć o tobie umiech




Rozumiem. Czyli wy naparzacie w pisiorów bo lubicie i macie inne hobby. Ja natomiast robię bo nie mam nic innego do roboty. Bardzo roztropnie to wykombinowałeś Andrzejku...umiech



Pisałem tobie/wam już wcześniej, że moją jedyną intencją przebywania na tym forum jest zminimalizowanie waszego panoszenia tutaj. Jestem tu od wielu , i nie chciałbym żeby wasza menażeria wiodła prym. Sprawa jest tym bardziej prosta , że często kłamiecie i po prostu sami się nadstawiacie. Napisałbym nadstawiacie dupska, ale mógłbym być opatrznie zrozumiany...umiech[/cytat]


Odpowiadam na twoje "mądrości"

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2021r. 13:47  
Cytuj
Andrzejku jeżeli są ludzie szkolący innych jak się tłumaczyć , będąc złapanym na kłamstwie, to ty mógłbyś nadawać im certyfikaty...umiech



Jak wybrnąć z czegoś co się powiedziało , że się niby nie powiedziało , a tak w ogóle to naprawdę chodziło o coś innego...umiech




Byłbyś świetnym politykiem. W ich fachu ta "elastyczność poglądów" to bardzo pożądana cecha...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2021r. 15:10  
Cytuj
Dzisiaj Onet stworzył kolejną aferę. Andrzej Duda miał dzwonić ze stacjonarnego telefonu z wypiętym kablem. Autor newsa , Kamil Dzióbka, tweeta przezornie usunął...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10404
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2021r. 16:10  
Cytuj

Totalni cierpią na Odmienne Stany Świadomości,
nie mylić z opinią, i tyle.

Nie ma na to lekarstwa, ale jest treatment cool girl



PS.
Dajcie parę groszy:
https://www.gofundme.com/f/marchewkas-funeral-expense
https://natemat.pl/347343,kim-jest-jakub-marchewka-w-chicago-zastrzelono-28-letniego-polaka-kulisy#

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3090
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2021r. 16:53  
Cytuj
CYTAT
Regresie też wczoraj ujadałeś w tej sprawie. Dziś już nie szczekasz , czy Andrzejek przejął lejce?umiech

Twierdziłeś że nie ma wypłat dywidend w przypadku strat. Ja ci odpisałem że w tym przypadku akurat są. Ot całe moje "ujadanie" w tym temacie. Nie oceniałem tego faktu nawet.

Co do krytyki PISłodziei to trudno. ****łem PO bo kradli dlaczego mam nie ***** PIS? Obywatelskim obowiązkiem jest ich dopingować by służyli jak najlepiej Ojczyźnie. Biorą za to grube granty. Nie widzę potrzeby żeby sprzedawać swoją godność za własne pieniądze, żeby ich chołbić i robić z siebie podnóżek.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10404
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2021r. 17:30  
Cytuj
Jesteś wiec Progresie obiektywny jak kolano sceptycy byli obiektywni cool girl tylko się mylili albo ktoś tego chciał.

Anżej też czy tylko Ty zostałeś oddelegowany? ***** oszustów PO to patriotyczny obowiązek każdego Polaka ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2021r. 19:49  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku jeżeli są ludzie szkolący innych jak się tłumaczyć , będąc złapanym na kłamstwie, to ty mógłbyś nadawać im certyfikaty...umiech



Jak wybrnąć z czegoś co się powiedziało , że się niby nie powiedziało , a tak w ogóle to naprawdę chodziło o coś innego...umiech




Byłbyś świetnym politykiem. W ich fachu ta "elastyczność poglądów" to bardzo pożądana cecha...umiech


A z czego to ja się wykręcam? I z których moich słów chce wybrnąć? Co znowu wymyśliłeś i chcesz przekłuć w najwyższą prawdę?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 292 293 294 295 296 297 298 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »