NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 290 291 292 293 294 295 296 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2021r. 12:20  
Cytuj
Tak Mirku masz rację taka teraz sztuka. W TVpis u Kurskiego zagościło ,,disko rodem z pola '' . Nie przeszkadza Ci to? Tylu ambitnych, wybitnych twórców każdej sztuki muzycznej w kraju, ale pieniędzy brak na promocję dla nich. Brak na festiwale i przeglądy, aby później to emitować w tv. Ale festyn na narodowym się organizuje i nie tylko tam .
Mirku przestań wklejać durnowacizny (chyba że już na tyle Cię stać)przetrzyj oczy i bij się w piersi. No chyba, że nadal uważasz Jarka K. prezesa wszystkich ministrantów za wybitnego polityka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2021r. 12:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2021r. 12:45  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2021r. 13:39  
Cytuj
Mirku jestem za ukaraniem osób które atakują w ten sposób kościoły. A co robią sądy z nimi? Co zrobił Twój ulubiony polityk J.K. W związku z sądami, aby karać sprawiedliwie. No może nowy ład pomoże gdzie szumnie był reklamowany spotem (oglądałem i byłem w szoku) który nie był realizowany pewnie za darmo i jakoś cisza.
Lgbt? Czy normalnych ludzi to interesuje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2021r. 16:54  
Cytuj
Obrazek

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2021r. 18:37  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


A to PISlodzieje.

PIS wyciąga grube miliony za pomocą funduszy celowych. Takiej skali złodziejstwa nie było od czasów rządów Donalda Tuska.

Gdzie jest Tupolew? Gdzie jest @PolakzPolski4? - bo chciałem mu coś napisać

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2021r. 21:09  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


cool girl Tej pani duma z osiągnieć rodzinnych odebrała trzeźwość oceny własnego wartościowania. Czy ona wie za czym lobbowała/lobbuje liberalna lewica zarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2021r. 22:48  
Cytuj
A za czym lobbuje konserwatywna prawica? Za dyktatorskim państwem wyznaniowym?

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2021r. 23:32  
Cytuj
CYTAT
Obrazek
Nawet widzę butelkę "Daniels'a",ale karton mleka?zaklopotany

Czymś trzeba leczyć kaca po zmieszaniu tego i owego uśmiech

UWAGA: Powyższa grafika była tylko primaaprilisowym żartem.

https://www.rmf24(...),5145589

"Rząd najprawdopodobniej przedłuży obecne pandemiczne obostrzenia po 9 kwietnia i utrzyma lockdown z pewnymi drobnymi wyjątkami - informuje Onet, powołując się na źródła w rządzie.

Po świętach wielkanocnych nie należy jednak spodziewać się luzowania obostrzeń. Przynajmniej nie znacznego. Onet podaje, że po 9 kwietnia mogą zostać otwarte przedszkola i żłobki. Według MEiN do szkół mogą pójść uczniowie szkół podstawowych z klas I-III. Oczywiście warunkiem takie poluzowania jest spadkowy trend w zakażeniach koronawirusem.

Prawdopodobnie zostanie jednak przedłużony gospodarczy lockdown. Nie zostaną więc otwarte duże sklepu meblowe i budowlane, salony fryzjerskie i kosmetyczne, a obecne limity osób w sklepach i miejscach kultu zostaną zachowane.

Eksperci Rady Medycznej zakładają, że pandemia wyhamuje w okolicach maja i czerwca. Jeśli dodatkowo ambitny program szczepień zostanie faktycznie wprowadzony w życie, wówczas możliwe będzie znaczące poluzowanie obostrzeń."

Tak więc jeszcze co najmniej przez miesiąc do fryzjera nie pójdziemy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2021r. 09:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Obrazek


cool girl Tej pani duma z osiągnieć rodzinnych odebrała trzeźwość oceny własnego wartościowania. Czy ona wie za czym lobbowała/lobbuje liberalna lewica zarumieniony


I dlatego komisja nie ma żadnych sukcesów. Po za oczywiście wyłudzaniem pieniędzy podatnika.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2021r. 13:23  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 06:54  
Cytuj
500+ to transfer dochodów z biednych grup społecznych do bogatszych?

Licz Bolek. Ty to lubisz a śmieszą mie czasem twoje interpretacje wyników. umiech


"Aż 25 proc. całości programu dodatków na dzieci trafia do najzamożniejszych gospodarstw domowych. Do tych najbiedniejszych – 12 proc. – wynika z raportu CenEA, cytowanego przez "Rzeczpospolitą"."

"Wynika z niej między innymi, że z całej puli
40 mld zł rocznie (to pełny koszt programu) aż
25 proc. (9,9 mld zł) trafia do 20 proc. gospodarstw domowych o najwyższych dochodach,
a do 20 proc. gospodarstw o najniższych dochodach – 11,7 proc. (około 4,7 mld zł)."


Głupota Ciemnego Ludu prowadzi do selekcji naturalnej. Czyli koniec końców wszystko w porządku.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 09:43  
Cytuj
Regresie chyba chodzi o to że pisiory dali pińcset plus bez kryterium dochodowego. Skoro rodzicie dostają pieniądze bez względu na dochody , to raczej nie ma nic dziwnego że dostają i bogaci i biedni. Nie rozumiem jak trzeba być pozbawionym myślenia abstrakcyjnego żeby z tej oczywistej konstatacji wyciągać jakieś skomplikowane przemyślenia. Ile trzeba mieć w sobie jadu żeby każdą jedną informację interpretować w jedyny słuszny powód ...umiech



Nie byłem i nie jestem fanem pińcset plus. Dużo prostszym sposobem byłoby zwiększenie ulgi podatkowej na dzieci. Można by to połączyć z kryterium dochodowym , ale znowu by się zaczęły uwagi bezpartyjnych wolnościowiców że PiS tuczy patologię...umiech


A co regresie z najniższą krajową? Podzielasz moje wnioski czy bezpartyjna wolnościowość nie uznaje odmiennej argumentacji?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 10:23  
Cytuj
CYTAT
Regresie chyba chodzi o to że pisiory dali pińcset plus bez kryterium dochodowego. Skoro rodzicie dostają pieniądze bez względu na dochody , to raczej nie ma nic dziwnego że dostają i bogaci i biedni. Nie rozumiem jak trzeba być pozbawionym myślenia abstrakcyjnego żeby z tej oczywistej konstatacji wyciągać jakieś skomplikowane przemyślenia. Ile trzeba mieć w sobie jadu żeby każdą jedną informację interpretować w jedyny słuszny powód ...umiech



Początek dobry, taki normalny komentarz i nagle natura wygrała o jadzie i takie tam typowe dla inteligenta z IQ powyżej 120 umiech



CYTAT

Nie byłem i nie jestem fanem pińcset plus. Dużo prostszym sposobem byłoby zwiększenie ulgi podatkowej na dzieci. Można by to połączyć z kryterium dochodowym , ale znowu by się zaczęły uwagi bezpartyjnych wolnościowiców że PiS tuczy patologię...umiech


To pozwolisz, że zacytuję "Nie rozumiem jak trzeba być pozbawionym myślenia abstrakcyjnego żeby z tej oczywistej konstatacji wyciągać jakieś skomplikowane przemyślenia. Ile trzeba mieć w sobie jadu żeby każdą jedną informację interpretować w jedyny słuszny powód ...umiech "
mlotek

A na poważnie, pomijając twój jad i nienawiść do wszystkich, którzy nie popierają polityki pis i mają czelność mówić o tym głośno. Piszesz straszne głupoty, jak zwykle zresztą ale teraz to bijesz nawet miriam i tego kretyna pzp razem wziętych.
Ja również poparłbym projekt ulgi podatkowej na każdego posiadanego dzieciaka ale tylko ekonomiczny ignorant jak ty wyciągnąłby z tego wnioski o tuczeniu patologii. Patole z reguły to elektorat, nie pis tylko "pińceta". Patole poprą każdego kto im da. Dlatego, że sami nie zarabiają i PITa (ty też zapewne nie wiesz co to za podatek) nie płacą. Zapewne są przekonani, że żadnych podatków nie płacą umiech

Z drugiej strony ciekawe, czy ty ogarniasz kwestie podatków? Myślisz, że jakieś płacisz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 12:23  
Cytuj
No wiesz Andrzejku. Nie kończyłem zaocznej ekonomii na Politechnice Radomskiej i z pewnością posiadam wiele braków w swoim pojmowaniu rzeczywistości. Nie to co niektórzy...umiech



Chodziło mi raczej o to że krytykujecie pisiorstwo dosłownie za wszystko. Za rzeczy prawdziwe jak i te wyimaginowane. Niczym się nie różnicie od polityków POKO ( dziwny zbieg okoliczności) . Zatem daruj sobie. Tym bardziej że twoje osobiste wycieczki naprawdę mi zwisają...umiech

Gdybym się nimi przejmował musiałbym się przyznać że traktuję wasz sztab poważnie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 14:02  
Cytuj
CYTAT
No wiesz Andrzejku. Nie kończyłem zaocznej ekonomii na Politechnice Radomskiej i z pewnością posiadam wiele braków w swoim pojmowaniu rzeczywistości. Nie to co niektórzy...umiech



Chodziło mi raczej o to że krytykujecie pisiorstwo dosłownie za wszystko. Za rzeczy prawdziwe jak i te wyimaginowane. Niczym się nie różnicie od polityków POKO ( dziwny zbieg okoliczności) . Zatem daruj sobie. Tym bardziej że twoje osobiste wycieczki naprawdę mi zwisają...umiech

Gdybym się nimi przejmował musiałbym się przyznać że traktuję wasz sztab poważnie...umiech


Gdyby ci zwisało to zwyczajnie byś olał i nie robił dalej z siebie głupka. Twoja natura nie pozwoli ci przejść obojętnie i musisz wylać trochę żółci, która zalewa cię od środka.

Nie trzeba kończyć wybitnych szkół by mieć minimalne pojęcie o świecie, który cię otacza. No ale ty wolisz tvpis i swoje wyimaginowane 120 IQ. Rodzina musi mieć z ciebie polew.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 15:40  
Cytuj
Stanowczo zbyt poważnie podchodzicie do swojej pracy Andrzejku. Sądzę że odrobina dystansu i zdrowego rozsądku nikomu nigdy nie zaszkodziła. Na temat robienia z siebie idioty na forum , opinie pewnie są podzielone. A przynajmniej nie tak jednostronne , jak w sztabie bezpartyjnych wolnościowiców...umiech


W każdym razie jeżeli chcesz sprawdzać moje IQ , jestem skłonny poddać się weryfikacji. Nie uważam się za osobę wybitnie inteligentną . Na pewno nie mam mani wielkości ani próżności. Lubię sobie podocinać z waszą menażerią , i zupełnie nie rozumiem w czym problem?umiech


Robiłeś sobie kiedyś test na inteligencję i wyszło ci tak sobie? To w tym problem Andrzejku?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 15:51  
Cytuj
Rozumiem, że forum traktujesz jak pracę. Dzięki za szczerość i rozwianie wątpliwości. Ja cię zmartwię, to nie moja praca.
Co do IQ sam się tym chwaliłeś by podnieść swoje i tak przerośnięte ego. W czym więc problem? W każdym zdaniu udowadniasz, że te 120 to zasłużony wynik.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 16:08  
Cytuj
Ale to ty dzwonisz Andrzejku...umiech



Forum to rozrywka , która służy głównie temu żebyście się zanadto nie panoszyli. A tak już bywało w nie tak odległej przeszłości...umiech




Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 16:38  
Cytuj
Dzwonię?co

Masz misję smiech2 dlatego masz tyle kont? A niektóre zakładasz na wszelki wypadek?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 16:51  
Cytuj
Taki żarcik z Twittera ( to ty dzwonisz). Zapomniałem że jesteście cyfrowo wykluczeni...umiech


Konta EdoZChabzin i Edo2 to był środek do celu Andrzejku. Wszystko inne to już wytwór twojej chorej fajnopolackiej wyobraźni...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 16:54  
Cytuj
Obrazek



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 16:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 16:58  
Cytuj
CYTAT
Taki żarcik z Twittera ( to ty dzwonisz). Zapomniałem że jesteście cyfrowo wykluczeni...umiech


Konta EdoZChabzin i Edo2 to był środek do celu Andrzejku. Wszystko inne to już wytwór twojej chorej fajnopolackiej wyobraźni...umiech


Przecież miałeś jeszcze po drodze ze dwa konta. To te co wiem a pewnie jeszcze kilka nie wyłapałem smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 17:12  
Cytuj
Andrzejku fakt że się trochę przejadłem i mam dużo czasu leżąc na kanapie , nie oznacza że takie przekomarzanie będzie trwało cały dzień...umiech


Zdaje się że wiesz lepiej niż ja, jak było . W każdym razie doceniam twój trud w dojściu do prawdy. Naprawdę mam to w głębokim poważaniu...umiech






Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2021r. 19:34  
Cytuj
400 mln zł na spis powszechny. Tymczasem dane 2,5 miliona Polaków wyciekły do sieci z Facebooka. Czy jesteśmy gotowi na wyciek informacji ze spisu? Czy możemy zaufać, że system został solidnie zabezpieczony?

I tak oto dowiadujemy się, że blisko 5% to single, a 0,04% zasuwa na kasie w Biedronce.

https://niebe(...)ownikow/


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 290 291 292 293 294 295 296 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »