NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 289 290 291 292 293 294 295 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 15:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Bolek, Edek i jeszcze inne odsłony tej samej osoby kreują się na jedynego wiarygodnego, absolutnie wiarygodnego tego forum smiech2

Komedia w wykonaniu pisowskich trolli.





Uderz w stół , a nożyce się odezwą...umiech


Andrzejku to co wy jako sztab tworzycie nie jest komedią. To tragifarsa...umiech


Ja i mój sztab umiech

A jak tam twój sztab?

No tak, uderz w stół. Nie dało się przejść obok takich rewelacji.

tragifarsa, twoja twojsza umiech




Andrzejku to że wy działacie zespołowo nie świadczy o tym że wszyscy tak robią. Niedługo wybory samorządowe i parlamentarne. Możecie przecież wziąć sprawy w swoje ręce i popróbować szczęścia. Ja was nie poprę , ale z pewnością znajdziecie ludzi miłujących praworządność , zielony ład i takie tam. Nawet życzę wam powodzenia , chociaż spektakularnych sukcesów raczej nie przewiduję...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 15:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 15:22  
Cytuj
Edek. Jak zwykle budujesz temat oparty na prawdzie wyssanej ze swojego brudnego palca.

Kto miałby w tych wyborach wystartować?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 15:42  
Cytuj
Jakiś bezpartyjny wolnościowiec zatroskany o praworządność Andrzejku...umiech



Może figlarz , niby nie ma prezencji , ale za to nadrabia intelektem...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 16:07  
Cytuj
CYTAT
Jakiś bezpartyjny wolnościowiec zatroskany o praworządność Andrzejku...umiech



Może figlarz , niby nie ma prezencji , ale za to nadrabia intelektem...umiech


To dlaczego mnie pytasz? Nie masz odwagi zapytać bezpośrednio? Jednak cipa z ciebie, a taki bohater w necie.


Ps. Nic o Kryształowym Marianie?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 18:18  
Cytuj
Zupełnie nie rozumiem o co ci chodzi Andrzejku? Myślałem że bezpartyjna wolnościowość to przede wszystkim miłość pokój i tolerancja. A tymczasem okazuje się że jesteście bandą nienawistników...umiech


A co tam z tym Marianem? Nie oglądam TVN i nie czytam Onetu , więc nie jestem na bieżąco...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 18:18  
Cytuj
Zupełnie nie rozumiem o co ci chodzi Andrzejku? Myślałem że bezpartyjna wolnościowość to przede wszystkim miłość pokój i tolerancja. A tymczasem okazuje się że jesteście bandą nienawistników...umiech


A co tam z tym Marianem? Nie oglądam TVN i nie czytam Onetu , więc nie jestem na bieżąco...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 19:08  
Cytuj
BolekBolek1313

Dobry jesteś...
Nie oglądasz TVN i nie czytasz Onet więc nic nie wiesz.
Tym samym zamiast im dogryźć to potwierdziłeś, że WOLNE MEDIA są jedyną rzetelną stacjami informacyjnymi.
Bo z TVP nic się nie dowiesz, prócz nowej wersji szczucia człowieka na człowieka...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 19:47  
Cytuj
CYTAT
Zupełnie nie rozumiem o co ci chodzi Andrzejku? Myślałem że bezpartyjna wolnościowość to przede wszystkim miłość pokój i tolerancja. A tymczasem okazuje się że jesteście bandą nienawistników...umiech


A co tam z tym Marianem? Nie oglądam TVN i nie czytam Onetu , więc nie jestem na bieżąco...umiech


To sprawdź w Polsacie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 19:51  
Cytuj
Smakowicie to nawet wygląda, oddolne stowarzyszenie zatroskane o obywatela, o transparentność poczynań władzy, o praworządność i niskie wydatki na Ciemny Lud.
Dorzucę jeszcze Hołownie i "otwarte" tęczowe świeckie państwo i mamy nowo-stary Wolnościowy Obywatelski początek.

No szloch, Konstytucja i blokada unijnych środków za łamanie liberalnej demokracji i unijnych wartości Guya Verhofstadta placze

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 20:02  
Cytuj
Takie teraz zlecenie? Każdy kto patrzy władzy na ręce jest zły? Władza powinna być transparentna. Nie powinna się obawiać kontroli. A jeśli chodzi o finanse to w zasadzie powinnna sama podawać kwoty jakie wydaje do publicznej wiadomości bez pytania.

Lukrecjusz dał zlecenie?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 20:03  
Cytuj
Oddolna inicjatywa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 20:05  
Cytuj
CYTAT
Oddolna inicjatywa.



Ty przecież niczego nie robisz za darmo i nie ma rzeczy, której nie zrobisz za kasę. Oddolna inicjatywa pomyliła ci się z kasą pod stołem. To nie to.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 20:15  
Cytuj
Róbta co chceta?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 20:47  
Cytuj
CYTAT
BolekBolek1313

Dobry jesteś...
Nie oglądasz TVN i nie czytasz Onet więc nic nie wiesz.
Tym samym zamiast im dogryźć to potwierdziłeś, że WOLNE MEDIA są jedyną rzetelną stacjami informacyjnymi.
Bo z TVP nic się nie dowiesz, prócz nowej wersji szczucia człowieka na człowieka...




Wiem że Jarosław jest boskim pomazańcem , a Jacek Kurski prorokiem rozświetlającym ścieżkę jego. Tak żeby wątpiący uwierzyli i odkupienia dostąpili...smiech2


Z jakiej choinki się urwałeś człowieku?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 20:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zupełnie nie rozumiem o co ci chodzi Andrzejku? Myślałem że bezpartyjna wolnościowość to przede wszystkim miłość pokój i tolerancja. A tymczasem okazuje się że jesteście bandą nienawistników...umiech


A co tam z tym Marianem? Nie oglądam TVN i nie czytam Onetu , więc nie jestem na bieżąco...umiech


To sprawdź w Polsacie.



Przy najbliższej okazji Andrzejku. Polsat można obejrzeć bez zażenowania. TVN i TVP już nie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2021r. 00:07  
Cytuj
CYTAT


NIE ***** PIS good


żart good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2021r. 06:31  
Cytuj
CYTAT
Róbta co chceta?


Tak by chcieli twój sponsorzy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3137
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2021r. 06:52  
Cytuj
Róbta co my chcewa...

Legalna i nielegalna propaganda
Omajtków pracuje pełną parą podlewana pieniędzmi ukradzionymi Polakom.





*****, ***** I się nie bać. Więcej osób jest przeciwko niż za PISłodziejstwem good

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2021r. 09:33  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3137
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2021r. 09:41  
Cytuj
Za minimalną krajową w Polsce pracuje już 2 miliony Polaków. W czasach PO za minimalną krajową pracowało 1,2 miliona Polaków.

Wynagrodzenia w UE rosną szybciej niż w Polsce.

Pinokio nie kłamał kiedy mówił że Polacy muszą robić za miskę ryżu i dziękować za zasiłki.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2021r. 10:11  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2021r. 10:56  
Cytuj
CYTAT
Za minimalną krajową w Polsce pracuje już 2 miliony Polaków. W czasach PO za minimalną krajową pracowało 1,2 miliona Polaków.

Wynagrodzenia w UE rosną szybciej niż w Polsce.

Pinokio nie kłamał kiedy mówił że Polacy muszą robić za miskę ryżu i dziękować za zasiłki.



Regresie kiedy koalicja oszustów z gumofilcami kończyła swoje rządy najniższa krajowa brutto wynosiła 1750 złotych. Obecnie wynosi 2800. Czyli nastąpił wzrost o 60 procent. Nawet przy założeniu że roczna inflacja wynosiła przez ten czas 3 procent , i tak ludzie zarabiają więcej niż wtedy. Kwestia następna gdybyś wyciągnął głowę z miejsca obecnego przebywania mógłbyś spojrzeć inaczej na świat. Osobiście znam ludzi , którzy na kwitku dostają tą najniższą , a pod stołem drugie tyle w kopercie. Rozumiem że to wina wysokiego opodatkowania kosztów pracy , ale obciążanie za to wyłącznie obecnych rządów jest nadużyciem. Jakże charakterystycznym dla członków waszego sztabu...umiech


W swoim czasie najszybciej rosły pensje i emerytury w Grecji. Tej samej , która razem z Polską utrzymała dodatnie tempo wzrostu gospodarczego ( zielona wyspa)...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2021r. 11:03  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2021r. 11:24  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Pełna zgoda.

Lewacki feminizm to rak toczący społeczeństwo.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2021r. 12:03  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 289 290 291 292 293 294 295 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »