NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 288 289 290 291 292 293 294 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2021r. 17:06  
Cytuj
Czytam tekst wyżej myślę "dane napisane jak pod idiotów z Ciemnego Ludu". Nic nie mówiące szczątkowe statystyki bez punktu odniesienia. Sprawdzam źródło - TVPis info good

Aż o jeden procent. No popatrz ty się.
Na niemiecki dziennik się powołują smiech2

Co ku#*y propagandowe to brak słów.

Import też z roku na rok z Niemiec wzrasta. W związku z czym po ile stoi złotówka? mlotek

Słyszałem że już resztki suwerenności sprzedajecie miękiszony. Niby UE taka zła a cichaczem Polskę sprzedają a winnego szukają w opozycji smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2021r. 17:06  
Cytuj

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Marz 2021r. 17:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Gdyby na tym forum każdemu kto posiłkował się materiałami operacyjnymi sztabu POKO - szczochemzburaka, uschła ręka, to wokół nas byłoby mnóstwo inwalidów...umiech



Najlepiej o wszystkim zapomnieć i w razie czego się wyprzeć. Albo udawać trupa...umiech



https://mobile.twitter.com/rafalhubert/status/1377012092994265089



A Kubę Wątłego Andrzejku szanujesz? Możesz pisać szczerze ( prywatnie nie funkcyjnie). Nikomu nie powiem...smiech2


Kim jest Kuba Wątły?




Kawał zwichrowanego psychicznie wojujągo antyklerykała Andrzejku. Jeden z tych coby katoli widzieli w dole z wapnem. No wiesz wasze klimaty. Kiedyś zdaje się prowadził program w Superstacji , ale stwierdzili że im jedna Eliza Michalik wystarczy ...umiech



Przeczucie mi podpowiadało że znasz, cenisz i lubisz . Czyżbym się mylił?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Marz 2021r. 17:40  
Cytuj
CYTAT
Czytam tekst wyżej myślę "dane napisane jak pod idiotów z Ciemnego Ludu". Nic nie mówiące szczątkowe statystyki bez punktu odniesienia. Sprawdzam źródło - TVPis info good

Aż o jeden procent. No popatrz ty się.
Na niemiecki dziennik się powołują smiech2

Co ku#*y propagandowe to brak słów.

Import też z roku na rok z Niemiec wzrasta. W związku z czym po ile stoi złotówka? mlotek

Słyszałem że już resztki suwerenności sprzedajecie miękiszony. Niby UE taka zła a cichaczem Polskę sprzedają a winnego szukają w opozycji smiech2



Ha, ha, ha, przytoczę deczko zmodyfikowane stare dobre przysłowie "Uderz w stół, a IDIOTA się odezwie"
Ty progres, płatny trollu, jesteś głupszy niż by się wydawało, ścisk dupy uniemożliwia ci racjonalne myślenie. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Marz 2021r. 18:08  
Cytuj
Widzę u prawiczków wielką podnietę sokiem z buraka good

A potraficie wskazać chociaż jedną różnicę między SzB a TVP Info? smiech2

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Marz 2021r. 18:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT

A to jedyny "polityk", który używa trolli internetowych w swojej działalności?

Który, Anżeju?

Ten który aktualnie ma zmianę. Dla mnie nie ma znaczenia.


Napisz wprost miekiszonie, masz na myśli ostatnio pobudzonego Marczaka z Naszego Miasta czy Darka nie wiem

Obrazek
Weganie mięsożerni



PS.
A co z koniną? wRealu24 milczą w temacie wiec trochę podpytam o wytyczne ze Sztabu bezpartyjnych wolnościowców. Oni tam odprawiają 24/d egzorcyzmy voodoo nad pisowskimi szczepionkami,,,

Obrazek



PS.
Kuba Wątły to był wolnościowy mocarz cool girl czy nie widziałam go w okolicach Palikota i Tanajno nie wiem

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Marz 2021r. 19:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Gdyby na tym forum każdemu kto posiłkował się materiałami operacyjnymi sztabu POKO - szczochemzburaka, uschła ręka, to wokół nas byłoby mnóstwo inwalidów...umiech



Najlepiej o wszystkim zapomnieć i w razie czego się wyprzeć. Albo udawać trupa...umiech



https://mobile.twitter.com/rafalhubert/status/1377012092994265089



A Kubę Wątłego Andrzejku szanujesz? Możesz pisać szczerze ( prywatnie nie funkcyjnie). Nikomu nie powiem...smiech2


Kim jest Kuba Wątły?




Kawał zwichrowanego psychicznie wojujągo antyklerykała Andrzejku. Jeden z tych coby katoli widzieli w dole z wapnem. No wiesz wasze klimaty. Kiedyś zdaje się prowadził program w Superstacji , ale stwierdzili że im jedna Eliza Michalik wystarczy ...umiech



Przeczucie mi podpowiadało że znasz, cenisz i lubisz . Czyżbym się mylił?umiech


To mi się widzi, że to twój klon tylko z drugiej, dla ciebie strony barykady.

Masz czas i energię na wyszukiwanie takich typków. Jesteś jakiś psychopata?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Marz 2021r. 19:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT

A to jedyny "polityk", który używa trolli internetowych w swojej działalności?

Który, Anżeju?

Ten który aktualnie ma zmianę. Dla mnie nie ma znaczenia.


Napisz wprost miekiszonie, masz na myśli ostatnio pobudzonego Marczaka z Naszego Miasta czy Darka nie wiem



Marczak ani żaden Darek nie jest członkiem Stowarzyszenia Nasze Miasto. Wiesz to ale jesteś zwykłym trollem na usługach lukrecjusza i piszesz to za co ci płaci. Wiesz jak się traktuje takich pisarzy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Marz 2021r. 19:46  
Cytuj
Dalej nie napisałeś który polityk. O sympatyków Naszego Miasta się nie martw cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Marz 2021r. 20:12  
Cytuj
CYTAT
Dalej nie napisałeś który polityk. O sympatyków Naszego Miasta się nie martw cool girl


Napisałem.

Nie jeden, sama wiesz kto zleca ci pisanie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Marz 2021r. 20:27  
Cytuj
Ja wiem co ja wiem Anżeju. Ten "motłoch z obu stron" nikogo nie zastanowił?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Marz 2021r. 21:09  
Cytuj
CYTAT


To mi się widzi, że to twój klon tylko z drugiej, dla ciebie strony barykady.

Masz czas i energię na wyszukiwanie takich typków. Jesteś jakiś psychopata?




Andrzejku nie jestem psychopatą , muszę jednakowoż przyznać że mam jakąś perwersyjną przyjemność w przekomarzaniu z funkcjonariuszami sztabu bezpartyjnych wolnościowiców...umiech


Niby wiem że jesteście bandą nadętych osłów ale mimo to czuję frajdę...umiech



A Wątły to taka sama szuria jak wy. Chodziłby chętnie i kościoły podpalał , tyle że by się obawiał że mu kibole spuszczą wpier.ol.
Bez urazy , po prostu myślałem że to twój idol...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Marz 2021r. 21:14  
Cytuj
CYTAT
Widzę u prawiczków wielką podnietę sokiem z buraka good

A potraficie wskazać chociaż jedną różnicę między SzB a TVP Info? smiech2

Obrazek



Pizdas daję sobie rękę odciąć , że gdyby do Polski na białej chabecie powrócił rudy Mesjasz to byś pierwszy klękał przed jego obliczem. A nawet robiłbyś mu za podnóżek , coby boskością skażona stopa jego , nie dotykała ziemi...umiech


Gdyby wrócił na mecenasie Koniu , to obawiam się że twój kręgosłup by nie wytrzymał takiej próby. Z drugiej strony czego się nie robi z miłości do praworządności...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2021r. 21:58  
Cytuj
Geniusze eksperci odkryli to o czym piszę na forum od początku tematu:
CYTAT
500 plus miało poprawić sytuację finansową mniej majętnych rodziców i zwiększyć dzietność. Liczba narodzin jest niższa niż przed wprowadzeniem świadczenia, a większość pieniędzy z programu trafia do najbogatszych Polaków.
Więcej: https://bizne(...)edniejsi


Ciemny lud to kupił. Tłumaczyć cymbałom że socjalizm ich zubaża to jak rzucać perły przed wieprze. smiech2


CYTAT
I okazało się, że do najbogatszych Polaków z 500 plus dociera ponad dwa razy więcej pieniędzy, niż do najuboższych.


smiech2

***** Ciemny Lud

Chytry dwa razy traci.
Mieli dostać biedni - dostali bogaci!

:-)

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Marz 2021r. 23:01  
Cytuj
CYTAT
Pizdas daję sobie rękę odciąć , że gdyby do Polski na białej chabecie powrócił rudy Mesjasz to byś pierwszy klękał przed jego obliczem. A nawet robiłbyś mu za podnóżek , coby boskością skażona stopa jego , nie dotykała ziemi...umiech


Gdyby wrócił na mecenasie Koniu , to obawiam się że twój kręgosłup by nie wytrzymał takiej próby. Z drugiej strony czego się nie robi z miłości do praworządności...umiech


No i huju bosy na kaczych łapach byłbyś bez ręki good

Niby piszesz czasami, że PIS i TVP to zło ale zawsze jesteś pierwszy do ich obrony zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 06:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


To mi się widzi, że to twój klon tylko z drugiej, dla ciebie strony barykady.

Masz czas i energię na wyszukiwanie takich typków. Jesteś jakiś psychopata?




Andrzejku nie jestem psychopatą , muszę jednakowoż przyznać że mam jakąś perwersyjną przyjemność w przekomarzaniu z funkcjonariuszami sztabu bezpartyjnych wolnościowiców...umiech


Niby wiem że jesteście bandą nadętych osłów ale mimo to czuję frajdę...umiech



A Wątły to taka sama szuria jak wy. Chodziłby chętnie i kościoły podpalał , tyle że by się obawiał że mu kibole spuszczą wpier.ol.
Bez urazy , po prostu myślałem że to twój idol...umiech


Tak czytam i w pierwszym momencie pomyślałem, że wzięło cię na szczerość i piszesz o sobie.
Bardziej ten koleżka pasuje mi do ciebie. Taki bohater w necie. Najmądrzejszy i wszystkich obraża w realu jak sam pisałeś, zwykła cipa. Dodatkowo stałe musisz udowadniać swoją przezajebistość. IQ120 i wszystko jasne.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 10:03  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 10:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Pizdas daję sobie rękę odciąć , że gdyby do Polski na białej chabecie powrócił rudy Mesjasz to byś pierwszy klękał przed jego obliczem. A nawet robiłbyś mu za podnóżek , coby boskością skażona stopa jego , nie dotykała ziemi...umiech


Gdyby wrócił na mecenasie Koniu , to obawiam się że twój kręgosłup by nie wytrzymał takiej próby. Z drugiej strony czego się nie robi z miłości do praworządności...umiech


No i huju bosy na kaczych łapach byłbyś bez ręki good

Niby piszesz czasami, że PIS i TVP to zło ale zawsze jesteś pierwszy do ich obrony zaklopotany





Może tak , może nie pizdas. Jeżeli to forum niesie jakieś przesłanie , to z pewnością absolutna niewiarygodność członków sztabu bezpartyjnych wolnościowiców jest takim wnioskiem...umiech


Nawet gdybyś się przysięgał na Matkę Boską Częstochowską albo prędzej na Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej, i tak bym ci nie uwierzył...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 12:42  
Cytuj
Bolek, Edek i jeszcze inne odsłony tej samej osoby kreują się na jedynego wiarygodnego, absolutnie wiarygodnego tego forum smiech2

Komedia w wykonaniu pisowskich trolli.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 12:43  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 12:47  
Cytuj
CYTAT
Bolek, Edek i jeszcze inne odsłony tej samej osoby kreują się na jedynego wiarygodnego, absolutnie wiarygodnego tego forum smiech2

Komedia w wykonaniu pisowskich trolli.





Uderz w stół , a nożyce się odezwą...umiech


Andrzejku to co wy jako sztab tworzycie nie jest komedią. To tragifarsa...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 13:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Bolek, Edek i jeszcze inne odsłony tej samej osoby kreują się na jedynego wiarygodnego, absolutnie wiarygodnego tego forum smiech2

Komedia w wykonaniu pisowskich trolli.





Uderz w stół , a nożyce się odezwą...umiech


Andrzejku to co wy jako sztab tworzycie nie jest komedią. To tragifarsa...umiech


Ja i mój sztab umiech

A jak tam twój sztab?

No tak, uderz w stół. Nie dało się przejść obok takich rewelacji.

tragifarsa, twoja twojsza umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 13:51  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 14:01  
Cytuj
NIE ***** PIS good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 14:26  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2021r. 15:00  
Cytuj
Nic o Żelaznym Marianie? Zapowiedź nowych kontroli nie robi żadnego wrażenia na farmach pisowskich?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 288 289 290 291 292 293 294 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »