NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 286 287 288 289 290 291 292 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2021r. 19:19  
Cytuj
@Bolek w sprawie Omajtka nadal gówno wypływa niczym z oczyszczalni w Warszawie.

Np.
CYTAT
Orlen za Obajtka. Zyski w dół, zadłużenie i wydatki na marketing w górę


CYTAT
Prokuratura Zbigniewa Ziobry wycofała z sądu akt oskarżenia przeciwko Danielowi Obajtkowi i innym osobom, przepisując - czasami słowo w słowo - wniosek obrońcy dzisiejszego prezesa Orlenu. Puściła wolno czworo oskarżonych. Kazała za to wszcząć postępowania wobec prokuratora i funkcjonariusza CBŚ, którzy rozpracowali gang Macieja C., ps. "Prezes".


TVPis milczy. PISłodzieje bronią swego jak świętego.

Ja nie jestem dziennikarzem żeby cię informować. Tym bardziej nadal nie ma brata w tym kraju na złodziei a mit glosi że Kaczyński miał jakoby "zrobić porządek". Ciemny lud to kupił.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2021r. 19:19  
Cytuj

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Marz 2021r. 00:04  
Cytuj
CYTAT

A gdzieś są nasi chłopcy wolnościowicy? Przegrupowanie sił?umiech

Nie mierz nas miarą swojej farmy. Wy naperdzielacie te posty jak karabin maszynowy pociski bo macie normy wysokie. Wystarczy porównać ilości postów/dni od założenia konta. My chodzimy do normalnej pracy. Nie k**wimy się 60 gr za wpis jak wy.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Marz 2021r. 09:47  
Cytuj
CYTAT
@Bolek w sprawie Omajtka nadal gówno wypływa niczym z oczyszczalni w Warszawie.

Np.
CYTAT
Orlen za Obajtka. Zyski w dół, zadłużenie i wydatki na marketing w górę


CYTAT
Prokuratura Zbigniewa Ziobry wycofała z sądu akt oskarżenia przeciwko Danielowi Obajtkowi i innym osobom, przepisując - czasami słowo w słowo - wniosek obrońcy dzisiejszego prezesa Orlenu. Puściła wolno czworo oskarżonych. Kazała za to wszcząć postępowania wobec prokuratora i funkcjonariusza CBŚ, którzy rozpracowali gang Macieja C., ps. "Prezes".


TVPis milczy. PISłodzieje bronią swego jak świętego.

Ja nie jestem dziennikarzem żeby cię informować. Tym bardziej nadal nie ma brata w tym kraju na złodziei a mit glosi że Kaczyński miał jakoby "zrobić porządek". Ciemny lud to kupił.



To może byś teraz regresie zlustrował majątek sędziego Żurka? Czy akurat nim się wasz sztab nie interesuje?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Marz 2021r. 09:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

A gdzieś są nasi chłopcy wolnościowicy? Przegrupowanie sił?umiech

Nie mierz nas miarą swojej farmy. Wy naperdzielacie te posty jak karabin maszynowy pociski bo macie normy wysokie. Wystarczy porównać ilości postów/dni od założenia konta. My chodzimy do normalnej pracy. Nie k**wimy się 60 gr za wpis jak wy.




A wtedy wychodzi glutman cały na biało...umiech



Jasne! Nie jest prawdą że na sufit przeciekał. Tym bardziej że prawie wcale nie padało...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2021r. 09:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
@Bolek w sprawie Omajtka nadal gówno wypływa niczym z oczyszczalni w Warszawie.

Np.
CYTAT
Orlen za Obajtka. Zyski w dół, zadłużenie i wydatki na marketing w górę


CYTAT
Prokuratura Zbigniewa Ziobry wycofała z sądu akt oskarżenia przeciwko Danielowi Obajtkowi i innym osobom, przepisując - czasami słowo w słowo - wniosek obrońcy dzisiejszego prezesa Orlenu. Puściła wolno czworo oskarżonych. Kazała za to wszcząć postępowania wobec prokuratora i funkcjonariusza CBŚ, którzy rozpracowali gang Macieja C., ps. "Prezes".


TVPis milczy. PISłodzieje bronią swego jak świętego.

Ja nie jestem dziennikarzem żeby cię informować. Tym bardziej nadal nie ma brata w tym kraju na złodziei a mit glosi że Kaczyński miał jakoby "zrobić porządek". Ciemny lud to kupił.



To może byś teraz regresie zlustrował majątek sędziego Żurka? Czy akurat nim się wasz sztab nie interesuje?umiech




Po co mataczysz? Pytałeś o Omajtka to ci odpisałem.

Czyli nie masz nic przeciwko że PIS kradnie bo ktoś tam inny kiedyś coś tam ukradł to im też przyzwalasz. Może nawet do swojej osoby też takie zasady stosujesz i sam kradniesz bo wiesz że sąsiad złodziej. smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Marz 2021r. 10:54  
Cytuj
@Edek. Gdybyś posługiwał się materiałem źródłowym a nie plotkami to nie pisałbyś głupot i nie wychodził jak zwykle na głupka pokroju pzp4.
Materiał TVN był o odzyskanych pieniądzach od mafii VAT’owskich. Oni tam nie mówili że luka rośnie czy nie została zmniejszona.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Marz 2021r. 11:11  
Cytuj
Ty i regres i tak wiecie jak było. Kreatywna księgowość , fałszowanie statystyk itp itd...umiech


Skoro jesteś taki skrupulatny Andrzejku , to zapoznaj się z materiałem źródłowym dotyczącym patrona uczciwych samorządowców i sędziego Żurka...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Marz 2021r. 11:19  
Cytuj
Obajtek to kolejny cwaniak , który chciał się szybko dorobić. Ani on pierwszy , ani ostatni. Chociaż z tego co się orientuję , jest to raczej kwestia etyczna niż prawno-karna. Ale ok jak dla mnie jakąkolwiek wątpliwość wobec osoby publicznej powinno się dusić w zarodku. Ja bym prezesowi Orlenu podziękował za pracę , i niech sobie radzi w prywatnym biznesie , skoro taki obrotny...umiech



Wiem za to z całą pewnością , że jeżeli śmiertelna trójca ( Onet, TVN i Wyborcza) bierze kogoś na widelec to ta osoba musiała komuś nadepnąć na odcisk. Skoro majątek Obajtka budzi wątpliwości, zatem ta nagonka przejdzie do historii jako skuteczna i dobrze przeprowadzona...umiech



Może po piętnastu latach nie okaże się tak jak z Romualdem Szeremietiewem i redaktorem Kittelem...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Marz 2021r. 13:42  
Cytuj
Jak nie masz co powiedzieć to Obajtek, Żurek ewentualnie Adamowicz.

Pogadaj sobie z pzp4 macie podobne IQ, ponad 120 jak pisałeś uśmiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Marz 2021r. 15:21  
Cytuj
Andrzejku nic nie poradzę że zaporowe kryterium IQ na członka sztabu bezpartyjnych wolnościowiców rodem z miasta Stalowej Woli wynosi minimum 150. Figlarz był podobno fukuncyjnym i u was , i w Mesnsa International...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Marz 2021r. 15:45  
Cytuj
Nie ogarnąłeś. 120 jak widać to za mało. Dalej tylko plotki i fantazje.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Marz 2021r. 16:47  
Cytuj
Niech ci będzie Andrzejku. Naprawdę twoje opinie są dla mnie kluczowe...umiech






Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Marz 2021r. 17:15  
Cytuj
CYTAT
Niech ci będzie Andrzejku. Naprawdę twoje opinie są dla mnie kluczowe...umiech



Dlatego czasem niewygodne odpowiedzi zwyczajnie pomijasz i szybciutko zmieniasz temat. uśmiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Marz 2021r. 18:41  
Cytuj
Właśnie tak Andrzejku. Uczę się od "najlepszych"...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2021r. 08:37  
Cytuj
"Wyszły na jaw rozmowy Romana Giertycha z Mariuszem Kozakiem-Zagozdą, administratorem profilu hejterskiego "Sok z Buraka"."

"Wiceminister funduszy i polityki regionalnej Waldemar Buda zauważył, że informacje o powiązaniu Platformy Obywatelskiej z "Sokiem z buraka" są potwierdzone już od dawna, a nowe informacje tylko potwierdzają to kolejny raz. "PO używała strony do atakowania, wyśmiewania, hejtowania, (zapisy rozmów - red.) to dowód namacalny i nie da się temu zaprzeczyć"


"W sobotę portal TVP Info ujawnił zapis rozmów między Romanem Giertychem a twórcą "Soku z Buraka", czyli Mariuszem Kozakiem-Zagozdą.

Jak napisano na tvp.info, panowie spotkali się w 2017 roku w jednej z publicznych toalet w Warszawie, a ich kontakt utrzymywał się co najmniej przez kilka lat. "Ich łącznikiem był m.in. "Wojciech" i "Sebastian". Według naszych informacji chodzi o Wojciecha Wierzejskiego, który prowadził stronę Giertycha na Facebooku oraz Sebastiana Jarguta, który w KRS widnieje jako prezes zarządu Giertych Kancelarie sp. z o.o." "


Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Marz 2021r. 09:12  
Cytuj
Wszyscy jesteśmy zaskoczeni. Nikt się tego nie spodziewał...umiech



Nawet faszol może być użyteczny jak trzeba bronić praworządności...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2021r. 10:26  
Cytuj
Było Brejza-factory

Dlaczego nie miałoby być to?

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Marz 2021r. 12:54  
Cytuj
Temat petarda. Nie ma co. No ale trzeba coś w sztabie wałkować. Na bezrybiu i rak ryba.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Marz 2021r. 13:29  
Cytuj
I znowu glutman wychodzi cały na biało...umiech


A waszym sztabie co teraz jest na topie?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Marz 2021r. 13:55  
Cytuj
Twoja stara.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Marz 2021r. 14:26  
Cytuj
A gdzie miłość, pokój i tolerancja , glutmanie?umiech





Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Marz 2021r. 14:47  
Cytuj
Na takie rzeczy trzeba sobie zasłużyć.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2021r. 15:03  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Marz 2021r. 15:36  
Cytuj
CYTAT
Na takie rzeczy trzeba sobie zasłużyć.



No właśnie. Faszol sobie zasłużył...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Marz 2021r. 16:33  
Cytuj
Przepraszam, myślałem, że to polakzpolski do mnie pisał. Ciebie bardziej szanuję. Cofam tamtego posta.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 286 287 288 289 290 291 292 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »