NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 277 278 279 280 281 282 283 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Marz 2021r. 10:29  
Cytuj
CYTAT
Obrazek



Prawie jak Adamowicz...umiech



Trzeba by jednak porównać ich dochody , żeby to dokładnie zweryfikować...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2021r. 10:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Marz 2021r. 10:40  
Cytuj
CYTAT
redresik - fanatyku - bredzisz
rock - głupcze, który twierdzi, że jak nie ma objawów, to nie ma choroby i nie możesz zarażać - pitolisz

***** redresika fanatyka-(maseczki - dupeczki)
***** rocka -szkodliwego społecznie głupca

tak jest dobrze?


Progres bredzi? Przecież pisze o tym samym co art. Ona już nie bredzi?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Marz 2021r. 11:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Obrazek



Prawie jak Adamowicz...umiech



Trzeba by jednak porównać ich dochody , żeby to dokładnie zweryfikować...umiech


Prawie, robi różnice.

Zacząłeś już liczyć dochody, wydatki i porównywać?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Marz 2021r. 13:03  
Cytuj
No ja jeszcze nie. A ty?umiech



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Marz 2021r. 18:04  
Cytuj
CYTAT
No ja jeszcze nie. A ty?umiech





To twoje sugestie, po co ja mam liczyć? wykaż się.

Po kryształowym Marianie mamy kryształowego Daniela.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Marz 2021r. 18:37  
Cytuj
Nie zapominajmy Andrzejku o kryształowym Pawle. No wiesz ten patron uczciwych samorządowców...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2021r. 19:12  
Cytuj
CYTAT
Straty związane z budową nowego bloku węglowego w Elektrowni Ostrołęka sięgają co najmniej 1,3 mld zł. Nad projektem pracowali dotąd m.in. były prezydent Ostrołęki z ramienia PiS-u Janusz Kotowski oraz zatrzymany w 2020 r. w związku z podejrzeniami korupcyjnymi Edward S. Sprawdzamy, ile zarabiali obecni i byli menedżerowie Ostrołęki C.


Tylko w latach 2017-2019 koszty ogólnego zarządu w Elektrowni Ostrołęka Sp. z o.o. pochłonęły prawie 20 mln zł

W spółce budującej Ostrołękę C zatrudnione są 42 osoby, a średni koszt zatrudnienia może sięgać 15 tys. zł na osobę

Obrazek

Tak kradną PISłodzieje. Morawiecki powinien ogłosić sukces że tyle udało się ukraść. Korupcja i nepotyzm - takie hasło głosił ten kundel z gorszego sortu co dla kariery poświęcił życie rodzinne. Słowa dotrzymał.

Ciemny lud i tak to kupi bo wydaje mu się że coś od PISorzytów dostaje. Starzy ludzie wychowani w socjalizmie to łykają. Młode pokolenie na szczęście nie da się prowadzić za nos na dojenie.

***** ***

Bolek UE w obecnej formie jest lipą to wiadomo ale gdyby nie fundusze to za PISorzyty nawet dróg i mostów by nie było. smiech2 Tacy ku*#@ z nich patrioci jak z koziej dupy trąba.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Marz 2021r. 16:38  
Cytuj
Dopóki ludzie regresie nie zrozumieją że źródłem bogacenia się narodu jest ciężka i uczciwa praca , a nie socjal czy dotacja unijna , ten kraj będzie skazany na obecny marazm...umiech


Naiwni durnie zapatrzeni z jednej strony w TVP , a z drugiej w TVN , tego nie zrozumieją . Jesteś tak samo zmanipulowany regresie w swoim opluwaniu pisiorów ( za rzeczy prawdziwe jak i te wyimaginowane), jak wyznawcy Jarosława Kaczyńskiego. Oni oddali by życie za swojego prezesa , ty byś oddał swoje za jego likwidację. Zatem regresie skończ pierdol.ć, bo niestety poza frustracją i rozgoryczoniem nie płynie od ciebie nic konstruktywnego...umiech




Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Marz 2021r. 16:46  
Cytuj
Spokojnie Edzio. Temat Obajtka dopiero się rozwija. Ostatni hicior to rabat na mieszkanie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Marz 2021r. 17:09  
Cytuj
to ile ukradł Obajtek?
ile z tego wziął na kredyt?

nikt nie zwrócił uwagi na profesjonalnie przygotowaną grafikę ze zdjęciami nie z tej pory roku?

akcja przygotowana dużo wcześniej
zaplanowana
opłacona

a pelikany sie brandzlujom

***** anżeja (zero)
***** redresika - fanatyka (maseczki dupeczki)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Marz 2021r. 19:21  
Cytuj
Są jakieś materiały z palowania pałkami teleskopowymi kibiców z Łazienkowskiej?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Marz 2021r. 20:09  
Cytuj
CYTAT
Spokojnie Edzio. Temat Obajtka dopiero się rozwija. Ostatni hicior to rabat na mieszkanie.









Święty Paweł ( patron uczciwych samorządowców ) też miał chyba dużo rabatów od developerów...umiech


Chociaż rzeczywiście temat Obajtka dopiero wychodzi na światło dzienne , a święty Paweł ma immunitet na sąd doczesny...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Marz 2021r. 20:12  
Cytuj
CYTAT
Są jakieś materiały z palowania pałkami teleskopowymi kibiców z Łazienkowskiej?




A kogóż tam znowu pobito pałkami teleskopowymi Andrzejku? Co tam znowu ci ten TVN czy inny Onet w głowie namieszał?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Marz 2021r. 20:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Są jakieś materiały z palowania pałkami teleskopowymi kibiców z Łazienkowskiej?




A kogóż tam znowu pobito pałkami teleskopowymi Andrzejku? Co tam znowu ci ten TVN czy inny Onet w głowie namieszał?umiech


No właśnie chyba nikogo. Policja tylko do kobiet taka wyrywna.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Marz 2021r. 03:20  
Cytuj
Obrazek

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Marz 2021r. 06:45  
Cytuj
o!

gudmanek

też sie brandzlujesz pelikanie?

ale wy jesteście sterowalni


***** gudmanka! - wzór tolerancji i kultury!

***** beton!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Marz 2021r. 07:43  
Cytuj
Ewidentnie widać że sztab bezpartyjnych wolnościowiców rodem z miasta Stalowej Woli , dostał zielone światło do zmasowanego ataku. Uaktywnili się nawet ci uśpieni...umiech


Ciekawe że żaden z nich nigdy nie kwestionował majątku świętego Pawła ( patrona uczciwych samorządowców). Nigdy nie poddał w wątpliwość jego majątku w relacji do zarobków , ani drążył tematu zakupu kolejnych mieszkań poniżej cen rynkowych...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Marz 2021r. 07:46  
Cytuj
CYTAT
Obrazek



Sądzę że sztab POKO stać na więcej. Ja wiem że musicie zamieszczać ich materiały propagandowe ( płacą i wymagają) , niemniej z całą pewnością to nie jest coś godnego uwagi...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Marz 2021r. 07:51  
Cytuj
A czy któryś z bezpartyjnych wolnościowiców rodem z miasta Stalowej Woli , mógłby mi odpowiedzieć na jedno proste pytanie:



Czy oświadczenie majątkowe sędziego Waldemara Żurka ( kolegi Janka Burego z Krajowej Rady Sądownictwa) budzi wasz niepokój?


Czy skoro sędzia Żurek często występuje w TVN to uważacie go za ofiarę pisowskiej nagonki?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Marz 2021r. 08:32  
Cytuj
CYTAT
Ewidentnie widać że sztab bezpartyjnych wolnościowiców rodem z miasta Stalowej Woli , dostał zielone światło do zmasowanego ataku. Uaktywnili się nawet ci uśpieni...:


Wiedziałem. Wiedziałem, że ktoś dokładnie tak napisze. smiech2 smiech2 smiech2

CYTAT
Ciekawe że żaden z nich nigdy nie kwestionował majątku świętego Pawła ( patrona uczciwych samorządowców). Nigdy nie poddał w wątpliwość jego majątku w relacji do zarobków , ani drążył tematu zakupu kolejnych mieszkań poniżej cen rynkowych...umiech


A czy PiS nie miał być dobrą zmianą? Tą partią uczciwą i wolną od afer? Zupełnie inną niż złodziejskie PO-PSL? Jak ciebie nie nazywać pisiorem skoro powtarzasz jak typowy pisior, że za Peło to dopiero było... Teraz PiS kręci wały ale ty krytykujesz tych co im to wytykają. Dla mnie jesteś na równi z mirkiem, tym pajacem z Berlina i starymi dewotami ze wsi, którzy bronią PiSu bo tak i już.

Obrazek

Tak w ogóle to wały PO-PSL przy wałach PiSu dziś wydają się wyjątkowo cienkie. No ale ośmiorniczki...

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Marz 2021r. 10:45  
Cytuj
PiS to grypa . Koalicja oszustów z gumofilcami to była cholera. Wały PiSu o których wespół z kolegami informujesz to w większości przypadków półprawdy i zwykłe kłamstwa...umiech




Wali mnie Obajtek, niemniej jeżeli życie w Polsce niesie jakąś naukę to dla mnie jest to całkowity brak wiary w artykuł Wyborczej/Onetu/TVN. Skoro oni kogoś obsmarowywują tzn że musi być przyzwoitym człowiekiem. Kiedy kogoś chwalą mi się zapala lampka ostrzegawcza...umiech


Ty jesteś wyłącznie przekaźnikiem jednofazowym. Zbyt głupim żeby traktować cię poważnie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2021r. 12:13  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Marz 2021r. 12:31  
Cytuj
CYTAT
PiS to grypa . Koalicja oszustów z gumofilcami to była cholera. Wały PiSu o których wespół z kolegami informujesz to w większości przypadków półprawdy i zwykłe kłamstwa...umiech




Wali mnie Obajtek, niemniej jeżeli życie w Polsce niesie jakąś naukę to dla mnie jest to całkowity brak wiary w artykuł Wyborczej/Onetu/TVN. Skoro oni kogoś obsmarowywują tzn że musi być przyzwoitym człowiekiem. Kiedy kogoś chwalą mi się zapala lampka ostrzegawcza...


No pisior panie i panowie. Taki prawdziwy, typowy, głupi. Tym wpisem to udowodniłeś.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2021r. 13:10  
Cytuj
Kto mieczem wojuje.
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Marz 2021r. 15:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
PiS to grypa . Koalicja oszustów z gumofilcami to była cholera. Wały PiSu o których wespół z kolegami informujesz to w większości przypadków półprawdy i zwykłe kłamstwa...umiech




Wali mnie Obajtek, niemniej jeżeli życie w Polsce niesie jakąś naukę to dla mnie jest to całkowity brak wiary w artykuł Wyborczej/Onetu/TVN. Skoro oni kogoś obsmarowywują tzn że musi być przyzwoitym człowiekiem. Kiedy kogoś chwalą mi się zapala lampka ostrzegawcza...


No pisior panie i panowie. Taki prawdziwy, typowy, głupi. Tym wpisem to udowodniłeś.



No właśnie skoro ktoś ma inne zdanie to zaraz jest pisiorem. Tylko tyle matka natura dała ci rozumu , żebyś mógł właśnie tak konstatować..umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 277 278 279 280 281 282 283 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »