NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 273 274 275 276 277 278 279 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Marz 2021r. 19:49  
Cytuj
CYTAT
Z wyłączeniem Podkarpacia?


GUS podaje w Polsce. Podkarpacie również jest w Polsce. Masz jakieś wiarygodne dane na potwierdzenie twoich słów czy tylko trolujesz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2021r. 19:49  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Marz 2021r. 20:01  
Cytuj
Widziałeś strukturę dochodu rodzin w Polsce Anzej?

Już przeczytałeś o polskojęzycznym kondominium? Jakie wnioski z ulicy i targowicy? cool girl

https://wid.world/document/bcg2019-full-paper/#:~:text=The%20share%20of%20national%20income,34%25%20between%201980%20and%202017.&text=Top%2010%25%20US%20average%20pre,40%25%20reduction%20of%20inequality).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Marz 2021r. 20:06  
Cytuj
CYTAT
Widziałeś strukturę dochodu rodzin w Polsce Anzej?

Już przeczytałeś o polskojęzycznym kondominium? Jakie wnioski z ulicy i targowicy? cool girl

https://wid.world/document/bcg2019-full-paper/#:~:text=The%20share%20of%20national%20income,34%25%20between%201980%20and%202017.&text=Top%2010%25%20US%20average%20pre,40%25%20reduction%20of%20inequality).


Przepraszam, nie znam na tyle dobrze angielskiego by zweryfikować co wklejasz.
Opieram się na danych GUS i one są dalekie od tego co ty piszesz.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2021r. 20:55  
Cytuj
Premier Vatman miska ryżu. Patria buduje gospodarkę zasiłkami.

Według mnie jest sukces i polska wersja dobrobytu. Długi to wymysł opozycji.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Marz 2021r. 21:57  
Cytuj
Może art faktycznie chciałaby jak vatman miska ryżu, żeby 80% ludzi żyło za minimalne wynagrodzenie. Stąd te absurdalne wpisy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Marz 2021r. 00:26  
Cytuj
Naprawdę nie wiesz jaka jest struktura dochodu rodzinnego w ten kraj cool girl Przytoczona informacja GUS dotyczy dochodu równego i mniejszego od najniższej krajowej wśród osób zatrudnionych. Jest szokująco wysoka bo 13%. Dochód rodziny to inna jednostka obrachunkowa, to ona utrzymuje darmozjady dzieci jezyk Gdy ktoś ma 5 złotych więcej już się nie zalicza wiec musimy operować danymi strukturalnymi.

Przedstawiony dokument EU, pokazuje ze w RP rozwarstwienie "kastowe" bezwstydnie przybrało nieznaną w Europie skale od 1980 do 2017. Teraz wiem dlaczego PO/PSL/SLD wydłużyło wiek emerytalny mężczyznom i bardzo wydłużyło wiek emerytalny kobietom, obiboki i roszczeniowcy z prowincji!

Zadbało tez o skarb państwa poprzez zwracanie elycie należnego VAT na 300 mld, bo piniendzy ni ma i nie będzie. Polskojęzyczna wersja dobrobytu Regresie, ale czy są chętni na nią spoza kasty umiech

Wita rozumita, Postęp i Demokracja w TVN z raju podatkowego a głupiemu radość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Marz 2021r. 07:41  
Cytuj
ochohoooo

anżej - kłamca i tchórz co sam nie wie co wkleja sie wieczorem rozbujał

nawet mu redresik pomagał

to dobrze

po tych blamażach jakie klakierek ostatnio zalicza wsparcie jest mu bardzo potrzebne.


***** anżeja - zero
***** redresika - fanatyka

PS

Art2Deco - jak anżejowi rozmowa idzie nie po jego schemacie, to zaczyna "nie rozumieć" co sam napisał i co piszą inni, przeinaczać, lub ignorować niewygodne treści

typowa kłamliwa menda

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Marz 2021r. 09:46  
Cytuj
Art. Czyli twoje dane opierają się na przypuszczeniach. A ten twój język tylko potwierdza moje przypuszczenia jak bardzo chcesz udowodnić, że w Polsce jest wielka bieda.

Pzp4 daje ogromne wsparcie. Kwiat inteligencji. Jego już przekonałaś.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Marz 2021r. 10:35  
Cytuj
przypominam

kwiat inteligencji sztabu to:


- anżej (zero) - kłamca, tchórz, "znawca" interpunkcji, szoruje po dnie, cynicznie przeinacza cudze wypowiedzi, pomija niewygodne fakty i fragmenty wypowiedzi, udaje że nie popiera PO i ryżego

- redresik (maseczki dupeczki) - fanatyczny beton, bezmyślnie bredzi o roszczeniowcach (nie ma poojęcia jak ludzie żyją), o komunizmie, socjalizmie - o których nie ma bladego pojęcia, wirusa widzi tylko w kościele, generalnie kopiuj-wklej tvn-u, zero konstruktywnych wypowiedzi

- gudmanek - "wzór" kultury i tolerancji, ocieka obłudą i zakłamaniem, wojujący pseudoateista, z głupawym avatarem, i ośmiogwiazkowym mottem, które już dawno jest sucharem

- kandydat hamurabek - "prawnik", udaje ostoję spokoju, próbuje rozsądzać i oceniać ale antypis gotuje się w nim i wylewa uszami. nic sensownego

- juśdzielec - udaje "pijanego", aby usprawiedliwić swoje bełkotliwe z dupy wzięte komentarze

- heniuś - zwykły cham, który nie mając argumentów wyzywa ludzi od pojebów


dlatego ciągle i wciąż:

***** sztabowców


PS

jeśli kogoś pominąłem, to przepraszam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Marz 2021r. 11:00  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Marz 2021r. 13:32  
Cytuj
Lepiej niech nie proponuje tego odstrzału, bo debile z rządu mogą zacząć rozważać takie propozycje. Kto wie do czego są zdolni w walce z covidem.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Marz 2021r. 17:53  
Cytuj
ech...

jakby ryży rządził, to by było...

lockdown?

po co.

zamiast szpitali polowych, wybudowałby polowe kostnice, albo krematoria


anżej (zero) - bredzisz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2021r. 19:15  
Cytuj
@CebulazPolski - obrażony na rzeczywistość, przedstawiciel ciemnego ludu który kupuje wszystko co mówi propaganda. Nazwany przez swoich panów ciemnym ludem i pracujący za miskę ryżu (jak planował VATman) dostrzega że sytuacja w Polsce mimo obietnic dobrej zmiany jest tak trudna że nie wyobraża sobie życia bez zasiłków. Popiera osłabianie pozycji gospodarczej Polski i propaguje życie na kredyt lub cudzym kosztem (PISorzytnictwo).

Gdybyś wiedział jak bardzo się pomyliłeś w zimnym odczycie mojej osoby - śmiał byś się z siebie. Wróżbita taki z ciebie jak z Sasina inwestor.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Marz 2021r. 19:59  
Cytuj
bredzisz redresik - fanatyku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4962
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Marz 2021r. 06:20  
Cytuj
CYTAT
przypominam

kwiat inteligencji sztabu to:


- juśdzielec - udaje "pijanego", aby usprawiedliwić swoje bełkotliwe z dupy wzięte komentarze



dlatego ciągle i wciąż:

***** sztabowców


PS

jeśli kogoś pominąłem, to przepraszam


juśdzielec ?To chyba o mnie chodzi.chytry
Na wstępię chciałbym Cię przeprosić za to, iż uważałem Ciebie za osobę niesprawna intelektualnie.zdegustowany
Debila i kretyna w jednym.zaklopotany
Wybacz mi.placze

Ty po prostu jesteś zwykły cham i prostak.potluczony

PS.Jak widzę,zmieniłeś opinię o mnie w kwestii picia.
Błąd.sciana
Piję wódę i jestem normalnym facetem.ok
Nie ciotą żłopiącą kozie mleko,a od seksu nie bolą mnie ręce,tak jak Ciebie,zakompleksiony"cycu".good

https://demotywatory.pl/633509/Wariat

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Marz 2021r. 08:00  
Cytuj
CYTAT
Lepiej niech nie proponuje tego odstrzału, bo debile z rządu mogą zacząć rozważać takie propozycje. Kto wie do czego są zdolni w walce z covidem.




To prawda Andrzejku. Trzeba jednakowoż Bogu dziękować , że przynajmniej ministrem zdrowia nie jest w obecnym czasie Kopaczowa albo Arłukowicz. Jestem święcie przekonany, że gdyby któreś z nich zarządzało tym burdelem ( nazywanym przez omyłkę służbą zdrowia) to nasz los nie rysowałby się w jasnych barwach...umiech



Mimo wszystkich ułomności i Szumowski i ten obecny jawią się jako lepsza opcja w porównaniu do tamtych...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Marz 2021r. 09:02  
Cytuj
ochohooo

juśdzielca zabolało

to dobrze

miało


***** juśdzielca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Marz 2021r. 10:33  
Cytuj
CYTAT



To prawda Andrzejku. Trzeba jednakowoż Bogu dziękować , że przynajmniej ministrem zdrowia nie jest w obecnym czasie Kopaczowa albo Arłukowicz. Jestem święcie przekonany, że gdyby któreś z nich zarządzało tym burdelem ( nazywanym przez omyłkę służbą zdrowia) to nasz los nie rysowałby się w jasnych barwach...umiech



Mimo wszystkich ułomności i Szumowski i ten obecny jawią się jako lepsza opcja w porównaniu do tamtych...umiech



Arłukowicz to faktycznie porażka na stanowisku MZ. Kopacz? Konkretnie to jakie masz do niej zarzuty? W czym była gorsza od Szumowskiego czy Niedzielskiego? Po za opcją polityczną. Jestem ciekawy takiego merytorycznego porównania.
Dodam, że w Polsce nie mamy szczęścia do ministrów zdrowia i całej służby zdrowia. Dodam również, że żaden MZ w ostatnim czasie nie był spełnieniem moich oczekiwań.

Ps. Miałem nadzieję, że postawią na stanowisku MZ Sośnierza. Niestety, tak się nie stało.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4962
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Marz 2021r. 11:14  
Cytuj
CYTAT
ochohooo

juśdzielca zabolało

to dobrze

miało


***** juśdzielca

To ja tobie doyeb@ałem.ok
Powtarzam-Nie obrazisz mnie nigdy.jezyk
Nie ten Level. Nie z Twoim poziomem IQ.zaklopotany

Picie wódki załatwia wiele problemów.Życie jest lepsze np.przy czytaniu Twojego mamrotania.
Picie koziego mleka nic Tobie nie pomoże.Trudno pewnie Ci jest cokolwiek mądrego zrobić,przy biegunce.potluczony
Masz też od tego masz problemy seksualno-moczopędne.Każdego byś tylko*****!mlotek

PS.Mogę Ci sponsorować takie coś...zdegustowany

https://alleg(...)80906775

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Marz 2021r. 14:22  
Cytuj
muszę cię zasmucić juśdzielcu

nie jesteś w stanie mi "doyebać"

pomarzyć oczywiście możesz



bredź sobie dalej


***** juśdzielca - marzyciela


anżej (zero) - to już nie pamiętasz jaki kłamacz był z kopacz?
jaka była nieogarnięta histeryczka?

aaaaa

przecież dla ciebie jak ktoś kłamie to swój człowiek


***** tchórza i kłamcę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Marz 2021r. 15:38  
Cytuj
Chwaliłeś Andrzejku w swoim czasie Kopaczową za jej decyzję o nie zakupieniu przez nasz kraj szczepionek na ptasią grypę. Tyle że ona ich nie kupiła nie dlatego że nie ufała koncernom farmaceutycznym ( to była oficjalna wersja przedstawiona do wierzenia) , tylko dlatego że wówczas finanse publiczne były w stanie dramatycznym. Nie było na nie po prostu kasy. W sumie po latach okazało się że dobrze zrobiła , niemniej deklaracja a rzeczywistość to są dwie zupełnie różne sprawy...umiech



Rząd Tuska na służbę zdrowia przekazywał zbyt mało funduszy by można było ten burdel porządkować. Inaczej , obawiam się że pani Ewa nawet z większym finansowaniem publicznej służby zdrowia niczego by nie osiągnęła. Była Suskim w spódnicy , trzymała się wiernie rudego , i za to została namaszczona przez niego na swojego delfina. Był to wybór tragiczny , jak cała działalność publiczna pani Kopacz...umiech



Muszę przyznać ci rację w kwestii Sośnierza seniora. Rzeczywiście on pokazał że w ramach obecnego systemu można było zrobić trochę porządku. Niemniej zdaje się że tacy jak on nie są wysoko cenieni w partii rządzącej. U nich trzeba mieć mentalność podnóżka , żeby robić karierę...umiech




Chociaż w zamach smoleński nie wierzę to w tej kwestii Polak ma rację. O ziemi przekopanej metr wgłąb i obecności polskich patomorfologów przy wszystkich sekcjach zwłok, to wszystko była ściema i pusta deklaracja....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Marz 2021r. 06:49  
Cytuj
anżej(zero) nie może bez poparcia dla PO

to beton jego sztabu

to polityczna miłość jego życia


***** kłamcę i tchórza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Marz 2021r. 08:48  
Cytuj
Jeszcze mi się przypomniało z Kopaczową że jako premierzyca zrobiła swoją psiapsiółkę , Terenię Piotrowską ( katechetkę) ministrem spraw wewnętrznych. Pani Terenia nadzorowała Policję , Straż Graniczną i Pożarną. Ponieważ niewiele czaiła to zasłynęła , kiedy w Sejmie kilkukrotnie użyła określenia "samolotów bez głowy " dla pograniczników...umiech


Takie POKO miała kadry . Wszyscy gadają o Misiewiczu , a o pani Tereni już mało kto pamięta. Zresztą gdyby POKO doszła do władzy , mają kolejnych pretendentów na kluczowe stanowiska w państwie. Moją faworytką jest polonistka z wykształcenia , pani Leszczyna, wyjątkowa ignorantka , nawet jak na PeOwskie standardy. Jeżeli ta kobieta przejmie ministerstwo finansów , to niech Bóg ma nas w swojej opiece....umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2021r. 11:34  
Cytuj
Obrazek

Mówią po polsku, ale myślą po niemiecku.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Marz 2021r. 15:51  
Cytuj
CYTAT
Chwaliłeś Andrzejku w swoim czasie Kopaczową za jej decyzję o nie zakupieniu przez nasz kraj szczepionek na ptasią grypę. Tyle że ona ich nie kupiła nie dlatego że nie ufała koncernom farmaceutycznym ( to była oficjalna wersja przedstawiona do wierzenia) , tylko dlatego że wówczas finanse publiczne były w stanie dramatycznym. Nie było na nie po prostu kasy. W sumie po latach okazało się że dobrze zrobiła , niemniej deklaracja a rzeczywistość to są dwie zupełnie różne sprawy...umiech



Rząd Tuska na służbę zdrowia przekazywał zbyt mało funduszy by można było ten burdel porządkować. Inaczej , obawiam się że pani Ewa nawet z większym finansowaniem publicznej służby zdrowia niczego by nie osiągnęła. Była Suskim w spódnicy , trzymała się wiernie rudego , i za to została namaszczona przez niego na swojego delfina. Był to wybór tragiczny , jak cała działalność publiczna pani Kopacz...umiech



Muszę przyznać ci rację w kwestii Sośnierza seniora. Rzeczywiście on pokazał że w ramach obecnego systemu można było zrobić trochę porządku. Niemniej zdaje się że tacy jak on nie są wysoko cenieni w partii rządzącej. U nich trzeba mieć mentalność podnóżka , żeby robić karierę...umiech




Chociaż w zamach smoleński nie wierzę to w tej kwestii Polak ma rację. O ziemi przekopanej metr wgłąb i obecności polskich patomorfologów przy wszystkich sekcjach zwłok, to wszystko była ściema i pusta deklaracja....


Może i masz rację z powodem braku zakupu szczepionek. Choć zawsze mogła kupić na kredyt. Te kilka milionów różnicy by nie zrobiło. PO na potęgę zadłużyło kraj więc....
W sprawie Smoleńska kłamała i co tu dużo mówić. Taką mamy klasę polityczną. Absolutnie jej nie usprawiedliwiam i nie pochwalam. Po prostu mówiła to co ludzie chcieli usłyszeć. Polityk .....


Na służbę zdrowia każdy rząd wykłada za mało bo to taki system. Ile by nie było to będzie za mało. Sośnierz pokazał, że można zrobić by działał wydajnie ale to fachowiec więc do rządu się nie nadaje, wg rządzących umiech. Suski albo ten od carycy umiech byłby idealny na stanowisku MZ umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 273 274 275 276 277 278 279 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »