NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 271 272 273 274 275 276 277 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Marz 2021r. 20:06  
Cytuj
ciebie nie można dobrze oceniać

nie ma za co

kłamca, tchórz

***** anżeja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2021r. 20:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Marz 2021r. 20:12  
Cytuj
Za to ciebie tylko dobrze chytry

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Marz 2021r. 20:21  
Cytuj
mi to zwisa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Marz 2021r. 20:30  
Cytuj
Myślisz, że innym nie zwisa?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Marz 2021r. 20:41  
Cytuj
a co mnie to obchodzi?

mnie obchodzą dobrzy ludzie

tu jest ich mało i z pewnością nie jesteś jednym z nich

obserwowałem cię od dawna, zanim zacząłem tu pisać


choć decyzję o włączeniu się do tego bagna podjąłem widząc bezkarność PolakazPolski20

ty jesteś tylko jego klakierkiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Marz 2021r. 20:45  
Cytuj
Można powiedzieć, że jesteś moim psychofanem?

Pzp20 to Gargamel?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Marz 2021r. 20:47  
Cytuj
nie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Marz 2021r. 20:48  
Cytuj
Nie?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Marz 2021r. 21:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Tylko że ja nie mam żadnych zawistnych żądzy. chytry




I tu się głęboko mylisz Andrzejku. Od wielu lat piszę ci o tym mniej lub bardziej otwarcie. Gdybyś miał taką możliwość to byś Kaczyńskiego i Morawieckiego ( Ziobrę i Macierewicza pewnie też ) skrócił o głowę. A twardych ( rzeczywiście irytujących) wyznawców religii smoleńskiej i w ogóle kaczyzmu jako takiego , utopiłbyś w Sanie. Czyżbym źle cię oceniał , i nie pałasz nienawistną żądzą odwetu na ludziach o innych poglądach niźli ty sam? Czy nie uważasz się za mądrzejszego , lepszego od innych , bo ty wiesz lepiej niż wszyscy naokoło? Przecież twoja ulubiona telewizja od lat sączy ci propagandę i jad nienawiści w kierunku pisiorstwa i durnego społeczeństwa , które w demokratycznych wyborach dało tym zamordystom mandat do rządzenia...umiech



Bynajmniej nie twierdzę że ludzie oglądający TVP są lepsi. Oni również poddawani są zmasowanej obróbce skrawaniem swoich mózgów. Również są karmieni nienawiścią , tą samą co ty , tylko z inaczej skierowanym wektorem. Tyle że oni wzbudzają najwyżej politowanie ( nawet nad nimi trzeba się pochylić ze zrozumieniem - są po trosze jak niepełnosprawne dzieci). Niemniej ty i cała wasza menażeria , po seansach nienawiści w Faktach, czuje się lepsza od reszty. To wasze przekonanie o byciu mądrzejszym fajnopolakiem , jest jak dla mnie bardziej dotkliwe. Pelikany myślą że Jaro to mąż opatrznościowy polskiej sceny politycznej , jednostka wybitna i nieomylna. Ty ( wy) uważacie go za gnoma , zawistnego kurdupla z zepsutymi zębami , bez konta w banku i prawa jazdy. A czy prawda nie leży po środku? Czy Kaczyński nie jest ani taki cudowny i wielki jak uważają widzowie TVP , ani takim potworem , jakim jawi się po obejrzeniu TVN?



Myślałeś kiedyś o tym , czy zdolność myślenia abstrakcyjnego ( charakterystyczna dla gatunku homo sapiens) , u ciebie się nie rozwinęła? A może coś zakłóca prawidłowy przebieg informacji w twoim mózgu?umiech


Oczywiście, że źle mnie oceniasz. Może takiego chciałbyś mnie widzieć?






Muszę przyznać Andrzejku że twoja argumentacja w poście była niezwykle celna i błyskotliwa. Przedstawiłeś tyle argumentów w swojej sprawie , że zaczynam mieć wątpliwości , czy aby nie nazbyt pochopnie cię oceniłem...umiech



Zawsze wiedziałem że masz w sobie spory potencjał intelektualny, muszę jednakowoż przyznać , że i tak cię nie doceniałem...umiech




Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Marz 2021r. 21:16  
Cytuj
A po co mam się rozpisywać. Używać argumentów jak i tak na koniec napiszesz, że jestem lichwiarzem i jestem niewiarygodny. Chętnie pogadam poważnie ale z poważnym rozmówcą. Tu każdy temat jest zaraz sprowadzany do szamba.
Teraz kolej na pzp i jego *****

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4964
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Marz 2021r. 05:50  
Cytuj
Mądry przeczyta, zrozumie.chytry
Nie trzeba tłumaczyć.good
Głupiemu nawet Wikipedia nie pomoże.nie wiem
Krótko,w bratnim jezyku-Paszli w PiS du.zarumieniony
Enter...potluczony

https://demot(...)ia-mylic

JEZUS WAS WSZYSTKICH KOCHA, ABYM JA NIE MUSIAŁ TEGO ROBIĆ.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Marz 2021r. 06:26  
Cytuj
juśdzielec coś ci sie styki rozwarły

nie pij tyle

***** juśdzielca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Marz 2021r. 07:01  
Cytuj
CYTAT
A po co mam się rozpisywać. Używać argumentów jak i tak na koniec napiszesz, że jestem lichwiarzem i jestem niewiarygodny. Chętnie pogadam poważnie ale z poważnym rozmówcą. Tu każdy temat jest zaraz sprowadzany do szamba.
Teraz kolej na pzp i jego *****





Litości Andrzejku. Każdy kto śmie mieć inne zdanie od bezpartyjnych wolnościowców , zaraz zostaje ochrzczony partyjniakiem i pisowskim pachołkiem. U was jest wersja obowiązująca , podana do wierzenia niczym dogmat w religii katolickiej. Chociaż dogmaty się zmieniają , to zazwyczaj jest to proces rozłożony w czasie. A wasz paskowy od narracji działa jakby wzorem juska , nigdy nie trzeźwiał...umiech



Żeby umoralniać innych lepiej popatrzeć na siebie Andrzejku. Po prostu i bez żadnych wykrętów...umiech



Ten tekst o poważnej wymianie zdań to muszę sobie zapisać. Kiedy któryś z was sprowadzi mnie do parteru , wtedy napiszę że nie jest poważnym adwersarzem , i szkoda czasu na tłumaczenie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Marz 2021r. 07:04  
Cytuj
CYTAT
Mądry przeczyta, zrozumie.chytry
Nie trzeba tłumaczyć.good
Głupiemu nawet Wikipedia nie pomoże.nie wiem
Krótko,w bratnim jezyku-Paszli w PiS du.zarumieniony
Enter...potluczony

https://demot(...)ia-mylic






Jusek bez alkoholu można żyć , chociaż niektórzy twierdzą że życie na trzeźwo jest nie do zniesienia. Obawiam się jednak , że życie bez wątroby nie jest możliwe. W żaden sposób. Sam dokonujesz wyboru nigga , niemniej sfolguj trochę , bo czas nie działa na twoją korzyść...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Marz 2021r. 07:07  
Cytuj
nie on

juśdzielec bez bredzenia wspomaganego alko nie daje sobie rady na forum


***** juśdzielca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Marz 2021r. 07:15  
Cytuj
Ja mu mimo wszystko współczuję. Alkoholizm to poważna choroba , i ludziom nim dotkniętym trzeba pomagać. Nie twierdzę że nie jest z niego całkiem zabawna murzyńska lafirynda , ale jego wątroba jest już na wykończeniu...umiech




Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2021r. 07:21  
Cytuj
Zaraz Ci ktoś napisze, że konieczność noszenia maseczek to odebranie swobody oddychania.

Nie doda, że swoboda zarażania też jest dla niego istotna.mlotek

mlotekmlotekmlotekzaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Marz 2021r. 08:41  
Cytuj
Nie jestem przekonany czy maseczka jest w stanie powstrzymać rozwój wirusa. Chodzę w niej w sklepie czy urzędzie , bo nie chce mi się wykłócać ani tym bardziej latać po sądach, ale na zewnątrz mam na to kompletnie wywalone. Mam ograniczone zaufanie i do polityków , i do lekarzy . Jak słucham w radiu tego Horbana to mi się flaki wywracają. Nie twierdzę że srakawirus to jedna wielka ściema , ale wszystkim w obliczu zagrożenia przydałoby się więcej zdrowego rozsądku i umiarkowania. I tak wszyscy musimy umrzeć , chodzi tylko o to żeby okres naszego bytowania na tym łez padole nie zamienił się w jedną wielką smutę...umiech


Zdrowy rozsądek , umiar i odrobina dobrego humoru to lepsza recepta na życie niż strach i maseczka...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2021r. 09:10  
Cytuj
Grafika ze strony szpitala

Obrazek

Pamiętajmy, że wirus nie podróżuje w powietrzu jako samodzielna "drobinka". On się rozprzestrzenia drogą kropelkową.

Koronawirus ma kształt kuli o średnicy około 130 nm. Najmniejsze jednostki mają około 60 nm, a największe około 140 nm. Ale rozprzestrzenia się w kroplach śliny.

Tak więc Bolek - stwarzasz zagrożenie. Świadomie, czy przez niewiedzę?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Marz 2021r. 10:08  
Cytuj
A wentylacja w szpitalu czy urzędzie? Albo np w bloku , też trzeba kratki wentylacyjne zabezpieczać? Przecież cząsteczka wirusa się przeciśnie przez tą siatkę na kurz....umiech



Ten wirus ma wysoką zaraźliwość ( i niską śmiertelność póki co) , lekarze , ratownicy i pielęgniarki już go przeszli. Nie pomogły im maski z filtrem , ani nawet specjalne kombinezony. Mimo wszystkich podjętych zabezpieczeń u ludzi świadomych i pewnie w miarę inteligentnych , żadne zabezpieczenia nie pomogły...



Sam miałem srakawirusa ( odcięło mi tylko węch i smak). Mój wujek leczący się na serce nawet na niego umarł. Co nie zmienia mojej opinii w temacie. Ten wirus i tak się rozprzestrzeni. Zabije dwa procent zainfekowanych. Reszta przeżyje i dalej będzie musiała jakoś funkcjonować...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2021r. 10:18  
Cytuj
Brak słów.scianascianascianascianasciana

Przez takie myślenie umierają ludzie, którzy być może po otrzymaniu szczepionki przeżyliby.

Przez takie myślenie chorują ludzie i mają potem poważne powikłania, a być może udałoby im się nie zachorować, i się zaszczepić.

Bolek - nie różnisz się niczym od persymony i całej tej zgrai covidiotów.

Myślałem, że mam do czynienia z kimś mądrzejszym.

scianascianascianasciana

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Marz 2021r. 10:23  
Cytuj
Zresztą jest też kwestia naszego narodowego charakteru. Polak bronił się przed rusyfikacją i germanizacją pod zaborami. Hitler i Stalin też mu nie dali rady. Zwykły chłop ze wsi pod lufą karabinu kombinował żeby nie dostarczyć kontyngentu. Spójrzmy prawdzie w oczy. Jesteśmy narodem kombinatorów , którzy sztukę omijania zakazów wyssali z mlekiem matki. Gdyby wszyscy mieli twoje podejście i grzecznie nosili maski może by coś z tego było. Ale niestety w naszym społeczeństwie żyją potomkowie Sarmatów , którzy obowiązek noszenia maseczki traktują jak zamach na swoje konstytucyjne prawa. No i co im zrobisz? Rozstrzelasz?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2021r. 10:40  
Cytuj
Bolek nie widzę sensu dalszej dyskusji w tym temacie z Tobą.
Myślenie powinno być ponad narodowe przywary. W ten sposób społeczeństwa się rozwijają. Nie usprawiedliwiaj skur....yńskiego bezmyślnego buntu skutkującego ludzkimi tragediami zamiłowaniem do wolności.


Z innej beczki:

Obrazek

Nawet nie wiedziałem, że Angela tego zdrajcę i pacynkę na takim stołku teraz posadziła.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Marz 2021r. 14:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A po co mam się rozpisywać. Używać argumentów jak i tak na koniec napiszesz, że jestem lichwiarzem i jestem niewiarygodny. Chętnie pogadam poważnie ale z poważnym rozmówcą. Tu każdy temat jest zaraz sprowadzany do szamba.
Teraz kolej na pzp i jego *****





Litości Andrzejku. Każdy kto śmie mieć inne zdanie od bezpartyjnych wolnościowców , zaraz zostaje ochrzczony partyjniakiem i pisowskim pachołkiem. U was jest wersja obowiązująca , podana do wierzenia niczym dogmat w religii katolickiej. Chociaż dogmaty się zmieniają , to zazwyczaj jest to proces rozłożony w czasie. A wasz paskowy od narracji działa jakby wzorem juska , nigdy nie trzeźwiał...umiech



Żeby umoralniać innych lepiej popatrzeć na siebie Andrzejku. Po prostu i bez żadnych wykrętów...umiech



Ten tekst o poważnej wymianie zdań to muszę sobie zapisać. Kiedy któryś z was sprowadzi mnie do parteru , wtedy napiszę że nie jest poważnym adwersarzem , i szkoda czasu na tłumaczenie...umiech


Edek. Nie czytałem wszystkiego bo nie warto czytać tego co piszesz. Nie mam zamiaru nikogo umoralniać.
Po prostu stwierdziłem fakt. Każda rozmowa na tym forum kończy się w bagnie. Zgadzam się, ja mam w tym udział, ty masz w tym udział. Co nie zmienia faktu że warto podejmować próby zaczynania poważnych tematów.
Można jak miriam strzelić focha i wrzucać tylko memy albo jak pzp hejtowac każdy wpis. Moderacji już dawno nie ma i każdy robi co chce.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2021r. 14:42  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 271 272 273 274 275 276 277 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »