NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 250 251 252 253 254 255 256 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 3164
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2021r. 19:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Chrześcijanie mordowani? Gdzie są obrońcy kościoła? W Polsce pola do popisu zabrakło to może jakaś inicjatywa? Czy obsrali zbroję zanim się zaczęło.


Akurat działają w Polsce fundacje zajmujące się prześladowanymi chrześcijanami:
- Open Doors;
- Głos Prześladowanych Chrześcijan;
- Fundacja Wszystko jest możliwe.

Interesuję się tematem, więc jestem na bieżąco.

Niestety chora, lewacka, poprawność polityczna nakazuje milczeć na ten temat.

Tekst posłanki z Lewicy jest żałosny.


Dzięki za info o fundacjach. Nie ma co drążyć dalej tematu skoro piszesz że rak jest lepiej.

Niemniej jednak chodziło mi konkretnie o wiadomych obrońców kościoła przed kobietami. Może wykazali by się (skoro chcą poczuć się potrzebni) i wpłacili po minimum kilkaset złotych na wyżej wymienione fundację? Nie mówię już o kupieniu biletu i wycieczce w tamte rejony. Zdaję sobie sprawę że gotowość bojowa tej członków tychże bojówek kończy się na potencjalnej możliwości użycia siły w sprzeczce małżeńskiej.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2021r. 19:14  
Cytuj

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Sty 2021r. 19:14  
Cytuj
nie mam gudmanku

pomyliłeś z kompem kolegi w sztabie

***** gudmanka

hahahahahhhaaaaaa

dobre

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 834
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Sty 2021r. 19:15  
Cytuj
Dobra dobra. Ja tam swoje wiem...

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3164
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2021r. 19:18  
Cytuj
Jak tam PolakzPolski4? Wpierasz? Ech zapomniałem że ty liczycz na zwiększenie zasiłków socjalnych przez PISłodziei i sam byś chętnie przytulił przelew.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Sty 2021r. 19:26  
Cytuj
no to ja was już razem zostawię

gudmanku - bądź delikatny dla regresika


regresiku - nie bredź


***** gudmanka
***** regresika


PS

gudmanku - to dobrze że swoje wiesz

każdy człowiek teoretycznie coś swojego wie



ach wy sztabowcy
nie zazdroszczę



fuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 834
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Sty 2021r. 19:42  
Cytuj
Przecież to ty w każdym poście chcesz kogoś *****, kryptogeju.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2021r. 19:46  
Cytuj
kiedy lewacja usunie swoją postępową reprezentantkę poślice Prokop, Regres/Gudmanek?

Gdzie jest Anżej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 834
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Sty 2021r. 19:50  
Cytuj
Co mnie to obchodzi.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Sty 2021r. 19:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Mnie w naszym wymiarze sprawiedliwości nic nie jest w stanie zaskoczyć , niemniej ja nie oglądam TVN-u i mam walkę o praworządność w odbycie...umiech


Wyrok nie taki jakbyś chciał, więc sąd musi być skorumpowany. Musisz jeszcze poczekać, jak już każdy sędzia będzie PiSowskim psem na smyczy, wtedy będzie OK.




Mam wywalone w ten sam sposób na sędziów KOD-iarzy , jak i na tych co ich pisiory teraz awansują. Uważam że i jedni i drudzy to wrzód na tyłku polskiego sądownictwa. Chcę wierzyć że oni nie stanowią większości w tym środowisku i kiedyś uda się ten temat jakoś ucywilizować. Ziobro z całą pewnością tego nie zrobi , chce po prostu wziąć sędziów na smycz. Mógłbym się więcej rozpisać ale obawiam się że przekracza to możliwości twojej percepcji. Tim bardziej że od oglądania TVN mózg ci się zlasował. Zresztą tak samo jak widzom TVP...umiech


Nie wiem jak to wytłumaczyć żebyś nawet ty załapał. Ale jakoś się postaram. Dopuszczam możliwość że aresztowanie mecenasa Konia było spartaczone przez prokuraturę. Ziobro i jego namiestnicy już raz partaczyli robotę. Szydząc z Giertycha ( mam o nim jednoznacznie złe zdanie) mam na myśli pogłoski o rzekomym otruciu go nowiczokiem tudzież inną neurotoksyną. Obrońcy praworządności wszelkiej maści i tego typu zjeb.ne łby ( jak ty i inni widzowie TVN) taką wersję lansowali. Zasłabnięcie mecenasa Konia w trakcie zatrzymania tak sobie właśnie tak sobie tłumaczyliście. Do głowy wam nie przyszło że przyciął głupa i symulował , ale nowiczok już jak najbardziej wchodził w grę...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2021r. 19:55  
Cytuj
niezła kryptoreklama Owsiaka na forum :cwaniak:

poślica nie jest interesująca Gudmanku, pytałem kiedy ja wykluczą cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 834
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Sty 2021r. 20:03  
Cytuj
Nic nie lansowałem i nikogo nie broniłem. Pamiętam Giertycha z czasów LPR i wiem jaki to typ.

CYTAT

poślica nie jest interesująca Gudmanku, pytałem kiedy ja wykluczą

A skąd ja mam to wiedzieć? Wróżką nie jestem.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Sty 2021r. 09:25  
Cytuj
To chociaż tyle. O ile piszesz prawdę , bo niestety jeśli przebywanie na forum niesie jakąś naukę to z pewnością dla mnie oznacza to brak zaufania do bezpartyjnych wolnościowców i obrońców praworządności wszelkiej maści. TVN-u też podobno nie oglądacie...umiech


Giertych dla mnie był takim samym kretynem kiedy piętnaście lat temu chciał usuwać Gombrowicza z listy lektur ( pierwszy faszysta III RP) jak i dzisiaj kiedy jest częstym gościem u Moniki Olejnik w TVN ( pierwszy obrońca praworządności III RP...umiech


Jego szopka z zasłabnięciem przy zatrzymaniu , a później cudowne ozdrowienie tylko utwierdziło mnie w przekonaniu że to kawał szubrawcy. Tylko głupki z aspiracjami pokoju Andrzejka czy regresa mogą się brandzlować nad losami samozwańczego "męczennika za praworządność"...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4995
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Sty 2021r. 10:14  
Cytuj
Jesteśmy na europejskim podium.sciana
Polska "miszczem" Polski!zdegustowany

https://demot(...)-liderem

WSZYSTKIE TELESKOPY SKIEROWANE SĄ W KOSMOS, W POSZUKIWANIU INTELIGENTNYCH FORM ŻYCIA. ŻADEN NA ZIEMIĘ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3164
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2021r. 10:18  
Cytuj
Bolku San się brandzlowaleś zatrzymaniem. Ja się tylko z tego śmieję. Z tego że PISowska mać się nawzajem okłamuje i okrada.

Co do posłuch Prokop. Tak to już jest kiedy chce się dużo gadać wiedząc mało. Jeśli ona miała by być odsunięta za tą wpadkę to dlaczego Mateusz Ewangelista nie został "usunięty" za słowa że Polscy powinni zapie***ć za miskę ryżu?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Sty 2021r. 10:40  
Cytuj
Coś ci się pomyliło regresie. Relacjonowałem na bieżąco zasłabnięcie w trakcie zatrzymania mecenasa Konia, a później jego cudowne ozdrowienie. To nie ja oglądam TVN i się jaram wypowiedziami Giertycha u Moniki Olejnik...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2021r. 10:44  
Cytuj
CYTAT
Przecież to ty w każdym poście chcesz kogoś *****, kryptogeju.


i to pisze człowiek, ktróry chce wyruchać wszystkich członków PiS-u i wszystkich jego zwolenników, niezależnie od wieku i płci (masz przecież ***** *** - jako "motto")


gudmanku

życzę wam wiele radosnych spotkań w sztabie
noc pewnie była "udana"

łeeeeee fuj


***** gudmanka (mentalnie - wasze zabawy mnie nie pociągają)


fuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Sty 2021r. 11:04  
Cytuj
CYTAT
Coś ci się pomyliło regresie. Relacjonowałem na bieżąco zasłabnięcie w trakcie zatrzymania mecenasa Konia, a później jego cudowne ozdrowienie. To nie ja oglądam TVN i się jaram wypowiedziami Giertycha u Moniki Olejnik...umiech





Faktycznie zatrzymaniem giertycha jarałeś się jak dziecko. Gorzej jak wyznawca tvpis lub TVN.
Wszystkim tu na forum wmawiałeś wielkie zainteresowanie mimo że mało kto komentował po za tobą.
Mając na uwadze twoje gejowskie zapędy może ty zwyczajnie zadłużyłeś się w mecenasie koniu?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 834
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Sty 2021r. 13:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Przecież to ty w każdym poście chcesz kogoś *****, kryptogeju.


i to pisze człowiek, ktróry chce wyruchać wszystkich członków PiS-u i wszystkich jego zwolenników, niezależnie od wieku i płci (masz przecież ***** *** - jako "motto


fuj


No widzisz. Pod tym względem jesteśmy podobni, kryptogeju.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 834
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Sty 2021r. 15:29  
Cytuj
CYTAT
Giertych dla mnie był takim samym kretynem kiedy piętnaście lat temu chciał usuwać Gombrowicza z listy lektur ( pierwszy faszysta III RP) jak i dzisiaj kiedy jest częstym gościem u Moniki Olejnik w TVN ( pierwszy obrońca praworządności III RP...umiech

Dokładnie. Czarnek tamtych czasów. A dzisiaj kiedy jest skłócony z Kaczyńskim chorągiewka faluje w drugą stronę.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Sty 2021r. 15:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Coś ci się pomyliło regresie. Relacjonowałem na bieżąco zasłabnięcie w trakcie zatrzymania mecenasa Konia, a później jego cudowne ozdrowienie. To nie ja oglądam TVN i się jaram wypowiedziami Giertycha u Moniki Olejnik...umiech





Faktycznie zatrzymaniem giertycha jarałeś się jak dziecko. Gorzej jak wyznawca tvpis lub TVN.
Wszystkim tu na forum wmawiałeś wielkie zainteresowanie mimo że mało kto komentował po za tobą.
Mając na uwadze twoje gejowskie zapędy może ty zwyczajnie zadłużyłeś się w mecenasie koniu?




W przypadku pana mecenasa to chyba bardziej zoofilia niż gejostwo Andrzejku...umiech


Nie wciągaj mnie w takie mroczne klimaty. To co robicie prywatnie mało mnie obchodzi. Sposób rozładowywania napięcia seksualnego również. Masz chłopaków w sztabie coby ci mogli załatwić sprawę , o ile zajdzie potrzeba. Ja wysiadam...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Sty 2021r. 06:45  
Cytuj
Konta na albicli założone?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sty 2021r. 06:50  
Cytuj
a co?

regresik i gudmanek ci sie znudzili?

szukasz nowych "znajmych"?


klakier!
łap te smerfy!
do roboty wyliniały kocurze!


***** anżeja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11711
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2021r. 07:14  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2021r. 09:42  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Pełna zgoda Mirku.

Zarówno fb, twitter, jak i Marian w osiedlowym sklepie mogą decydować o tym, komu świadczą swoje usługi, kogo obsługują.

Swoboda działalności gospodarczej, jak sama nazwa wskazuje, opiera się na "swobodzie". Czyli na wolności w decydowaniu o modelu prowadzonego biznesu. Jeżeli ktoś nie chce obsługiwać murzynów/gejów/karłów/łysych/trądzikowców/fanów Metallici - jego sprawa - jego mniejszy zarobek (lub potencjalne ryzyko bojkotu). W większości działalności gospodarczych nie istnieje problem w postaci braku alternatyw na rynku. Jedynie w sytuacji monopolu i wyłączności na konkretną usługę/produkt mógłbym się zastanowić nad nieetycznością ograniczania komukolwiek dostępu do usługi/produktu.

Akurat podwójne standardy i hipokryzja to standardowa domena lewackiej strony sceny politycznej.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2021r. 13:23  
Cytuj
A i jeszcze jedna kwestia Mirku.

Może się odniesiesz do rewelacji nt karabinku "Grot", zakupionego przez Twój ukochany rząd, a dokładnie przez tego sabotażystę Macierewicza?

Tak ochoczo wrzucasz ciągle śmieciowe memy i "rzetelnie" krytykujesz wyłącznie opozycję, udając, że nie dostrzegasz PiSu.

Może wrzucisz nam jakiegoś memaska nt karabinku Grot.
Jakieś śliczne zdjęcie np. z lufą wiązaną na trytytki...

Czy może nadal czekasz na przekaz dnia ze sztabu troli na Nowogrodzkiej?

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 250 251 252 253 254 255 256 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »