NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 16 17 18 19 20 21 22 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 14:52  
Cytuj
CYTAT
Edo2 więc zgadzasz się ze mną ze były przechowalnie działaczy PiS i że działały przez wiele lat. Zgadzasz się ze mną że majątek tych przedsiębiorstw, czy jak poprawnie nazywasz organów samorządowych służył utrzymywaniu działaczy PiS

Ja zgodzę się z tobą że faktycznie dla mnie majątek samorządowy jak i państwowy jest nie rozróżnialny. Zarówno w ministerstwach jak i w organach samorządowych siedzą urzędnicy którzy działają na mocy kodeksu postępowania administracyjnego. Dla większości zwykłych ludzi nie ma różnicy miedzy samorządem a państwem. Dla działaczy partyjnych to duża różnica, w innych wyborach trzeba wygrać. Stąd twoje oburzenie że nie rozróżniam tych niuansów.

Najważniejsze że zgadzasz się że były przechowalnie.



Nie było żadnych przechowalni działaczy. Na czas rządzenia jednej ekipy jej działacze obsadzili wszystkie możliwe stołki. Po wymianie ekipy następuje wymiana ludzi okupujących stanowiska z poprzedniego rozdania. Dalej nie kumasz? Żaden pisior za rządów PO-PSL nie ostał się na swoim stanowisku. Zadałem Ci pytanie : podaj przykład jednej spółki Skarbu Państwa , gdzie koalicja PO-PSL utrzymała nominanta PiS? Odpisałeś tak:

.....A weźmy pierwszy z brzegu WORD w Tarnobrzegu....

WORD nie jest spółką Skarbu Państwa. Jest jednostką podległą marszałkowi województwa , którym w przypadku naszego województwa do maja 2013 , był pan Karapyta. Może kojarzysz , taki kolega Janka Burego , bardzo lubił swoje podwładne.uśmiech W każdym razie do maja 2013 WORD Tarnobrzeg był obsadzony ludźmi koalicji PO-PSL. Gdzie zatem mięli być zakamuflowani Ci ludzie z nominacji PiS ? Więc jeszcze raz pytam , jaki pisior ostał się na eksponowanym stanowisku za czasów drugiej opcji? Odpowiedz konkretnie , nie kompromituj się frazesami i bredniami, tylko odpowiedz na zadane pytanie. A jeżeli nie masz nic do powiedzenia , to odpuść sobie to forum. Ćwierćinteligentów jest tutaj aż z naddatkiem, więc może spasuj z tematem. smiech2 Dwóch takich delikwentów od paru lat robi to na tyle skutecznie , że powielanie ich działalności wydaje się zbędne. Mimo rządów PiS przynajmniej na razie na forach internetowych jest pełna swoboda wymiany poglądów , ale może czasem warto się zastanowić czy wypisywanie głupot jest rzeczą pożądaną?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 14:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 16:24  
Cytuj
CYTAT


3) w 2013 roku PiS przekabacił dwóch radnych wojewódzkich i przejął władzę w sejmiku wojewódzkim na Podkarpaciu .Na 16 sejmików PiS miał jeden w swoich rękach. Od tego momentu marszałek z PiS mógł swoich zatrudniać swoich ludzi w instytucjach sobie podległych.




Edo2 Cytując Ciebie - jednak przechowalnie były i PiS toczył o te koryta zacięte boje. A potem zatrudniał swoich.

Następna przechowalnia PiS finansowana z budżetu RP w czasie rządów PO.
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 17:06  
Cytuj
CYTAT


Edo2 Cytując Ciebie - jednak przechowalnie były i PiS toczył o te koryta zacięte boje. A potem zatrudniał swoich.

Następna przechowalnia PiS finansowana z budżetu RP w czasie rządów PO.
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego



Nie jesteś przypadkiem jakąś rodziną z Bananem?smiech2 Takie odwracanie kota ogonem to prawdziwy dar. I nie każdemu został przyznany przez Boga! To nawet ja muszę z niechęcią przyznać.uśmiech

A może jednak jakieś nazwisko? Jakiś konkret? Czy ta teza jest już nieaktualna:

PO bała się mediów, nagonki a może za brakło wyobraźni i nie oderwali PiS od źródeł kasy czyli państwowych spółek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 18:22  
Cytuj
CYTAT

CYTAT


Edo2 Cytując Ciebie - jednak przechowalnie były i PiS toczył o te koryta zacięte boje. A potem zatrudniał swoich.

Następna przechowalnia PiS finansowana z budżetu RP w czasie rządów PO.
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego



Nie jesteś przypadkiem jakąś rodziną z Bananem?smiech2 Takie odwracanie kota ogonem to prawdziwy dar. I nie każdemu został przyznany przez Boga! To nawet ja muszę z niechęcią przyznać.uśmiech

A może jednak jakieś nazwisko? Jakiś konkret? Czy ta teza jest już nieaktualna:

PO bała się mediów, nagonki a może za brakło wyobraźni i nie oderwali PiS od źródeł kasy czyli państwowych spółek.





Edo2 trzecim przykładem niech będzie Wodociągi Miejskie Radom.

Nic nie odpowiadasz o Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego?

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 18:44  
Cytuj
CYTAT



Edo2 trzecim przykładem niech będzie Wodociągi Miejskie Radom.

Nic nie odpowiadasz o Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego?


Skoro są na Twojej liście nawet Wodociągi Miejskie Radom , to może jeszcze Gminny Zakład Komunalny w Koziej Wólce?smiech2 Nic na ten temat nie wiesz?

Ręce mi opadają , ale ostatni raz zwracam się do Ciebie. Podaj przykład konkretnych , znanych z nazwiska ludzi , którzy podczas rządów PO-PSL byli ulokowani w spółkach Skarbu Państwa! Masz takie nazwiska czy będziesz pisać o wodociągach miejskich ( jest to spółka komunalna - czyli będąca podległa miastu ) ?smiech2 A w tym ministerstwie ( które z całą pewnością nie jest spółką Skarbu Państwa ) uśmiech , to kim byli Ci wybrańcy , którzy przetrwali czystki koalicji PO-PSL? Podaj te nazwiska i niech będzie , że temat zamknięty!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 20:04  
Cytuj
Obrazek

Tomasz Lis obala manipulacje na swój temat. Zobacz, jak w kilka minut niszczy wszystkie kłamstwa prawicy

To zburzy światopogląd wielu Polaków, którzy przez ostatnie lata dawali się nabrać filmikom, które rzekomo obrazowały pogardę Tomasza Lisa dla telewidzów, czytelników i internautów. Prawica przekonywała niezłomnie, że publicysta mówił m.in., że "ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaje, są dużo głupsi". Dziś Lis ostatecznie ujawnia, jak wielką manipulacją są krążące po sieci materiały. Musicie to zobaczyć!

Opublikowane w weekend nagranie stanowi dopełnienie niedawnego wpisu Tomasza Lisa na blogu w naTemat. "Wśród szczególnie odrażających zarzutów jest i taki, kolportowany masowo przez PiS-owskich trolli, o mojej rzekomej pogardzie dla widzów. W podrzucanych także w naTemat linkach widzą Państwo, nie przez przypadek, strasznie pocięte moje wypowiedzi. Dlaczego? Bo trzeba było ciąć, by moje wypowiedzi zmanipulować" - napisał.

Więcej TU + Video

Video 6 min warto zobaczyć ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 22:52  
Cytuj
Szokujące nagranie! W tym momencie zapomniałem o tych latach szczucia na jednych i lizania dupy innym! Można powiedzieć , że tym jednym filmem Tomasz Lis rozpieprzył całą tą pisowską propagandę! Pisowcy , ludzie Kukiza i od Korwina właśnie się dowiedzieli , że przez tyle lat byli oszukiwani! Pan redaktor tak rzetelnie wypełniał misję dziennikarza publicznego , a nienawistni ludzie oczerniali go przed społeczeństwem. W ramach rekompensaty udaję się na najbliższą demonstrację KOD i razem będziemy protestować przeciwko kłamstwom prawicy ( tej konserwatywno-narodowej jak i tej konserwatywno-liberalnej) . Nie pozwólmy więcej , żeby w nasze uszy sączono kłamstwa o tym wspaniałym człowieku! Wyjdźmy na ulicę i ujmijmy się za panem redaktorem , który niech stanie się symbolem walki o demokrację!smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Sty 2016r. 08:20  
Cytuj
Przetrawiłeś i zabolało to odpisałeś w swoim stylu umiech i dobrze ... cool girl
Wolny od genu lepszego sortu może się zastanowi umiech Zanim zarazi sie od was syfem cool

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Sty 2016r. 10:54  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

Tomasz Lis obala manipulacje na swój temat. Zobacz, jak w kilka minut niszczy wszystkie kłamstwa prawicy

To zburzy światopogląd wielu Polaków, którzy przez ostatnie lata dawali się nabrać filmikom, które rzekomo obrazowały pogardę Tomasza Lisa dla telewidzów, czytelników i internautów. Prawica przekonywała niezłomnie, że publicysta mówił m.in., że "ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaje, są dużo głupsi". Dziś Lis ostatecznie ujawnia, jak wielką manipulacją są krążące po sieci materiały. Musicie to zobaczyć!

Opublikowane w weekend nagranie stanowi dopełnienie niedawnego wpisu Tomasza Lisa na blogu w naTemat. "Wśród szczególnie odrażających zarzutów jest i taki, kolportowany masowo przez PiS-owskich trolli, o mojej rzekomej pogardzie dla widzów. W podrzucanych także w naTemat linkach widzą Państwo, nie przez przypadek, strasznie pocięte moje wypowiedzi. Dlaczego? Bo trzeba było ciąć, by moje wypowiedzi zmanipulować" - napisał.

Więcej TU + Video

Video 6 min warto zobaczyć ...



Wpisujemy w google "Jakub Noch" i temat od razu staje się jaśniejszy.

Sam tytuł już jest mało obiektywny:
"Tomasz Lis obala manipulacje na swój temat. Zobacz, jak w kilka minut niszczy wszystkie kłamstwa prawicy"
Na swój wizerunek pracujemy cały czas,a nie kilkoma filmikami.


"Co roku przy okazji nagród SDP przyznawany jest tytuł "Hieny Roku" dziennikarzowi, który wyróżnił się szczególną nierzetelnością i lekceważeniem zasad etyki dziennikarskiej.

W ten sposób Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich pragnie napiętnować autorów publikacji prasowych, radiowych, telewizyjnych lub internetowych przynoszących dyshonor wiarygodnym środkom przekazu. Nie dotyczy to dziennikarzy mediów, które żerują na plotkach i pomówieniach, posługują się językiem wulgarnym i obscenicznym, bowiem nie zasługują oni na miano dziennikarzy.

Zgłoszenia kandydatur do tytułu Hieny Roku wraz z uzasadniającym tekstem lub nagraniem przyjmuje sekretariat ZG SDP. Decyzję o przyznaniu tytułu Hieny Roku podejmie Zarząd Główny SDP w porozumieniu z Jury dorocznych Nagród SDP i po zasięgnięciu opinii Rady Etyki Mediów.

Tytuł Hieny Roku zostanie ogłoszony jednocześnie z ogłoszeniem listy laureatów Nagród SDP."

http://sdp.pl/s/hiena-roku


1. SDP przyznało Tomaszowi Lisowi "Hienę Roku 2015"
2. "Hiena" to antynagroda dla "szczególnie nierzetelnych" dziennikarzy
3. Lis otrzymał "Hienę" za użycie fałszywych tweetów córki Andrzeja Dudy.


http://wiado(...)lki.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Sty 2016r. 11:47  
Cytuj
CYTAT
Przetrawiłeś i zabolało to odpisałeś w swoim stylu umiech i dobrze ... cool girl
Wolny od genu lepszego sortu może się zastanowi umiech Zanim zarazi sie od was syfem cool



Z tym genem to ostrożnie figlarzu. Przez kilka lat mainstream ( w tym redaktor towarzysz Lis) wmawiali Polakom , że społeczeństwo nasze dzieli się na dwie części. Pierwsza to ta proeuropejska , nowoczesna , lewicowo-liberalna głosująca głównie na PO i uzupełniająca swoją wiedzą przede wszystkim z Faktów TVN. Ta część społeczeństwa katastrofę smoleńską uznała za błąd polskich pilotów , którzy będąc pod presją pijanego Prezydenta i generała- despoty, podjęła kilka błędnych decyzji i koniec końców doprowadziła do rozbicia samolotu. Ta część społeczeństwa miała być według pana Lisa ( to oni pierwsi podzieli społeczeństwo na tych lepszych i gorszych) bardziej wartościowa i dzięki jej głosom druga - gorsza część nie miała już nigdy dojść do władzy. Szklany sufit- tak to określano!smiech2 Ci mniej wartościowi , zaściankowi i ksenofobiczni , najczęściej ludzie z małych miasteczek i wsi bez wykształcenia , słuchający Radia Maryja - oni właśnie stanowili ten gorszy sort Polaków! Wtedy słowa redaktora Lisa i jemu podobnych o właśnie takim podziale nie wzbudzały oburzenia. Dopiero jak Jarek z właściwą sobie swobodą , powiedział to publicznie ( gorszy sort) wtedy wielu naiwnych durniów uznało ,że czara goryczy została przelana. Innymi słowy to co Lis głosił przez lat kilka było w porządku! Kaczyński powiedział to samo w nieco innym kontekście i mainstream ruszył do ataku. Widzisz figlarzu , dzięki internetowi społeczeństwo ogarnęło się w tej propagandzie i odrzuciło narrację lansowaną przez mainstream. Oglądalność Faktów TVN spada , nakład Gwiazdy Śmierci pikuje , czyli wszystko wraca do normalności. Owszem jest jeszcze grupka zmanipulowanych dewiantów , którym zmasowana propaganda wyrządziła trwałe zmiany w myśleniu. Niemniej jednak, są oni ( tzn. jesteście)uśmiech w mniejszości! Wiem , wielu min. niektórzy absolwenci WSE w Stalowej Woli, mimo wszystko uważa się za światłą elitę , która ma prawo nosić się wyżej od innych. Cóż mogę napisać - skończenie tak elitarnej uczelni pewnie daje jakieś fory , ale nie mnie to oceniać.smiech2
W każdym razie życzę Ci dużo zdrowia i cierpliwości , bo Jarek dopiero zaczyna się rozkręcać!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2016r. 15:44  
Cytuj
Edo2 faktycznie przeglądając życiorysy działaczy Pis widać że przechowywani byli w spółkach samorządowych (dla mnie i tak to państwowe pieniądze) lub w samorządach. Nie miałem pojęcia że prawie każdy z nich utrzymywał się w życiu tylko z państwowych pieniędzy.

Stąd ci ludzie nie rozumieją gospodarki, nie rozumieją problemów zwykłych ludzi pracujących w firmach lub mających działalność. Rozumieją tylko urzędników i im podobnych na państwowym garnuszku.

Dla nich pieniądze są w budżecie i nie zastanawiają się skąd tam się biorą. Muszą tam być i koniec. Stąd te rozdawnictwo wyborcze, ci ludzie są oderwani od rzeczywistości.

Dla nich nie zrozumiałe jest że żeby otrzymać pieniądze, trzeba je zarobić. Oni jedynie dzielą pieniądze i nie umieją nic więcej.

Rozwój gospodarczy zostanie zawieszony, abyśmy mogli dogonić (czyli poczekać na) Węgry.

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Sty 2016r. 17:28  
Cytuj
CYTAT
Edo2 faktycznie przeglądając życiorysy działaczy Pis widać że przechowywani byli w spółkach samorządowych (dla mnie i tak to państwowe pieniądze) lub w samorządach. Nie miałem pojęcia że prawie każdy z nich utrzymywał się w życiu tylko z państwowych pieniędzy.

Stąd ci ludzie nie rozumieją gospodarki, nie rozumieją problemów zwykłych ludzi pracujących w firmach lub mających działalność. Rozumieją tylko urzędników i im podobnych na państwowym garnuszku.

Dla nich pieniądze są w budżecie i nie zastanawiają się skąd tam się biorą. Muszą tam być i koniec. Stąd te rozdawnictwo wyborcze, ci ludzie są oderwani od rzeczywistości.

Dla nich nie zrozumiałe jest że żeby otrzymać pieniądze, trzeba je zarobić. Oni jedynie dzielą pieniądze i nie umieją nic więcej.

Rozwój gospodarczy zostanie zawieszony, abyśmy mogli dogonić (czyli poczekać na) Węgry.



Kaczyński nie rozumie gospodarki , bo to nie jego dziedzina. Chyba tylko Belka był premierem z wiedzą ekonomiczną. I nikt od Jarka nie wymaga posiadania wiedzy na poziomie profesora nauk ekonomicznych. Szydło wydaje się lepiej zorientowana w temacie , ale też ma od tego fachowców . W czasie poprzednich rządów PiS sprawy gospodarcze Kaczyński oddał w ręce Zyty Gilowskiej , która ogarnęła temat. Nie słyszałem , żeby ekonomiści szczególnie ganili jej działania w tym zakresie. Teraz taką osobą w nowym rządzie ma być wicepremier Morawiecki. To on ma wymyślić sposób , żeby spełnić obietnice wyborcze i nie zwiększyć deficytu ( zanadto). Dlaczego zakładasz , że nie jest to realne? Daj tym ludziom trochę czasu, zanim zaczniesz krytykować. Z góry zakładasz określony finał , co czyni Cię co najmniej człowiekiem złej woli!uśmiech

Co do tych mitycznych działaczy przechowywanych nie wiadomo gdzie , to stoczyliśmy pasjonującą dyskusję , w której nie padły żadne konkrety z Twojej strony. I właśnie dlatego uważam ją za zamkniętą!smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Sty 2016r. 11:35  
Cytuj
Znalezione w internecie:

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Sty 2016r. 11:58  
Cytuj
CYTAT
Znalezione w internecie:

Obrazek

I do tego chcą opodatkować nasze banki!
Ale dostaną za swoje!
Przeniosą oszczędności do SKOK-ów i tyle je będą oglądali!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Sty 2016r. 15:09  
Cytuj
SKOKI też będą objęte nowym podatkiem! uśmiech Nie wiem tylko czy będą musiały je płacić Providenty , Vivusy i tego typu lichwa! O to musisz zapytać Andrzejka - jest tym żywotnie zainteresowany. Co do SKOK możesz czuć się uspokojony!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Sty 2016r. 17:54  
Cytuj
Czy to ten sam Timmenmars którego odznaczył L.Kaczyński ? ... To jakiś sPiSek ? Knuli chyba jak zrobić z Polski kondominium

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Sty 2016r. 19:29  
Cytuj
Być może tak jest jak piszesz , a może to zwykła zmiana frontu? Historia zna takie przypadki. Wielu ludzi ,z porządnych, zmieniło się w szubrawców! Wspomnij przykład Romana Giertycha albo Kazimierza " Kaza" Marcinkiewicza!uśmiech Nie słyszałem o odznaczeniu od Lecha Kaczyńskiego dla Fransa Timmermansa ( bynajmniej temu nie zaprzeczam ). Może wynikać to z faktu , że nie studiowałem na WSE w Stalowej Woli i pewnie dlatego nie jestem taki otrzaskany w temacie. Cóż nauczony tym doświadczeniem z całą pewnością w następnym wcieleniu , podejmę studia na tej elitarnej uczelni i stanę się mądrym i światłym człowiekiem.smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2016r. 20:03  
Cytuj
Ja piernicze czego ja sie tu dowiaduje ...umiech

Dwa newsy w jeden dzien...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Sty 2016r. 17:52  
Cytuj
Rosja protestuje przeciwko niszczeniu w Polsce radzieckich pomników

Moskwa wyraziła zdecydowany protest w związku ze zniszczeniem radzieckiego pomnika w Polsce. Tym razem chodzi o monument zlokalizowany w Szczecinie. Rosyjscy dyplomaci zarzucają polskim władzom łamanie podstawowej umowy o dobrosąsiedzkiej współpracy.


Czytaj więcej na http://fakty(...)n=chrome

Ciekawe co kurdupel zrobił by gdyby Putin zaorał pomnik w Smoleńsku ... Tępota pOsła Kaczyńskiego przeraża

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Sty 2016r. 17:55  
Cytuj
jak to co by zrobil , to co zawsze jak robilo sie goraco...schowalby sie do szafygood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Sty 2016r. 19:13  
Cytuj
Chociaż umówcie się na jedną wersję! Jeden pisze , że chował się pod pierzyną mamusi , drugi o chowaniu w szafie! Ustalcie jedną prawdziwą wersję zdarzeń i konsekwentnie się jej trzymajcie. Dla takich jak Wy to jedyne rozwiązanie.uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2016r. 19:44  
Cytuj
CYTAT
Znalezione w internecie:

Obrazek



Będzie nowa wersja przysłowia. Wina Petru

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Sty 2016r. 20:35  
Cytuj
CYTAT
Chociaż umówcie się na jedną wersję! Jeden pisze , że chował się pod pierzyną mamusi , drugi o chowaniu w szafie! Ustalcie jedną prawdziwą wersję zdarzeń i konsekwentnie się jej trzymajcie. Dla takich jak Wy to jedyne rozwiązanie.uśmiech



Kuedupel jeszcze nie wymyślił PiSu a już był PiSdą i PiSdą zdechnie ... i tego się trzymajmy no chyba że wynajmiecie dobrego bajkopisarza do napisania biografii tego "pana"

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2016r. 22:47  
Cytuj
Chyba ci się pomysły kończą banan.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Sty 2016r. 09:46  
Cytuj
CYTAT

Kuedupel jeszcze nie wymyślił PiSu a już był PiSdą i PiSdą zdechnie ... i tego się trzymajmy no chyba że wynajmiecie dobrego bajkopisarza do napisania biografii tego "pana"



Kurdupel pizda i na dodatek pedał ! A jeszcze niedawno zoofil! Bananie , nie posądziłeś człowieka chyba tylko o nekrofilię ? uśmiech Chociaż może i posądziłeś , pewnie nie dość wystarczająco śledzimy Twoje posty w naszej kwaterze głównej!smiech2 Robimy na trzy zmiany a i tak wszystkiego nie wychwycimy. smiech2
W tym kościele do którego teraz jeździsz bo w poprzednim było za dużo polityki obowiązują inne przykazania? Jedno z nich , o ile pamiętam brzmi: ...nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu....
W Twojej obecnej parafii nie obowiązuje ten paragraf?uśmiech
A i słyszałem kiedyś o czymś takim jak przykazanie miłości : ...a bliźniego swego jak siebie samego...
Jak to z Tobą jest figlarzu? Przynajmniej się spowiadasz z tych okropności ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 16 17 18 19 20 21 22 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »