NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 13 14 15 16 17 18 19 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2015r. 21:45  
Cytuj
Obrazek

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2015r. 21:45  
Cytuj

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Gru 2015r. 21:46  
Cytuj
CYTAT (mariusz12879 )
Ale z ciebie niemiec naiwny idiota, coś słyszałeś, ale do końca nie wiesz kto? co? i o co chodzi, Jak zwykle BZDURY powtarzasz bezmyślnie łykając medialne wypociny. jezyk


Poczytaj coś innego niż instrukcje partyjne. Nawet ja tu wklejałem artykuł. Myślenie naprawdę nie boli.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Gru 2015r. 22:42  
Cytuj
Obrazek

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Gru 2015r. 10:24  
Cytuj
Zbrojne ramie PO na tym portalu nie ustaje w walce o postepowa swiadomosc leminga.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2015r. 15:00  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Gru 2015r. 11:02  
Cytuj
Dzień Dobry umiech

Obrazek

Pomyśl to nie boli umiech
Nie każdy musi dawać satysfakcje PiSowskim kmiotom żeby mogli odrzucać projekty ustaw ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Gru 2015r. 14:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ale z ciebie niemiec naiwny idiota, coś słyszałeś, ale do końca nie wiesz kto? co? i o co chodzi, Jak zwykle BZDURY powtarzasz bezmyślnie łykając medialne wypociny. jezyk


Rząd Prawa i Sprawiedliwości jednak ma plan likwidacji kopalń. Jest projekt nowelizacji ustawy o górnictwie - a w nim - zapis o możliwości "wygaszenia działalności jednostek, które przynoszą największe straty". (http://www.tvn24.pl)

Wygaszanie dla mniej inteligentnych wyjaśniam - to nic innego jak likwidacja. Więcej informacji odsyłam do źródła.

Wyjaśnienie dla mariusz12879



Nadal uważam ze z ciebie naiwny idiota jest jezyk Źródło twoich informacji jest, jak wszyscy myślący ludzie wiedzą " NIE WIARYGODNE a nawet śmiało można napisać że ZAKŁAMANE
TVN zrobiło ci gąbke z mózgu, ale to już twoja prywatna sprawa co pod czaszką nosisz. Jeśli ty całe swoje życie opierasz na TVN to mogę ci tylko napisać -- Wesołych Świąt i równie wesołego życia w nie wiedzy i zakłamaniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2015r. 13:58  
Cytuj
Obrazek

O Lechu Kaczyńskim też nikt by nie pamiętał. Ale zginął w katastrofie i to całe jego osiągnięcie.

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Gru 2015r. 12:04  
Cytuj
Obrazek

I prezes SN zaskarżyła do TK nowelizację ustawy o Trybunale


I Prezes Sądu Najwyższego zaskarżyła do Trybunału Konstytucyjnego grudniową nowelizację ustawy o TK. Wnosi ona o to, by Trybunał orzekał w tej sprawie na podstawie ustawy o TK w brzmieniu sprzed tej nowelizacji.


Czytaj więcej na http://fakty(...)n=chrome

Dzięki Bogu że PiS.dy nie mają większości by grzebać przy konstytucji ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Gru 2015r. 13:03  
Cytuj
"Miażdżą" ,
"i wielu innych" vs Andrzej Duda

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Gru 2015r. 18:41  
Cytuj
Obrazek






el.comendante, Nie zjadaj wszystkiego co znajdziesz na polu buraczanym ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 14 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2015r. 00:40  
Cytuj
a miało być tak pięknie obiecanki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Sty 2016r. 14:40  
Cytuj
Takie tam z internetu uśmiech:

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Sty 2016r. 14:42  
Cytuj
I jeszcze troszeczkę zdrowego rozsądku w tym świecie absurdu:

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2016r. 14:45  
Cytuj
Obrazek

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sty 2016r. 22:40  
Cytuj
Edo2 jak jesteś taki rozsądny to pomyśl i odpowiedz sobie na pytanie. Czy Jarek Polskę Zbaw robi to dla nas Polaków i Polski?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 07:37  
Cytuj
neutralny

Czy wystarczy odpowiedzieć ze nie robi tego dla nas PO/SLD?

//Idę za wewnętrzną logiką (sic!) poniższej zatrważającej tęsknoty za logiką....



:szok:

:szok::szok:

:szok::szok::szok:

CYTAT


Edo2 jak jesteś taki rozsądny to pomyśl i odpowiedz sobie na pytanie.

Czy PiS robi to dla nas Polaków i Polski?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 07:53  
Cytuj
cdn.. może i nie robi dla was PO/SLD.

Pytałem czy robi dla nas Polaków? Nie potrafisz odpowiedzieć więc.....?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 10:24  
Cytuj
można wiele, pisze zwięźle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 11:09  
Cytuj
CYTAT
Edo2 jak jesteś taki rozsądny to pomyśl i odpowiedz sobie na pytanie. Czy Jarek Polskę Zbaw robi to dla nas Polaków i Polski?



W jego najlepszym przekonaniu tak!uśmiech To czy ja podzielam to przekonanie w stu procentach , nie wydaje się takie pewne. Są rzeczy które PiS robi dobrze , są takie które według mnie powinny być prowadzone inaczej. Żeby Polska była Polską , trzeba przeciąć pępowinę łączącą III RP z PRL. Inaczej się nie da. Całe te 25 wolności i sukcesów to jedna wielka bujda na resorach. Na razie nie ma innej alternatywy. Chcę żyć w kraju urzeczywistniającym wizję społecznej gospodarki rynkowej , z fachowym i bezstronnym wymiarem sprawiedliwości , gdzie były ubek nie ma kilkukrotnie wyższej emerytury niż np. moja mama ( działaczka Solidarności). Tak ja to postrzegam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 11:31  
Cytuj
Dzień Dobry umiech

Obrazek

Krystyna Pawłowicz: Zwalniam pana

Profesor Krystyna Pawłowicz kazała członkowi Komisji Europejskiej pakować manatki.

Wszystko przez wypowiedź, jakiej Guenther Oettinger udzielił niemieckiej prasie:
"Wiele przemawia za uruchomieniem teraz mechanizmu kontroli praworządności i objęciem Warszawy nadzorem" - powiedział komisarz ds. gospodarki cyfrowej i społeczeństwa.
REKLAMA

Krystyna Pawłowicz zdenerwowała się nie na żarty i postanowiła interweniować. Rzecz jasna, na Facebooku. Poseł napisała:

"Panie unijny komisarzu ds gospodarki i społeczeństwa,Guenther'ze OETTINGER'ze - ZWALNIAM Pana. I podaję przyczynę:poza traktatowe,tj.bezprawne wtrącanie się w sprawy suwerennego Państwa Polskiego. Szefów polskiego radia i telewizji dwa miesiące po DEMOKRATYCZNYCH wyborach wskazujemy - MY,POLACY ! A jak tam sprawa uchodźców u Was,czy zabezpieczyliście swych obywateli przed zamachami?Jeszcze tego nie zrobiliście? No,to tym bardziej 'proszę się czuć' ZWOLNIONYM" (pisownia oryginalna).

Czytaj więcej na http://dziki(...)n=chrome

Imperator Kurdupel po bidnym komisarzu ma w planach zwolnić Panią Merkel ... Nawet Pan Putin trzęsie skarpetami przed Kurduplem

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 18:38  
Cytuj

zapytanie




Miecugow czy Owsiak?


Zaczynają się upodabniać czy dopadła ich ewolucja :-/


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 18:41  
Cytuj
Obrazek

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 19:49  
Cytuj
CYTAT (Edo2)


W jego najlepszym przekonaniu tak!uśmiech To czy ja podzielam to przekonanie w stu procentach , nie wydaje się takie pewne. Są rzeczy które PiS robi dobrze , są takie które według mnie powinny być prowadzone inaczej. Żeby Polska była Polską , trzeba przeciąć pępowinę łączącą III RP z PRL. Inaczej się nie da. Całe te 25 wolności i sukcesów to jedna wielka bujda na resorach. Na razie nie ma innej alternatywy. Chcę żyć w kraju urzeczywistniającym wizję społecznej gospodarki rynkowej , z fachowym i bezstronnym wymiarem sprawiedliwości , gdzie były ubek nie ma kilkukrotnie wyższej emerytury niż np. moja mama ( działaczka Solidarności). Tak ja to postrzegam.


No to nie ma szans. PiS tego nie zrobi.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 21:22  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Edo2)


W jego najlepszym przekonaniu tak!uśmiech To czy ja podzielam to przekonanie w stu procentach , nie wydaje się takie pewne. Są rzeczy które PiS robi dobrze , są takie które według mnie powinny być prowadzone inaczej. Żeby Polska była Polską , trzeba przeciąć pępowinę łączącą III RP z PRL. Inaczej się nie da. Całe te 25 wolności i sukcesów to jedna wielka bujda na resorach. Na razie nie ma innej alternatywy. Chcę żyć w kraju urzeczywistniającym wizję społecznej gospodarki rynkowej , z fachowym i bezstronnym wymiarem sprawiedliwości , gdzie były ubek nie ma kilkukrotnie wyższej emerytury niż np. moja mama ( działaczka Solidarności). Tak ja to postrzegam.


No to nie ma szans. PiS tego nie zrobi.


Jednymi z podstawowych instrumentów, jakim posługuje się państwo w społecznej gospodarce rynkowej są: ustalanie płacy minimalnej, stosunkowo wysokich podatków przy zapewnieniu całościowej ochrony socjalnej (ubezpieczenie społeczne, zwrot kosztów leczenia itd.), niskich cen na artykuły pierwszej potrzeby (polityka subwencji wobec producenta). Sama idea pochodzi z Niemiec po 45 roku. To działa u nas od 25 lat.

Bezstronny wymiar sprawiedliwości - taki który podziela poglądy PiS. To już było za PRL - sądy tak już działały jak chce prezes Kaczyński tylko PiS jeszcze nie było.

Ukaranie SB, UB i donosicieli - no cóż wielu księży współpracowało, rodzina samego Kaczyńskiego współpracowała ze służbami. Tu możesz nie znaleźć poparcia PiS- tam jest wielu powiązanych z komunistami.

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 13 14 15 16 17 18 19 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »