NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 11 12 13 14 15 16 17 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Gru 2015r. 18:41  
Cytuj
CYTAT
Na pewno było w nim mniej manipulacji niż w TV Republika, którą czasem oglądam - żeby się pośmiać.


Ty a wiesz może dlaczego TV Republika jako jedyna telewizja w tym kraju pokazywała na bieżąco wszystkie rozprawy odnośnie " afery marszałkowej"? Czy słuchając zeznań byłego już Prezydenta RP albo dzisiejszego uzasadnienia wyroku , też było Ci do śmiechu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2015r. 18:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Gru 2015r. 19:07  
Cytuj
Widziałeś? Oglądasz Polsat? A to nowość. Myślałem, że tam manipulują.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Gru 2015r. 21:37  
Cytuj
Obrazek

Nigdy dobrze nie było a tu jeszcze trwałe uszkodzenie

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Gru 2015r. 22:29  
Cytuj
http://videosejm.pl/media/videos/pawel-kukiz-16-12-15w.mp4

Oglądać funkcjonariusze, a może funkcjonariuszu wielu kont.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Gru 2015r. 11:19  
Cytuj
Dzień Dobry umiech

Obrazek

Za wyskoki na koszykarza boks

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Gru 2015r. 13:30  
Cytuj
Obrazek

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Gru 2015r. 14:23  
Cytuj
Banan,gdyby nie sok z buraka to ty bys tu pisal raz na miesiac ? Ale odpalasz chociaz działke typom z soku? Wypadałoby... Skoro sam na takie rzeczy wpasc nie potrafisz... I ty mówisz,ze ktos skamle ? Najwiekszy bol d... macie wy z Andtzejkiem.Gdyby dalej rzadzila PO i Bronkom to by bylo ok. Afery ? jakie afery.... Walka o demokracje ? G... prawda ! Lis,Michnik traca programy w Tvp i reklamy spolek skarbu w gazetach,o to jest kwik ! nie o demokracje ! Podatek bankowy ? Wychodzi Kondrat z ING i krzyczy o demokracji ? buahaha frajerzy i Petru bankster z milionami na koncie...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Gru 2015r. 16:11  
Cytuj
Ty jesteś aż tak głupi czy tylko udajesz ? (w co wątpie)
Co mnie obchodzą jakieś afery PO gdy jest temat o PiSdach ... gdybym miał ochotę tłumaczeniu tępakom dlaczego PO było setki razy lepsze od PiSd to bym pisał sobie w tamtym temacie (o PO) ...ale doszedłem już dawno do wniosku że z tępymi dzidami nie muszę dyskutować/PiSać. Chcesz trzymać się z "chłopcami" za penisy i skomleć w temacie PO o rzekomych aferach to sobie skoml ...wali mnie co robiło PO ...a sok robiony z tobie podobnych jest bezcenny cool girl

Obrazek

a co z "Jarkowym" ? "Chłopaki" na niego lecą

ps.Tu możesz sobie po skomleć o PO bo temat ogólny ...korzystaj aż się usrasz ok co nie zmieni faktu że zlewam to ciepłym moczem

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Gru 2015r. 16:16  
Cytuj
wiekszego skur.... na tym forum nie ma.Jak nie ma argumentow to penisy,sranie,odbyt... Rzygac sie chce.Nie umiesz prowadzic dyskusji.Zegnam. Poziom tego forum zanizasz ty,nie piszesz merytorycznie tylko bluzgasz o sraniu itp.Zalosny,rynsztokowy poziom imbecyla.Idz na demonstracje KOD i krzycz frajerze,ze Jarek to pedał...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Gru 2015r. 16:28  
Cytuj
:szok:

WoW ... toś mi pojechał po ambicji ...może jak Kaczyński też powinienem podać się do dymisji ?

Ty i argument sciana

CYTAT
Zegnam


Jakoś nie będę tęsknił cool girl

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 29 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2015r. 16:40  
Cytuj
CYTAT
wiekszego skur.... na tym forum nie ma.Jak nie ma argumentow to penisy,sranie,odbyt... Rzygac sie chce.Nie umiesz prowadzic dyskusji.Zegnam. Poziom tego forum zanizasz ty,nie piszesz merytorycznie tylko bluzgasz o sraniu itp.Zalosny,rynsztokowy poziom imbecyla.Idz na demonstracje KOD i krzycz frajerze,ze Jarek to pedał...


Podziewiam wszystkich, którzy podejmują sie teamtów politycznych z el.banan. Najlepiej niekomentować, chociaż wiem, czasem cieżko się powstrzymać. Mam dużą satysfakcję z tego że żal mu dupe ściska po wyborach. Przywyknij kolego, następne 4 lata należą do PiS. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Gru 2015r. 19:46  
Cytuj
Obrazek

Zapewne podziwiasz i pomysłowość tych ludzi ...

Nie wypada się nie zgodzić z hasłem z kartonu umiech więcej imbecyli nam nie potrzeba ...mamy ich już wystarczająco umiech

ps. 4 lata ... marzyciel ... Zastanawia mnie skąd założenia że coś mi dude ściska ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Gru 2015r. 21:10  
Cytuj
Bananie , jeżeli jest w tym kraju jakikolwiek entuzjasta prącia Jarosława Kaczyńskiego , to jesteś nim wyłącznie Ty. I wystarczy sprawdzić ile razy w ciągu ostatnich kilku miesięcy pisałeś o jego odbycie czy penisie , żeby poznać prawdy świadectwo.uśmiech Zawsze twierdziłem ,że Twoja fascynacja jest chora , może czas spojrzeć prawdzie w oczy , i podjąć terapię?

Z tymi imbecylami pełna zgoda , każdy kolejny Twój post to potwierdza. No cóż , mądrość jest cnotą i nie wszyscy jej dostąpili.smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Gru 2015r. 21:31  
Cytuj
CYTAT
No cóż , mądrość jest cnotą i nie wszyscy jej dostąpili.


A ty tą mądrość wyssałeś z w/w prącia a może z jego piersi ? To nie ja podziękuję cool girl

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Gru 2015r. 21:59  
Cytuj
Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Gru 2015r. 22:27  
Cytuj
CYTAT


A ty tą mądrość wyssałeś z w/w prącia a może z jego piersi ? To nie ja podziękuję cool girl


Jesteś w błędzie , figlarzu!uśmiech Ssanie jakiegokolwiek męskiego organu uważam za wynaturzenie. Niemniej jednak to nie średniowiecze ! Ciebie nikt za to nie uśmierci. Możesz kultywować pederastię bez obaw.

Mądrość to rzecz dana odgórnie. Nie możesz jej wyssać ani otrzymać w prezencie! Nie możesz jej figlarzu nawet zgrabić .smiech2 Żadne trzaskanie dzidy Ci jej również nie zapewni! Być może ktoś się Tobą wysługuje figlarzu , ale raczej szczegóły tych harców pomińmy milczeniem.uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Gru 2015r. 07:27  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2015r. 08:19  
Cytuj
Żeby nie okazało się że Jarek i jego pacynki doprowadzi kraj do ruiny. Ma na to wszelkie zadatki.

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Gru 2015r. 11:11  
Cytuj
CYTAT
Obrazek






To przodowniczka walki o wolnosc i depolonizacje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Gru 2015r. 17:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
No cóż , mądrość jest cnotą i nie wszyscy jej dostąpili.


A ty tą mądrość wyssałeś z w/w prącia a może z jego piersi ? To nie ja podziękuję cool girl



Przytkało bananowego chłoptasia good W każdej jego wypowiedzi musi znalezć się coś co bezpośrednio dotyczy jego i jego partnera.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Gru 2015r. 17:10  
Cytuj
No cóż ty na to prącie nie zasłużyłeś ... ono jest tylko dla wysoko postawionych PiS.d ...to i rozumku brak prostaku nie wiem

Obrazek

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Gru 2015r. 17:42  
Cytuj
Sok z buraka to całe twoje życie bananowy chłoptasiu jezyk Dalej twoja wyobraznia już nie sięga

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Gru 2015r. 18:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Obrazek






To przodowniczka walki o wolnosc i depolonizacje.


Dzięki takim ludziom jak pani Holland , Gross czy Lis KOD już przegrał. Gdyby były to demonstracje zwykłych ludzi może udałoby się im z czasem wpłynąć na pewne kwestie. Ale wystawienie łże-elit na czoło pochodu odniesie efekt odwrotny od zamierzonego. uśmiech Nawet sami KOD-owcy zaczęli spory między sobą ( koordynator na województwo mazowieckie ekskomunikę od samego Kijowskiego) , więc mimo głośnych deklaracji z tej mąki chleba nie będzie! Jak mi przykro!smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Gru 2015r. 18:51  
Cytuj
Przecież to walka o wpływy. To nie walka o Polskę ani żadną demokrację. Kod walczy o wpływy a PiS nie chce się nimi dzielić. Polska jest drugorzędna, a my to już w ogóle na dalszym planie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Gru 2015r. 19:04  
Cytuj
Czy ja dobrze czytam? KOD nie walczy o zagrożoną demokrację , tylko o utracone wpływy? Andrzejku , człowiek wydający Ci instrukcje będzie bardzo zawiedziony. To chyba jeszcze nie jest motyw przewodni?uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 11 12 13 14 15 16 17 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »