NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 10 11 12 13 14 15 16 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 19:13  
Cytuj
PiS.dą ci oczy zarosły ?

CYTAT
od dziecka największym osiągnięciem to kradzież księżyca ... swoją drogą dziwne troszkę że dzieci "AKowców" miały tak dobrze w tamtych czasach


Jedyne zdanie które dziś napisałem o dalekiej przeszłości Kaczora ...

I to z tego zdania twój "tępy umysł" (bo do pięknego to daleka droga) to wszystko wyczytał ... to masz fantazję ... Możesz z przygłupem kaczyńskim przybić sobie piątki

Jest śledztwo ws. braku publikacji wyroku TK

Warszawscy prokuratorzy zdecydowali o wszczęciu śledztwa ws. braku publikacji wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 3 grudnia. Oficjalna informacja pojawiła się na stronie Prokuratury Okręgowej w Warszawie.


Czytaj więcej na http://fakty(...)n=chrome

Zapewne pREZYDENT już pisze ułaskawienie

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 19:13  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 19:51  
Cytuj
CYTAT


Jedyne zdanie które dziś napisałem o dalekiej przeszłości Kaczora ...

I to z tego zdania twój "tępy umysł" (bo do pięknego to daleka droga) to wszystko wyczytał ... to masz fantazję ... Możesz z przygłupem kaczyńskim przybić sobie piątki



Jedyne i oby ostatnie na ten temat! uśmiech

No widzisz Ty masz piękny umysł , a ja mam fantazję. uśmiech Wyrażaj się z szacunkiem o doktorze nauk prawnych , Jarosławie Kaczyńskim. Możesz go nie lubić , możesz się z nim nie zgadzać , ale człowiekowi na jakimś poziomie nie wypada. Z drugiej strony jaki dyskutant taki poziom. Może oczekuję zbyt wiele od ignoranta?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 20:05  
Cytuj
Kiedy ty bananowy chłoptasiu przestaniesz obrażać użytkowników tego forum ? Potrafisz odpowiedzieć na tak proste pytanie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 20:29  
Cytuj
Zastanówmy się ... czy nazwanie cię konfidentem to obraza czy fakt ? ...itd ... więc dlaczego nazywasz fakty obrażaniem nie wiem... może prawda w oczy kole ? to już nie raz pisałem co robi się z oczami ... Po prostu traktuje pewne perełki jak na to zasługują umiech a ty jesteś moją ulubioną cool girl Mnie obrażano przez parę lat a mi nie wypadało ...jedye co mogłem zrobić to dać ostrzeżenie sciana a PiS.da zakładała następne konto i robiła dalej swoje zarumieniony A dziś dzięki jednej pipie mogę się odwdzięczyć ... i wiesz jak mi dobrze z pisaniem prawdy ... mogę mu tylko podziękować cool

Wystarczająca prosto czy nie pojąłeś ?

ps. a ty w kwestii obrażania powinieneś odzywać się ostatni

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 20:55  
Cytuj
Cały bananowy chłoptaś, frustracja to twoje drugie imie, smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 21:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 22:04  
Cytuj
CYTAT


Facetowi lekko odbiło. Stan wyjątkowy mu sie marzy. Śmieszny facecik ;-)

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 22:33  
Cytuj
Może trochę wyrywny, ale dobrze gada.
Polecam inne filmiki tego Pana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 23:17  
Cytuj
CYTAT


No widzisz Ty masz piękny umysł , a ja mam fantazję. uśmiech Wyrażaj się z szacunkiem o doktorze nauk prawnych ,


Obrazek

O tym psychicznym kurduplu piszesz ? No to ta fantazja po raz kolejny cie poniosła ...

PIS ... PiS.dy I Sortu cool girl

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 23:34  
Cytuj
CYTAT (Edo2)


Jedyne i oby ostatnie na ten temat! uśmiech

No widzisz Ty masz piękny umysł , a ja mam fantazję. uśmiech Wyrażaj się z szacunkiem o doktorze nauk prawnych , Jarosławie Kaczyńskim. Możesz go nie lubić , możesz się z nim nie zgadzać , ale człowiekowi na jakimś poziomie nie wypada. Z drugiej strony jaki dyskutant taki poziom. Może oczekuję zbyt wiele od ignoranta?


Ty jak panienka na wydaniu chciałbyś i nie chciałbyś. Wypada i nie wypada.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Gru 2015r. 07:16  
Cytuj
Jak to skomentujesz Andrzejku ? Jesteście w mniejszości funkcjonariusze złodziejskiej PO. Takie info podała TV Polsat





Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Gru 2015r. 08:11  
Cytuj
Dzień Dobry umiech

Obrazek

Sondaż TNS dla "GW": Spadek poparcia dla PiS

Według sondażu TNS dla "Gazety Wyborczej" gwałtownie spadły notowania Prawa i Sprawiedliwości. Spory skok zanotowała natomiast Nowoczesna. Na PiS chciałoby głosować 27 proc., na Nowoczesną - 24 proc., na PO - 16 proc., a na ruch Kukiz’15 - 12 proc.


Czytaj więcej na http://fakty(...)n=chrome

Widzę sondaże w modzie ... Jeszcze chyba żaden NIErząd tak szybko nie tracił poparcia ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Gru 2015r. 08:14  
Cytuj
mariusz12879 Jak można to skomentować. Cieszę się, że głosujący dla Polsatu nie czują zagrożenia dla demokracji.

jak skomentujesz tą grafikę?

Obrazek

Myśl samodzielnie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Gru 2015r. 11:35  
Cytuj
CYTAT
Zastanówmy się ... czy nazwanie cię konfidentem to obraza czy fakt ? ...itd ... więc dlaczego nazywasz fakty obrażaniem nie wiem... może prawda w oczy kole ? to już nie raz pisałem co robi się z oczami ... Po prostu traktuje pewne perełki jak na to zasługują umiech a ty jesteś moją ulubioną cool girl Mnie obrażano przez parę lat a mi nie wypadało ...jedye co mogłem zrobić to dać ostrzeżenie sciana a PiS.da zakładała następne konto i robiła dalej swoje zarumieniony A dziś dzięki jednej pipie mogę się odwdzięczyć ... i wiesz jak mi dobrze z pisaniem prawdy ... mogę mu tylko podziękować cool

Wystarczająca prosto czy nie pojąłeś ?

ps. a ty w kwestii obrażania powinieneś odzywać się ostatni



Może napisz do IPN o przyznanie statusu pokrzywdzonego przez system? Tyle się wycierpiałeś ,a tu jeszcze ktoś próbuje wbijać Ci szpilki! Tyle pomyj wylano na Ciebie , a przecież wszystko to za niewinność. Podobno mecenas Giertych reprezentuje ofiary IV RP za darmo , zadzwoń do niego. Może uda się załatwić jakąś rentę czy coś w tym rodzaju. Spróbuj na głowę , specjalnie nie musisz udawać , a podobno na to jest najłatwiej.uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Gru 2015r. 11:39  
Cytuj
CYTAT
Dzień Dobry umiech

Obrazek

Sondaż TNS dla "GW": Spadek poparcia dla PiS

Według sondażu TNS dla "Gazety Wyborczej" gwałtownie spadły notowania Prawa i Sprawiedliwości. Spory skok zanotowała natomiast Nowoczesna. Na PiS chciałoby głosować 27 proc., na Nowoczesną - 24 proc., na PO - 16 proc., a na ruch Kukiz’15 - 12 proc.


Czytaj więcej na http://fakty(...)n=chrome

Widzę sondaże w modzie ... Jeszcze chyba żaden NIErząd tak szybko nie tracił poparcia ...



Bananie , sondaże GW od czasów ostatnich wyborów prezydenckich traktujemy z dużą rezerwą. Gdybyśmy wierzyli sondażom GW i CBOS , Duda nie byłby prezydentem , a PiS nie wygrałby wyborów parlamentarnych. uśmiech Cieszy mnie Twoja troska o notowania partii rządzącej , ale wydaje mi się , że zbyt naiwnie podchodzisz do tematu!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Gru 2015r. 13:18  
Cytuj
@Edo2
CYTAT
I ja Ciebie też!

Hehehe...
Brakło argumentów?
Trafiony - zatopionygood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Gru 2015r. 17:15  
Cytuj
Właśnie tak! Wydygałem przed siłą Twojej argumentacji! smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1972
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2015r. 20:53  
Cytuj
Kukiz'15 już się sypie. Sprawcą całego zamieszania jest nikt inny niż sam Paweł Kukiz.

http://wmeri(...)-kukiza/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Gru 2015r. 21:14  
Cytuj
Sypie bo są różnice? Które ugrupowanie w naszym parlamencie jest jednolite?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Gru 2015r. 21:15  
Cytuj
CYTAT


Dzień PO umiech

Obrazek

[b]Sondaż TNS dla "GW": Spadek poparcia dla PiS[/



Widzę sondaże w modzie ... Jeszcze chyba żaden NIErząd tak szybko nie tracił poparcia ...




Ludzie honoru liczyli czy glosowali?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Gru 2015r. 21:51  
Cytuj
Żebym wiedział co ci odpowiedzieć to muszę "wykalibrować" twój światopogląd ... Taki Piotrowicz to człowiek humoru czy pisowska gnida ?

Premier Szydło: Opozycja nie potrafiła wznieść się ponad własny interes

"Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego z 3 grudnia zostało podjęte wbrew praktyce orzecznictwa" - powiedziała premier Beata Szydło w telewizyjnym wystąpieniu. Zapewniła, że mimo to zostanie ono opublikowane zgodnie z prawem i w terminie. Premier Szydło odniosła się także bardzo krytycznie do działań opozycji.

...

Jak mówiła, "opozycja nie potrafiła wznieść się ponad własny interes". "Ten festiwal siania strachu, wprowadzania chaosu, budowania podziałów między Polakami to nic innego jak zasłona dymna dla ochrony własnych wpływów. Ci, którzy stracili władzę, dziś histerycznie nie potrafią się z tym pogodzić" - zaznaczyła Szydło.

Czytaj więcej na http://fakty(...)n=chrome


Kim jest ta baba że jest aż tak tępa ...Ona nie może być premierem Polskiego rządu to musi być PiSowski NIErząd ..

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Gru 2015r. 22:10  
Cytuj
Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Gru 2015r. 08:18  
Cytuj
Dzień Dobry umiech

Obrazek

Nowoczesna: Zmiany sparaliżują TK, nie będzie mógł orzekać

"Zapisy budzą szereg wątpliwości. Myślę, że mają na celu doprowadzenie do braku możliwości orzekania przez Trybunał Konstytucyjny" - tak projekt nowelizacji ustawy o TK autorstwa PiS skomentowała Kamila Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej w rozmowie z TVN24. Opublikowany we wtorek wieczorem projekt nowelizacji zakłada m.in. orzekanie TK w pełnym składzie, czyli co najmniej 13 na 15 sędziów. Orzeczenia mają zapadać większością 2/3 głosów, a nie jak dotychczas zwykłą większością.


Czytaj więcej na http://fakty(...)n=chrome

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Gru 2015r. 16:17  
Cytuj
CYTAT
mariusz12879 Jak można to skomentować. Cieszę się, że głosujący dla Polsatu nie czują zagrożenia dla demokracji.

jak skomentujesz tą grafikę?



Już Ci tłumacze, moja jest autentyczna bo to widziałem w TV na POLSACIE , a twoja, jak sam nazwałeś " grafika "

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Gru 2015r. 18:18  
Cytuj
Wyrok w sprawie afery marszałkowej . Główne media milczą.
Uzasadnienie wyroku w dniu jego wydania . Nie po kilku miesiącach! Ludziska to była dopiero afera , a nie to co media wałkują od miesiąca.
Może ta cała Nowoczesna , to kolejny twór niewidzialnych chłopców z WSI?uśmiech

https://www.youtube.com/watch?v=MHp37VEAl6U

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 10 11 12 13 14 15 16 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »