NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 9 10 11 12 13 14 15 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 08:03  
Cytuj
CYTAT
Ale tekst z artykułu
".......I wyraźnie widać na nim, że tłum, który udało zgromadzić się prodemokratycznej opozycji przypominał pod względem liczebności ten, jaki pojawia się na Marszach Niepodległości, czyli jego uczestników naprawdę musiało być kilkadziesiąt tysięcy....."

spowodował długotrwały atak śmiechu i zrobiło mi się już trochę mniej głupio!smiech2

Tekst jest ideologiczny, powiedzić czy napisać można wszystko.
Ja odnoszę się nie do tekstu, a do filmu, bo to są konkrety. I trudniej to sfałszować. Chociaż niektórzy próbują, np. ty z tym pierwszym zdjęciem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 08:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 08:18  
Cytuj
Dzień Dobry umiech

Obrazek

Edowi wczoraj dowalili kilka łopat łajna że TK nie dało zgody na 500 zł na dziecko że będzie musiał zapierdalać do śmierci a o 12 zł na godzinę to może zapomnieć ... Te mieszkania po 2 tysie za metr to cement ma tak skoczyć z dekretu TK że nie ma szans ...

No cóż Ed ... a prawda jest ciut inna ...ta PiSowska gnida nie potrafi niczego zbudować/zrobić ... on potrafi tylko niszczyć ... od dziecka największym osiągnięciem to kradzież księżyca ... swoją drogą dziwne troszkę że dzieci "AKowców" miały tak dobrze w tamtych czasach ... A może to tylko mnie dziwi zdegustowany

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 08:34  
Cytuj
Bananie , od kilku lat w okolicach 13 grudnia wrzucasz paskudne pomówienia odnośnie Rajmunda Kaczyńskiego oraz działalności opozycyjnej jego syna Jarosława. Ponieważ robisz to metodycznie , udzielę Ci odpowiedzi sprzed roku odnośnie Rajmunda. Cytuję swój post z 52 strony tego tematu:

Z tego co czytałem na spieprzajdziadu.pl Rajmund Kłamczyński ( po synie Jarosławie) tak naprawdę będąc członkiem AK i walcząc w Powstaniu Warszawskim już był tzw. śpiochem. Czyli ni mniej ni więcej ,głęboko zakamuflowanym agentem obcego ( w tym wypadku sowieckiego wojskowego) wywiadu. Po skończeniu wojny pozorował studia na Politechnice Warszawskiej , po czym dzięki kontaktom ze Smiersz , został wykładowcą na tejże Politechnice. Był podobno nawet prawą ręką osławionego gen. Sierowa! Przy czym w dalszym ciągu współpracę ową kontynuował , dzięki czemu konsumował apanaże z tym związane. Najpierw mieszkanko , potem domek , i praca naukowca za niemałe wówczas pieniądze. Ostatni raz GRU zechciało wykorzystać Rajmunda Kaczyńskiego do rozpracowywania środowisk kombatanckich i rodzącej się właśnie " Solidarności " na w/w uczelni. Ze względu na swój wiek w 1983 , został przeniesiony do rezerwy kadrowej szefa Głównego Zarządu Wywiadowczego Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych ZSRR , otrzymał Order Lenina i w stopniu pułkownika przeszedł na zasłużoną emeryturę. Tak to pokrótce wyglądało . Najlepszy motyw w całej tej historii jest taki, że w żadnych archiwach nie odnaleziono jakiejkolwiek informacji o członkostwie , papy Jarosława, w PZPR. Nawet płk SB , a potem UOP Lesiak , który spreparował ( miałem na myśli zgromadził) masę fałszywek ( miałem na myśli wiarygodnych dokumentów) na Jarka , które zresztą potem stały się w znacznej mierze bazą danych dla spieprzajdziadu.pl , nie miał na ten temat żadnych informacji. Może jak każdy dobry komunista jak słyszał hasło : GRU , to już nie był taki skłonny do hecy z kwitami. Reasumując doniesienia Banana i spieprzajdziadu.pl ( w gruncie rzeczy oparte na tych samych dokumentach) , Rajmund Kaczyński był bardzo podejrzanym osobnikiem. Stąd nasza nieufność do jego syna wydaje się nad wyraz zrozumiała i ze wszech miar potrzebna! smiech2

Tylko absurdem można obnażyć ignorancję ! A gdzie Władek Frasyniuk i jego słowa? Co roku jest , a teraz co?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 08:38  
Cytuj
Ten temat ma 12 stron :szok: Masz tam pustkę ...matematykę też olewałeś ? ... weź się może za szydełkowanie ? A może masz tak najebane w tej bani że napiszesz to dopiero za rok ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 08:42  
Cytuj
CYTAT

Tekst jest ideologiczny, powiedzić czy napisać można wszystko.
Ja odnoszę się nie do tekstu, a do filmu, bo to są konkrety. I trudniej to sfałszować. Chociaż niektórzy próbują, np. ty z tym pierwszym zdjęciem.


Czy relacja telewizyjna ( według mainstreamu) pokazująca marsz sobotni , nie spowodowała w Twoim umyśle chociaż odrobiny zniesmaczenia? Czy uważasz , że demonstracja KOD zgromadziła 50 tysięcy uczestników , a ten prorządowy ok 15 tysięcy? Czy nie czujesz dyskomfortu słuchając szczekania tych zatroskanych o demokrację "dziennikarzy"? A może Twój dyskomfort pojawia się jak widzisz na ekranie tego jednego - właściwego , małego człowieka bez konta , ale za to z kotem? smiech2 Jak to z Tobą jest , hans? Z dużą rezerwą , ale jednak głosujesz na PO?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 08:48  
Cytuj
Gość przyłapany na manipulacji i posługiwaniu się manipulacją puentuje, "Jak to z Tobą jest , hans? Z dużą rezerwą , ale jednak głosujesz na PO?"

Zero honoru, zero własnych przemyśleń. No ale to pewnie lepszy sort ;-)

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 08:59  
Cytuj
CYTAT
Gość przyłapany na manipulacji i posługiwaniu się manipulacją puentuje, "Jak to z Tobą jest , hans? Z dużą rezerwą , ale jednak głosujesz na PO?"

Zero honoru, zero własnych przemyśleń. No ale to pewnie lepszy sort ;-)


W przeciwieństwie do Ciebie potrafię się przyznać do błędu, Andrzejku! I na tej podstawie wyciągam wniosek , że jestem lepszym człowiekiem niż Ty.uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 09:01  
Cytuj
Dlatego tak właśnie spuentowałeś, nie inaczej. lepszy sort ;-)

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 09:03  
Cytuj
Właśnie! Idealnie to spuentowałeś!uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 09:03  
Cytuj
Idealnie to podsumowałeś!uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 09:13  
Cytuj
@Edo2
CYTAT
Czy relacja telewizyjna ( według mainstreamu) pokazująca marsz sobotni , nie spowodowała w Twoim umyśle chociaż odrobiny zniesmaczenia?
Nie oglądałem telewizji. Filmik był w internecie.
CYTAT
Czy nie czujesz dyskomfortu słuchając szczekania tych zatroskanych o demokrację "dziennikarzy"? A może Twój dyskomfort pojawia się jak widzisz na ekranie tego jednego - właściwego , małego człowieka bez konta , ale za to z kotem? smiech2

Nie potrafisz sobie wyobrazić życia bez telewizora?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 09:17  
Cytuj
CYTAT
Nie oglądałem telewizji. Filmik był w internecie.


W ogóle nie oglądasz telewizji? Usiłujesz mi przekazać , że nie posiadasz telewizora? Wolisz Lisa czytanego niż widzianego?uśmiech

CYTAT

Nie potrafisz sobie wyobrazić życia bez telewizora?


Potrafię , w sumie mogę słuchać na okrągło Radio Maryja! Alleluja i cała naprzód!uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 09:20  
Cytuj
CYTAT
Ten temat ma 12 stron :szok: Masz tam pustkę ...matematykę też olewałeś ? ... weź się może za szydełkowanie ? A może masz tak najebane w tej bani że napiszesz to dopiero za rok ?


Fakt , Bananie . Miałem na myśli temat : Prawo i Sprawiedliwość. Rokrocznie tradycyjnie te same posty , te same pomówienia. uśmiech Pracujecie z Andrzejkiem na świąteczną premię, czy chodzi o coś innego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 10:53  
Cytuj
Chodzi o to że bredzisz cool girl Ale wy tak macie AK Kaczyńscy (gdzie kończyli Akowcy w tamtych czasach to każdy zdrowo myślący wie .. ale do tego nawet nie chce mi się wracać) ... Jarek wielki opozycjonista (a do tego tym bardziej) nie wiem Więc może przytoczysz w którym miejscu ...
jest "te/n sam post" i "te same pomówienia" (zacznij może od tego pomówienia z dzisiaj...będzie szybciej) ... ponabijałem się z matematyki zaraz ponabijam się ze zrozumienia j.polskiego umiech to chyba twój ojczysty ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 15:12  
Cytuj
@Edo2
CYTAT
W ogóle nie oglądasz telewizji? Usiłujesz mi przekazać , że nie posiadasz telewizora? Wolisz Lisa czytanego niż widzianego?uśmiech

Mam telewizor, ale nie waruję przy nim w każdej wolnej chwili.
I nie mam uczulenia na T. Lisa jak ty.
O ile pamiętam, to jakiś program publicystyczny T. Lisa oglądałem ze 2 lata temu. Na pewno było w nim mniej manipulacji niż w TV Republika, którą czasem oglądam - żeby się pośmiać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 18:09  
Cytuj
CYTAT

Mam telewizor, ale nie waruję przy nim w każdej wolnej chwili.
I nie mam uczulenia na T. Lisa jak ty.
O ile pamiętam, to jakiś program publicystyczny T. Lisa oglądałem ze 2 lata temu. Na pewno było w nim mniej manipulacji niż w TV Republika, którą czasem oglądam - żeby się pośmiać.


Widzisz , ja żeby się pośmiać czytam posty Banana.uśmiech Ale ok , każdy ma swoje upodobania. Jest faktem , że TV Republika jest stronnicza , jest w tym momencie prorządowa. Ale porównywanie niezbyt obiektywnej telewizji do produktów medialnych Tomasza Lisa , to już woła o pomstę do nieba. Sorry , ale nie ma między nami płaszczyzny porozumienia w temacie. W związku z tym jedyne co mogę wyrazić to szczere współczucie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 18:22  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 18:29  
Cytuj
CYTAT
porównywanie niezbyt obiektywnej telewizji do produktów medialnych Tomasza Lisa , to już woła o pomstę do nieba. Sorry , ale nie ma między nami płaszczyzny porozumienia w temacie. W związku z tym jedyne co mogę wyrazić to szczere współczucie.

Hmm... Współczucie powiadasz?
Napisałem, że program T. Lisa widziałem ostatnio 2 lata temu.
Ty jesteś na bieżąco.
I piszesz, że mi współczujesz?
Współczujesz nieoglądania publicystyki w TV?
Chodziłeś do szkoły? Tam uczą m.in. logiki, ale nie wszystkim wiedza trzyma się głowy.
Może lepiej kup sobie kapelusz... Trzeba jakoś wykorzystać to, co masz między uszamismiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 18:30  
Cytuj
Edo2 często oglądasz program Tomasza Lisa?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 18:32  
Cytuj
CYTAT
Chodzi o to że bredzisz cool girl Ale wy tak macie AK Kaczyńscy (gdzie kończyli Akowcy w tamtych czasach to każdy zdrowo myślący wie .. ale do tego nawet nie chce mi się wracać) ... Jarek wielki opozycjonista (a do tego tym bardziej) nie wiem Więc może przytoczysz w którym miejscu ...
jest "te/n sam post" i "te same pomówienia" (zacznij może od tego pomówienia z dzisiaj...będzie szybciej) ... ponabijałem się z matematyki zaraz ponabijam się ze zrozumienia j.polskiego umiech to chyba twój ojczysty ?


Bananie, w dniu , w którym stwierdzę , że w jakiejkolwiek dziedzinie ( polityce , języku ojczystym , matematyce ) zostałem przez Ciebie zaorany ( ach ta nowomowa) czy chociaż sprowadzony do parteru, rezygnuję z tego forum po wsze czasy! Podkulam kitę i znikam czym prędzej! Nie mógłbym spojrzeć sobie w oczy , gdybym wiedział , że człowiek Twojego pokroju okazał się być mądrzejszy!smiech2

Bananie pisałem to rok temu ( w temacie PiS) Tobie albo Twojemu przyjacielowi , że jeżeli posiadasz cokolwiek co może oczernić Rajmunda Kaczyńskiego wrzuć to na forum. Może ostała się teczka osobowa albo jakiś donos? Wrzuć to albo zamknij gębę!uśmiech
Analogicznie w przypadku Jarosława. Masz coś na gościa , konkretnie napisz. Przypominam Ci , że ( uprzedzając wytwory Twojego pięknego umysłu) , że sam fakt internowania bądź nie nie może być kryterium rozstrzygającym. Internowany został np. były I Sekretarz KC PZPR Edward Gierek ( Panie świeć na jego duszą) , a nie podlegała internowaniu " bohaterka" podziemia Henryka Krzywonos. uśmiech
Nie posiadając żadnych dowodów poza kalumniami i pomówieniami , sugerujesz brzydkie rzeczy wobec ojca i syna. Masz konkrety to je pokaż . A jak nie masz .......uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 18:34  
Cytuj
CYTAT

Hmm... Współczucie powiadasz?
Napisałem, że program T. Lisa widziałem ostatnio 2 lata temu.
Ty jesteś na bieżąco.
I piszesz, że mi współczujesz?
Współczujesz nieoglądania publicystyki w TV?
Chodziłeś do szkoły? Tam uczą m.in. logiki, ale nie wszystkim wiedza trzyma się głowy.
Może lepiej kup sobie kapelusz... Trzeba jakoś wykorzystać to, co masz między uszamismiech2


I ja Ciebie też!uśmiech...............

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 18:35  
Cytuj
CYTAT
Edo2 często oglądasz program Tomasza Lisa?


Czasami , lubię wiedzieć co wróg myśli!uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 18:43  
Cytuj
Dużo wiesz na temat jego programu wiec dlatego pytam.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 18:50  
Cytuj
Ty pytasz , ja odpowiadam , czy jest jeszcze coś czym mogę rozwiać Twoje wątpliwości?uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 5 Gru 2015r.
Skąd: PiSlaMabad
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 18:51  
Cytuj
@mariusz12879 proszę sprawdzić PW.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 9 10 11 12 13 14 15 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »