NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 8 9 10 11 12 13 14 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Gru 2015r. 19:34  
Cytuj
mariusz12879 jesteś pedałem? Masz takie fotki na tapecie? Jarasz sie takimi facetami? Chciałeś zabłysnąć a wyszło jak zwykle. Jesteś idiotą. Wyżej dupy nie podskoczysz, za ciasny umysł.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2015r. 19:34  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Gru 2015r. 22:44  
Cytuj
Rydzyk: TV Trwam rezygnuje ze współpracy z kancelarią prezydenta Dudy


- Powiedziałem Telewizji Trwam, aby napisali do biura prasowego Kancelarii Prezydenta, że rezygnujemy ze współpracy - ogłosił na antenie Radia Maryja ojciec Tadeusz Rydzyk. W ostrych słowach zbeształ urzędników kancelarii prezydenta Andrzeja Dudy, obsadę rządu oraz prawicowe media. - Ja widzę dużo prawicy laickiej. Jej wcale nie zależy na Kościele. Co najwyżej na Kościele się wieszają - mówił.

Czwartek, po godz. 22. Na antenie Radia Maryja trwają "Rozmowy niedokończone". Tematem audycji jest stan mediów w Polsce. Ot, typowa audycja. Dr Hanna Karp z Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu odpowiada na pytanie ojca Marcina: "Co powinienem zrobić, gdybym miał do dyspozycji media i chciał dezinformować społeczeństwo?".

Cały tekst: http://wybor(...)u94ZQTtG

To widzę sobie PiS.dy nie tylko u Narodu przeje...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 12:03  
Cytuj
goodgoodgoodgoodgood Zapolało lewicowe pedałki, Jak już wcześniej pisałem bananowy chłoptasiu, el cipka to zwrot jakim ty jesteś określany przez swoich współpracowników.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 12:06  
Cytuj
CYTAT (mariusz12879 )
goodgoodgoodgoodgood Zapolało lewicowe pedałki, Jak już wcześniej pisałem bananowy chłoptasiu, el cipka to zwrot jakim ty jesteś określany przez swoich współpracowników.


Zapolało? Jak ciebie nazywają? Nieuk? Pajac? A może głupek?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 15:14  
Cytuj
Wczoraj i dziś. Zupełnie jak w " Misiu". Jest prawda czasu i prawda ekranu.uśmiech

Obrazek


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1959
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 15:17  
Cytuj
@Edo2: To zdjęcie zostało już zdementowane. Dalszą część pochodu zasłaniają drzewa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 15:27  
Cytuj
Kto zdementował? Same drzewa?uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 15:35  
Cytuj
Obrazek

CYTAT
goodgoodgoodgoodgood Zapolało lewicowe pedałki, Jak już wcześniej pisałem bananowy chłoptasiu, el cipka to zwrot jakim ty jesteś określany przez swoich współpracowników.


Ty niestety nie masz "zwrotu" ... "ksywki" ani nic w ten deseń ...ja nazywam rzeczy po imieniu umiech Nie chcę się bawić w Jarosława który zawstydził samego dr.Mengel ale wy maci "gen Pijawki" ...dobrze ssiecie od taka ukryta opcja pedalska nie wiem ostatnio pisałeś że nazywają mnie tak "chłopcy" u ciebie w pracy ... więc się zdecyduj nie wiem

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 15:41  
Cytuj
Bananie , mam małą prośbę. Mianowicie , chodzi mi o to , że jak chcesz umawiać się z kumplami na "ssanie" , może robiłbyś to poza forum!uśmiech Po pierwsze większość ludzi nie popiera takich skłonności. a po drugie Twój stały partner może być nieco zazdrosny? A może nie ? W każdym razie umawiaj się na schadzki poza forum. Z góry dzięki. Pozdrawiam. Cześć!uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 15:50  
Cytuj
Nie wstydź się Ed ... napisał bym że owym genem "zaraziliście się" od prezesa no ale przez pisanie głupot musiał bym zniżyć się do waszego poziomu rozumowania ... Od masz już tak i żyj z tym ... ja was tam nie potępiam ... Wasze trzymanie się za pałki może być obleśne ale tak długo jak nie robicie tego na widoku ... wasze życie nie wiem

CYTAT
Wczoraj i dziś. Zupełnie jak w " Misiu". Jest prawda czasu i prawda ekranu.


Wasza głupota mnie onieśmiela ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 15:56  
Cytuj
Jeżeli dobrze rozumiem to mimo mojego apelu , dalej zarywasz kolesi na forum. Żebyśmy się dobrze zrozumieli, Twoje życie - Twoja sprawa. Mnie w to po prostu nie mieszaj!uśmiech Albo załóż nowy wątek ( dla nie entuzjastycznie nastawionych do pochwy). Życie oferuje wiele możliwości , ale obawiam się , że Twoja niemoralna propozycja pozostanie bez odpowiedzi. uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 15:59  
Cytuj
Typowy PiSlamista ...Ja i Kurdupel plujemy mu dziób a on że deszcz pada :/ ... żenujące ... żyj z tym cool girl

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 16:04  
Cytuj
Jak chcesz zarwać Kurdupla , to również nie na tym forum. Wyślij mu rozbierane zdjęcie , czy coś w tym rodzaju. Ale nie tutaj! To forum jest na temat polityczny. A Ty tu chcesz sobie wyrywać kolesi.uśmiech Powodzenia!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 17:32  
Cytuj
CYTAT
goodgoodgoodgoodgood Zabolało lewicowe pedałki, Jak już wcześniej pisałem bananowy chłoptasiu, el cipka to zwrot jakim ty jesteś określany przez swoich współpracowników.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 17:33  
Cytuj
CYTAT
goodgoodgoodgoodgood Zabolało lewicowe pedałki, Jak już wcześniej pisałem bananowy chłoptasiu, el cipka to zwrot jakim ty jesteś określany przez swoich współpracowników.


To tylko literówka, ale jak zwykle robisz afere z niczego uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 17:44  
Cytuj
To nie afera. Zadałem pytanie. Prawdziwy Wolaku ;-)

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 18:39  
Cytuj
CYTAT
Prawdziwy Wolaku ;-)


Nie wiem co autor miał na myśli nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 20:32  
Cytuj
Doskonale wiesz co miałem na myśli ;-)

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 22:08  
Cytuj
Obrazek
PiS.da dzieląca Polaków

Pikieta przed domem Kaczyńskiego.
"13 grudnia spałeś do południa"


Tłum ludzi zebrał się w niedzielę wieczorem na pikietę przed domem Jarosława Kaczyńskiego przy ulicy Mickiewicza na Żoliborzu. Uczestnicy zorganizowali się na portalach społecznościowych. - W zgromadzeniu wzięło udział około 800 osób - informuje policja.

Ludzie zgromadzeni przed domem prezesa Prawa i Sprawiedliwości mieli transparenty z napisami m.in: "Ja, Polak gorszego sortu". Mieli też biało-czerwone oraz unijne flagi. Co jakiś czas tłum wznosił okrzyki skierowane do Jarosława Kaczyńskiego, między innymi: "13 grudnia spałeś do południa".

...

więcej TU

Brawo WY !! Niech PiS.da wie że patriotów w tym kraju nie brakuje ...Ale taki kaczyński czy piotrowicz przecież mieli gorzej w tamtych czasach ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 22:42  
Cytuj
@Edo2
CYTAT
Jest prawda czasu i prawda ekranu.
A co twój wpis ma wspólnego z prawdą?
Może w poniższym linku to fatamorgana?
http://natemat.pl/165133,ten-3-minutowy-filmik-wkurzy-wladze-najlepiej-pokazuje-ilu-ludzi-naprawde-demonstrowalo-sprzeciw-wobec-dzialan-pis
Głupio ci?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 06:07  
Cytuj
To zaledwie ulamek czlonkow PO, PETRU ORKIESTRA i PZPR.

To cie jara? Jest wiecej oficerow prowadzacych niz demonstrantow ;-) To zart? Wojna domowa i armia postepu i demokracji?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 06:48  
Cytuj
CYTAT
Doskonale wiesz co miałem na myśli ;-)



Nie ściemniaj tylko wyjaśnij ,chyba ze ponownie jakąś gafe palnąłeś uśmiech



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 07:39  
Cytuj
Jarek odniósł sukces. Wyprowadzić ludzi na ulicę przeciw rządowi zaraz po wyborach nikomu się jak dotąd nie udało. 8 lat mu to zajęło ale dał radę.

mariusz12879 ciasny umysł nie ogarnia?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 07:47  
Cytuj
CYTAT
A co twój wpis ma wspólnego z prawdą?
Może w poniższym linku to fatamorgana?
http://natemat.pl/165133,ten-3-minutowy-filmik-wkurzy-wladze-najlepiej-pokazuje-ilu-ludzi-naprawde-demonstrowalo-sprzeciw-wobec-dzialan-pis
Głupio ci?


Fakt , zrobiło mi się trochę głupio. To bardzo przykre , że chcąc coś udowodnić podpierasz się artykułem z natemat.pl . Widzisz Noch czy Sikora , to są mentalne dzieci Urbana. Ale ok , jeżeli ten film jest prawdziwy to potrafię się przyznać do błędu. Ale tekst z artykułu

".......I wyraźnie widać na nim, że tłum, który udało zgromadzić się prodemokratycznej opozycji przypominał pod względem liczebności ten, jaki pojawia się na Marszach Niepodległości, czyli jego uczestników naprawdę musiało być kilkadziesiąt tysięcy....."

spowodował długotrwały atak śmiechu i zrobiło mi się już trochę mniej głupio!smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 07:58  
Cytuj
Oświadczenie z Facebooka ( ze strony zespołu Lombard) odnośnie użycia przez poznańskie komando KOD utworu " Przeżyj to sam" w trakcie sobotniej demonstracji:

Wczoraj 12.12.2015 r. w Poznaniu Komitet Obrony Demokracji podczas manifestacji wykorzystał utwór "Przeżyj to sam" w wykonaniu zespołu LOMBARD do swoich politycznych celów, bez naszej wiedzy i zgody. "Przeżyj to sam " - hymn pokoleń Polaków bez względu na poglądy polityczne czy przynależność partyjną. Oburza nas ten fakt tym bardziej, iż zrobiono to w przededniu rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Smutnej rocznicy, kiedy "uzbrojonych w broń palną braci wyprowadzono na ulicę przeciw nieuzbrojonym braciom"! Przez 34 lata odpowiedzialni tego czynu nie zostali osądzeni, za to dziś chcemy sądzić tych, dla których Polska jest najwyższą wartością, o którą walczyli w strukturach Solidarności narażając życie swoje i swoich bliskich. Po wygranych wyborach, posiadając mandat społeczeństwa, chcą urządzić Ją wg swojej wizji, marzeń i MAJĄ DO TEGO PRAWO! Jesteśmy patriotami. Losy naszego kraju nie są nam obojętne. Dlatego z troską pochylamy się nad tym co w ostatnich dniach dzieje się na polskich ulicach, jednak wciąż nie uważamy iż POLSKA DEMOKRACJA JEST ZAGROŻONA! Odcinając się od haniebnych haseł wykrzykiwanych podczas manifestacji KOD w Polsce, jesteśmy zmuszeni zaprotestować przeciwko użyciu przeboju zespołu Lombard "Przeżyj to sam" przez tę organizację. Nie pozwolimy by nasza twórczość była wykorzystywana do skłócania Polaków, podsycania konfliktów, obrażania i pomawiania, tym bardziej w rozgrywkach politycznych. Szukajmy tego co nas łączy, a nie dzieli! Dziś najbardziej nam Jego brak, jednak wciąż możemy czerpać z tej wielkiej mądrości: „Jeden drugiego brzemiona noście” – to zwięzłe zdanie Apostoła jest inspiracją dla międzyludzkiej i społecznej solidarności................


Ulegli kaczystowskiej propagandzie albo liczą na jakiś zysk- nie ma innej możliwości! uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 8 9 10 11 12 13 14 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »