NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 21:30  
Cytuj
Ataki personalne, masz racje Andrzejku uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 21:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 21:31  
Cytuj
Ataki personalne, masz racje Andrzejku uśmiech

Pozwolisz ze zacytuje twojego najlepszego przyjaciela bananowego chłoptasia

"Lepiej się pomódl zanim ponownie walniesz coś głupiego

Nie zrozumie bo ty zapewne tego "biednego" araba w odwecie chciałbyś "bzyknąć" i jeszcze ze dwóch niewinnych ... PiSlamizm gorszy od faszyzmu

Gdybyś nie był tak tępą dzidą to przeczytał byś ze zrozumieniem to co napisałem ciut wyżej (Wysłany: 5 Gru 2015r. 10:00 )... ale nie zadałeś sobie tyle trudu by przeczytać to kilka razy by dotarło do bani sciana w zasadzie to jak może dotrzeć jak tam pełno łajna ..."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Gru 2015r. 09:05  
Cytuj
Dzień Dobry umiech

Obrazek

Zapomniałeś chyba z tego usrania po pachy załączyć kto zaczął to wszystko ?

dawałem ci dwukrotnie szanse żebyś się ogarnął ale nie skorzystałeś ... Napisałem to admina który cię "ułaskawił" że jak spuścił trolla z łańcucha to niech przynajmniej założy ci kaganiec ... zostało bez echa nie wiem
Sorry ale będziesz do końca mojego bądź twojego na tym forum traktowany (przez moją skromną osobę) jak tania dziwka czyli jak na to zasługujesz cool girl


ps.I tak wątpię by coś do ciebie dotarło no ale ... nikt nie powie że się nie starałem

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Gru 2015r. 09:40  
Cytuj
Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Gru 2015r. 11:28  
Cytuj
Tak Banan,gdyby PO tak nie kradła,a Bronek nie latał po krzeslach i bredzil o bigosie moze dalej by rządzili... Ośmiorniczki to tylkp symbol rozpasania,arogancji i buty tamtego rządu. Ps. tylko nie pisz nic o odbycie,sraniu i tego typu zainteresowaniach.Nie obchodzi mnie to.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Gru 2015r. 13:54  
Cytuj
no tak,spodziewalem sie tego.Oprocz srania nie masz nic do gadania.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Gru 2015r. 18:34  
Cytuj
Jako wolny człowiek nt. "srania" ... mogę to robić kiedy chcę i na kogo mi się zachce ... podobnie z odpisywaniem lub pisaniem o tym co w/wnie wiem
Jeżeli masz jakieś informacje na temat kradzieży wykonywanych przez kogokolwiek z PO to powinieneś to zgłosić odpowiednim organom (korzystaj bo PiS bardzo szybko może odejść)... jeśli nie to albo zamilcz albo zajmij się organem "męża"

sciana Tak się zastanawiam patrze na twój wpis do czego ja tam niby miałem się odnieść :szok: te same brednie piszesz od lat ...

Tego wideo nie obejrzysz do końca. Hołd Beaty Kempy dla Radia Maryja przegrywa wszystko [OMG]

Beata Kempa już nie jest zwykłą Beatą Kempą. Teraz jest szefową Kancelarii Premiera i wszystko co robi, robi w imieniu naszego świeckiego państwa. Co widać na załączonym obrazku z urodzin Radia Maryja.

Kiedy będzie ci ciężko - a będzie ci ciężko - podczas tych 3 minut nagrania, staraj się powtarzać słowa "świeckie państwo" w myślach. Może kiedyś się spełni.

więcej TU + video

był hołd Ruski ... był hołd Pruski ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Gru 2015r. 18:57  
Cytuj
był hołd Ruski ... był hołd Pruski ...

el.comendante, czas się pogodzić ze zostałeś dinozaurem strzalka Idzie wiosna dla Polaków ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Gru 2015r. 19:28  
Cytuj
przyjemnie jest obserwowac jak POwskie pieski szczekają z wscieklosci...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Gru 2015r. 20:14  
Cytuj
CYTAT
był hołd Ruski ... był hołd Pruski ...

el.comendante, czas się pogodzić ze zostałeś dinozaurem strzalka Idzie wiosna dla Polaków ok



Przez 8 lat jakże owocnych rządów PO miałem sporo uciechy z nabijania się z PiS.d ... Mogę sobie być w twoich oczach i dinozaurem ... lemingiem czy jak sobie tam twój umysł wymarzy nie wiem ale jedno jest pewne wazne Teraz nadchodzą "żniwa" dla takich jak ja ok szkoda tylko że Polska musi na tym ucierpieć ... co do wiosny dla Polaków umiech ... idzie dużymi krokami .... niestety obawiam się że może przyjść już zimą ... i to bez PiS.d z "solidarności" (przez małe es) którzy nagle ucichli i bez kiboli ;)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Gru 2015r. 20:20  
Cytuj
Zachęcam, ja tez lubię i szukam lokalnej ofiary.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 07:09  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 08:23  
Cytuj
Dzień Dobry umiech

Obrazek

"Rz": PiS da więcej bogatszym

Propozycje PiS dotyczące podwyżki kwoty wolnej od podatku z 3 do 8 tys. zł i wypłacania 500 zł dodatków na dzieci są bardziej korzystne dla osób zamożniejszych - wynika z analizy "Rzeczpospolitej".

Przykładowo, rodzina z dwójką dzieci o bardzo niskich dochodach (500 zł brutto miesięcznie) zyskać może maksymalnie ok. 500 zł na miesiąc, a podobna rodzina, ale z zarobkami rzędu 4 tys. zł dostanie ponad 1070 zł. Zaś w przypadku rodzin z czwórką dzieci najubożsi mogą zyskać ok. 1000 zł, najbogatsi - ponad 1570 (10 tys. zł dochodu) i przeszło 2070 (4 tys.).


...
Czytaj więcej na http://fakty(...)n=chrome


Robią to co potrafią najlepiej ...pogłębią po raz kolejny rozwarstwienie społeczne ... skłócą naród ... ale że "Rz" wytyka po raz kolejny głupotę PiS.d to miłe zaskoczenie ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 09:07  
Cytuj
Włascicielem Rz jest Hajdarowicz,kolega Grasia.Chwalic Pis nie będą. Pogłebia rozwarstwienie spoleczne ? Gadasz jak Zandberg.Moze og razu obłozmy bogatych 75% podatkiem i bedzie sprawiedliwie ? Czy to jest wina bogatego,ze swoja ciezka praca wiecej zarabia ? Dlaczego ma dostawac mniej na dziecko ?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 13:58  
Cytuj
Kuźwa a dlaczego ma dostawać więcej ? Nie gadam jak Zandberg tylko jak PiS.da Cymański ...jego bełkot powinieneś zrozumieć

http://www.rp.pl/artykul/736895-Cymanski-krytykuje-rzady-PiS.html

to że zmienił bandę nie zmieni faktu że dalej liże "dude" temu samemu panu ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 13:58  
Cytuj
Kuźwa a dlaczego ma dostawać więcej ? Nie gadam jak Zandberg tylko jak PiS.da Cymański ...jego bełkot powinieneś zrozumieć

http://www.rp.pl/artykul/736895-Cymanski-krytykuje-rzady-PiS.html

to że zmienił bandę nie zmieni faktu że dalej liże "dude" temu samemu panu ...


Coś się zjebało i nie mogę usunąć zdublowanego wpisu ... nie moja wina nie wiem dziękuję za uwagę

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 15:26  
Cytuj
a dlaczego ma dostawac tyle samo ? jest bardziej zaradny,wklada wiecej pracy,a ma dostawac tyle samo,bo ? banan przestan obrazac ludzi,bo juz mnie to wkur...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 15:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
był hołd Ruski ... był hołd Pruski ...

el.comendante, czas się pogodzić ze zostałeś dinozaurem strzalka Idzie wiosna dla Polaków ok



Przez 8 lat jakże owocnych rządów PO...


Masz na myśli "owoce morza" umiech
Ps. Co trzeba wcisnąć aby zresetować ostrzeżenia ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 15:59  
Cytuj
i co ci kretynie daje to,ze powyzywasz ludzi od pizd ?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 16:11  
Cytuj
CYTAT
i co ci kretynie daje to,ze powyzywasz ludzi od pizd ?


Ch.. cię to obchodzi co mi daje umiechPrzytocz dupku gdzie tak napisałem?Jeżeli nie to zamilcz ok A pis.de to nie stonka PiSu po niemiecku ? nie wiem

Już się znowu usrałeś po wyroku TK ? BUAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAH i jeszcze kilka razy HA umiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 16:42  
Cytuj
szkoda gadac z takim idiotą,tylko sranie mu w głowie.Twoj poziom to dno i wodorosty.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 19:41  
Cytuj
ty chyba jakiś masochista jesteś :szok: Za każdym razem dostajesz jedną odpowiedz nie wiem więc zastanawiam się błaźnie za kogo się uważasz ? żeby się miał niby komuś takiemu jak ty tłumaczyć ... lub czegoś miałbym nie robić bo tobie się coś nie podoba ...strzel sobie barana w sosnę może coś ci się w tej pustej bani nastawi ok o czopkach możesz już zapomnieć ...

Rozprawa przed TK. Sędzia łapie posła PiS na niewiedzy: Nie ma takiego przepisu, dziękuję panu

Podczas rozprawy w Trybunale Konstytucyjnym dotyczącej nowelizacji ustawy o TK autorstwa PiS, sędzia złapał posła PiS Marka Asta na niewiedzy. Poseł zapytany o przepis dotyczący długości kadencji prezesa TK odpowiedział jedynie: - jeśli Wysoki Trybunał mógłby mi przypomnieć. Sędzia odparł: - Nie ma takiego przepisu, dziękuję panu - skomentował sędzia odpowiedź posła na pytanie.


źródło + video

Sędzia potraktował go jak ucznia smiech2 lub bardziej nieuka nie wiem

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Gru 2015r. 22:27  
Cytuj
Obrazek

ps. KOD Kurde nikt im nie płaci dniówki jak solidarnościowcom a jednak przyszło "kilka" osób

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Gru 2015r. 14:16  
Cytuj
Dzisiejsza manifestacja KOD smiech2


Obrazek


Na powyższej fotografii nasi dwaj wspaniali klauni ( bananek el cipka i Andrzejek )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Gru 2015r. 19:00  
Cytuj
Widzę patafianie że kręcą cię skąpo ubrani "chłopcy" ... przykład idze z góry od prezesa ... "Chłopaki z roboty" musza mieć z tobą przejebane w dosłownym znaczeniu tego słowa cool girl

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »