NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 365 366 367 368
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 2867
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Gru 2021r. 08:34  
Cytuj
@Progres
Sorka!nie wiem
@art2deco jest jusz zajenta.potluczony
Obdażyłem jom miłosciom prawdziwom,dóżo fczeđniej nisz Ty.całus

jezyk

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNIE POSTĘPUJĄCYMI POTRZEBAMI FINANSOWYMI SZUKAM PRACY. MOŻE BYĆ W MAFII LUB W RZĄDZIE.NIE MAM ŻADNYCH ZASAD MORALNYCH I ETYCZNYCH.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2021r. 08:34  
Cytuj

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNIE POSTĘPUJĄCYMI POTRZEBAMI FINANSOWYMI SZUKAM PRACY. MOŻE BYĆ W MAFII LUB W RZĄDZIE.NIE MAM ŻADNYCH ZASAD MORALNYCH I ETYCZNYCH.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 30 Lip 2019r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2021r. 09:23  
Cytuj
No i się zaczyna , zaklejanie plastrem ust obywateli . Pani minister Mária Kolíková , We wrześniu 2021 opuściła ugrupowanie Dla Ludzi, związała się następnie z partią Wolność i Solidarność . I teraz poszła na całość !

"Minister Kolíková powiedział, że rozpowszechnianie fałszywych informacji będzie uznane za przestępstwo, gdyż takie informacje mogą zagrażać życiu i zdrowiu ludzi.
Czyli nie każdy człowiek jest odpowiedzialny za własną decyzję, za zdrowie i życie. Kto jest odpowiedzialny, jeśli nie sam człowiek?
Według tych wypowiedzi dorosły zadufany w sobie człowiek nie jest w stanie oceniać i decydować, którym informacjom zaufa i jak poradzi sobie ze swoim życiem i zdrowiem. Prawo do decydowania przejmie państwo, przedstawiając tylko jednostronne "prawdziwe" informacje. Te fałszywe nie tylko będą cenzurowane, jak to było do tej pory, ale ich rozpowszechnianie będzie przestępstwem.
Kto zdecyduje, które informacje są prawdziwe? Ministerstwo prawdy? Którzy eksperci to ocenią, gdy wśród ekspertów przeważają różne opinie. Poza tym między lekarzami są różne opinie. Człowiek może podjąć decyzję tylko wtedy, gdy ma kilka opcji do wyboru. Jeśli słyszysz wiele opinii. Tak - trochę trudno o tym myśleć i wymaga więcej czasu i wysiłku. Ale są wśród nas ludzie i jest ich wielu, którzy są warci wysiłku.
Każdy ma swój powód - służy osądzeniu i wolnej woli - służy podjęciem decyzji. Prawo do podejmowania decyzji to druga najważniejsza rzecz, jaką posiada człowiek. Pierwsza z nich to życie. Tu idzie nawet prawo do decydowania o życiu. Czy to prawo jest od teraz odbierane przez państwo? Czy kolektyw zdecyduje o życiu jednostki?
A co jeśli prawda - ta, która zostanie przedstawiona jako jedyna, która ostatecznie okaże się błędem? Nawet nasi wybrani eksperci nie są winni. Potem mówią nam: „Myliliśmy się, ale myśleliśmy, że to słuszne. "Cel świętych środków? Nawet w przypadku pytania o życie?
Życie jest tylko jedno dla człowieka. Jest odpowiedzialny za siebie i jakkolwiek podejmuje decyzję, nawet jeśli decyzja była zła, to jego prawo i jego wybór. Odebrać człowiekowi prawo do podejmowania decyzji, upokorzyć go przez brak możliwości podejmowania odpowiednich decyzji, wprost ogłosić, że państwo przejmie tę rolę to kpina z tych, którzy głosowali na te partie rządzące.
Neomarksizm to kierunek, który podejmuje krytyczne podejście do samego marksizmu, ale szuka alternatyw dla starej lewicy. Rozwija tematykę płci, ewiromentalizm i zieloną lewicę, otwartość na imigrację i wolność poglądów. Założyciele tej ideologii określają ją jako liberalizm lub progresywizm, aby podkreślać pozytywne elementy jako wolność i postęp (nasza strona PS Razem, Dla Ludzi, SaS, O ĽaNO, Głos).
Jednak taka etykieta wprowadza w błąd i w rzeczywistości jest zastosowaniem elementów totalitarnych pod pretekstem ochrony demokracji. Tłumienie wolności słowa, autentyczności ludzi i demokracji."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 365 366 367 368
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »