NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Wesele w Rezydencji Sosnowej w Janowie Lubelskim, wesele w Rezydencji
Posty: 12
Dołączył: 21 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 19:48  
Cytuj
Chciałabym zapytać cy miał juz ktos wesele w nowej Rezydencji Sosnowej w Janowie Lubelskim i czy wszystko ze strony obsługi i kuchni bylo ok, chodi np o jakość i ilość jedzenia dla gości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 19:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 08:00  
Cytuj
Niestety o jakości jedzenia na weselu czy pracy obsługi nie moge sie wypowiedzieć ale o kulturze właścicielki moge powiedzieć baaardzo dużo-a właściwie o jej braku...
Tak wulgarnej i nieprzyjemnej kobiety w zyciu nie spotkałam.Ma swoich pracowników i klientów za nikogo.A przepraszam - ma szacunek gdy podpisujesz umowe z Jej lokalem potem ma cie w d.....
Nigdy więcej nie mam zamiaru miec "przyjemności" z tą " Panią" ( jesli Jej kultura pozwala Ja tak nazwać)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 08:46  
Cytuj
jak wesele
to Krucze Gniazdo Przyszow
sala , wystroj, jedzonko i obsluga rewelacja
to tego dolozyc zespol swingband.com.pl
i beda wszyscy zachwyceni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 30 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 11:14  
Cytuj
To krucze gniazdo w Przyszowie do straszna wiocha jest, ten wystrój !! jakieś jelonki sarenki !!! Dla wiochmenów ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 21 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 11:34  
Cytuj
Dokładnie wystrój Kruczego Gniazda nie podoba mi się wcale i nie chcialam tam robić wesela. W Janowie piekna jest ta nowa sala i myslalam, że ktoś już może był tam na weselu i podzieli się swoimi spostrzeżeniami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 16:55  
Cytuj
Witam, byłam na weselu w Rezydencji Sosnowej w lipcu ubiegłego roku. Było to pierwsze wesele na tej sali i z tego co mówili państwo młodzi, jak byli tam w na początku tygodnia, w którym mieli mieć wesele nie było jeszcze do końca wykończone wnętrze, ale jednak się udało.
Sala piękna- duża, nikt na nikogo nie wpadał wstając od stołów, gorzej było z tańczeniem, bo jak wszyscy wyszli na parkiet to było trochę ciasno. Ogród,fontanny, alejki i rośliny pod tym względem nie ma się do czego przyczepić good
Jeśli chodzi o jedzenie było pyszne, nie pamiętam kiedy jadłam tak dobre dania na weselugood jedyne co można było im zarzucić, to to, że porcje jak dla mnie były trochę za duże i zbyt często podawane (ale to moja opinia umiech )
Kwestia obsługi, jak dla mnie obsługa bardzo dobra, na stole niczego nie brakowało, ani przystawek, ani napojów, chodzili i zerkali czy gościom nieczego nie brakuje.
Jeśli w przyszłości będę miała organizować weselę to własnie tam smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »