NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Debata 21.10.15 r, Jak oceniacie wczorajszą debatę?
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 10:24  
Cytuj
Adams z częścią twojego wpisu nie wypada się nie zgodzić ... Moje osoba jest bardziej osadzona po środku ... Wierzę w Boga a jednocześnie jestem za in-vitro ... Ale mniejsza o mój światopogląd ... Jeżeli mam oceniać "Lewice" i "Prawicę" w Polsce po ich dokonaniach ... Rządy SLD Vs AWS no i PiS to moim skromnym zdaniem rządy SLD były zdecydowanie najlepsze dla Polski ... Tyle żeby nie zaśmiecać tematu

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 10:24  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 10:35  
Cytuj
Zgadzam się z Tobą w kwestii, że rządy SLD były lepsze od PiSu. Tylko problem tkwi w nazewnictwie, dlaczego socjalistyczny PiS jest nazywany prawicą, a SLD, które w miarę liberalnie rządziło, jeżeli chodzi o gospodarkę jest lewicą?? Ja jestem za wolnym rynkiem, w sferach światopoglądowych kieruje się zdrowym rozsądkiem. Dlatego nie jest przeciwnikiem in vitro, ale już jakieś idiotyzmy typu gender to dla mnie idiotyzm, czy np. pomysł pana Biedronia parytetów przy nazewnictwie ulic w Słupsku. Dlatego zawsze będę głosował za prawicą, ale tą wolnościową, z poglądami wolnorynkowymi, a przez to, że i partię KORWiN i partię PiS nazywa się prawicą, wielu ludzi zrównuje młodych wolnościowców do oszołomów z PiSu, których trzeba nazywać sektą, a nie partią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 11:18  
Cytuj
Nazwałeś rzeczy po imieniu ok Dla Korwina mam respekt za dawne czasy ... a mianowicie tylko jemu tak naprawdę zależało na wprowadzeniu lustracji ...kto ją uwalił cool ... RPR/UPR nie była moją bajką bardziej KPN ale jak skończył Moczulski i kto z kolei jego uwalił ... życie ...

Powodzenia

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 12:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
. Zandberg ? Widze,ze Newsweek od rana byl czytany...


Fajnie że w końcu zacząłeś coś czytać ... Ja niestety nie miałem okazji .. :(

Obrazek

Widzę że Pan Lis też docenia pana Zanberga ... o i Pan Migalski chyba ex PiSowiec ... popatrz ty się swoją drogą to głupota z mojej strony chwalić kogoś kto na bank 5% nie zgarnie ... i promile przejdą na PiS ... ale my uczciwi ludzie tak mamy nie wiem Szkoda że nie znacie tego uczucia ...

ps.Ciekawe kiedy naprawia banowanie chytry coby zbanowane konta nie spamopwały
. nie miales okazji ? Ciekawe... Pan Lis ? tez mi autorytet... uczciwi lidzie popierajacy PO ? Chyba kpisz.. Masz respekt dla Korwina ? za 2 lata napiszesz,ze zawsze szanowałes Jarka koniunkturalisto ? Ps. Korwin przed chwila w radiu: zaskoczyl mnie pan Zandberg. Gadal takie bzdury,ze az zal sluchac. Niech panstwo podniesie podatki,niech panstwo zrobi to i tamto,typowo lewicowe podejscie..."

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 17:51  
Cytuj
Przecież on jest komunistą ideowym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 17:57  
Cytuj
Onet oczywiscie napisal,ze jednoglosnie Zandberg wygrał debatę. Niewazne co mowil,ale byl nowy,swiezy,lewicowy i nie byl Korwinem ani Kukizem. To im wystarczy..

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 18:03  
Cytuj
CYTAT
Zgadzam się z Tobą w kwestii, że rządy SLD były lepsze od PiSu. Tylko problem tkwi w nazewnictwie, dlaczego socjalistyczny PiS jest nazywany prawicą, a SLD, które w miarę liberalnie rządziło, jeżeli chodzi o gospodarkę jest lewicą?? Ja jestem za wolnym rynkiem, w sferach światopoglądowych kieruje się zdrowym rozsądkiem. Dlatego nie jest przeciwnikiem in vitro, ale już jakieś idiotyzmy typu gender to dla mnie idiotyzm, czy np. pomysł pana Biedronia parytetów przy nazewnictwie ulic w Słupsku. Dlatego zawsze będę głosował za prawicą, ale tą wolnościową, z poglądami wolnorynkowymi, a przez to, że i partię KORWiN i partię PiS nazywa się prawicą, wielu ludzi zrównuje młodych wolnościowców do oszołomów z PiSu, których trzeba nazywać sektą, a nie partią.



W czym były lepsze? Jeżeli przeciwnicy Jarosława zarzucają mu apetyt na zawłaszczanie Państwa , to przy Millerze Kaczyński jawi się niewinny jak dziewica w noc poślubną!uśmiech Jednakowoż Miller , który sam może był uczciwym despotą nie potrafił powstrzymać ogromnego apetytu swoich kolegów. Ich łapki były bardzo długie i lubiły sięgać po nieswoje! To przecież był czas największych afer.

W Polsce od czasów transformacji ustrojowej wytworzył się podział na prawicę i lewicę ze względów światopoglądowych, a nie gospodarczych! Czyli prawicowymi ochrzczono partie , które rzeczywiście poglądy na gospodarkę miały pachnące socjalizmem. Wynikało to po trosze z tego , że jedyną liczącą się partią liberalną gospodarczo odpowiadająca się za wolnym rynkiem był Kongres Liberalno - Demokratyczny. A w tej partii brylowali ludzie neutralni światopoglądowo ( Jan Krzysztof Bielecki czy Donald Tusk). Ta partia została określona jako centrowa , bynajmniej nie ze względu na pomysły gospodarcze. Była jeszcze UPR Korwina , ale była to partia niszowa i nie traktowana poważnie ! W każdym razie taki podział wszedł do naszej polityki, , został utrwalony i funkcjonuje po dziś dzień. Jeżeli jako wolnościowca Cię to obrusza , to jedyne co mogę Ci doradzić to wymiana podręczników historii na nowe!uśmiech Gdyby ich autorzy protestowali to zawsze możesz powołać się na guru sekty! Że to jego autorytarna decyzja!smiech2 Proś , a jak nie dają to bierz sam!smiech2 - jak to powiedział pierwszy wolnościowiec w historii!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 18:50  
Cytuj
jak czytam o "dobrych rzadach Sld" to przypomina mi sie tekst Kukiza pt. Virus Sld " jeb... wasza partia mac,co mi Ojczyzne wciaz okrada."

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »