NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
EMPIK w Stalowej Woli,
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2010r. 16:04  
Cytuj
CYTAT
Czytają książki i komiksy za darmo umiech.

Dokładnie.
Jeśli chodzi o książki to można zamówić w stalowololskich księgarniach i sprowadzą bez kosztów wysyłki, albo kupić przez neta. Nawet z dostawą będzie taniej niż w empiku.
Ilu ludzi kupuje książki w stalowej woli? Jakby nie podręczniki obowiązkowe to żadna księgarnia by się nie utrzymała.
Kto kupi orginalne płyty?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2010r. 16:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2010r. 16:22  
Cytuj
Oryginalne płyty czy gry kupują Ci na których je stać dla siebie czy swoich bliskich lub na prezenty. Nie wiem czy Empik będzie strzałem w "10" w Stalowej ale jestem przekonany, że sporo osób przyciągnie jeśli już powstanie.
Tak naprawdę to wszystko można kupić taniej jak się dobrze poszuka i nie sądzę, że to zdecyduje czy ten sklep się utrzyma.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2010r. 18:38  
Cytuj
EMPiK to polska marka, dlatego filia powinna powstać w Stalowej Woli w godnym miejscu. Najlepiej na ulicy JP2 w centrum - może zamiast Stokrotki (jeśli to ten sklep odwrócony tyłem do ulicy)? Chyba łatwo rozebrać ją bez burzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2010r. 18:59  
Cytuj
polska firma , to i polskie ceny . Mimo ,ze w Empiku ceny artykulow ,ktore mnie interesuja sa wysokie bo cena gazety anglojezycznej to koszt powyzej 30 zloty, to od czasu do czasu bym poszedl zeby kupic umiech
Do Stalowej przyjezdza masa ludzi z Tbg, Sandomierza, Krasnika i nie wiadomo skad, przyjezdzaja ludzie z 200 , 150 km etc. wiec kto by cos kupowal. Poza tym nie oszukujmy sie , ilu Polakow czyta ksiazki ? ilu czyta literature piekna- niewielki procent. W wiekszych osrodkach jest podobnie , masa ludzi siedzi i czyta a kupuje co 10 , 20 i w stalowej tez tak bedzie .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2010r. 15:50  
Cytuj
Wole Stokrotke od emiku :( Przecież tam jest Natura! Nie wygłupiajcie się ;-) Tego nie można rozebrać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2010r. 16:05  
Cytuj
a tam z natura ... obok jest Rossman i to 100 razy lepszy !!! a Empik napewno by przetrwał umiech powodzenia umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 22 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2010r. 17:58  
Cytuj
Mi sie marzy jakas ogromna galeria z wieloma fajnymi sklepami w Stalowej z Empikiem także, a co do Natury to nie wiem czy przetrwaja z Rossmannem, bo maja wyzsze ceny i dosyc skapy wybor.

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 20 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2010r. 14:03  
Cytuj
CYTAT
Mam nadzieję, że się rozmyśłiłeś. Chyba, że chcesz to robić charytatywnie. Empik w Stalowej Woli nie ma szans się utrzymać.


CYTAT
pozdrawiamy stalowowolskie księgarnie.... Uważam że Empik spokojnie się utrzyma w Stalowej umiech


Nie utrzyma się. Kto tu czyta książki? Emerytowane nauczycielki? W tym mieście zostali sami starzy ludzie i młodzi po zawodówkach, układający towar w Tesco albo sprzedający szmaty z Ptaka w "butikach". Poza tym, książki w Empiku są zwyczajnie drogie i jak ktoś już kupuje, to raz na jakiś czas. Ludzie będą przychodzić, ale głownie po to, żeby poczytać na miejscu nowości. Równie dobrze możesz otworzyć Sephore.

Żeby nie było, nie mam nic przeciwko - fajnie mieć w mieście Empik, na pewno bym wpadła i coś kupiła - ale swoich pieniędzy w taki interes na pewno bym nie władowała.


A co do Natury, to mam nadzieję, że przetrwa - mają tam trochę perfum w dobrych cenach umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2010r. 14:19  
Cytuj
Lavenders nie rozpędzaj się tak! Ja czytam książki a nie jestem emerytowaną nauczycielką, nie jestem starym ludziem,mam wykształcenie wyższe, nie układam towaru w Tesco i nie sprzedaje "szmat" w butiku więc sie opanuj i wypowiadaj za siebie, chyba że zrobiłas ankiete kto czyta książki. To że Ty jesteś nie czytata to nie znaczy że reszta też ma z tym problem. Na początku sę zorientuj a nie piszesz durnoty. Lepiej zastanów się czy tak wiele osób będzie stać na Sephore bo tanio tam nie jest a w Stalówce powstało już wiele kosmetycznych z przystępnymi cenami a Sephora do takich nie należy. A to że ktoś wykłada towar w tesco czy jest po zawodówce to żaden wstyd, bo wstyd to kraść!

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2010r. 14:42  
Cytuj
w stalowej w stanczyku zawsze ktos sie przewija i nie tylko na stoisku z podrecznikami :] ksiazki na fali jak np przygody belli i edwarda po premierze bylo ciezko kupic tak sie rozchodzily :] czasami zdarza mi sie byc w ostrowcu sw(niewiele bardziej rozgarnietym niz nasza stw) i zazwyczaj zajezdzam do galerii ostrowiec do salonu kolportera by kupic jakiegos zapychacza, ludzie sa non stop :] poza tym taki salon to nie tylko ksiazka, ale gazeta, film, muzyka czy gry. sa przeciez swietne zestawy filmow, seriali w naprawde przystepnych cenach, mozna znalezc naprawde dobra muzyke w zestawach np do auta gdzie mozna uslyszec cos naprawde fajnego, a o istnieniu czego nie mialo sie pojecia :] itd

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2010r. 14:46  
Cytuj
Lavenders, jestem nauczycielką, do emerytury mam jeszcze "sto lat" i nie wyobrażam sobie niedzielnego ranka bez dobrej książki. Poza tym książki generalnie są drogie, nie tylko w EMPIK-u.
Ja kupuję w Merlinie. Jako stała klientka mam tam już zniżki. Pozdrawiam czytającychumiech

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Paź 2010r. 14:59  
Cytuj
Mysle ze empik to dobra rzecz tylko nie wiadomo czy wlasnie u nas ma sens otwieranie takiego sklepu . Mimo ze ksiazki sa drogie nie prawda jest to co tu piszecie ze ludzie nie czytaja teraz . Ja teraz akurat nie kupuje ksiazek tylko wypozyczam . nie tyko ze wzgledu na ceny ale dlatego tez ze u nas skapy wybor po ksiegarnaich jest

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2010r. 15:17  
Cytuj
Lavenders .... mówisz o innych a myślisz o sobie. To jest dramat tego miasta że co by tu nie robić zawsze znajdzie się taka ględa że nie , że to się nie uda , że bez sensu itp. Zapewniam Cię że bardzo dużo ludzi czyta książki , a że są drogie ( wszędzie ) to już inna sprawa. Kwestia wyboru jak spędzić wieczór. Z ,, flakonem '' czy z książką umiech

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 20 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2010r. 13:02  
Cytuj
CYTAT
więc sie opanuj i wypowiadaj za siebie, chyba że zrobiłas ankiete kto czyta książki. To że Ty jesteś nie czytata to nie znaczy że reszta też ma z tym problem.

Trochę mniej jadu. Żeby każdy przeczytał tyle książek, ile ja przeczytałam, to Empik by był w każdej wsi.

Jeśli tak Cię interesuje moje czytanie, to wiedz, że MUSZĘ czytać każdego dnia i właśnie dzięki temu czytaniu mogę zarabiać tyle, że zakupy w Empiku nie są dla nie żadnym luksusem. Ale widzę jak żyją znajomi, sąsiedzi, gdzie pracują, ile zarabiają i jak trudno im związać koniec z końcem, a co dopiero kupić książkę. Ilu młodych ludzi żyjących w Stalowej stać na wydatek 200 zł miesięcznie na książki?

Skoro tyle czytasz, to napisz ile książek w tym miesiącu kupiłaś. Bo nie piszemy o czytaniu (które może być darmowe), tylko o kupowaniu (drogich) książek.

CYTAT
Lavenders .... mówisz o innych a myślisz o sobie. To jest dramat tego miasta że co by tu nie robić zawsze znajdzie się taka ględa że nie , że to się nie uda , że bez sensu itp. Zapewniam Cię że bardzo dużo ludzi czyta książki , a że są drogie ( wszędzie ) to już inna sprawa. Kwestia wyboru jak spędzić wieczór. Z ,, flakonem \'\' czy z książką umiech

J.w. Nie pisze o czytaniu, tylko o kupowaniu. Ilu Twoich znajomych/sąsiadów/krewnych kupuje co najmniej 4 książki miesięcznie (czyli średnio 1 na tydzień - co i tak nie jest szałem)? Bardzo dużo - czyli ile osób?

Piszemy tu o biznesie jakim jest założenie Empiku. Dla mnie to jest mało intratny interes w mieście wielkości Stalowej. Znam wiele miejsc w Polsce, w których książki można kupić za połowę "empikowej", "stańczykowej" czy "nutkowej" ceny i w tych księgarniach ciężko dopchać się do półek, a do kasy stoi się pół godziny. Dlatego w Empik nie włożyłabym ani złotówki, bo nie kolekcjonuję porażek. I tyle. Stosowanie argumentów ad personam to kiepskie posunięcie, gdy nie ma się pojęcia kim jest adresat umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2010r. 10:25  
Cytuj
Lavenders powiedz mi czy chciał byś aby był empik w stalowej ? i tyle. Bez martwienia się czy kogoś stać na kupno czy nie , czy kupi 1 czy 4 na miesiąc i jak wpłynie to na stalowowolskie księgarnie.....

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2010r. 11:15  
Cytuj
Lavenders Empik to nie tylko ksiązki.

A tu coś na rozwianie wątpliwości :

http://www.franc(...)rtnerska

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 13:49  
Cytuj
Czy ktoś wie, kiedy otwarcie empiku w naszym mieście?

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 16 Lut 2011r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 14:20  
Cytuj
26.08.

https://www.facebook.com/ZdjeciaWKuchni
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 14:37  
Cytuj
Dziękiumiech

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 1 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 14:40  
Cytuj
a deichman??????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 16 Lut 2011r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2011r. 14:19  
Cytuj
Nie wiem, ale wydaje mi się, że cały park handlowy powinien być otworzony w tym samym czasie, tak na logikę.

https://www.facebook.com/ZdjeciaWKuchni
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 2 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2011r. 20:49  
Cytuj
ten facet jest ze Stalowej i ma cos do powiedzenia na temat ksiazek umiechumiech http://www.youtu(...)pidkfjxU

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »