NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9 10 11 12 ... » »»
Vivo,
Posty: 24
Dołączył: 6 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 22:20  
Cytuj
CYTAT

Ale nie każdy może/chce kupować przez net itp.


Jak ktoś chce przepłacać to nikt nikomu nie zabroni kupować stacjonarnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 22:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2015r. 09:27  
Cytuj
Tymczasem widać, że z dnia na dzień wszystko wraca do normy i w VIVO tak koło 17 jest całkiem luźno umiech - pewnie tak już będzie na tygodniu.
Ciekawe czy na weekendzie będzie nasilenie - logika mówi, że raczej tak, bo wtedy zjeżdżać się mogą goście z zewnątrz, także spoczko.

Ciekawe czy mają już jakieś nowe marki, oraz kiedy te co już podpisały się wprowadzą...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2015r. 15:42  
Cytuj
C&A ma być niedługo umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 2 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2015r. 17:42  
Cytuj
C&A otwiera sklep po nowym roku umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2015r. 18:43  
Cytuj
Byłem dziś ok 17, faktycznie po tłumach z otwarcia pozostały wspomnienia i kurz, w niektóych sklepach totalne pustki, w biurach podróży panie przysypiają na krzesłach, tak samo pani w czymś co ma jakieś rzeczy do łazienki, zrobiłem małe zakupy w Inter, i odziwo miałem do wyboru dwie wolne kasy co nigdy mi się nie zdarzyło w innym markece.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Lis 2015r. 19:12  
Cytuj
Czytam te wasze posty i rzeczywiście większość komentujących ma mentalność wiejsko - buraczaną sciana

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2015r. 19:45  
Cytuj
CYTAT
C&A otwiera sklep po nowym roku umiech


oby nie tej klasy co stalowowolski h&m

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 2 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2015r. 19:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
C&A otwiera sklep po nowym roku umiech


oby nie tej klasy co stalowowolski h&m



a co ze Stalowowolskim H&M jest nie tak?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Lis 2015r. 20:13  
Cytuj
No wlasnie ...co nie podoba ci sie w H&M ? Najnowsze modele ,dokladnie takie jak w Warszawie czy Lublinie.Nic mniej nic wiecej.A jesli chodzi o to ze jest mniej ludzi....a jedz jeden z drugim do Rzeszowa do milenium czy do Galerii Mokotow w wawie i zobacz czy cos jest inaczej niz tu w Stalowej Woli.Kuzwa to nie bazar indyjski .Chcesz buraku tlok to idz jutro na bazar to tam wzdluz torow bedziesz miec tlok i kurz i wszystko badziewie jakie sobie zazyczysz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 5 Lip 2013r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Lis 2015r. 22:18  
Cytuj
Bardzo przyjemna jest ta nasza galeria. Sa firmy chyba najbardziej popularne a najwazniejsze dla mnie to sklepy z ciuszkami dzieciecymi. A chyba lepiej jak tlumow nie ma to sie w kolejkach nie czeka ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 01:04  
Cytuj
CYTAT
No wlasnie ...co nie podoba ci sie w H&M ? Najnowsze modele ,dokladnie takie jak w Warszawie czy Lublinie.Nic mniej nic wiecej.A jesli chodzi o to ze jest mniej ludzi....a jedz jeden z drugim do Rzeszowa do milenium czy do Galerii Mokotow w wawie i zobacz czy cos jest inaczej niz tu w Stalowej Woli.Kuzwa to nie bazar indyjski .Chcesz buraku tlok to idz jutro na bazar to tam wzdluz torow bedziesz miec tlok i kurz i wszystko badziewie jakie sobie zazyczysz
buraka to zobaczysz w lustrze,ja widzę ogromną różnicę między naszym H&M a tym ze Złotych,Arkadii czy rzeszowskich galerii

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 08:22  
Cytuj
Ty widzisz ja nie widze i setki innych ludzi tez nie widzi.Ogarnij sie buraku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 08:57  
Cytuj
[cytat]Ty widzisz ja nie widze i setki innych ludzi tez nie widzi.Ogarnij sie buraku.[/cytat
Widocznie Vivo to jedyna galeria jaką buraku widziałeś ]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 08:58  
Cytuj
CYTAT
Ty widzisz ja nie widze i setki innych ludzi tez nie widzi.Ogarnij sie buraku.

Obudził się typowy stalowowolski small-biznesmen, kup u mnie a jak nie to spier ...buraku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 11:02  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Ty widzisz ja nie widze i setki innych ludzi tez nie widzi.Ogarnij sie buraku.[/cytat
Widocznie Vivo to jedyna galeria jaką buraku widziałeś ]


No to czekamy na te błyskotliwe twoje opinie, znawco galerii umiech
Czym to H&M w STW różni się od innych, oświeć nasumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 11:26  
Cytuj
Jest sporo mniejszy (zwykle jest to sklep dwupoziomowy), a co za tym idzie jest też i mniej asortymentu. Ja zwykle kupuję online, ale ostatnio chciałam kilka rrzeczy obejrzeć przed zakupem i nie wszystko było.
No ale jeśli ktoś w Stalowej Woli spodziewał się galerii na miarę Złotych Tarasów, Bonarki czy Galerii Krakowskiej, to chyba ma coś z ggłową.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 11:42  
Cytuj
Dlaczego? Można z czasem dobudować koło VIVO z 3-4 hale po 30tys m2 przenieść cały handel z Okulickiego. Następnie Aqapark, kina itd.. i mamy;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 11:57  
Cytuj
Oczywiście nie spodziewałam się,ze Vivo będzie galerią taką jakie mamy w większych miastach,ale akurat H&M jest sklepem,jaki sprawdziłby się w naszym mieście gdyby był pełnowymiarowy.Takie jest moje zdanie,mam do niego prawo i proszę mnie od buraków nie wyzywać.Fajnie,że galeria powstała,nikt się tu Sephory czy Massimo Dutti nie spodziewał,ale firmy które weszły powinny nam oferować to co wszędzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 12:13  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Ty widzisz ja nie widze i setki innych ludzi tez nie widzi.Ogarnij sie buraku.[/cytat
Widocznie Vivo to jedyna galeria jaką buraku widziałeś ]


Wszyscy jestescie burakami! Myslicie że ludzie z klasą i majątkiem pierdzielą na forach która galeria lepsza? Ja tam byłem raz, bo się normalnie wstydzę że mnie ktoś z wami zobaczy.

Te rzeszowskie są na jednym poziomie z tymi w Paryżu czy New Yorku?

9 stron na forum zajebane czereśniakami, 15 tyś. czereśniaków na otwarciu.Zobaczyć najwybitniejszych Polaków. Ja tylko w rzeszowie,a ja w mediolanie,a ja w paryżu....

Każdy kto tu smuci swoje przemyślenia jest burakiem. Niestety ja również... Jak bym miał kupę chajsu i klasę to bym nie komentował przemyśleń buraków z galerii na zadupiu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 12:26  
Cytuj
CYTAT
nikt się tu Sephory czy Massimo Dutti nie spodziewał


Ja się spodziewałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 12:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
nikt się tu Sephory czy Massimo Dutti nie spodziewał


Ja się spodziewałem.


To jest huj. Ja się spodziewałem Castoramy, Kfc, i Multikina. A tu wszystkie lumpexy z miasta przenieśli pod jeden dach i wielkie halo!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 12:40  
Cytuj
maruda

okokokok

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 22 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 12:56  
Cytuj
CYTAT


To jest huj. Ja się spodziewałem Castoramy, Kfc, i Multikina. A tu wszystkie lumpexy z miasta przenieśli pod jeden dach i wielkie halo!
[/cytat]


Maruda twoja wypowiedź jest najwybitniejszą z tych wszystkich dziewięciu stron pieprzenia wypocin o vivo. I pisze to w 100% poważnie, chwała Ci za to.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 12:58  
Cytuj
CYTAT
wszystkie lumpexy z miasta przenieśli pod jeden dach i wielkie halo!
ok Taka prawdawykrzyknik

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1977
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 13:36  
Cytuj
CYTAT
nikt się tu Sephory czy Massimo Dutti nie spodziewał

Naprawdę jest się czym podniecać? Wszędzie jest to samo. Zapytałem tych, którzy nosili coś bardziej oryginalnego, gdzie kupili. Odpowiedzieli, że w lokalnym sklepie! W sieci wszyscy polecają Massimo Dutti i polują na obniżki. Rzeczywiście na zdjęciach ich odzież wydaje się taka modna i ekskluzywna. Nie wiem, czy tak jest, bo kumple przestraszyli się tego sklepu w Galerii Rzeszów i szybko wyszliśmy. Mają kompleksy. Czy jest sens wydawać 500-1000 zł na kurtkę jeśli poza marką niczym nie różni się od innych? Na ulicy przecież nikogo nie obchodzi, gdzie kupujecie i za ile.

Podobają mi się kurtki 4F, ale niestety w tym sezonie mają tylko na narty za 800 zł.

CYTAT
Jak ktoś chce przepłacać to nikt nikomu nie zabroni kupować stacjonarnie.

W internecie nie zmierzę, nie zobaczę na żywo, nie dotknę, a potem trzeba bawić się w odsyłanie.

CYTAT
To jest huj. Ja się spodziewałem Castoramy, Kfc, i Multikina.

Poważnie? Za mało Wrzos i Ballada? Te kina niedawno zainwestowały w technologię HD i 3D. Nie pasują lokalne knajpy, bo nie są „trendi” i nie reklamują się w telewizji? Co kupisz w Castoramie, czego nie ma już w STW?

CYTAT
Jest sporo mniejszy (zwykle jest to sklep dwupoziomowy), a co za tym idzie jest też i mniej asortymentu.

W rzeszowskiej odwiedziliśmy także sklep dwupoziomowy, bodajże C&A. Szału nie było.

Wniosek: jeśli chcecie kupić coś naprawdę oryginalnego z naciskiem na użyteczność, unikajcie sieciówek i bazarów z chińszczyzną. Niestety lokalnych sklepów jest coraz mniej, bo centra handlowe zawłaszczyła okrągłostołowa sitwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 6 7 8 9 10 11 12 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »