NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 9 10 11 12 13 14 15 ... » »»
Vivo,
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2015r. 18:57  
Cytuj
CYTAT
Globalizacji nie zatrzymacie. Wybudowali Vivo i ci, którzy najgłośniej przeciwstawiali się zachodniej modzie, poszli na zawody „kto więcej ciuchów kupi”. Niedługo cała Stalowa Wola będzie chodzić tak jak Rzeszów i inne większe miasta. Dziś trzeba wyglądać.

6 grudnia 2015, 00:14
Chciałem kupić akcesoria na zimę. Niestety w sieciówkach nie ma dużego wyboru. Pozostaje internet. Przydałoby się centrum handlowe z produktami mniejszych producentów.

WNIOSKI
1. Podróż MKS-em do Vivo trwa 5x dłużej niż samochodem. Z tej opcji korzystają głównie młodzi ludzie. Polecam szczególnie turystom, gdyż przy okazji zwiedzą całe miasto. Ludzie by chętniej korzystali z autobusu, gdyby o tym wiedzieli i dodano by więcej połączeń.
2. Często bywam w rzeszowskich galeriach handlowych. W VIVO dopiero 2 razy. W związku z tym moja opinia może być subiektywna i na co dzień jest inaczej. Tam dominują kobiety. Tutaj 90% to mężczyźni. Wszyscy chodzą w modnych ciuchach i mają modne fryzurki. Zjawisko wcześniej niespotykane w Stalowej Woli. W Rzeszowie współczynnik „modnisi” jest mniejszy. Zachodni wiatr wieje mocno. Chciałbym wiedzieć, gdzie oni chodzą do fryzjera i gdzie kupują ciuchy, bo nie wszystko da się kupić w sieciówkach.
3. Poszedłem do ME obczaić czytniki książek elektronicznych. Dali makiety. Żaden telefon, czytnik, tablet nie działał. To po co leżą na wystawie?
4. Dziś w VIVO tłok jak na rynku w sobotę.


No i jednak po zachowaniu ludzi da się odczuć, że jest się w Stalowej. Ludzie Vivo traktują jakby to była świątynia czy wyrocznia tymczasem otwarli kilka nowych sieciowek i tyle...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2015r. 18:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2015r. 20:23  
Cytuj
CYTAT

No i jednak po zachowaniu ludzi da się odczuć, że jest się w Stalowej. Ludzie Vivo traktują jakby to była świątynia czy wyrocznia tymczasem otwarli kilka nowych sieciowek i tyle...


Ciekawe, nie spotkałem się z taką opinią, że jest to świątynia czy wyrocznia. Spotkałem się tymczasem z opinią, że jest to pierwsza w mieście i regionie galeria, najbardziej zbliżona do normalnych galerii, a nie kolejny dom handlowy, ale mogę się mylić.
Nie wiem czemu ludzie mylą zwykłe zainteresowanie i frajdę z czegoś nowego, czego nie było, z jakąś tam fascynacją czy fanatyzmem nawet? Czemu to tak niektórych gryzie w oczy i prowokuje do ataków dziwnych - co Wami nie tak?

Jak tam mikołajki (pytanie do normalnych) - z ciekawości pytam umiech jak tam w Vivo się to odbywało? Postarali się coś, czy na siłę?

Andrzejek - co do wędlin, zakupiłem w czwartek chyba jakiś zestaw różnych wędlin z ich produkcji i nie narzekam, wszystko raczej świeże i smaczne (co ważne), nie licząc jakiejś kiełbasy, która była dziwna, ale raczej nie nieświeża. Zakupiłem tam już coś 2 razy na razie i nie narzekam. Miałem nadzieję, że będzie właśnie drugi po FRACu wybór ciekawych i smacznych wędlin. Być może trafiłeś na jakieś "ogony" - ruchu mega to tam raczej nie ma, więc pewnie im zostaje towaru który wypychają niestety... (inne sklepy z tego co się spotkałem robią niestety podobnie...).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Gru 2015r. 21:20  
Cytuj
W inter...vivo kupilam wędline woda az kapała gorszy sklep od smierdzacej stokrotki.a co do mikolajek ok fotke dziecku sie pstryknelo i wszyscy szczesliwi.ladne ozdoby az milo pospacerowac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2015r. 21:55  
Cytuj
CYTAT
W inter...vivo kupilam wędline woda az kapała gorszy sklep od smierdzacej stokrotki.a co do mikolajek ok fotke dziecku sie pstryknelo i wszyscy szczesliwi.ladne ozdoby az milo pospacerowac.


To potwierdzę, też w jednym z produktów była woda, ale pierwszym razem kupiłem małą szyneczkę, i ta była super uwędzona i sucha, naprawdę fajna.
Może się uczą wędzić umiech No szału nie ma, ale jeszcze na szajs taki jak ze Stokrotki albo czasami ze Społem to się nie naciąłem, ale fakt, że tylko 2 wizyty tam miałem ;)
Co do mikołajek, to wybrałem inne atrakcje, bo zapowiadane atrakcje jakoś mnie nie przekonały jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Gru 2015r. 22:00  
Cytuj
No ja już nie zaryzykuję. Kupuję w Nisku i nigdy takiego śmierdziucha nie dostałem. szkoda bo liczyłem na dobre wędliny w Stalowej.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2015r. 22:15  
Cytuj
Intermarche jako spożywka w Vivo to mega porażka, ceny wydaje mi się że też droższe niż w innych spożywkach, byłem ostatnio w Kaufland i tam się podziało na + , wybór ogromny, cenowo nawet przystępnie, Intermarche im do pięt nie dorasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 06:59  
Cytuj
Może mi ktoś w dwóch zdaniach napisać jaką rolę pełni pawilon z budowlami lego, to jest bawialnia czy co? Zastanawia mnie z czego to się utrzymuje, bo wiecznie tam pusto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 07:48  
Cytuj
CYTAT
Może mi ktoś w dwóch zdaniach napisać jaką rolę pełni pawilon z budowlami lego, to jest bawialnia czy co? Zastanawia mnie z czego to się utrzymuje, bo wiecznie tam pusto.


No jest to taka "zapchajdziura", ale w teorii pełni rolę placu zabaw. Ja byłem 2-3 razy to zwykle było tam dość tłoczno, ale nie wiem czy to płatne czy darmowe, bo mój młody jeszcze na to za młody jezyk Do tego jest jeszcze z tego co widziałem minigolf i jaki science room - też widać zrobione by zapchać dziury po nie wynajętych lokalach, sporych rozmiarów. Pewnie jak się znajdzie najemca w przyszłości to te lokale zostaną przejęte. Dobry pomysł w sumie, bo lepsze to niż pustostan - ale pokazuje też, że kolorowo z najemcami to nie jest.
Dziwne, że nikt nie pomyślał, by zrobić koło "foodcourtu" takiego placu zabaw, by rodzic mógł spocząć na kawie/zapiekance itp. a dziecko w tym czasie mogłoby na jego oczach gdzieś tam brykać - coś jak w Fabryce zabawy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 07:49  
Cytuj
CYTAT
No ja już nie zaryzykuję. Kupuję w Nisku i nigdy takiego śmierdziucha nie dostałem. szkoda bo liczyłem na dobre wędliny w Stalowej.

No jasne, ja jak się tam "natnę" osobiście to też sobie z nimi pewnie dam spokój umiech Bywam tam rzadko, ale te ich wyrobu całkiem mi podeszły - oby mi szczęście dopisało umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 08:09  
Cytuj
vielitz Ty to kuzwa widze wszystko wiesz najlepiej a swoje wywody trakrujesz ostatecznie jak wyrocznie.Ja robie zakupy wedlin (glownie z wedzarni)w intermarche i mam bardzo dobre zdanie o jakosci .Czego nie moge powiedziec o tym samym o Inter w Nisku.Tam dopiero jest chala.W Nisku jest tez o wiele mniejszy asortyment towatu ogolnie w tym sklepie.Tak jak nieporownywalne jest zaopatrzenie w Tesco w Stalowej Woli i Nisku.Dotyczy sie to rowniez innych sklepow.Tak ze nie chrzan.Jak ci smakuje gowno to smacznego.Tylko nie wmawiaj ze wszyscy maja takie zdanie .Jak widze wiedziesz tu prym i jeszcze kilku a mieszkancow jest 60 pare tysiecy w samej Stalowej Woli.A galerie odwiedzaja i nadal beda odwiedzac mimo tego ze tobie tam nic nie pasuje jeszcze tysiace ludzie w czasie nieograniczony,Kumasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 08:20  
Cytuj
cdn, tak się zapieniles, że chyba wszystko ci się popieprzylo. Przeczytaj wątek jeszcze raz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 08:25  
Cytuj
cdn, wyluzuj chłopie. to ja pisałem że wędliny z VIVO mi śmierdzą bo są nieświeże. W Nisku nigdy nie miałem takiej niespodzianki.
Co do asortymentu w Inter to nie szalej, szału nie ma.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 08:28  
Cytuj
CYTAT
vielitz Ty to kuzwa widze wszystko wiesz najlepiej a swoje wywody trakrujesz ostatecznie jak wyrocznie.Ja robie zakupy wedlin (glownie z wedzarni)w intermarche i mam bardzo dobre zdanie o jakosci .Czego nie moge powiedziec o tym samym o Inter w Nisku.Tam dopiero jest chala.W Nisku jest tez o wiele mniejszy asortyment towatu ogolnie w tym sklepie.Tak jak nieporownywalne jest zaopatrzenie w Tesco w Stalowej Woli i Nisku.Dotyczy sie to rowniez innych sklepow.Tak ze nie chrzan.Jak ci smakuje gowno to smacznego.Tylko nie wmawiaj ze wszyscy maja takie zdanie .Jak widze wiedziesz tu prym i jeszcze kilku a mieszkancow jest 60 pare tysiecy w samej Stalowej Woli.A galerie odwiedzaja i nadal beda odwiedzac mimo tego ze tobie tam nic nie pasuje jeszcze tysiace ludzie w czasie nieograniczony,Kumasz?


Synekumiech Wypij kawkę czy coś w tym stylu, bo chyba ci się coś "pokiełbasiło" bo może zaspany jesteś jeszczeumiech?
Na pewno to do mnie tak strzelasz? Chyba coś troszkę chybiłeśumiech
Gdzie ja tam w moich tekstach coś narzekałemumiech?
No to teraz ochłoń i napisz na spokojnie jeszcze raz swoją opinie bez nerwówumiech Chętnie podyskutujemy, po to jest to forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 08:33  
Cytuj
CYTAT
cdn, wyluzuj chłopie. to ja pisałem że wędliny z VIVO mi śmierdzą bo są nieświeże. W Nisku nigdy nie miałem takiej niespodzianki.
Co do asortymentu w Inter to nie szalej, szału nie ma.


Zdaje się że Inter w STW jest mniejszy niż ten w Nisku.
Co co do asortymentu w porównaniu do innych w STW, to Intermarche w STW jest tak na 4-5 miejscu bym powiedział (Tesco, FRAC, Kaufland - potem bym powiedział Lidl/Inter) - taki mój subiektywny ranking. Osobiście się zawiodłem, bo mały ten sklep trochę. W takim lokalu to może lepiej jakiś Piotr i Paweł by się sprawdził (i nie ma go nigdzie w okolicy).
Co do "mięcha" - jak pisałem, 2 próby, i obie pozytywne, więc na razie nie zgodzę się z tą jakością. A ty Andrzejek ile razy się tam "naciąłeś"? Bo ja w Społem np. nie kupuje już wędliny, bo naciąłem się 2-3 razy (jako lokalny patriota dawałem im szansę jezyk) i wędlin tam nie kupuję już.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 09:41  
Cytuj
Za pierwszym razem wędlina śmierdziała i była śliska po 1 dniu w lodówce. Za drugim razem po zakupach pojechałem do innego sklepu i wędlinę zostawiłem w aucie. Jest zimno więc nie ma prawa zepsuć się leżąc w reklamówce. Niestety po powrocie do auta smród zepsutego mięsa. Przyjrzałem się wędlinie i niestety to z tej wędliny. Mam żonę w ciąży i nie będę ryzykował. Dla mnie ten sklep jest skreślony.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 09:44  
Cytuj
Tak sobie czytam co piszecie. Moi rodzice kupują wedline w Intermarche w Nisku. No nie wiem, ja bym jej dzieciom nie dała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 09:47  
Cytuj
CYTAT
Za pierwszym razem wędlina śmierdziała i była śliska po 1 dniu w lodówce. Za drugim razem po zakupach pojechałem do innego sklepu i wędlinę zostawiłem w aucie. Jest zimno więc nie ma prawa zepsuć się leżąc w reklamówce. Niestety po powrocie do auta smród zepsutego mięsa. Przyjrzałem się wędlinie i niestety to z tej wędliny. Mam żonę w ciąży i nie będę ryzykował. Dla mnie ten sklep jest skreślony.


No jasny temat, nie ma co ryzykować, zwłaszcza jak jest wybór umiech
Jako "niewierny Tomasz" ja tam jeszcze będę kupował, bo jak pisałem, na razie jestem zadowolony no i smakuje mi to umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 09:58  
Cytuj
Ok moze i sie pomylilem.Pewnie chodzi o tego wszystko wiedzacego Andrzejka czy jak mu tam .Na kazdym portalu widze jego wypowiedzi pelne wyroczni.A co do wielkosi Intermarche w Stalowej Woli i Nisku.Prosze bardzo W stalowej woli Intermarche powierzchnia 2500 m kw w w Nisku Intermarché – 1214 m kw.A skad to wiem?ano stad .....

http://www.dlaha(...)807.html

http://www.hurti(...)arketow/

I potwierdzam ze Intermarche w Stalowej Woli ma o wiele wiekszy asortyment od tego w Nisku .I nie powiedzialem ze to jakis szal .Tylko porownanie do Niska.Ale dla mnie zawsze numerem 1 pozostanie w Stalowej Woli Kaufland .Tym bardzoej teraz. Naprawde bardzo dobrze zaopatrzony sklep w bardzo dobrej jakisci produkty w wiekszosci atestowane przez niemcow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 10:13  
Cytuj
CYTAT
Ok moze i sie pomylilem.Pewnie chodzi o tego wszystko wiedzacego Andrzejka czy jak mu tam .Na kazdym portalu widze jego wypowiedzi pelne wyroczni.A co do wielkosi Intermarche w Stalowej Woli i Nisku.Prosze bardzo W stalowej woli Intermarche powierzchnia 2500 m kw w w Nisku Intermarché – 1214 m kw.A skad to wiem?ano stad .....

http://www.dlaha(...)807.html

http://www.hurti(...)arketow/

I potwierdzam ze Intermarche w Stalowej Woli ma o wiele wiekszy asortyment od tego w Nisku .I nie powiedzialem ze to jakis szal .Tylko porownanie do Niska.Ale dla mnie zawsze numerem 1 pozostanie w Stalowej Woli Kaufland .Tym bardzoej teraz. Naprawde bardzo dobrze zaopatrzony sklep w bardzo dobrej jakisci produkty w wiekszosci atestowane przez niemcow.


Na pewno niżański Inter nie jest 2 razy mniejszy, pewnie w STW liczą z magazynami, bo w Nisku mają dla siebie cały gmach;) W Nisku daaaaawno nie byłem, ale w głowie mi się tak układało, że jednak był większy, ale mylić się oczywiście mogę - ten w Nisku także szału zresztą nie robił. Ciekawi mnie jednak jak będzie wyglądał ten Bricomarche, czy będzie większy niż ten w Nisku i te nasze budowlaki typu Mrówka czy Majster, oby.
Kaufland był ok, ale sporo go teraz zmniejszyli przecież, dla mnie wybór tam teraz mniejszy niż we Fracu, który dalej rządzi jeśli chodzi o warzywa/owoce, wędliny, ryby i pieczywo, oraz...najwyższe cenyumiech
Co do niemieckich atestów, to bez przesady - teraz za kasę masz wszystko umiech więc tym bym się nie kierował (każdy chiński badziew ma już nalepkę Dekry czy tam TUV'a).
Co do Kaufa - skończyli już te prace modernizacyjne? Są już te nowe sklepy tam? Były tam też jakieś napisy że stoisko mięsne ma się zmienić - ciekawe co tam wymyślą umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 10:17  
Cytuj
valitz ale ty naprawde jestes affa i omega .razem z tym Andrzejkiem a moze ty i on to jedno.Ty naprawde nie masz nic innego do roboty?Owszem czasem cos sobie tu zerkne ale ty to chyba masz etat komentatora i traktujesz to jak misje.Zenujacy wszystko wiedzacy najlepiej valitz via andrzejek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 10:20  
Cytuj
cdn ustal limit na wizyty na SMuśmiech.
Zajmij się swoim życiem no chyba, że jest tak nudne, że musisz przypiepszać się do innych na forum i ustalać jak i gdzie maja czesto bywać oraz o czym się wypowiadać. . uśmiechuśmiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 10:21  
Cytuj
Ty to jak Kaczynski "nikt nam nie wmowi ze czarne jest czarne a biale jest biale."hahahha widziales sklep w Nisku i w Stalowej Woli ni mimo metrazu czyli matematyki w Stalowej jest wiekszy ty uwazasz ze wiekszy jest w Nisku hahha .Nawet jesli wziac pod uwage zemagazyny sa wieksze w Stalowej Woli to i tak suma czesc sklepowa musi byc wieksza w Stalowej .Ale ty przeciez wiesz najlepiej bo byles i widziales hahahhahahhah.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 10:26  
Cytuj
CYTAT
valitz ale ty naprawde jestes affa i omega .razem z tym Andrzejkiem a moze ty i on to jedno.Ty naprawde nie masz nic innego do roboty?Owszem czasem cos sobie tu zerkne ale ty to chyba masz etat komentatora i traktujesz to jak misje.Zenujacy wszystko wiedzacy najlepiej valitz via andrzejek


Ale ty jesteś wrażliwy, kurde umiech Naprawdę, daruj sobie internet, bo tu dżungla jest umiech Do tego trafi ci się taki nicpoń jak ja, co się nie lubi zgadzać z każdym tylko lubi dyskutować i wymieniać opinie i argumenty, no i klops umiech
Ps
zmieniam zdanie, nie pij już kawy, bo ty jednak widać za bardzo pobudzony jesteś - może jakieś kropelki lepiej.

Dobra, to tyle z mojej strony, skończył mi się limit, następny komentarz wieczorem smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 10:32  
Cytuj
CYTAT
Ty to jak Kaczynski "nikt nam nie wmowi ze czarne jest czarne a biale jest biale."hahahha widziales sklep w Nisku i w Stalowej Woli ni mimo metrazu czyli matematyki w Stalowej jest wiekszy ty uwazasz ze wiekszy jest w Nisku hahha .Nawet jesli wziac pod uwage zemagazyny sa wieksze w Stalowej Woli to i tak suma czesc sklepowa musi byc wieksza w Stalowej .Ale ty przeciez wiesz najlepiej bo byles i widziales hahahhahahhah.


Człowieku, wyluzuj. Podałeś dane gdzie w jednym źródle piszą o powierzchni handlowej, a w drugim o całkowitej - co ma tu matematyka, jak ty nie masz pełnych danych tylko strzelasz liczbami, które nawet nie są sprawdzone pewnie - subiektywnie powiedziałem, że dla mnie oba sklepy są porównywalne, ale w Nisku odczuwałem, że sklep większy (może architektura, ułożenie, nie wiem). Czemu się tak gorączkujesz?
Dyskusja nie ma widzę sensu, bo ty jakiś choleryk jesteś, szkoda nerwów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 09:56  
Cytuj
Witam,

byłem wczoraj pierwszy raz w galeri i.... słabo! Bardzo słabo! Sklepów to jak by kot napłakał (chyba że pojawią sie jakieś fajne), wybór kiepski, jedynie dwa sklepy miały ciekawy asortyment (nie będe podawał nazw). Teraz kolejna porażka to Intermarche! Kupiłem wczoraj "sopelek" (kupowałem już kilka razy w Nisku i było ok) i dzisiaj wygląda tak (sami oceńcie):

http://pokazywarka.pl/ln6o95/

Woda, woda i jeszcz raz woda (i jak pięknie się świeci)!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 9 10 11 12 13 14 15 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »