NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
Silownia dla kobiet , szukam silowni w stalowej woli
Posty: 1
Dołączył: 15 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2015r. 20:09  
Cytuj
wlasnie sie przeprowadzilam i szukam silowni..
najlpiej, zeby nie bylo w niej cuchnacych oblechów (maz jest bardzo zazdrosny) jezyk no i oczywiscie w karnet w przystepnej cenie umiech

polecicie coś ?
ktos chodzi do bikini fitnes studio ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2015r. 20:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 16 Wrz 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2015r. 11:43  
Cytuj
Polecam Strefe Wellness. Praktycznie same panie i ceny całkiem fajne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 19 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2015r. 12:09  
Cytuj
jestem czynną klientką Strefy Wellness już trzeci rok , jestem mega zadowolona. Do klubu przychodzą młode dziewczyny jak i starsze osoby, wszystko dobrane do wieku i możliwości fizycznych każdego klienta. Przy pierwszym spotkaniu trener/trenerka wypytują ze szczegółami o wszystko także polecam bo warto. Kupuję karnet regularnie - dlatego obecnie korzystam z rabatów ;-).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2015r. 12:56  
Cytuj
Ja również chodzę do Strefy i bardzo sobie chwalę ten klub ( a efekty są chwalone przez moich znajomych)
zarumieniony

I tak jak nadmieniła bartu,jest tam profesjonalna obsługa.Pomogą dobrać Ci odpowiednie ćwiczenia do Twojego stanu zdrowia i możliwości.

Ja osobiście polecam zajęcia na bieżni Walk Exercise...mega świetna sprawa (jeśli okażą się za mocne polecam najpierw rozruszać się na Sofcie)

Super prowadzi je nasza instruktorka Pani Renia,aczkolwiek inni instruktorzy też robią to dobrze.

Przyjdź,zobacz i wypróbuj a gwarantuję Ci,że tu zostaniesz umiech


http://walkexercise.com/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2015r. 10:42  
Cytuj
nie patrz na karnet czy na to kto chodzi na siłownie lecz na to co chcesz osiągnąć, a podstawą tego jest sprzęt ewentualnie odpowiednie ćwiczenia gdzie ten welnes nie do końca może być pozytywnym gymem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 12:44  
Cytuj
CYTAT
nie patrz na karnet czy na to kto chodzi na siłownie(...)


No co racja to racja,nie wystarczy ładny wystrój czy tani karnet,żeby osiągnąć efekty,ale "jak Niepodległości" ;) będę bronić własnie Strefy Wellness jeśli chodzi o efekty po ćwiczeniach."Spod ręki" Tomka Gancarza wyszło wiele pięknych wyrzeźbionych ciał,gdzie zaczynały jako "pączusie" ...nie obrażając oczywiście żadnej z Pań umiech

No,a jak Ci idą poszukiwania Miruna?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 19 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 19:47  
Cytuj
Ja również jestem klientką Strefy od roku i jestem bardzo zadowolona i również polecam !ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 12:50  
Cytuj
...a ja się tak napaliłam na doradzanie Miruni...tak bardzo chciałam "zrobić jej dobrze" doradzając w kwestii wyboru....tymczasem Miruna chyba chciała się tylko zareklamować Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »