NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Czy wierzycie w miłość?,
Posty: 85
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Paź 2015r. 19:20  
Cytuj
Nie ma czegoś takiego. Mówię o uczuciu kobiety do mężczyzny. Dzisiejsze Kobiety nie umieją, nie potrafią kochać za nic. Liczą się tylko materialne sprawy. A czemu nie można pokochać faceta ot tak, za to że on Cię kocha, jest wierny. Przynajmniej w moim przypadku tak było. Moja pierwsza eks była aseksualna, nie dała się wogóle dotknąć, przytulić, pocałować. Druga nigdy nie miała dla mnie i dla nas czasu.
Miłość w świecie pędzącym jak szalony nie istnieje bo nikt nie ma nią czasu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2015r. 19:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Paź 2015r. 19:26  
Cytuj
[cytat]Nie ma czegoś takiego. Mówię o uczuciu kobiety do mężczyzny. Dzisiejsze Kobiety nie umieją, nie potrafią kochać za nic. Liczą się tylko materialne sprawy. A czemu nie można pokochać faceta ot tak, za to że on Cię kocha, jest wierny. Przynajmniej w moim przypadku tak było. Moja pierwsza eks była aseksualna, nie dała się wogóle dotknąć, przytulić, pocałować. Druga nigdy nie miała dla mnie i dla nas czasu.
Miłość w świecie pędzącym jak szalony nie istnieje bo nikt nie ma nią czasu. Nigdy w spokoju nie spędziliśmy wieczoru przytuleni tylko zawsze coś. Już nie mówię o słowie kocham Cię bo nie miała czasu wypowiedzieć. Pierwszej stroniącej od jakiej kolwiek bliskości to się nie dziwie.
Więc gdzie jest miłość?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1971
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2015r. 19:30  
Cytuj
Wszyscy mówią, że dziewczyny lecą na kasę, ale powiększanie stanu konta to za mało. Jak one to zauważą? uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 8 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2015r. 19:31  
Cytuj
żalisz sie czy chwalisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 25 Sty 2014r.
Skąd: ze składzika
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2015r. 20:13  
Cytuj
To znajdź trzeciąjezyk

♥♥♥
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 21 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Paź 2015r. 05:14  
Cytuj
To zalezy kasa nie jest najwazniejsza trzeba sie utrzymac wiadomo ale milosc ciezko znalesc ludzie sa okrutni chamscy nie mili niewiedza co to jest milosc patrza na siebie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2015r. 11:47  
Cytuj
No tak to już jest w życiu, wieloma sprawami steruje biologia...chęć przetrwania gatunku; kiedyś mężczyźni mogli zaimponować kobiecie, przynosząc upolowanego dzika, dziś kobiety same mogą zadbać o strawę więc pewnym odpowiednikiem udanego polowania jest zasobność portfela: bogaty=zaradny życiowo.Mężczyźni z kolei, nie bez przyczyny, zwracają uwagę na wygląd kobiet i ich tyłeczki, kobieta z szerszymi biodrami uważana jest ponoć za bardziej płodną. Ot, natura!

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Paź 2015r. 13:52  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Nie ma czegoś takiego. Mówię o uczuciu kobiety do mężczyzny. Dzisiejsze Kobiety nie umieją, nie potrafią kochać za nic. Liczą się tylko materialne sprawy. A czemu nie można pokochać faceta ot tak, za to że on Cię kocha, jest wierny. Przynajmniej w moim przypadku tak było. Moja pierwsza eks była aseksualna, nie dała się wogóle dotknąć, przytulić, pocałować. Druga nigdy nie miała dla mnie i dla nas czasu.
Miłość w świecie pędzącym jak szalony nie istnieje bo nikt nie ma nią czasu. Nigdy w spokoju nie spędziliśmy wieczoru przytuleni tylko zawsze coś. Już nie mówię o słowie kocham Cię bo nie miała czasu wypowiedzieć. Pierwszej stroniącej od jakiej kolwiek bliskości to się nie dziwie.
Więc gdzie jest miłość?
to samo moge napisac o mezczyznach dlaczego mezczyzna nie pokocha bezinteresownie tylko patrzy czy dziewczyna ma mieszkanie stala prace patrzy jaki
majatek maja rodzice dziewczyny sama miloscia dlugo nie pozyjesz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
UFO
UFO
UFO
Posty: 11
Dołączył: 12 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2015r. 14:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Paź 2015r. 18:58  
Cytuj
CYTAT (alkfisz)
Nie ma czegoś takiego. Mówię o uczuciu kobiety do mężczyzny. Dzisiejsze Kobiety nie umieją, nie potrafią kochać za nic. Liczą się tylko materialne sprawy. A czemu nie można pokochać faceta ot tak, za to że on Cię kocha, jest wierny. Przynajmniej w moim przypadku tak było. Moja pierwsza eks była aseksualna, nie dała się wogóle dotknąć, przytulić, pocałować. Druga nigdy nie miała dla mnie i dla nas czasu.
Miłość w świecie pędzącym jak szalony nie istnieje bo nikt nie ma nią czasu.


Musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 79
Dołączył: 24 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2015r. 19:44  
Cytuj
A faceci są lepsi w tym względzie? nie zdradzają? nie kombinują żeby tylko zaliczyć? myślał by kto że tylko miłość do grobowej deski nie wierzę a ten artykuł jest śmieszny!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 11 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2015r. 21:52  
Cytuj
mnie osobiście się wydaję,że za dużo wszystkiego jest na głowie,za mało czasu i za "łatwo" o nowe znajomości...ludzie o siebie nie walczą,nie wybaczają sobie potknięć,,każdy szuka ideału..a nie oszukujmy się,takich nie ma. romantycy niezbyt dobrze są postrzegani w tych czasach,a szkoda....także powodzenia w poszukiwaniu tej trzeciej umiech oby ostatniej

pielęgnuj to co w Tobie ganią- to właśnie Ty
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Paź 2015r. 22:51  
Cytuj
Teraz świat mamy jednorazowy, więc rzeczy się nie naprawia tylko wyrzuca. Oczywiście po uprzedniej konsumpcji.

Ale w czym widzisz problem, wystarczy zabezpieczyć się intercyzą i już wiesz czy kobieta chcę poślubić ciebie czy twój majątek umiech

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 15 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2015r. 09:36  
Cytuj
a ile masz lat?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 15 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2015r. 09:43  
Cytuj
Andrzej ma racje. dodałabym jeszcze do tego, że życie towarzyskie z "podwórka" przed blokiem lub domem przeniosło się na facebooka nasza klase itd. Teraz tam toczy się życie..."nie masz konta nie istniejesz". Ludzie, a szczególnie młodzi, zamiast się spotykać i rozmawiać w realu wolą randkować na portalach. Tylko zapominają, że w internecie każdy może być piękny i bogaty...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 15 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2015r. 10:17  
Cytuj
Oczywiście że miłość istnieje to uczucie trzeba pielęgnować a wtedy przetrwa.Poznaliśmy się jako nastolakowie jesteśmy ze sobą wiele lat, były ciękie czasy, nie mieliśmy gdzie mieszkać za co żyć.
Przetrwaliśmy wszystko dbamy o naszą miłość. Znajdujemy czas żeby gdzieś pojechać,spędzić wieczór z winkiem przy świecach, tak organizujemy sobie wolny czas żeby spędzić go razem.
Wszystkim niedowiarkom życze spotkania w życiu swojej miłości

margo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Paź 2015r. 12:58  
Cytuj
CYTAT
Nie ma czegoś takiego. Mówię o uczuciu kobiety do mężczyzny.... Moja pierwsza eks.... Druga ....

K. jakie poważne, egzystencjalne tematy. Tak kolego. Miałeś w życiu dwie baby w związku z czym można spokojnie uznać, że o życiu, świecie, kobietach, miłości, seksie, związkach wiesz już wszystko. Banały.

Ja dziś np. wszedłem do sklepu i stwierdziłem, że pani ekspedientka jest biała. Na próbę, bo nie byłem w stanie w to uwierzyć wszedłem do sklepu obok i co? Gość za ladą - biały. Wniosek jest prosty. Czarni nie handlują w sklepach. Wierzycie w murzyna sprzedającego w spożywczaku? Ja nie. Powodzenia.

Ps. odpowiadając na pytanie - tak, wierzę. To jedna z niewielu rzeczy, w które wierzę, ale całkowicie wystarczająca, by zastąpić wszystkie inne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 22 Lis 2015r.
Skąd: Bielsko-Biała
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2015r. 21:43  
Cytuj
goodTak- wierzę w milość prawdziwą\\



placze



Moja rada UCZCIE SIĘ JĘZYKÓW OBCYCHok




www.wwojtowicz.pl/tlumacz-przysiegly-jezyka-francuskiego.html

[url=http://www.wwojtowicz.pl/tlumacz-przysiegly-jezyka-francuskiego.html]www.wwojtowicz.pl/tlumacz-przysiegly-jezyka-francuskiego.html[/url]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 10 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2015r. 14:24  
Cytuj
Ja wierzę w miłość,taką bezinteresowną.jestem w stałym związku juz ponad 7 lat i jestem bardzo szczęśliwa.dla mnie nie liczą się ani prezenty,ani pieniądze,tylko czas wspólnie spedzony,wspólny spacer,śniadanie,na samą myśl że zasypiam i budzę się obok mężczyzny mojego życia sprawia że serce rośnie.niby takie zwykłe rzeczy a cieszą i sprawiają że jestem lepszym człowiekiem,szczęśliwszym. kiedyś myślałam że taka miłość nie zdarza sie narawdę,a tu proszę jest jak w bajce,tylko na każdego przychodzi inna pora...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 7 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2023r. 13:45  
Cytuj
CYTAT
Nie ma czegoś takiego. Mówię o uczuciu kobiety do mężczyzny. Dzisiejsze Kobiety nie umieją, nie potrafią kochać za nic. Liczą się tylko materialne sprawy. A czemu nie można pokochać faceta ot tak, za to że on Cię kocha, jest wierny. Przynajmniej w moim przypadku tak było. Moja pierwsza eks była aseksualna, nie dała się wogóle dotknąć, przytulić, pocałować. Druga nigdy nie miała dla mnie i dla nas czasu.
Miłość w świecie pędzącym jak szalony nie istnieje bo nikt nie ma nią czasu.


I co chłopie? znalazłeś przez te lata odpowiednia babę? Zrób koledze nadzieję, bo zmoją starą ledwo wyturzymujęuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Cze 2023r. 16:24  
Cytuj
Oczywiście. Najlepsza rzecz pod Słońcem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1754
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd: Jarosław
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Cze 2023r. 17:40  
Cytuj

Dzień Dobry.

Mam 36 lat i nigdy żadna kobieta na mnie nie "poleciała".
Co było robić ?
Musiałem zapłacić 150 złotych za 15 minut.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »