NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Alutec, praca zarobki itp
Posty: 65
Dołączył: 15 Lip 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Paź 2015r. 21:09  
Cytuj
Witam zaraz poleci Hejt bo już pisałem wczesniej podobny temat ale niedowoedzialem się za ddużo co chciałbym interesuje mnie ile na netto wezne kasy za 1 miesiąc ile jest okresu próbnego i ile ważne na czysto po okresie próbnym i czy są ciągle przyjęcia. Można brać na okresie probnym nadgodziny

rrr
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2015r. 21:09  
Cytuj

rrr
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Paź 2015r. 21:11  
Cytuj
Znaczy że pw nie czytasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2015r. 22:07  
Cytuj
okres prubny 1800 brutto 1 miesiąc nic drugi 10% trzeci 20% czwarty 30%premia po 5 miesiącu premia produkcyjna plus dodatek za nocki ale tez zależy na jakie stanowisko idziesz,nadgodziny walisz od poczatku jak tylko się przyjmiesz oczywiście jak chcesz, przyjęcia są cały czas

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 15 Lip 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 18:33  
Cytuj
No a jak wam ludzie się pracuje w alutku .pisać

rrr
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2015r. 00:29  
Cytuj
.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 18 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2015r. 04:38  
Cytuj
Pracowałem 1,5 roku na cnc. Żenada...szef (wiadomo kto) zjadł wszystkie rozumy i tyrac trzeba było po 12 bo zmiennikowi się urlop należał sprzed 2 lat. Teraz mam spokój poza granicami chorego kraju.
Pn-pt 8 godzin i da się żyć. GODNIE!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2015r. 09:23  
Cytuj
CYTAT
nadgodziny walisz od poczatku jak tylko się przyjmiesz oczywiście jak chcesz, przyjęcia są cały czas

Nie mów, że jak chcesz.
Tylko musisz jeżeli jest taka potrzeba. Dzwonią do domu i każą przyjść jak ktoś odpuści lub jest chory.
Niektórzy (co cwańsi) nie odbierają telefonów albo bardzo rzadko
lub też podają numer z którego rzadko korzystają.
Inaczej mówią, że jesteś niedyspozycyjny dla zakładu pracy.
Pieniądze z premią nie są złe o ile wytrzymasz okres próbny, co nie jest łatwe.
Dlatego ciągle są przyjęcia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 13 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2015r. 09:56  
Cytuj
Bo tak powinno być na porządku dziennym.Od pn do pt po 8 godzin.A nie pieprzona czterobrygadówka wszędzie.Rozwalanie sobei zdrowia, zegara biologicznego itp.A jak nawet ta 4 brygadówka to najgosza ich forma, czyli 4-1-4-1-4-2 w tym że po nocy odsypia się jeden dzien więc w zasadzie też jeden na koniec wolny.Rozumiem że tam piece itp wymagają stałego działania ale jakoś sensowniej już to podzielić a nie tak jak tu jest.Choć może w Alutecu inaczej ta 4 brygadówka działa.. wiem jak było w Cellfaście i innych firmach i do tej pory tak tam jest niestety.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 4 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2015r. 13:19  
Cytuj
do atulca poszedł znany kierowniczek z atsu raczej s.....ł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 21 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2015r. 14:11  
Cytuj
czy ktos cos powie na temat cellfastu i miejsca pracy jako pakowacz elementow wytlaczanych ? jak ktos robil tam prosze o pw.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 15 Lip 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Paź 2015r. 18:07  
Cytuj
A słyszałem że mają podnieść minimalną Z 1800 na 2200 po nowym roku prawda to . A jak działa tam postój zimowy i letnimi no o święta wielkanocne . Pytam się bo ms M parę długów I mysle się przyjąć w niedługim czasie

rrr
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Paź 2015r. 18:23  
Cytuj
Ta na 2500 odrazu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2015r. 00:10  
Cytuj
robson, co Ty masz w głowie ? ponieść podniosą ale jednej premii nie ujrzysz i wyjdziesz na tym tak samo, o ile nie gorzej o kilkanaście, kilkadziesiąt zł.
przykład z jednej aluminiowej bazy - ats

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2015r. 18:54  
Cytuj
dokładnie bedzie to samo co w atspotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 19 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2015r. 11:09  
Cytuj
pracuje w alutku 2 lata, nienazekam jak inni, nie robie na formierni ani oczyszczalni bo napewno niedałbym tam rady, ale tez ozapierniczam sie fizycznie, nadgodziny to norma, a raczej obowiazek, średnia mam 60 nadgodzin miesiecznie, system niby tydzien pierwszej, tydzien drugiej, tydzien trzeciej, soboty obowiaskowo, od 4 miesiecy tez w niedziele pierwsza zmiana. czlowiek zmeczony, styrany, niemajacy czasu w domu nawet przed tv posiedziec bo zasypia, ale....dzien wyplaty i zmeczenie przechodzi, zadko mam mniej jak 3500 na reke, wiec . . .gdzie zarobie tyle umiechumiech
ps. sa przyjecia na oczyszczalnie, formiernie, dwa miejsca na chartownie i jededo na nabijanie numerów, polecam te dwa ostatnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2015r. 18:39  
Cytuj
good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 25 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2015r. 00:35  
Cytuj
Pracowalem jakis czas temu w Alutecu na Oczyszczalni po janka dyktando ,powiem tak Pieni9daze szczescia nie daja nikomu a zapierdalac trza na pelnych obrotach po tygodniu tej orki w domu chodzisz na kolanach a srajac trzymasz sie trawy zeby sie pasc w swoje lajno

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lis 2015r. 16:50  
Cytuj
CYTAT
Pracowalem jakis czas temu w Alutecu na Oczyszczalni po janka dyktando ,powiem tak Pieni9daze szczescia nie daja nikomu a zapierdalac trza na pelnych obrotach po tygodniu tej orki w domu chodzisz na kolanach a srajac trzymasz sie trawy zeby sie pasc w swoje lajno
Noooo, widać wymęczyli cię tam porządnie jezyk Nawet wysłowić się po polsku nie potrafisz bido.

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2015r. 21:18  
Cytuj
CYTAT
Pracowalem jakis czas temu w Alutecu na Oczyszczalni po janka dyktando ,powiem tak Pieni9daze szczescia nie daja nikomu a zapierdalac trza na pelnych obrotach po tygodniu tej orki w domu chodzisz na kolanach a srajac trzymasz sie trawy zeby sie pasc w swoje lajno


a to co Ty to, na trawę srasz jak pies ? tak bezpośrednio ? good
jakbym Cie do siebie na młota wziął to chyba byś pod siebie walił uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Lis 2015r. 21:52  
Cytuj
CYTAT
zadko mam mniej jak 3500 na reke, wiec . . .gdzie zarobie tyle umiechumiech


Przy 220h pracy miesięcznie wychodzi niecałe 16 zł/h netto. W pracy na 4 zmiany, przy szkodliwym? Chyba wszędzie lepiej pracować niż tam...

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Lis 2015r. 00:02  
Cytuj
Praca na trzy zmiany to najgorsze co może być, człowiek nie ma nawet czasu zeby się rozwijać, iść do przodu. Też niestety na razie muszę pracowac w ten uwlaczajacy godności sposób, a chciał bym np zapisać sie na krav mage czy do szkoly językowej, ale harmonogram pracy mi to uniemożliwia. Praca w takim systemie powinna być ustawowo zakazana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2015r. 00:41  
Cytuj
CYTAT
Praca na trzy zmiany to najgorsze co może być, człowiek nie ma nawet czasu zeby się rozwijać, iść do przodu. Też niestety na razie muszę pracowac w ten uwlaczajacy godności sposób, a chciał bym np zapisać sie na krav mage czy do szkoly językowej, ale harmonogram pracy mi to uniemożliwia. Praca w takim systemie powinna być ustawowo zakazana.


a jak masz drugie zmiany to nie możesz się z kimś zamienić i przyjść na pierwszą ? treningi krav magi są co poniedziałek, w wieczorowych godzinach. na trzecia zmianę zdążysz, po pierwszej na następny dzień pracy się zregenerujesz, a szkoła to najpierw z języka ojczystego chciałbym razem, pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Lis 2015r. 01:48  
Cytuj
Przepraszam polonisto, oczywiscie że pisze się razem, ale czasami nie zauważe jak słownik na tym dziadowskim chińskim tableciku zmieni mi słowo lub przestawi litery. A z ta zamianą u mnie nie jest tak łatwo, bo już kilka razy chciałem sie zamienić i nie bardzo chcieli, a po za tym ja trzecie zmiany zaczynam od 22 godz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2015r. 03:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2015r. 10:52  
Cytuj
Andrzej dobrze piszesz podnieta ze wzięli jeden z drugim 3 czy 4 tys ale ile trzeba było rypnąć nadgodzin przy stawce podstawowej 1800 brutto to alutec jest śmiech na saliok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »