NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Zbigniew Stonoga.Okreg wyborczy 23.,
Posty: 119
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Paź 2015r. 14:00  
Cytuj
Jak myslicie ,głosować na gościa czy nie???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2015r. 14:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 8 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2015r. 14:44  
Cytuj
tak, lepszy od webera

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Paź 2015r. 15:49  
Cytuj
Dzięki.To mi bardzo pomogło.Głosuję na Stonóg.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2015r. 16:21  
Cytuj
Powiem szczerze, że obserwuje profil na fb Pana Stonogi i mnie on przekonuje, mądry facet, wydaje się, że chce naprawdę dobrze. Ile w tym prawdy, a ile populizmu, nie wiem, ale jednego jestem pewien w kółko te same partie w Sejmie nie zmienią Polski tak jakby sobie życzyli obywatele. Potrzeba nam "świeżej krwi" wśród polityków, ale wiadomo, że najwięcej kasy na kampanię i najwięcej czasu antenowego mają te najbardziej popularne partie, a więc ciężko tym niszowym partiom dotrzeć do każdego obywatela z ich programem i co więcej, przekonać Go do swoich racji. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Paź 2015r. 16:37  
Cytuj
https://youtu.be/nI4CxM6DRUU

Znalazłem w necie.Warto obejrzeć.W TVP nie ma szans.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 30 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 08:40  
Cytuj
Ja natomiast obserwuje całą scenę polityczną i mam takie wrażenie, że to wszystko jest działanie systemu. Stonoga ma odebrać antysystemowcom, a nowoczesna ma przejąć elektorat głosujący "portfelem" , a który nie zagłosuje na PO po wszystkich aferach. A wszystko to żeby osłabić kukiza który realnie im zagraża. Jeśli ktokolwiek zastanawia się na kogo głosować, to po pierwsze najważniejsze żeby to był człowiek ze Stalowej, bo po co nam poseł z rzeszowa czy mielca ?? Dlatego akurat w STW temat jest prosty, Błądek słaby i mało skuteczny ( większość ważnych głosowań opuścił) Butrynowa- głosowała za podniesieniem VAT i za podniesieniem wieku emerytalnego do 67roku zycia, Szlęzak nie wejdzie, bo PSl jest tak umoczony ze bedą mieli max 3-4%, wiec w Stalówce zostaje tylko Kida i to na niego oddam głos, bo kukiz ma szanse realnie wyrwać 20%

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 09:27  
Cytuj
coś dla wierzących w Stonogę:
http://pastastonogi.keep.pl/pasta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 10:06  
Cytuj
Coś dla wierzących w media.https://youtu.be/hu1a3xT9db0

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »