NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
NIE dla imigrantów!, Manifestacja
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 20:25  
Cytuj
Chodziło mi raczej o takich chrześcijan.



Napisałem kiboli, no ale może nie doczytałeś.

Albo np. takich ;-)


"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 20:25  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 22:16  
Cytuj
Co Wam Ci imigranci przeszkadzają? Są to ludzie którzy uciekają przed wojną. Ciekawe jak by w Polsce tak było i musielibyśmy uciekać z tego kraju (co i tak sporo z niego już uciekło, ale w celach zarobkowych) i inny kraj by Was tak witał (protesty, upokorzenie itp.), to by było wszystko w porządku? To w takim razie skoro "Polska dla Polaków" to dlaczego nie "Anglia dla Anglików"?? Co tam robią nasi??? Wywalić ich.... echh co za dziwny ten kraj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1977
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 22:29  
Cytuj
Przeczytaj o zagrożeniach związanych z islamizacją Europy. 75% to mężczyźni. Jeśli przed czymś uciekają to przed poborem do wojska. Czy wy zostawilibyście wasze żony i dzieci na terenach, gdzie trwają walki i samemu szukali spokoju? To nie są uchodźcy jak wmawia nam telewizja. Inaczej nie uciekaliby aż do Niemiec. Polecam oglądnąć przynajmniej Mariusza Max Kolonko. UE może rozpaść się przez imigrantów i to już się dzieje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 22:52  
Cytuj
CYTAT
Co Wam Ci imigranci przeszkadzają? Są to ludzie którzy uciekają przed wojną.

Wyłącz propagandowe TV i wyrzuć liberalne szmatławce. Tak jak kolega powyżej napisał - prawie 80% to zdrowe jurne byki, które swoje żony czy dzieci zostawili tam.
Zgłębij wiedzę nt zamieszek i burd jakie muślińscy imigranci robią w Skandynawii, co ta dzicz robiła teraz na Węgrzech, na graniach. Jak się to zachowuje we Francji. Aha, nie licz, że TVN to pokaże, a Wyborcza o tym napisze...

To nie są ludzie, którzy się chcą asymilować, oni nie przyjmą kultury europejskiej. Za to Polak na Wyspy jedzie pracować, przynajmniej 1 osoba z małżeństwa czynnie tam pracuje!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 22:59  
Cytuj
Nie można też wszystkich wrzucać do jednego worka. Sam napisałeś 75%, czyli są też ludzie z rodzinami którzy naprawdę uciekają. Maxa oglądam! A tej naszej reżimowej tv juz nie. UE to dziwny twór i powinien upaść (takie moje zdanie). Uważam że to właśnie Unia Europejska jest winna islamizacji. Z drugiej strony nie wiem co gorsze islam czy nasi katole (jestem ateistą). Od zalania dziejów przez religie ginie mnóstwo ludzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 23:23  
Cytuj
W dużej mierze winnymi tego co się dzieje są Stany Zjednoczone bo to oni rozwaliki względny porządek w Azji, niech oni ich przygarną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 23:32  
Cytuj
." Od zalania dziejów "-normalnie padłem,dziękuję,nikt mnie tak dawno nie ubawił.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 23:50  
Cytuj
Fiodor masz rację popełniłem gafe. Ale trochę winny w tym jest mój telefon, bo mi poprawia słowa nie zawsze na takie jakie chce (klawiatura SwiftKey). Sorki za błąd (niestety nie mogę go już poprawić). Przynajmniej dobrze się będzie spało (z uśmiechem na twarzy umiech).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2015r. 10:20  
Cytuj
CYTAT
Z drugiej strony nie wiem co gorsze islam czy nasi katole (jestem ateistą). Od zalania dziejów przez religie ginie mnóstwo ludzi.


Nie przez religie tylko przez pychę,obłudę i wszystkie te negatywne strony człowieka.Jak nie wiesz co gorsze,to zadaj sobie trochę wysiłku i poczytaj - dostęp do internetu masz. Ja jestem jak najbardziej za pomaganiem tym,którzy realnie potrzebują tej pomocy ale z pełnym poszanowaniem i akceptowaniem praw,nakazów pomagających. Obecny problem nie rozchodzi się tylko o pojecie pomocy ale o bezpieczeństwo naszego kraju,zachodnia Europa ma problem z którym sobie nie radzi. Miałem okazje pracować z Afgańczykami,Irakijczykami, Irańczykami itp.więc zdarzało się dostawać odpowiedzi na zadane pytania,obserwować ich zachowania. Nie wrzucam wszystkich do jednego worka ale w większości przypadków jest bardzo duża różnica w pojmowaniu codzienności między nimi a nami. Jak wygląda ich codzienność kiedy mogą "oddychać pełną piersią" ? nie chciał bym przekonywać się o tym w moim kraju. Pewnie Ci wszyscy dziennikarze,którzy negują obawy naszego społeczeństwa czerpią swoją wiedzę z dwutygodniowego pobytu w Turcji, dlatego tak przyjemnie układają im się te słowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2015r. 10:26  
Cytuj
CYTAT
Nie można też wszystkich wrzucać do jednego worka. Sam napisałeś 75%, czyli są też ludzie z rodzinami którzy naprawdę uciekają. Maxa oglądam! A tej naszej reżimowej tv juz nie. UE to dziwny twór i powinien upaść (takie moje zdanie). Uważam że to właśnie Unia Europejska jest winna islamizacji. Z drugiej strony nie wiem co gorsze islam czy nasi katole (jestem ateistą). Od zalania dziejów przez religie ginie mnóstwo ludzi.


przypominam że wojna w Syrii trwa prawie 5 lat , to dlaczego dopiero teraz uciekają ? I dla twojej wiedzy w islamie nie ma zgody na coś takiego jak ateista . Tolerowani po zapłaceniu podatku są tylko ,, ludzie księgi '' czyli żydzi i chrześcijanie . Reszta swym istnieniem obraża ich boga , a kara za to może być tylko jedna. Ty możesz mieć w d...ie w co inni wierzą , ale muzułmanom nie wolno być obojętnym wobec innych religi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2015r. 14:51  
Cytuj
Kiedy? Angela zapowiedziała ze przyjmie ile wlezie. Każdego którego złapano kierowano do obozów uchodźców. Bylo zaproszenie, nie było kary. Nie segregowano uchodźców w krajach objętych konfliktem. Sami decydowali kto ma przyjechać. Tak się zaczęło. Kraje graniczne (Węgry, Włochy, Hiszpania) przetrzymywały uchodźców. Po ogłoszeniu ze do Europy jest ruch bezwizowy ruszyła fala najeźdźców. Obecnie Angela mówi o milionie.
EU nie zaszkodzi bo już jest islamska, ale nam, krajom Słowiańskim które nie doświadczyły getta islamskiego zaszkodzą wyjątkowo.

Otwarcie ruchu bezwizowego i łączenie rodzin (10 osób) to studnia bez dna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 7 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2015r. 15:30  
Cytuj
Dodatkowo islam jest podciągany pod religie a robić tego nie wolno. Religia powinna poruszać się tylko i wyłącznie w sferze duchowej. W przypadku islamu tak nie jest. To jest twór, który reguluje całe życie, każdy jego aspekt i tu religia jest małą cząstką tego tworu. Islamizm jest zwyczajnie doktryną polityczną, która powinna być zakazana w europie. Kraje, które bawiły się z kolonizację po części same sobie są winne ale to wcale nie zmienia faktu, że oni przyjeżdzając do europy mają tylko i wyłącznie jeden cel (wg koranu mogą a nawet powinni okłamywać niewiernych do osiągnięcia swoich celów a więc bawić się w "imigrantów"). My czy nasze kobiety jadąc tam musimy uważać aby ich przypadkiem nie urazić bo nas ukamieniuja a oni u nas mogą robić co chcą wogóle nie stosować się do naszych zasad ale wszyscy powiedzą, że to my jesteśmy nietolerancyjni. Włączasz TV a tu niejaki lis rzuca tekstem, że portale intertowe muszą blokować możliwość dodawania komentarzy bo leje się fala "rasizmu" i "nienawiści" a wg mnie po prostu naród wyraża swoje zdanie na ten temat i ma do tego prawo a ci ludzie to uniemożliwiają. Nie wiem co z tego mają. Nie rozumiem czy te cymbały nie rozumieją jaką przyszłość tworzą nie tylko dla nas, naszych dzieci ale i dla siebie i swoich dzieci? Chyba, że mają zapewnione ciepłe gniazdka gdzieś zdala... Fakt jest taki, że oni nie ciągną bezpośrednio do nas tylko Niemiec, Francji ale prawda jest taka, że oni w końcu przejmą władzę w zachodnich krajach (póki co pokojowy jihad ale stanie się ofensywnym jak się poczują silni) a jak już tą władzę przejmą to wtedy i my to odczujemy (wydaje mi się, że bardziej nasze dzieci/wnuki). Dlatego obowiązkiem każdego z nas jest zrobić wszystko aby do tego nie dopuścić a zacząć można od zmiany tych przygłupów i złodziei na szczytach władzy..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1977
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2015r. 19:18  
Cytuj
Panie i Panowie, odnieśliśmy sukces. Na naszą manifestację przyszło więcej osób niż na oświeconą masę krytyczną. Zawiódł stadion. Przyszli członkowie organizacji narodowych, kukizowcy, korwinowcy, niezrzeszeni, a gdzie kibice? Na najsłabszych meczach ligowych jest więcej uczestników.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Paź 2015r. 07:09  
Cytuj
Na następnej manifestacji zapewne będzie więcej ludzi, tego typu akcje trzeba organizować przynajmniej raz w tygodniu.
Wielkie Brawa dla Organizatorów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Paź 2015r. 08:15  
Cytuj
PiS nie zawetuje planu Junckera. „Też powinniśmy być solidarni”.
Wicemarszałek Senatu z ramienia PiS i szef sztabu wyborczego, Stanisław Karczewski powiedział na antenie TVP1, że choć jego partia sprzeciwia się przymusowej relokacji uchodźców, to nie zawetuje planu Junckera.


Karczewski zapewnia, że PiS nie będzie stawiało sprawy na ostrzu noża. „ Jesteśmy w Unii, ani Prawo i Sprawiedliwość, ani Jarosław Kaczyński, ani Beata Szydło nie chcemy wychodzić z Unii Europejskiej” – powiedział w programie „Polityka przy kawie”.


http://wirtualnapolonia.com/2015/09/19/pis-nie-zawetuje-planu-junckera-tez-powinnismy-byc-solidarni/

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2015r. 08:30  
Cytuj
To oznacza tylko tyle ze PO wyrażeniu zgody przez legalny rzad Polski, wycofanie się z niej ma bardzo przykre konsekwencje które społeczeństwo niekoniecznie jest gotowe zaakceptować. Nie zmieniono stanowiska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Paź 2015r. 08:38  
Cytuj
CYTAT (cdn..)
To oznacza tylko tyle ze PO wyrażeniu zgody przez legalny rzad Polski, wycofanie się z niej ma bardzo przykre konsekwencje które społeczeństwo niekoniecznie jest gotowe zaakceptować. Nie zmieniono stanowiska.


No lepiej nie dało się tego wytłumaczyć. Ciemny lud na pewno to kupi....

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Paź 2015r. 08:39  
Cytuj
CYTAT
Panie i Panowie, odnieśliśmy sukces. Na naszą manifestację przyszło więcej osób niż na oświeconą masę krytyczną.


CYTAT (SM)
Zapisało się 128 osób, co najmniej drugie tylko pojechało bez rejestracji. Maluchy, młodzież, dorośli, starsi. Dziś ulicami Stalowej Woli przejechała Nocna Rowerowa Masa Krytyczna


Jak widzę nie ważne kto przyszedł ważne kto liczył ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2015r. 08:49  
Cytuj
CYTAT



„ Jesteśmy w Unii, ani Prawo i Sprawiedliwość, ani Jarosław Kaczyński, ani Beata Szydło nie chcemy wychodzić z Unii Europejskiej” – powiedział w programie „Polityka przy kawie”.



Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 1 Paź 2015r.
Skąd: 1
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2015r. 12:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT



„ Jesteśmy w Unii, ani Prawo i Sprawiedliwość, ani Jarosław Kaczyński, ani Beata Szydło nie chcemy wychodzić z Unii Europejskiej” – powiedział w programie „Polityka przy kawie”.





Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 9 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2015r. 18:30  
Cytuj
Kraśnik nie przyjmie ani jednego uchodźcy. umiech

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Paź 2015r. 19:14  
Cytuj
Kto pierwszy ten lepszy, lizusek Biedroń już zapowiedział przyjmowanie.



Zapewnienie schronienia uchodźcom w Polsce będzie finansowane ze środków unijnych. UE zwróci Polsce po 10 tys. euro na każdego uchodźcę przyjętego z Bliskiego Wschodu i 6 tys. euro na uchodźcę przebywającego w obozach na terenie UE - w Grecji i we Włoszech.

Do 2020 r. na programy dla uchodźców dostaniemy też ponad 60 mln euro z funduszy europejskich.

Będą to uchodźcy przebywający obecnie na terenie Włoch i Grecji oraz grupa 900 osób, które Polska przyjmie w ramach przesiedleń z obozów w Libanie. Przede wszystkim będą to obywatele Syrii i Erytrei, mogą też być Irakijczycy.

Pierwsi przyjadą do Polski w przyszłym roku. Będą przyjeżdżać stopniowo w małych grupach, liczących 150 osób, w odstępie co cztery miesiące. Cały proces będzie rozłożony na dwa lata - od 2016 do 2017.

ABW i Agencja Wywiadu mają też dostać dodatkowe środki finansowe (56 mln zł). Polska misja pojedzie także do obozów w Libanie, by na miejscu sprawdzić osoby wytypowane do przesiedlenia.

Kandydatów wskaże Biuro Wysokiego Komisarza ds. Uchodźców (UNHCR), a wyboru dokona szef Urzędu ds. Cudzoziemców, kierując się zarówno potrzebami ochronnymi samych uchodźców, jak i względami bezpieczeństwa Polski, a także możliwościami realnego zapewnienia tym cudzoziemcom ochrony w Polsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 9 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2015r. 19:55  
Cytuj
CYTAT

Kto pierwszy ten lepszy, lizusek Biedroń już zapowiedział przyjmowanie.


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Paź 2015r. 22:02  
Cytuj
Traktowanie kobiet. Ściągnięte od cdn..


https://www.youtube.com/watch?v=CiZd4WTot5I


zarumieniony Dlaczego Szczuka zarumieniony Hartman mlotek nie szaleje z rozpaczy nad losem kobiet zarumieniony Oszołomy nie z tego świata.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1977
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2015r. 23:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »