NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Starostwo Powiatowe Stalowa Wola,
Posty: 4
Dołączył: 23 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2015r. 21:09  
Cytuj
Dzisiejsza wizyta w Starostwie mnie zszokowała. Pracujące tam "panie" na drugim piętrze pokój 209 są zarozumiałe,pyszne i nie dla ludzi . Zamiast wytłumaczyć co i jak to puszyły się jak Pawie , zarozumiałe KROWY . I to ma być Polska służba ? :szok: Człowiek pyta ale uzyskać odpowiedź to z wielką łaską. Od tego tam siedzicie , taaka wasza praca... Totalny brak słów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2015r. 21:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2015r. 22:37  
Cytuj
Kiedyś byłem załatwić pewien dokument. Noe chodzi o prawo jazdy i dowód osobisty i powiem tak. Takiego pewnego siebie buraków nie widziałem nigdy. Pracownik pierdzieli od rzeczy. Kiedy poszedłem do kierownika tego działu dowiedzieć się co i jak to mega burak popatrzył się na mnie stanął i rzekł... A więc przepisy mówią że...I zaczął czytać kodeks pracy... A przy okazji telefon się jak po trzech dniach picia...Masakra a mi chodziło tylko dla czego nie mogę zrobić tak czy tak. Nie piszę o co chodzi ponieważ nie chcę kontroli bo oni umieją tylko nadsyłać sanepid pih i kogo tam jeszcze mają przy sobie. Ogólnie to zrobiony parking jest zajęty przez pracujące tam Hardy a patent zapierdziela spod lasowianki. Oczywiście są tam i fajni ludzie którzy się wstydzą tych buraków. Kto jest przełożonym starosty???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2015r. 23:37  
Cytuj
Matko jedyna rst co za bełkot. Nie rozumiesz połowy słów, których używasz przez co są one tylko podobne do ich odpowiedników. Jeżeli tak mówiłeś w Starostwie jak piszesz to nie ma się co dziwić, że Cię nie zrozumieli.

Co do Starostwa - na szczęście rzadko tam bywam ale jak pamiętam to problemów zwykle nie miałem z obsługą. Niemniej warto pamiętać, że ludzie są różni i każdy ma inny charakter, a często to jak nas traktują zależy od nas samych i od naszej postawy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 10:04  
Cytuj
Starostwa powiatowe to niepotrzebne instytucje, które nadmiernie obciążąją budżet państwa i są do likwidacji.
Były już takie tematy w programach wyborczych partii, ale żadna nie wywiązała się z tego.
To jedno z zadań dla nowych posłów i senatorów!
KUKIZ'15 do dzieła!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 10:25  
Cytuj
Faktycznie starostwa powiatowe są do niczego nie potrzebne. Ich obowiązki spokojnie przejęły by miasta i gminy.

Co do fachowości urzędników. Żyję już 40 lat ale nigdy nie miałem problemów z załatwieniem jakichkolwiek spraw. Może jak pisze irkuck obsługa zależy od naszej postawy?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 23 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2015r. 18:40  
Cytuj
Tak to prawda że podejście urzędników zależy od naszej postawy ,ale człowiek pyta o parę rzeczy jasno i wyraźnie .. a urzędniczki pracujące w tym pokoju nie umieją nic wyjaśnić i jeszcze się pod nosem uśmiechają i wymieniają się głupim spojrzeniem. Totalny brak słów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2015r. 20:13  
Cytuj
No niestety, ale jak się pójdzie do urzędu i jakiekolwiek pojęcie ma, to od razu widać, który urzędnik jest kompetentny, a który jest znajomym królika.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »