NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »
Nowy Temat Odpowiedz
Panele elewacyjne "deska" greinplast,
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2015r. 10:29  
Cytuj
Witam, chcialbym wrzucic na elewacje kilkadziesiat metrow tych paneli imitujacych drewno. Wizualnie bardzo mi sie to podba ale ze wzgledu ze kosztuje trzy razy drozej niz metr "normalnej" elewacji a producent daje tylko (lub az?) 5 lat gwarancji mam pewne obawy. Ma to ktos polozone na swoim domku? Jak to wyglada po kilku latach? Nie odpada? Nie blaknie? Z gory dzieki za odp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2015r. 10:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Wrz 2015r. 11:08  
Cytuj
własnie mi kładą. klej jest ultra mocny wiec na pewno nie odejdzie To markowy produkt. Co do blakniecia wybralem to bo to chyba najlepsze rozwiazanie bo malujesz panele wysokiej jakosci farba. Nie jest to zadne tworzywo ktore wyblaknie - plastik itp... Kolor powinien utrzymywac sie jak tynk. aktualnie do sprzedazy weszlo 25 kolorow (farba z podkladem w jednym) wiec jest w czym wybierac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2015r. 11:21  
Cytuj
Ile metrow kladziesz? Na duzej powierzchni? U mnie wyszloby ponad 60m2 bo chcialbym objechac kawalek domu z ktorego zrywalem stara elewacje. Ile ci powiedzieli? Mi za m2 ze steropianem grafitowym 15cm 300pln

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2015r. 11:37  
Cytuj
zobacz www.dekordeska.pl a efekty i wygląd po latach można ocenić na budynku przychodni na ul. poniatowskiego

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Wrz 2015r. 20:29  
Cytuj
CYTAT
Ile metrow kladziesz? Na duzej powierzchni? U mnie wyszloby ponad 60m2 bo chcialbym objechac kawalek domu z ktorego zrywalem stara elewacje. Ile ci powiedzieli? Mi za m2 ze steropianem grafitowym 15cm 300pln


poszlo 80 desek czyli ok 25mkw. okolice tarasu i troche w 2 miejscach dekoracyjnie.

Wsumie to jeszcze nie wiem ile zaplace ale przy ofercie mowili mniej wiecej 80 zł/m kw. "montaz" drugie tyle. Koszt m kw całosci zalezy troche od zuzycia kleju bo roznie podobno ekipom to wychodzi ale u mnie poszlo ksiazkowo -zostało mi 2 szklanki kleju umiech

styro mialem z rok temu kładzony (20 cm austrotherm) wiec nie pamietam jak to łącznie by wychdzilo (teraz robie tylko dechy i tynk kolorowy) i na wszelki wypadek jeszcze raz grunt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Wrz 2015r. 20:36  
Cytuj
CYTAT
zobacz www.dekordeska.pl a efekty i wygląd po latach można ocenić na budynku przychodni na ul. poniatowskiego


Nie chce mi sie wczytywac w ta strone ale kolorystyka i jest albo greinplasta albo zywcem z niego zerznieta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2015r. 07:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
zobacz www.dekordeska.pl a efekty i wygląd po latach można ocenić na budynku przychodni na ul. poniatowskiego


Nie chce mi sie wczytywac w ta strone ale kolorystyka i jest albo greinplasta albo zywcem z niego zerznieta.

Ale ta informacja nie była dla Ciebie- jaciek pytał o to, jak może wyglądać po latach tego typu produkt więc odpowiadam

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2015r. 08:59  
Cytuj
Przejezdzalem wczoraj kolo tej przychodni i wyglada to tragicznie!! Jezeli po ty "5latach gwarancji" moja elewacja ma wygladac podobnie to podziekuje tym bardziej ze mam zamiar robic trzy sciany budynku od kostki az pod dach. Moze po tych kilku latach trzeba to ponownie pomalowac i odswiezyc? Slisko to widze tym bardzie ze przy zwyklej elewacji zostanie mi ponad 12tysi w kieszeni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Wrz 2015r. 07:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
zobacz www.dekordeska.pl a efekty i wygląd po latach można ocenić na budynku przychodni na ul. poniatowskiego


Nie chce mi sie wczytywac w ta strone ale kolorystyka i jest albo greinplasta albo zywcem z niego zerznieta.

Ale ta informacja nie była dla Ciebie- jaciek pytał o to, jak może wyglądać po latach tego typu produkt więc odpowiadam



Ta... tylko sprawdzałem na tym budynku przejezdzajac obok i to nie jest decha greinplast. To jest jakas podroba, kolory maja tylko od nich zerzniete, ogolnie to nie ma nic wspolnego z deska greinplast. Wiec co tu porownywac. tak jakby jeden pisał o hondzie accord a drugi mu pokazywał Tico i mowol ze **jowe jest ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2015r. 07:38  
Cytuj
Tak czy siak gadalem w sobote z wykonawca i jade dwie sciany (ok 60m2) greinplastem. Najwyzej bedzie pozniej placz i zal jak zacznie sie sypacumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Wrz 2015r. 14:28  
Cytuj
CYTAT
Tak czy siak gadalem w sobote z wykonawca i jade dwie sciany (ok 60m2) greinplastem. Najwyzej bedzie pozniej placz i zal jak zacznie sie sypacumiech


Sypnac moze ci sie jedynie kolor choc watpie. Odswiezyc 60m kw mozna za sobotnie popoludnie. Kupujesz ich farbe systemowa i przemalowujesz. Tez sie na to szykuje ale ze wzgledu na rozterki zwiazane z kolorem jezyk Samym panelom nic sie nie stanie. Klej tez jest podobno mega mocny (nawet jak sie chce to bardzo ciezko to odkleic)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2015r. 14:42  
Cytuj
O kolor nie dygam bo tak jak mowisz mozna odmalowac. Bardziej sie boje ze np woda zacznie wplywac "miedzy fugi" czy cos w tym stylu i bedzie odpadac/odparzac czy cos w tym stylu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Wrz 2015r. 20:34  
Cytuj
Z tym to raczej nie ma obaw. Klej jest super mocny. Pod klej idzie specjalny grunt. Pozniej wszystko jeszcze uszczelniasz obwodowo specjalnym uszczelniaczem neutralnym EHE.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2015r. 21:08  
Cytuj
Wrzuc jakies foto jak skonczysz. Ja atakuje z poczatkiem pazdziernika bo czekam na nowe wieksze drzwi i to wstrzymuje mnie przed startem z elewacja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 31 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2016r. 14:46  
Cytuj
Witam, przymierzam się do ocieplenia na wiosnę i chciałbym zorientować się w cenach....
Wie ktoś gdzie aktualnie sprzedają greinplasta?
Jak narazie byłem tylko po wycenę na brandwicy. Gdzie jeszcze można się udać w STW lub bliskiej okolicy????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Sty 2016r. 20:24  
Cytuj
CYTAT
Witam, przymierzam się do ocieplenia na wiosnę i chciałbym zorientować się w cenach....
Wie ktoś gdzie aktualnie sprzedają greinplasta?
Jak narazie byłem tylko po wycenę na brandwicy. Gdzie jeszcze można się udać w STW lub bliskiej okolicy????


Z tego co wiem to handluje tylko stemar bo tylko oni maja na to dystrybucje. Wiec brandwica i 2 punkt na handlowej. To jesli chodzi o stalowa. Innych dystrybutorow znajdziez pewnie na oficjalnej stronie greinplasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2016r. 21:43  
Cytuj
IWAN w Skowierzynie mial kiedys Greinplasta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Sty 2016r. 22:33  
Cytuj
Feldt. Na Brandwicy nie ma Stemaru!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 28 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2016r. 22:34  
Cytuj
Stemar naprzeciwko galerii stal ma greinpalst, elipsa w zarzeczu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2016r. 08:44  
Cytuj
jaciek feldt zrobiliście już tę elewację? z chęcią bym zobaczyła, też się przymierzam do elewacji

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Sty 2016r. 09:35  
Cytuj
a to co ?

STEMAR - ul. Brandwicka 150A 37-464 Stalowa Wola, byłem tam własną nogą...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Sty 2016r. 10:02  
Cytuj
CYTAT
a to co ?

STEMAR - ul. Brandwicka 150A 37-464 Stalowa Wola, byłem tam własną nogą...


A to Stalowa Wola jak widać, a nie Brandwica.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »