NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
Alutec, praca
Posty: 65
Dołączył: 15 Lip 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2015r. 19:47  
Cytuj
Jak wyglada praca w alutecu zarobki, gdzie jest najciężej a gdzie najlej itp,

rrr
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2015r. 19:47  
Cytuj

rrr
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
eos
eos
eos
Posty: 55
Dołączył: 4 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2015r. 19:58  
Cytuj
najlepiej byc kierownikiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 8 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 08:17  
Cytuj
Najlepiej to tam zagniatać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 8 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 08:20  
Cytuj
Zamiatać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 13:17  
Cytuj
podstawa 1800 brutto przez agencje umowa co 2 miesiące,premie po 2 miesiącu,nadgodziny płatne ale coś ma się niby zmienićumiechciężko na odlewni,szlifierni,wybijalnia ,formiernigood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 14:41  
Cytuj
powiem tak poczytaj sobie opinie o tym "zakladzie" bylem popracowalem - nienormowany czas pracy -przynajmniej w moim przypadku taki byl,najlepiej zebys tam siedzial i pilnowal wszystkiego caly czas, dzis juz tam nie pracuje , nie zaluje kasa ok ale cisnienie zupelnie niepotrzebne,szkoda zdrowia i czasupotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 4 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 16:43  
Cytuj
Ci którzy krytykują i sieją propagandę, nie mają pojęcia, zwykle są pracownikami którzy pracują bardzo krótko. Nie do końca mają nawet pojęcie jak wygląda ich kierownik czy dyrektor. Ludzie w dzisiejszych czasach nauczeni są wygody, dlatego takim proponuję siedzieć w domu i narzekać. Warunki, dogodności, płace przede wszystkim zakład trzyma na najwyższym poziomie. Dla ludzi którzy wykazują swoje umiejętności, zaangażowanie z czasem sięgają zarobków, które nie wiele niższe są od tych jakie płacą za naszą zachodnią granicą. Tym którzy chcą pracować 8 godzin rzetelnie i dobrze zarobić, polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 17:51  
Cytuj
Do elooelo !!! Jesteś w totalnym błędzie pracuje tam 10 lat i powiem Ci tak że Gó...no wiesz i przestań pieprzyć takie bzdety , ludzie po studiach pracują jak niewolnicy na najgorszych stanowiskach , a na lepsze można awansować wchodzeniem do du..y ale ty z opowieści wiesz lepiej !!! Może pracujesz jako pracownik biurowy i pracujesz tylko 8 godz. w naprawdę szkodliwych warunkach jakim jest biuro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 4 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 20:58  
Cytuj
10 lat i jak sam mówisz nadal pracujesz, tak że myślę, że nikt Ci krzywdy nie zrobił. Ja również pracuję już kilka dobrych lat, nie powiem ile..
Tyle w tym temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 23:22  
Cytuj
małyjon99
Skoro Ci tak źle, to po co tam pracujesz? elooelo najwraźniej ma dobrą posadę, więc chwali ;)

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 17 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2015r. 11:53  
Cytuj
CYTAT
Ci którzy krytykują i sieją propagandę, nie mają pojęcia, zwykle są pracownikami którzy pracują bardzo krótko. Nie do końca mają nawet pojęcie jak wygląda ich kierownik czy dyrektor. Ludzie w dzisiejszych czasach nauczeni są wygody, dlatego takim proponuję siedzieć w domu i narzekać. Warunki, dogodności, płace przede wszystkim zakład trzyma na najwyższym poziomie. Dla ludzi którzy wykazują swoje umiejętności, zaangażowanie z czasem sięgają zarobków, które nie wiele niższe są od tych jakie płacą za naszą zachodnią granicą. Tym którzy chcą pracować 8 godzin rzetelnie i dobrze zarobić, polecam.

Takie teksty to piszą ludzie którym zależy na szukaniu ludzi do zakładu, kierownik i/lub wyżej ktoś bo normalny pracownik by nie napisał takiego tekstu że tam są dobre warunki pracy, kolega tam pracuje i kiedyś pojechałem po niego pod bramę to jak wsiadł do samochodu to tak smierdziało od niego aluminium że masakra ai on opowiadał że na początku to smród później się człowiek przyzwyczaja,i co za kretyn pisze że są świetne warunki pracy, te warunki to są rakotwórcze ,szkodliwe na maksa ja kolegę namawiam żeby dał sobie siana bo to go szybko zabije uśmierci ale on fakt ma na wypłatę ponad 3000 i mu szkoda ale wiecznie jest w pracy nadgodziny nawet nie mam kiedy browar wypić z nim, więc proszę nie ściemniać tylko pisać prawdę panie kierowniku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2015r. 12:57  
Cytuj
proste, zgadzam się z przedmówcą małym jonem.. przykra prawda, za dużo jest tam nieodpowiednich osób na stanowiskach które powinni obejmować ludzie, a nie - popieprzeni tubylcy z wioski (bez obrazy dla ludzi ze wsi, bo jak wszędzie są ludzie i kur..), czy też zasrani dupowłazy, frajery.. aa, jednak sprawiedliwość ich jeszcze dopadnie i to jest najpiękniejsze jak się obudzą z ręką w nocniku, a wtedy będzie już za późno umiech i im bardziej się starasz to tym bardziej gówno z tego masz :cwaniak: ilość ilość a nie jakość.. i jak to ma kur.. prosperować ?!ok jeden wielki kabaret i tyle, nie ma co się przejmować nawet, tylko śmiać się z tego co tam się dzieje good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 17 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2015r. 13:55  
Cytuj
CYTAT
Ci którzy krytykują i sieją propagandę, nie mają pojęcia, zwykle są pracownikami którzy pracują bardzo krótko. Nie do końca mają nawet pojęcie jak wygląda ich kierownik czy dyrektor. Ludzie w dzisiejszych czasach nauczeni są wygody, dlatego takim proponuję siedzieć w domu i narzekać. Warunki, dogodności, płace przede wszystkim zakład trzyma na najwyższym poziomie. Dla ludzi którzy wykazują swoje umiejętności, zaangażowanie z czasem sięgają zarobków, które nie wiele niższe są od tych jakie płacą za naszą zachodnią granicą. Tym którzy chcą pracować 8 godzin rzetelnie i dobrze zarobić, polecam.

Takie teksty to piszą ludzie którym zależy na szukaniu ludzi do zakładu, kierownik i/lub wyżej ktoś bo normalny pracownik by nie napisał takiego tekstu że tam są dobre warunki pracy, kolega tam pracuje i kiedyś pojechałem po niego pod bramę to jak wsiadł do samochodu to tak smierdziało od niego aluminium że masakra ai on opowiadał że na początku to smród później się człowiek przyzwyczaja,i co za kretyn pisze że są świetne warunki pracy, te warunki to są rakotwórcze ,szkodliwe na maksa ja kolegę namawiam żeby dał sobie siana bo to go szybko zabije uśmierci ale on fakt ma na wypłatę ponad 3000 i mu szkoda ale wiecznie jest w pracy nadgodziny nawet nie mam kiedy browar wypić z nim, więc proszę nie ściemniać tylko pisać prawdę panie kierowniku

Niekiedy życie możesz stracić w jedną zmianę jak dwóch pracowników w tamtym roku bodajże co spłonęli żywcem, chyba było to od zapalenia jakiegoś łatwo palnego materiału, było tutaj wiele tematów o tym wypadku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 25 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2015r. 12:18  
Cytuj
Siema, ja składałem ostatnio tam papiery. Zależy mi na pracy w tym zakładzie (dziecko w drodze, dotychczasowa robota jest mało opłacalna, nieterminowe wypłaty itp.) - jednym słowem - to moje jedyna szansa na poprawę bytu rodziny. Nie wiem jednak, jak tam jest zmianowo. Na ile brygad się chodzi i na jakie godziny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2015r. 12:44  
Cytuj
prawda że alutec w desperacji z braku pracowników odlewni itp płaci pracownikom już tam zatrudnionym 1000 zł za znalezienie pracownika który przepracuje tam 3 miesiące i podpisze dalszą umowę???? jeśli to prawda to o czymś to świadczy.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2015r. 13:59  
Cytuj
Zadna dziwota ze ludzie niechca tam pracowac. Lepiej zarabiac 3-4k i po 10-15 latach latac po lekarzach bo zdrowie zjedzone, czy pracowac za mniejsze pieniadze ale w nie tak szkodliwych warunkach.

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2015r. 14:21  
Cytuj
heheh ja słyszałem ze daje nawet 1500goodszukaja teraz na lotnictwo i szlfiernieok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 15 Lip 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Paź 2015r. 14:38  
Cytuj
To powie mi ktoś coś więcej o alutku interesuje się ile bym wziął na wypłatę razem z premią
. Czy można brać nadgodziny na okresie próbnym itp

rrr
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Paź 2015r. 16:08  
Cytuj
Na starcie masz niby podstawe. Jak sie dogadasz to podstawa plus 30 procent i premia produkcyjna. Masz okolice 2100 - 2200 plus nadgodziny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
d29
d29
d29
Posty: 85
Dołączył: 14 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Paź 2015r. 20:40  
Cytuj
CYTAT
To powie mi ktoś coś więcej o alutku interesuje się ile bym wziął na wypłatę razem z premią
. Czy można brać nadgodziny na okresie próbnym itp




Przez pierwsze 3 miechy bierzesz gołą wypłacine, po trzech miechach dopiero wskakujesz na wszystkie premie, a co najlepsze, przez rok robisz przez agencje, po roku jak się sprawdzisz to dopiero wtedy dostajesz umowę o prace od alutka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »