NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Podpisy na listy Kukiza, Zbieramy !!!
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2015r. 22:09  
Cytuj
CYTAT
sorry ale raczej nie o to chodzi by robić sobie jaja z poważnych rzeczy ...
Ja na obronę Kukiza mogę dodać, że widać w nim szczery zapał, prawie brak w nim populizmu i nie gra pod publikę co dałoby mu dużo większe szanse na sejm. A co do powagi spraw- to od zarania dziejów poważnymi sprawami kraju zajmują się sami poważni ludzie- w błyszczących butach, garniturach i ciasno spętani krawatami i co to dało. Prawie każda słaba grupa społeczna musi wykłócać się o swoje. Rodzice niepełnosprawnych, pielęgniarki...
Może taki swój chłop który ma już dość tej maskarady owianej w dyplomacje i konwenanse podołałby temu ciężarowi jakim jest takie ogromne społeczeństwo.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2015r. 22:09  
Cytuj

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Wrz 2015r. 22:30  
Cytuj
CYTAT (nenad)
Pis nic nie zrobil ? A kto obnizyl podatki łgarzu ?


fakt zapomniałem że ktoś myślący inaczej może to czytać sciana i trzeba precyzować swoje wypowiedzi ... Najlepszego co zrobił PiS za swoich rządów to zamknął swojego ministra Lipca potluczony

CYTAT
Rodzice niepełnosprawnych, pielęgniarki...
Może taki swój chłop który ma już dość tej maskarady owianej w dyplomacje i konwenanse podołałby temu ciężarowi jakim jest takie ogromne społeczeństwo.


Na dawanie wszystkim tego co chcą to "swój chłop" nie wystarczy ... a jak kołderka krótka to niestety ale jakaś część ciała musi marznąć ... PiSowska bojówka |(solidarność) będzie przed wyborami wysyłać co chwila inną grupę zawodową by pokazywała jak to rząd ich dyskryminuje i jak to nie spełnił obietnic ... polityka to syf i jakoś Kukiza w tym nie widzę ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2015r. 22:59  
Cytuj
Banan,ale obnizyl te podatki czy nie ?

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2015r. 23:00  
Cytuj
CYTAT
Na dawanie wszystkim tego co chcą

Może nie rozdawanie wszystkiego, ale z tego co pamiętam to matka jako opiekunka niepełnosprawnego miała strasznie mało, a minister miał 9 doradców za bodajże 10tyś.

No nie wiem, ale ja bardzo pragnę zmian w polskim sejmie. Mam dość wszystkich obecnych partii. Zamiast tego co jest wolałbym Kukiza Korwina Brauna. I niech się oni kłócą.
Nie można już wytrzymać jak coś się wydarzy i komentuje Miler albo Kaczyński tak jak 20 lat temu. A, tak to przynajmniej byłaby jakaś zmiana, a gorzej chyba być nie może.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2015r. 23:04  
Cytuj
wg Banana moze byc gorzej... Jak przyjdzie Pis...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 04:15  
Cytuj
Nie ma zmiany bez wprowadzenia odpowiedzialnosci za stan kraju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 07:30  
Cytuj
CYTAT (nenad)
Petru rozsadnie gada ? Petru byl doradca Tuska do niedawna... Skutki widac... Psl to bezideowa partia,rzadzili juz z Sld i PO,byle przy korycie. Pis nic nie zrobil ? A kto obnizyl podatki łgarzu ?


Chcesz powiedzieć, że PiS obniżył podatki? Komu? Tobie? Bo mi nie. Obniżył również składkę zdrowotną. Tyle tym narobił, że zaczęły się problemy w służbie zdrowia. Nie było pieniędzy na leczenie. Ówczesny lider PiS Cymański dobrze to zmniejszenie podatków i całe dwa lata rządów PiS określił.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 08:10  
Cytuj
Andrzejku ja im to wrzucam (wypowiedz Cymańskiego) o podatkach i rozwarstwieniu przeciętnie co 2 miesiące dlatego zlewam że "kolega"ned się pruje ... Najśmieszniejsze jest to że to mówi wysoko postawiony funkcjonariusz PiS

sorki za zaśmiecenie tematu o Panu Kukizie zarumieniony i prosiłbym innych o przeniesienie dyskusji no tematów do tego założonych (lub założyć nowy)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 10:05  
Cytuj
CYTAT
................. a Edek że PO. Nie może mieć lepszej rekomendacji.



Wypraszam sobie takie uwagi. Po pierwsze dla Ciebie : Pan Edek !uśmiech
A po drugie nigdy nie napisałem , że Paweł Kukiz ma jakieś powiązania z PO.Zawsze wyrażałem się bardzo pozytywnie o Kukizie i zdania nie zmieniłem. Jego jedynym problemem okazało się , że oprócz rozsądnych ludzi zgromadził wokół siebie również jakiś procent elementu podejrzanego. I na tym forum również znalazło to odzwierciedlenie. Oprócz wartościowych ludzi w propagowanie Kukiza zaangażowała się spora liczba różnych szumowin. W każdym razie wrzuć mój cytat w tej materii albo sprostuj! Ewentualnie przeproś za pomyłkę ! I żeby mi to było ostatni raz!smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 10:17  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku ja im to wrzucam (wypowiedz Cymańskiego) o podatkach i rozwarstwieniu przeciętnie co 2 miesiące dlatego zlewam że "kolega"ned się pruje ... Najśmieszniejsze jest to że to mówi wysoko postawiony funkcjonariusz PiS


A postawisz miesięczne uposażenie na to , że Tadeusz Cymański jest wysoko postanowionym funkcjonariuszem? Albo chociaż , że w ogóle jest w PiS? smiech2
Chcesz się założyć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 14:57  
Cytuj
Miało być chyba o zbieraniu podpisów na listy Kukiza, a nie o Kukizie?
Dla zainteresowanych - jutro przed halą targową, a w niedzielę obok stadionu każdy będzie mógł podpisać listy Kukiza.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 15:07  
Cytuj
I co Banan , przyjmujesz zakład? uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2015r. 02:30  
Cytuj
Tutaj zmieleni przez Kukiza jego bliscy współpracownicy których oszukał.
Obrazek
Jeżeli w takim celu zbieracie podpisy to chętnie się podpiszę.
A jeżeli w innym to jesteście frajerami. Oni też byli.
To nie jest atak ani obraza, to stwierdzenie faktu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2015r. 07:44  
Cytuj
Nie dał koleżkom jedynek to zniszczyli listy poparcia? Bardzo profesjonalne.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2015r. 11:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
................. a Edek że PO. Nie może mieć lepszej rekomendacji.



Wypraszam sobie takie uwagi. Po pierwsze dla Ciebie : Pan Edek !uśmiech
A po drugie nigdy nie napisałem , że Paweł Kukiz ma jakieś powiązania z PO.Zawsze wyrażałem się bardzo pozytywnie o Kukizie i zdania nie zmieniłem. Jego jedynym problemem okazało się , że oprócz rozsądnych ludzi zgromadził wokół siebie również jakiś procent elementu podejrzanego. I na tym forum również znalazło to odzwierciedlenie. Oprócz wartościowych ludzi w propagowanie Kukiza zaangażowała się spora liczba różnych szumowin. W każdym razie wrzuć mój cytat w tej materii albo sprostuj! Ewentualnie przeproś za pomyłkę ! I żeby mi to było ostatni raz!smiech2




I co Andrzejku , zdobędziesz się na jakieś sprostowanie? Ewentualnie udowodnienie swojej racji? smiech2 Nieładnie tak wyrzucać komuś niewypowiedziane słowa , można by pomyśleć że to pachnie Macierewiczem?uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 10 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2015r. 13:50  
Cytuj
do rerere
Nie manipuluj!
Wprawdzie chcieli to zrobić, żeby postraszyć kontrkandydatów, ale ostatecznie oddali podpisy dla dobra sprawy!
I tacy są ludzie Kukiza - WoJOWnicy - pomimo osobistej urazy potrafią być ponad podziałami i dla wspólnego celu zrobią wszystko!!!
Konflikty zdarzają się wszędzie, tego nie da się uniknąć, ale jeśli potrafi się z tego wyjść z korzyścią dla ideii to dobrze świadczy o Ruchu Pawała Kukiza!!!
PAMIETAJCIE: W WYBORACH 25 X TYLKO KUKIZ I JEGO LUDZIE!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2015r. 16:23  
Cytuj
Zaden Kukiz ! Brak programu,brak doswiadczenia,brak jednosci swiatopogladowej ! tylko Korwin !

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2015r. 17:13  
Cytuj
@nenad
Korwin od 26 lat jest w polityce, ale tylko dla Korwina ...
Wszystko co zrobią jego ludzie jest marnowane przez niego samego. Dla Korwina zawsze znajdzie się miejsce w parlamencie, ale co najwyżej w opozycji, bo za każdym razem zrobi, powie coś takiego, co uniemożliwia jego ludziom uzyskanie czegokolwiek na scenie politycznej.
Można pomyśleć, że to dla Korwina jest sposób na życie - nie ponosi w ten sposób żadnej odpowiedzialności, a zawsze w polityce jest ...
Ja też jestem za Kukizem i jego kandydatami!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2015r. 18:04  
Cytuj
CYTAT
Zaden Kukiz ! Brak programu,brak doswiadczenia,brak jednosci swiatopogladowej ! tylko Korwin !
Te braki nie oznaczają wad. Dlaczego? Bo większość kandydatów którzy obecnie się dopchali posiadali owe postulaty i co z tego wychodziło widzisz sam.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2015r. 22:09  
Cytuj
CYTAT (nenad )
Zaden Kukiz ! Brak programu,brak doswiadczenia,brak jednosci swiatopogladowej ! tylko Korwin !


Ale KORWIN czy KNP. Nie ma w polityce człowieka, który bardziej rozwala swoje środowiska niż Korwin. Jak już zaczął wreszcie coś osiągać i ludzie zaczęli mu ufać to ten po raz kolejny założył nową partie by rozwodnic poparcie. Większego pajaca w polityce nie było.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2015r. 00:18  
Cytuj
pajaca ? od lat ma te same poglądy, nie jest socjalistą,nie jest w ukladzie i dlatego nie moze sie przebic... a Kukiz kim jest ? Z Liroyem pogoni sitwę ?

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2015r. 05:18  
Cytuj
On sie boi wladzy bo niczego nie zrealizuje a te pare % jest cos warte.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2015r. 10:21  
Cytuj
CYTAT (nenad )
pajaca ? od lat ma te same poglądy, nie jest socjalistą,nie jest w ukladzie i dlatego nie moze sie przebic... a Kukiz kim jest ? Z Liroyem pogoni sitwę ?


Czytaj ze zrozumieniem. W wyborach do PE (Parlament Europejski) dzięki głosom takich ludzi jak ja zdobył mandat. To pierwsza od 25 lat funkcja jaką zdobył dzięki wyborcom. To znak, że idzie ku lepszemu, że ludzie zaczęli słuchać co mówi i co robi Mikke? Zakłada nową partię z nowymi ludźmi by rozwodnić (rozbić, rozmyć, by zmniejszyć) poparcie. Te same poglądy, to prawda. Głoszone tak by niczego nie osiągnąć. Najpierw rozwalił UPR, potem KNP, teraz tylko czekać jak rozwali KORWIN. Wg. mnie to pajac na którego już nigdy nie zagłosuję.

Liroy? Próbowałeś dowiedzieć się czegokolwiek o tym człowieku czy tylko posłuchałeś o czym mówią na jego temat w Republice i Radio Maryi?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2015r. 13:51  
Cytuj
CYTAT
Liroy? Próbowałeś dowiedzieć się czegokolwiek o tym człowieku czy tylko posłuchałeś o czym mówią na jego temat w Republice i Radio Maryi?
No właśnie, pozostała u nas mentalność oceniania po stereotypach, po tym jak ktoś odbiega wyglądem od przeciętnego kowalskiego w krawacie. A co złego jest w liroyu? A, co lepszego robi inny polityk który załóżmy poza sejmem prowadzi na przykład firmę i płaci głodowe pensje.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2015r. 11:24  
Cytuj
Akcja zbierania podpisów na listy zakończona sukcesem!
Lista KWW Kukiz'15 nr 23 (okręg Rzeszów- Tarnobrzeg) zawiera 2 nazwiska kandydatów na posła ze Stalowej Woli:
Pan Grzegorz Kida
Pan Daniel Hausner

oraz kandydatka na senatora z KWW Kukiz'15 okręg nr 54 (powiat stalowowolski, niżański, tarnobrzeski, leżajski):
Pani Marzena Kardasińska

GRATULUJEMY! GŁOSUJEMY! POWODZENIA!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »