NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Cenzura i Islamisci nie znaja granic w IIIRP, Niskie loty moderacji
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 19:39  
Cytuj
Chcialem zwrocic uwage myslacej czesci forumowiczow na dantejskie sceny dyskryminacji jakie maja miejsce na portalu. Moderacja to trudny i odpowiedzialny zawod. Wymaga czlowieka o wysokich standartach moralnych, szerokiej wiedzy, nienagannych manierach, taktu, glowy na karku. Moje odczucia odnosnie roli lokalnego moderatora nie pokrywaja sie z wymaganiami regulaminu. To skarga na praktyke.

Czy spotkales sie ze zjawiskiem dyskryminowania swoich wpisow na tym portalu? Ja tak, widzialem rowniez przypadki stosowania relatywistycznych pratyk. Czy nie zasluzylismy na wiecej ozywiajac portal dzielac sie naszymi uwagami zamiast wklejac gotowce przygotowane przez KW roznych partii? Czy to wolanie o zachowanie podstawowych standartow wolnej wypowiedzi stalo sie dostepne li tylko dla antykatolickich wybrykow ktore zawsze bez moderacji sa zamieszczane? Pomysl..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 19:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 19:47  
Cytuj
Dodaj jeszcze że nie zgadzasz się z regulaminem i żądasz żeby został zmieniony ... cool girl

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 20:12  
Cytuj
A nie da się zostawić regulamin , a zmienić moderatora?smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10515
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 20:18  
Cytuj
Jeżeli masz na myśli ostatni wpis, to przyłącze się do apelu o podniesienie dolnej poprzeczki do poziomu z maturą włącznie:

++
Fakt dostał nobla (Walesa, nagroda Nobla) ...dzięki Tuskowi (nie, dzięki US) cool girl co byś mógł innego napisać o Leszku (którym?) jak wasz (czyj?) talmud nie pozwala nie wiem (czego?) ... A jak tam oficjalna wersja o przekazie podprogowym i praniu mózgów "turboBotom" tak was nieładnie złapali za rękę (????) ... lipa
++

Trudno zrozumieć kobiecie taki slang..... Bez urazy ale wymagaj od siebie tez el.comedante. Ja staram się jak mogę dla własnej i innych estetycznej przyjemności, nie schlebiam co prawda jezyk ale jednak podaje uzasadnienie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »