NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Przedszkolaki 2015/16,
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 12:37  
Cytuj
Rodzice przedszkolaków, zwłaszcza tych zaczynających swoją przygodę z w/w, jak wrażenia?
Jak reakcje dzieci, wasze odczucia i opinie nt. przedszkoli w naszym mieście?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 12:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 12:50  
Cytuj
Na opinie potrzeba czasu przynajmniej 5 dni zeby cokolwiek stwierdzic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 12:59  
Cytuj
U nas jak narazie rewelacjaumiech mała chodzi chętnie i nie płacze. Jestem pełna podziwu dla niej, bo wiadomo jakie są początki . Dużo dzieci płacze a moja zadowolonaumiech stwierdziła, że po co ma płakać przecież mama przyjdzie. Z tym, że przygotowywana do przedszkola była przez całe lato. Chodziłyśmy na spacery pod przedszkole i wiedziała, że bedzie sama bez mamy i że dzieci bedą płakać bo będą się bać, dużo opowiadałam co będą tam robić itp... myślę że to moje ględzenie zadziałało . Jest super, ale zobaczymy co dalej. Podobno bardzo ładnie zjada wszystko, i to dużo potraw co w domu nawet nie tknie. Panie trudno stwierdzić jakie są bo to dopiero początki, ale sprawiają wrażenie sympatycznych. Córka mówi, że dużo tańczą, mają jakieś zabawy i czytanie książeczek. Więc jak narazie wszystko fajnieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 13:40  
Cytuj
agatka, no to jakbyś o moim dziecku pisała. U nas też super. A które przedszkole?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 19 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 13:44  
Cytuj
agatka, szkoda, że moja mama 20 lat temu nie wzięła pod uwagę, żeby pokazać mi przedszkole przed wysłaniem mnie tam. Pamiętam, że wieczorem mi powiedziała "musisz wcześnie iść spać, bo rano wstajesz do przedszkola". Przedszkole to moja trauma, półtora roku płaczu od 6 30 rano do samego śniadania. Przebeczałam cały rok grupy 4 latków i jeszcze kilka miesięcy 5 latków. Maaasakra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 13:50  
Cytuj
Zapomniałam napisać. Chodzi do przedszkola nr 11umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 10 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2015r. 09:06  
Cytuj
Nasz synek rano tylko ma mały kryzys, wychodzi z przedszkola niechętnie. Widac że dobrze mu tam jest. Rankiem ma tylko problem z rozstaniem z nami ale dużo nim rozmawiamy, że przedszkole jest fajne,że są koleżanki i koledzy i jego starszy brat tez chodził i bardzo mu sie podobało. Panie bardzo miłe, świetnie dają sobie radę z tą gromadką. Ogólnie to ja chyba bardziej przejeta jestem niz moje dziecko chociaż mu tego nie pokazuję i zachęcam jak tylko się da do przedszkola. Te nasze trzylatki to naprawdę bardzo fajne i mądre dzieciaczki. Pozdrawiam wszystkich rodziców dzieciaków zaczynających przygodę z przedszkolem. Nsz synek chodzi do 2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2015r. 11:02  
Cytuj
Moje dziecko chodzi do 3. Generalnie wszystko fajnie, tylko krótko czynne to przedszkole. I menu takie sobie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2015r. 22:28  
Cytuj
Nasz czterolatek tez dopiero zaczal przygode z przedszkolem.Przez 3 dni było super zadowolony wchodzil i wychodzil z przedszkola ,ale wczoraj byl kryzys rano placz w przedszkolu przy rozstaniu z mama.Na dzien dzisiejszy nie chce tam wracac, nie wiem co bedzie w poniedziałek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2015r. 23:55  
Cytuj
CYTAT
Nasz synek rano tylko ma mały kryzys, wychodzi z przedszkola niechętnie. Widac że dobrze mu tam jest. Rankiem ma tylko problem z rozstaniem z nami ale dużo nim rozmawiamy, że przedszkole jest fajne,że są koleżanki i koledzy i jego starszy brat tez chodził i bardzo mu sie podobało. Panie bardzo miłe, świetnie dają sobie radę z tą gromadką. Ogólnie to ja chyba bardziej przejeta jestem niz moje dziecko chociaż mu tego nie pokazuję i zachęcam jak tylko się da do przedszkola. Te nasze trzylatki to naprawdę bardzo fajne i mądre dzieciaczki. Pozdrawiam wszystkich rodziców dzieciaków zaczynających przygodę z przedszkolem. Nsz synek chodzi do 2.
Dzieki,rowniez pozdrawiamumiechMoja ciorcia chodzi chtnie i mowi ze w przedszkolu jest super.Mysle ze to kwestia odpowiedniego podejścia rodzicow do sprawy,zero paniki i luzik(oczywiście pozorny,bo lza się w oku krecila).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 27 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 01:23  
Cytuj
Witam
Moja ukochana siostrzenica poszła do 18'ki i jest nim zachwycona umiech Usmiechnieta, chetnie je. No oczywiscie nie jest tak rozowo bo siostra musiała po 4 dniach wzywac lekarza na wizyte domową bo Niunia zagorączkowała ale Pani dr stwierdziła tylko wirusówkę. Tak czy inaczej pierwsze dni w 18 były rewelacyjne ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 13 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 19:21  
Cytuj
mój 5 letni syn nie chodził wcześniej do przedszkola i nie wiedzialam jak to bedzie. jak się okazało jest zachwycony. chodzimy do przedszkola nr 11 umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 22:42  
Cytuj
Moja już niestety chora. I musimy zrobić przerwę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 22:52  
Cytuj
Mik o to szybko ją dopadło:( Ja też się obawiam, że moja nie dotrwa do końca tygodnia:( Coś mi się wydaje, że katar się zacznie. Kichała dzisiaj;( A moje dziecko ma dziwny katar, który jej nie spływa z nosa tylko leci do gardła. I zaraz łapie gardło albo krtań ech....

A u was w przedszkolach też jest tak duszno na sali? U córki to okropnie gorąco mają i duszno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 23:31  
Cytuj
Córka mówiła, ze w piątek jakaś dziewczynka cały czas kaszlala i nie zatykala buzi (czyli pewnie ktoś jej zwracał uwagę, by to robiła). No i moja już w piątek wieczorem zaczęło rozkładać.

U nas niestety też jest gorąco. Nie mam pojęcia zupełnie jak ja ubierać, bo na zewnątrz już zimno (a wychodZą na plac zabaw lub spacer), w środku gorąco, a panie też nie sa zbyt szczęśliwe, jak dziecko ubrane na cebulkę.
W sumie się nie dziwię, bo niewiele ich jest na tyle dzieci. A niektóre maluchy zupełnie niesamodzielne.

agatka, a twój drugi maluszek mi na świecie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 22:18  
Cytuj
Jeszcze w brzuchu siedzi. Zostało mu jakieś 3-4 tygumiech
U nas dzisiaj był bunt rano, że nie chce iść. I przepłakała cały dzień biedna:( Mam nadzieje, że jutro będzie lepiej.
Na spacery jeszcze nie wychodzą bo bardzo płaczą dzieci, i pewnie za duże zamieszanie by było. Ale pewnie w następnym tyg się wybiorą bo ma być ciepło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 23:19  
Cytuj
Nas choroba rozłożyła na całego. I młodszą i mnie też. Podejrzewam, ze cały tydz mamy z głowy.

U nas już w pierwszy dzień dzieci były na placu zabaw, a w drugi na spacerze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »