NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Komunikat ze strony ZMKS Stalowa Wola,
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2015r. 21:04  
Cytuj
Treść komunikatu: "W związku z organizowaną w dniu 15 sierpnia 2015 r. w godzinach od 18:00 do 20:00 uroczystością pn. „Święto Wojska Polskiego” przystanek w tym okresie czasu będzie nieczynny.

Najbliższe przystanki dla autobusu linii 10 jadącego w kierunku ul. Poniatowskiego to : Podleśna– Dom Dziecka (kier. ul. Niezłomnych) lub Popiełuszki – MOPS."
Czy to ma być zagadka od ZMKS dla podróżnych o jaki przystanek chodzi?!Jaka jest nagroda w tym "konkursie"?mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2015r. 21:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2015r. 21:34  
Cytuj
No jak ktoś pomyśli trochu to chodzi o przystanek koło mdk. Wystarczy tylko troszku rozumu mlotekmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2015r. 21:39  
Cytuj
CYTAT
No jak ktoś pomyśli trochu to chodzi o przystanek koło mdk. Wystarczy tylko troszku rozumu mlotekmlotek
Chyba sobie kpisz człowieczku! To ja po to opłacam z moich podatków pracowników ZMKS żebym musiał się domyślać o co im chodziło w przekazywanych informacjach?! Jak ktoś nie potrafi napisać tak prostego komunikatu to kto i na jakiej podstawie go tam zatrudnia?!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2015r. 21:57  
Cytuj
Nie kpie sobie, tylko czasami rozum trzeba wytężyć, co każdy ma myśleć za Ciebie bo Ty podatki płacisz?? Każdy płaci i większość ludzi się domyśliło tylko jakieś pretensje masz wraz z poczuciem czasu, bo komunikat tyczył się dnia 15 sierpnia a Ty się obudziłeś 16 sierpnia.mlotekmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2015r. 22:05  
Cytuj
To co z tego że komunikat "tyczył"się 15 sierpnia?! Ja nie mam w obowiązkach codziennego studiowania komunikatów ZMKS. Dziś to przeczytałem i dziś komentuję!A tak na marginesie poligloto możesz mi wyjaśnić znaczenie słowa "tyczył"?! To jest po "Polskiemu"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sie 2015r. 22:16  
Cytuj
Cyferek a gdzie wg. ciebie była organizowana ta uroczystość?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2015r. 22:19  
Cytuj
Andrzejek! A nie wiem gdzie! Wali mnie to ! Komunikat powinien być jasny i zrozumiały.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sie 2015r. 22:22  
Cytuj
No ale był jasny i zrozumiały. Przynajmniej dla mnie. Myślenie naprawdę nie boli.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2015r. 22:28  
Cytuj
No sorki Andrzejku ale nie wszyscy są tak jak ty jasnowidzami i domyślają się o "autor" miał na myśli!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sie 2015r. 11:56  
Cytuj
Andrzejek, nie cwaniakuj, ponieważ nie było napisane o jaki przystanek chodzi... fakt którego nie zmienisz..., więc nie wywyższaj się ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sie 2015r. 12:00  
Cytuj
Najbliższe przystanki dla autobusu linii 10 jadącego w kierunku ul. Poniatowskiego to : Podleśna– Dom Dziecka (kier. ul. Niezłomnych) lub Popiełuszki – MOPS."

Jak w kierunku ul. Poniatowskiego może być przystanek Podleśnej Dom Dziecka, i co robi nawrót i jedzie niezłomnych na rondo i na Popiełuszki MOPS?

ja myślę, że komunikat powinien zawierać o jaka ulica chodzi, bez domysłów i przemyslna treść .

I nie napinac się, bo znowu artykół o ZMKS a wówczas niektórzy dostaja białej gorączki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Sie 2015r. 07:16  
Cytuj
CYTAT (rst..38)
Andrzejek, nie cwaniakuj, ponieważ nie było napisane o jaki przystanek chodzi... fakt którego nie zmienisz..., więc nie wywyższaj się ...


Wywyższałem się? Masz jakieś kompleksy? Wyraziłem swoje zdanie. Tak bardzo cię to zabolało?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 21:21  
Cytuj
Hey. A co tam w Zmks słychać... Wielka jesienna poprawa sytuacji przez nowego dyrektora... Zmiana rozkładu o 5 min do przodu na trzech kursach... Liniach. Darmowe przejazdy dla 60 latkow i co... Nic

W sumie nie mam nic to osób tam kierujących bo co można mieć od kogoś co nic nie umieja i na niczym się nie zna...

Kto o zdrowych zmysłach puszcza 3i19 w niedzielę co godzinę. Szkoda kierowców. Nadgodzin. Płatnych niedziel. Ropy. Kurde czy tego nikt nie widzi.? Ludzie pomocy..heeee

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »