NawigacjaStart » Forum » Okolice » Nisko »
Nowy Temat Odpowiedz
Armatura / Alutec - spalanie odpadów,
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Sie 2015r. 11:44  
Cytuj
Cześć,

Czy ma ktoś nagranie wypuszczenia przez Armaturę / Alutec w Nisku dymu który pojawia się gdy topią odpady. W związku z zanieczyszczeniem zamierzam dołączyć nagrania do pisma które zostanie skierowane do Wojewódzkiego inspektora ochrony środowiska aby przyjrzał się problemowi Tego smrodu już nie da się wytrzymać. Z a wszelką pomoc z góry dzięki.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2015r. 11:44  
Cytuj

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2015r. 12:13  
Cytuj
nic nie wskórasz jak to powiedział prezes ze w d...e ma środowisko woli a
kary płacićumiecha filmiki mozesz zrobic w nocy wtedy najlepiej widac jakie maja super filtryok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2015r. 12:18  
Cytuj
CYTAT
Cześć,

Czy ma ktoś nagranie wypuszczenia przez Armaturę / Alutec w Nisku dymu który pojawia się gdy topią odpady. W związku z zanieczyszczeniem zamierzam dołączyć nagrania do pisma które zostanie skierowane do Wojewódzkiego inspektora ochrony środowiska aby przyjrzał się problemowi Tego smrodu już nie da się wytrzymać. Z a wszelką pomoc z góry dzięki.


O jakim Alutecu w Nisku piszesz? Tam Alutec ma tylko obróbkę mechaniczną, więc co i w czym ma topić?
Co do Armatury to nie wiem, ale oni już odlewnie tam pewnie mają.
To tak by uściślić temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Sie 2015r. 13:07  
Cytuj
CYTAT
nic nie wskórasz jak to powiedział prezes ze w d...e ma środowisko woli a
kary płacićumiecha filmiki mozesz zrobic w nocy wtedy najlepiej widac jakie maja super filtryok


Wskóram. Mentalność chłopa pańszczyźnianego jaka panuje w Nisku jest mi obca umiech
Jeśli WIOŚ czegoś nie zrobi, to Głowny Inspektor zrobi.
Ludzie w PZU odpowiedzialni za wizerunek marki nie chcieli by raczej być wiązani z chorobami mieszkańców, spowodowanymi oszczędnościami, więc Pan Prezes zmieni zdanie.

CYTAT

O jakim Alutecu w Nisku piszesz? Tam Alutec ma tylko obróbkę mechaniczną, więc co i w czym ma topić?
Co do Armatury to nie wiem, ale oni już odlewnie tam pewnie mają.
To tak by uściślić temat.


Nie wiedziałem, że Alutec ma tam tylko obróbkę.

Proszę admina o usunięcie z tytułu i treści posta nazwy Alutecu, ponieważ nie mogę edytować.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sie 2015r. 18:48  
Cytuj
Spokojnie, to tylko armatoora i przeszkadza to od lat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Sie 2015r. 21:41  
Cytuj
Andzeju wrociles z pomorza (jak dobrze pamietam) i chcesz zmieniac swiat? Ida jesienne wybory, zawsze mozesz wystartowacumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Sie 2015r. 07:18  
Cytuj
@jaciek: Nie wróciłem na stałe, tylko na kilka miesięcy. Rodzice zmuszeni są w tym syfie żyć, a ja nie mam zamiaru za ich leki płacić.
Startować nie zamierzam, ponieważ pieniądze które polityk może zarobić legalnie są śmiesznie niskie. Stąd zamiast specjalistów mamy idiotów w sejmie, rządzie, opozycji i urzędach.
@Rally: I dlaczego nikt z tym jeszcze nic nie zrobił? Czasami mam wrażenie, że to ludzie tylko wegetują, a nie żyją.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Sie 2015r. 10:08  
Cytuj
andzej bo w nisku od lat to samo, bezrobocie, brak pomysłów na przyciąganie inwestorów i nie robia z tym nic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Sie 2015r. 10:16  
Cytuj
qrestwo biznesmenów sięga zenitu. Andzej nie mam filmów ale kibicuję Ci z całych sił.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Sie 2015r. 10:41  
Cytuj
CYTAT
andzej bo w nisku od lat to samo, bezrobocie, brak pomysłów na przyciąganie inwestorów i nie robia z tym nic


Szczerze? Gdybym był burmistrzem też bym nie robił nic. Dlaczego? Bo w Nisku nikt nic od nikogo nie wymaga, więc po co się wychylać, jak i tak się wygra wybory i 10k brutto przytuli co miesiąc, co jak na Nisko już jest sensowną kwotą.
Każdy tylko narzeka, nie robiąc zupełnie nic w kierunku polepszenia swojego dnia jutrzejszego. Nikt z mieszkańców chyba nie ma świadomości, że to w jego obowiązku jest kształtowanie otaczającej go rzeczywistości, ponieważ to oni i ich dzieci będą w niej żyć.
Mi się w głowie nie mieści, też to że mieszkańcy mają gdzieś, że woda w ich kranach to ściek.


Jeszcze wracając do Twojego postu, to przypomniała mi się bajka którą mi pewien doktor kiedyś opowiedział:

CYTAT
Były sobie cztery osoby: Każdy, Ktoś, Ktokolwiek i Nikt.
Trzeba było wykonać bardzo ważną pracę i Każdy został o to poproszony.

Każdy był pewien, że Ktoś to zrobi. Ktokolwiek mógł to zrobić, ale Nikt tego nie zrobił.

Ktoś zezłościł się z tego powodu, ponieważ było to powinnością Każdego.

Każdy myślał, że Ktokolwiek mógł to zrobić, ale żadnemu z nich nie przyszło do głowy, że Nikt tego nie zrobił.

Skończyło się na tym, że Każdy obwiniał Kogoś za to, że Nikt nie zrobił tego, co mógł zrobić Ktokolwiek.



Ot cała niżańska mentalność w pigułce.

@Andrzejek: Dzięki umiech
Wiem już kto ma film na którym chyba wybór papieża ogłaszają, tylko jest zabiegana więc muszę ją upolować umiech

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2015r. 12:18  
Cytuj
Niestety nnagrania nie mam ale wystarczy stanąć pod wieczór i nagrać ten syf wypuszczany, w końcu ktoś musi się tym zająć i zrobić porządek z tym, ale ponoć Alutec mają przenosić, ale mimo to zostaje Armatoora która wcale nie jest lepsza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
d29
d29
d29
Posty: 85
Dołączył: 14 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Sie 2015r. 12:33  
Cytuj
CYTAT
andzej bo w nisku od lat to samo, bezrobocie, brak pomysłów na przyciąganie inwestorów i nie robia z tym nic


No niestety, mamy takie władze, a nie inne, Ozimek to kurewska szuja jak nie wiem co, miałem z nim parę razy do czynienia i powiem wam, że aż wstyd jak można takiego jebanego nieudacznika wybrać na tak odpowiedzialne stanowisko!
Brawo wybory!
To samo Sułkowska, zastępca Ozimka, kompletne dno, mniej niż zero, szkoda czasu i zachodu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sie 2015r. 07:08  
Cytuj
To kto go wybrał?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Sie 2015r. 08:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
andzej bo w nisku od lat to samo, bezrobocie, brak pomysłów na przyciąganie inwestorów i nie robia z tym nic


No niestety, mamy takie władze, a nie inne, Ozimek to kurewska szuja jak nie wiem co, miałem z nim parę razy do czynienia i powiem wam, że aż wstyd jak można takiego jebanego nieudacznika wybrać na tak odpowiedzialne stanowisko!
Brawo wybory!
To samo Sułkowska, zastępca Ozimka, kompletne dno, mniej niż zero, szkoda czasu i zachodu.



A kto go wybrał ponownie. Fakt, że kandydatów sensownych brak ale władza reprezentuje wyborców, więc jacy wyborcy taka władza.
Ludzie w Polsce muszą zrozumieć, że nie Kaczyński, Kopacz, Tusk, Ozimek sprawią, że będziesz zarabiał przyzwoicie. To czy będzie Ci się żyło normalnie zależy tylko i wyłącznie od rezultatów decyzji podejmowanych tylko i wyłącznie przez Ciebie.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2015r. 11:38  
Cytuj
Udało mi się w końcu zdobyć wyniki pomiarów powietrza i innych dokumentów więc siadam do analizy otrzymanych danych bo tego jest dość sporo.

Jedna rzecz mnie zdziwiła na temat wsadu do pieca, dlatego poszukuję osoby która posiada lub ma dojścia do osoby która może posiadać fotki wsadu (złomu) który jest przetapiany w piecach. Z tgo co słyszałem to jest on dość mocno zanieczyszczony.

Oczywiście przesłanie takiej fotki mogę zorganizować w pełni anonimowy sposób dla wysyłającego.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2015r. 12:37  
Cytuj
Przetapiają z chromem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Okolice » Nisko »