NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »
Nowy Temat Odpowiedz
Nie polecam, Firma budowlana
Posty: 3
Dołączył: 12 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2015r. 08:18  
Cytuj
Firma Pana Sudola z Rzeczycy Długiej tragedia, prace miały trwać max, 2 tygodnie trwały ponad miesiąc ze względu na niekompetencję pracowników co chwilę inni, pijaństwo, praca w kratkę brak informacji o tym ze nie przyjdą, zniszczyli kilka rzeczy nie raczył nawet odkupić oczywiście pieniądze wziął, tragiczne wykończenie masakra, zapaskudzona kostka nie raczył nawet wyczyścićl zniszczone blachy od zadaszeń rynny zamontowane przeciekały nie zafugowana część płytek, pęknięta elewacja ponieważ wiercił zaraz na samym rogu nie zważając na konsekwencje po zgłoszonych usterkach już od ponad 2 miesięcy gościa nie ma żałuję iż w ogóle wiąłem tego Pana wystrzegam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2015r. 08:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Sie 2015r. 08:21  
Cytuj
A Ty wziąłeś tego Pana bo zaoferował najniższą stawkę?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 12 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2015r. 08:50  
Cytuj
NIe dokońca najniższą został polecony przez jedną z firm handlujących materiałami budowlanymi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 26 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2015r. 09:17  
Cytuj
Nie polecam mechaniki pojazdowej Mołoń, Stalowa Wola, ul. Spacerowa 2, nie dotrzymują terminów, niekompetencja, ignorancja klientów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
eos
eos
eos
Posty: 55
Dołączył: 4 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2015r. 09:36  
Cytuj
tak to jest jak sie wybiera najnizsza oferte.sam klade kostke w cenie 25 za m2.ludzie sie ze mnie smieja bo sa ala firmy co robia po 20 zl.pamietajcie zawsze tanizna byla najdrozsza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Sie 2015r. 09:39  
Cytuj
CYTAT
Firma Pana Sudola T z Rzeczycy Długiej tragedia, prace miały trwać max, 2 tygodnie trwały ponad miesiąc ze względu na niekompetencję pracowników co chwilę inni, pijaństwo, praca w kratkę brak informacji o tym ze nie przyjdą, zniszczyli kilka rzeczy nie raczył nawet odkupić oczywiście pieniądze wziął, tragiczne wykończenie masakra, zapaskudzona kostka nie raczył nawet wyczyścićl zniszczone blachy od zadaszeń rynny zamontowane przeciekały nie zafugowana część płytek, pęknięta elewacja ponieważ wiercił zaraz na samym rogu nie zważając na konsekwencje po zgłoszonych usterkach już od ponad 2 miesięcy gościa nie ma żałuję iż w ogóle wiąłem tego Pana wystrzegam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111


To jak kase wziął?? Zaplaciles w ciemno czy jak ? jak tyle usterek to jak mozna zaplacic ? Jak mozna byc takim frajerem, potulnie zaplacic za takie partactwo a pozniej wyzalac sie na forum ... Myslales ze cos ugrasz ? W takich sytuacjach się nie placi, co wiecej - obciaza kosztami zniszczen itd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Sie 2015r. 09:47  
Cytuj
CYTAT
tak to jest jak sie wybiera najnizsza oferte.sam klade kostke w cenie 25 za m2.ludzie sie ze mnie smieja bo sa ala firmy co robia po 20 zl.pamietajcie zawsze tanizna byla najdrozsza.


to i tak kladziesz bardzo tanio. Ja placilem 50 / m.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 12 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2015r. 09:51  
Cytuj
Nie wyżalam się a ostrzegam, a to różnica, a dlaczego zapłaciłem co Cię to interesuje może miałem pilny wyjazd może coś innego, ale w POlsce zaraz jakiś cwaniak wyskoczy z frajerem, który pewnie nie miał nigdy do czynienia z fachowcami bo sam remonty robi podczas urlopu, ludzie trochę szacunku,z tego co wiem u nas i tak ludzi (fachowców) jak na lekarstwo większość wyjechała a Ci co zostali nie mają możliwości znaleźć kogoś dobrego do pomocy bo sam mu nie chce płacić dobre pieniądze więc wkoło Macieju, nie generalizuje wiem że są firmy którym możesz wcześniej zapłacić przyjeżdżasz i nie ma zaskoczenia ale cóż nie wszyscy są tacy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2015r. 10:08  
Cytuj
czemu od razu wyżala się. po to jest forum, aby ostrzegać i wymieniać się poglądami czy opiniami. myślicie, że jak drożej to będzie super zrobione.sciana ocieplałem dom 4 lata temu wybrałem ekipę najdroższą i położyli tak, że chciało mi się płakać. więc teksty, że trzeba wybrać drogie firmy można w bajki wsadzić.

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2015r. 10:16  
Cytuj
CYTAT
NIe dokońca najniższą został polecony przez jedną z firm handlujących materiałami budowlanymi


nie bierze się nigdy fachowców polecanych przez firmy, oni im nakręcają klientów i na odwrót. Najlepsza to poczta pantoflowa po rodzinie i znajomych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »